بررسی چند نماد در یک نمودار

فهرست []

  شما می توانید چند نماد در یک نمودار را به صورت همپوشانی (یکی روی دیگری) یا در پنجره های مجزا مشاهده کنید. 

  لیست های داغ!

  لیست های داغ سهام از پیش ساخته شده توسط خود کاربر به صورت پیوسته بازار سهام ایالات متحده را پایش (اسکن) می کنند، تا شما بهترین فرصت های معاملاتی را شناسایی کنید. در واقع یک لیست داغ سهام بر اساس معیارهای انتخابی شما نمادهای مختلف را به صورت پویا نمایش می دهد. البته نباید لیست داغ را با واچ لیست (فهرست سهام تحت نظر) که فقط نمادهای انتخابی شما را به صورت ثابت نشان می دهد اشتباه بگیرید!

  نمادها را دنبال کنید…

  با استفاده از این قابلیت می توانید همچون کاربران، فقط نمادهای مورد علاقه خود را دنبال کنید. شما می توانید نمادهای مورد نظرتان را دنبال نموده و در صورت ارسال پست جدید در پلتفرم تریدینگ ویو، هشدارهای آنی و الکترونیکی دریافت کنید. 

  ابزار طراحی الگوی کندل

  این ابزار مختص پلتفرم تریدینگ ویو آرایش کندل های قیمت را کپی می کند، یک طرح گرافیکی از ساختار این کندل ها ایجاد کرده و به شما این امکان را می دهد که آن را به طرف دیگر نمودار بکشید. به طور مثال می توانید حرکات قیمتی اخیر را با حرکات نموداری گذشته مقایسه نموده یا بدین وسیله حرکات قیمتی احتمالی بازار در آینده را ترسیم کنید.  

  میله های HLC

  نوع جدیدی از نمودارهای تحلیلی که میله ها بر اساس قیمت های بیشترین، کمترین و بسته شدن تشکیل می شوند.  

  کلیدهای حرفه ای برای واچ لیست

  شما برای تغییر نماد در صفحه نمودار می توانید از صفحه کلید (کیبورد) کامپیوتر خود استفاده کنید. کلیدهای منفرد Space، up، down و ترکیب کلیدهای Shift+Space، ابزار موجود برای جابه جایی نماد نمودار بدون استفاده از موس کامپیوتر هستند!