ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
پرسودترین کانال سیگنال VIP جفت‌ارزها رایگان شد!

نمایش سود و زیان در صرافی کوکوین

آموزش نمایش سود و زیان در صرافی کوکوین

محاسبه سود و زیان یکی از ابزارهای مهم در خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. اگر در این بازار فعالیت داشته باشید، با اصطلاح سود زیان که در صرافی‌ها PNL نام دارد، مواجه شده‌اید. PNL مخفف عبارت Profit and Loss است؛ P نشان‌دهنده Profit (سود) و L نیز نشان‌دهنده عبارت Loss (زیان) است. کاربران صرافی کوکوین می‌توانند از طریق منوی صرافی به بخش سود و زیان دسترسی پیدا کنند. در ادامه این مطلب به آموزش نمایش سود و زیان در صرافی کوکوین می‌پردازیم.

مشاهده درصد سود و ضرر در کوکوین

اگر از کاربران صرافی کوکوین باشید، برای نمایش این دو مورد می‌توانید از طریق وب‌سایت رسمی صرافی یا اپلیکیشن آن اقدام کنید. برای شروع ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و سپس مراحل زیر را طی کنید. پس از ورود به حساب کاربری خود، از منوی بالای صفحه به گزینه «Trade» و سپس Spot Trading بروید.

آموزش نمایش سود و زیان در صرافی کوکوین

پس از واردشدن به بخش Spot Trading، در قسمت بالا، سمت راست صفحه به گزینه «Assets» بروید و سپس با بازشدن منو، روی گزینه «Financial Account» کلیک کنید.

آموزش نمایش سود و زیان در صرافی کوکوین

پس از انتخاب این گزینه، به صفحه‌ای مشابه تصویر پایین هدایت می‌شوید. در این صفحه به گزینه‌های مختلف از جمله نمایش سود و زیان صرافی کوکوین دسترسی خواهید داشت.

آموزش نمایش سود و زیان در صرافی کوکوین

 

به این مقاله امتیاز دهید
(۱۴۱ رای) ۴.۴
۱۲۳۴۵
ترتیبی که برای خواندن مقالات صرافی کوکوین به شما پیشنهاد میکنیم: