ابزارهای مخصوص کاربر در تریدینگ ویو

در این بخش به ابزارهای مخصوص کاربر در تریدینگ ویو می پردازیم که شامل ترازنامه شرکت ها، داشبورد پروفایل و اتاق های گفت و گو است. نشانگرهای نموداری سود قطعی سهم، برآورد سود سهم و سود نقدی به تریدینگ ویو اضافه شدند. با استفاده از این قابلیت به صورت کاملاً شهودی و مفید می توانید ترازنامه شرکت که شامل تغییرات سوددهی شرکت است را بر مبنای زمان انتشار این اطلاعات مشاهده کنید.

فهرست []

  جزئیات ترازنامه شرکت را روی نمودار خود ببینید!

  محاسبات مربوط به برآورد سود شرکت ها معمولاً برای بسیاری از تحلیل گران دشوار است، اما شما در تریدینگ ویو علاوه بر یک نمودار خوب، سود برآوردی سهم را نیز در اختیار دارید.

  با حرکت دادن ماوس کامپیوتر خود روی نشانگرهای مربوط به سود در نمودار می توانید از زمان شناسایی درآمدها با همراه جزئیات کامل آن ها مطلع شوید.

  فراموش نکنید که نشانگرهای برآورد سود برای تخمین سود آینده سهام بسیار کاربردی هستند!

  همچنین دیگر نباید نگران زمان انتشار گزارش بعدی باشید، چون با استفاده از همین قابلیت روی نمودار به شما نمایش داده می شوند.

  ساختار پروفایل جدید کاربر پسند

  دسترسی به داشبورد پروفایل از ابزارهای مخصوص کاربر که اضافه شده است که یک روش عالی برای معرفی و تعامل با دنبال کنندگان خودتان است. شما می توانید وضعیت خودتان را در بخش پروفایل یا در منوی کاربر موجود در صفحه اصلی ارسال نموده یا به روزرسانی کنید. ارائه آمار بیشتر برای نشان دادن استعدادهای خود!

  زمانی که ماوس کامپیوتر خود را روی نام کاربر حرکت دهید، گزینه های ارسال پیام یا فالو کردن برای شما نمایش می شوند. همچنین شما با کلیک روی نمودار نماد در بخش بالایی می توانید تمام پست های منتشر شده در مورد آن نماد را پیدا کنید. به منظور راحتی کاربری بیشتر، فیلترهای جدید چندگانه شامل منتشر شده، نظر داده شده توسط من و دنبال شده توسط من در دسترس می باشند. تغییر اطلاعات کاربر و تنظیم اعلان ها نیز از طریق همان صفحه قابل انجام است.

  حالت طراحی جدید برای iPad ها و گوشی های موبایل

  قابلیت تحلیل و ترسیم اشکال مختلف روی نمودار برای تمام صفحات نمایش کوچک تر بهینه سازی شده اند. حالا دیگر شما می توانید حتی در حال حرکت هم نمودارها را نشانه گذاری کرده و با دوستان خود در توئیتر به اشتراک بگذارید. همچنین دکمه قفل کردن تمام ابزار و نشانه های موجود در نمودار در سمت چپ پنل تحلیل در دسترس شما می باشد.

  اگر این قابلیت را فعال کنید، حین کار روی نمودار دیگر به صورت تصادفی چیزی را جابه جا نخواهید کرد!

  ابزار جدید نمای کلی نماد

  با استفاده از این ویجت شما می توانید ناحیه ای عاری از شلوغی های موجود در نمودارهای قیمت را به همراه شاخص های کلیدی مربوط به سهام یا هر نوع ابزار معاملاتی دیگر مشاهده کنید. همچنین قابلیت مشاهده نمودار خالی با حذف دلخواه آمار اقتصادی نیز وجود دارد. این ویژگی برای وبسایت های خبری، وبلاگ ها یا پورتال هایی که دوست دارند همه چیز را تمیز ببینند، مناسب و کاربردی است.

  اتاق گفتگوهای عمومی سفارشی

  تریدینگ ویو همیشه به دنبال اضافه کردن ابزاری بوده است، که کاربران این پلتفرم بتوانند بیشتر با یکدیگر ارتباط برقرار نموده و صحبت کنند. پس از ایجاد امکان ارسال پیام به صورت شخصی، اکنون می توانید از قابلیت اتاق گفت وگوی عمومی با موضوعی به انتخاب خود بهره مند شوید. برای راه اندازی یک اتاق گفت وگوی عمومی به موارد زیر توجه کنید:

  • برای ایجاد یک اتاق گفت وگوی عمومی ثبت نام و توضیحات لازم است.
  • اتاق گفت وگوهای عمومی محبوب به صورت خودکار در بالای فهرست اتاق ها قرار می گیرند.
  • قابلیت پخش صدا می تواند در منوی تنظیمات اتاق غیرفعال شود.
  •  چت را تنظیم کنید.
  • اتاق ها را در فهرست علاقه مندی های خود قرار دهید (با کلیک روی آیکون ستاره) تا همیشه در دسترس شما باشند.

  میله شمارش معکوس؟

  جعبه شمارش معکوس نشان می دهد که در هر تایم فریم چه مقدار زمان تا بسته شدن کندل یا آخرین میله قیمتی باقی مانده است. شما با باز کردن منوی مربوطه از طریق کلیک راست روی Scale و علامت زدن یا از بین بردن علامت موجود در کادر تأیید می توانید نسبت به خاموش یا روشن کردن این ابزار اقدام کنید.