کاردانو بخریم یا نخریم؟

در این ویدیو قراراه تحکلیل تکنیکال هفتمین ارز دیجیتال دنیا یعنی کاردانو را با هم بررسی کنیم.
کاردانو هفتمین ارز دیجیتال بازار است و احتمالا برای خیلی از افراد جذاب می‌باشد و در این پست قصد داریم یک تحلیل تکنیکال از آن ارائه بدهیم و تحلیل بنیادی کاردانو هم قبلا در پست‌های ویدئویی قبلی برایتان قرار داده‌ایم که حتما آن را باید ببینید، این پست را برای دوستانی که به دنبال ارز دیجیتال معتبر هستند حتما ارسال نمایید.
همانطور که در ویدئو می‌توانید بینید در تایم فریم Time frame هفتگی یک اصلاحیه طولانی مدت را اینجا تمام کرده است و وارد یک روند صعودی شده‌ و بالاترین قیمتی که در گذشته داشته یعنی 38 سنت شکسته و وارد قیمت‌های جدیدتری شده است و اگر تایم فریم روزانه را با هم دیگه بررسی کنیم همانطور که می‌توانید ببینید در یک کانال صعودی قرار دارد که توانسته کانال اول را بشکند و وارد کانال بعدی شود.
در کانال بعدی با میانه کانال درگیر می‌باشد که اگر بتواند میانه کانال را بشکند می‌تواند به تارگت Target یا همان هدف بعدی به سمت سقف کانال حرکت کند، اما یک موج شماری بخواهیم ارائه بدهیم، یک موج اصلاحیه بزرگ تمام شده است و ما وارد یک پنج موج جدید شده‌ایم و در واقع ما وارد موج سوم بزرگ شده‌ایم و اگر از ابزار فیبوناچی کمک بگیریم، همانطور که می‌دانید موج سوم حداقل 1.61 موج 1 رشد خواهد کرد که این حداقلش می‌باشد و می‌تواند از این قیمت‌ها بیشتر شود و 1.61 تقریبا 2 دلار و 40 سنت می‌باشد و قیمت‌های بالاتر هم 200% موج 5 دلار است و ممکن می‌باشد بالاتر از آن هم برود.
اگر بخواهیم در تایم فریم کوتاه مدت بررسی کنیم، هم از اندیکاتور ایچیموکو استفاده کنیم و هم از RSI همانطور که در ویدئو می‌توانید مشاهده کنید، وضعیت ایچیموکو خوب است و به طور کوتاه مدت به خط روندی که بر روی سقف‌ها کشیده‌ایم واکنش نشان داده است و اگر بتواند این خط روند را بشکند که احتمالش بسیار زیاد می‌باشد در آینده ما وارد تارگت و یا هدف‌های جدیدتری خواهیم شد و اگر در کوتاه مدت اصلاح کند این نواحی با حد ضرر زیر این کف می‌تواند قیمت خوبی برای وارد شدن باشد و قیمت خوبی است که می‌توانیم سود موج سوم را بگیریم.
اگر اندیکاتور RSI را نگاه کنید توانسته خط روند نزولی در RSI شکسته بشود و در RSI در حال Pullback به خط روند شکسته شده است.
بنابراین اگر شنیده باشید آقای پیتر برند که آدم معروفی در ارزهای دیجیتال است توییتی درباره کاردانو (Cardano) یا آدا (ADA) کرده که کاردانو جزء 5 ارز مورد توجه در کشور آمریکا می‌باشد که احتمالش زیاد است که روند صعودی را طی کند و بتواند میانه کانال و سقف کانال و آن تارگت یا هدف‌های موج سوم متصور هستیم را ببینیم و جای مناسب برای خرید بسیار مهم می‌باشد و سعی کنید در حمایت‌ها و استابلاس‌ها منطقی بتوانید این ارز را خریداری کنید و از سودش استفاده ببرید.
همانطور که دیدید من برای تحلیل تکنیکال کاردانو از چند ابزار مختلف استفاده کردم از اندیکاتورهای مختلف مثل ایچیموکو، RSI و موج شماری. ابزارهای کلاسیک مثل خط روند، کانال‌ها و غیره، اگر شما هم علاقه‌مندید که بتوانید تحلیل تکنیکال را به صورت حرفه‌ای آموزش ببینید برای ما کامنت بگذارید تا همکارانمان با شما ارتباط بگیرند.