این ویژگی ساعات معاملاتی پیوسته به عنوان جلسات معاملاتی قبل و بعد شناخته می شود. این ویژگی به معامله گران و سرمایه گذاران این امکان را می دهد که از وقایع خارج از ساعات معاملاتی پیوسته معمول مطلع شده و به طور کلی برای داشتن اطلاعات کامل در مورد بازار مفید است.

فهرست []

  زمانی که این قابلیت در حال تست در نسخه بتا بود، در دسترس تمام کاربران قرار داشت؛ اما در حال حاضر صرفاً کاربران دارای اشتراک «PRO» می توانند از این قابلیت استفاده کنند.

  چندین نمودار در یک صفحه نمایش

  پلتفرم تریدینگ ویو مفتخر است که توانسته یک قابلیت جدید و کاربردی یعنی قرار دادن چند نمودار در یک صفحه را در اختیار کاربران خود قرار دهد. حالا شما می توانید چند نمودار (حداکثر 4 نمودار) را به صورت یکجا در قالب چهار پنجره جداگانه در صفحه نمایش خود مشاهده کنید.

  علاوه بر این می توانید بر اساس شرایط تحلیل و نمادها، نمودارهای خود را به یکدیگر پیوند دهید. حین استفاده از این قابلیت نوار ابزارهای دسترسی سریع به قسمت پایین گوشه سمت چپ کنار دکمه های ذخیره و بارگیری منتقل می شوند.

  برای داشتن چندین نمودار در صفحه نمایش خود باید یکی از طرح های اشتراکی پلتفرم تریدینگ ویو را خریداری کرده باشید. 

  تغییرات شاخص های اقتصادی را در نمودار های تریدینگ ویو ببینید!

  کاربران پلتفرم تریدینگ ویو در حال حاضر به انواع داده های مالی شامل بیش از 100 گزارش اقتصادی دسترسی دارند. دسترسی عموم به داده های اقتصادی صحیح و به روز برای سرمایه گذاران مزیت بزرگی محسوب می شود، زیرا به آن ها این امکان را می دهد که تحولات اقتصادی را رصد نموده و ریسک سرمایه گذاری خود را مدیریت کنند. با استفاده از بهترین سرویس ارائه داده های اقتصادی در پلتفرم تریدینگ ویو می توانید در رقابت معامله گری یک قدم جلوتر باشید.