نمودار لحظه ای ارز دیجیتال Yield Guild Games (YGG)

ارز دیجیتال Yield Guild Games (YGG) چیست؟

ارز دیجیتال Yield Guild Games (YGG) یک سازمان مستقل و غیرمتمرکز یا همان DAO است که در حوزه سرمایه گذاری توکن های غیرقابل تعویض (NFT) تخصص دارد که معمولاً در بازی های بلاک چینی استفاده می شوند. YGG قصد دارد با استفاده از حداکثر دارایی های متعلق به جامعه و پاداش دادن به همه دارندگان توکن، پایدارترین اقتصاد مجازی و بازی های بلاک چینی را در جهان ایجاد کند. این سازمان توانسته به طور مؤثر پروتکل جذاب پشت NFT ها را با امور مالی غیرمتمرکز DeFi ادغام کند؛ درنتیجه این امر سبب شده تا Yield Farming وارد اقتصاد درون بازی شود.

فعالیت اصلی YGG حول محور ایجاد یک جامعه بین المللی پویا از گیمرهای بازی هایی با مدل Play To Earn قرار دارد که عمدتاً به دنبال کسب درآمد و جایزه در فضای بازی هستند. منبع اصلی درآمد YGG از طریق فروش و اجاره دارایی های NFT به دست می آید که متعلق به شرکت هستند.

تاریخچه ارز دیجیتال Yield Guild Games  (YGG)’

Yield Guild Games  (YGG)با هدف واردکردن نقدینگی و تخصص به دنیای NFT های مولد در بازی های بلاک چینی توسط Gabby Dizon و Beryl Li در سال 2020 معرفی و معامله این ارز از تاریخ 27 جولای 2021 شروع شد. درواقع شرکت توسعه دهنده Yield Guild Games، استودیو بازی Manila-base در کشور فیلیپین است که توسط Gabby Dizon راه اندازی شده است. اکنون تیم پشتیبان YGG از 20 متخصص در حوزه های مختلف تشکیل شده و سرپرستی آن توسط فردی به نام Nolan Manalo انجام می شود.

ویژگی های ارز دیجیتال Yield Guild Games  (YGG)

 1. هدف اصلی YGG به حداکثر رساندن ارزش NFT ها در صنعت بازی است.
 2. بازی های Yield Guild Games به شدت به قراردادهای هوشمند و DAO متکی است.
 3. مدل حاکمیتی این پلتفرم براساس سیستم رأی گیری شبکه توزیع شده از دارندگان توکن ساخته شده است.
 4. در تلاش برای ساخت یک جامعه جهانی از بازیکنانی با مدل بازی Play-to-Earn است.
 5. ارز دیجیتال YGG روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است.
 6. این ارز یک توکن ERC20 است.
 7. Yield Guild Games یک توکن کاربردی و حاکمیتی به شمار می آید.
 8. میزان کل عرضه ارز دیجیتال YGG برابر است با 1.000.000.000 YGG
 9. میزان عرضه در گردش این ارز برابر است با 67.990.857.48 YGG
 10. YGG به طور منحصربه فرد در تقاطع Game، NFT ها و DeFi قرار دارد.
 11. این ارز در رتبه 196 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد.
 12. 45 درصد از میزان کل توکن های در میان افراد جامعه توزیع خواهد شد.
 13. 13 درصد از توکن ها در خزانه نگهداری می شوند.
 14. 9 درصد از توکن ها به سرمایه گذاران می رسد.
 15. 15 درصد از توکن ها متعلق به بنیان گذاران ارز دیجیتال YGG است.
 16. 85 درصد از توکن های شبکه نیز به مشاوران YGG تعلق می گیرد.

مزایای ارز دیجیتال Yield Guild Games  (YGG)

 1. این شبکه برای میزبانی دارایی های کاربران یک SubDAO ایجاد کرده است.
 2. دارایی های موجود در SubDAO در یک فضای ذخیره سازی سرد نگهداری می شوند.
 3. این شبکه امنیت مناسبی را برای کاربران فراهم کرده است.
 4. افراد امکان بهره برداری از حاوی های درون بازی و تمام خدمات مالی عرضه شده در آن را دارند.
 5. ارزش جوایز و حاوی های درون بازی همواره در حال افزایش است.

معایب ارز دیجیتال Yield Guild Games  (YGG)

 1. حجم بازار کم در مقایسه با رقبا
 2. استفاده از بلاک چین اتریوم و مسئله کارمزدهای انتقال بالا.

ارز دیجیتال Yield Guild Games  (YGG)چگونه کار می کند؟

این ارز با یک بیزینس منحصربه فردی کار کرده و با ساخت جهان های مجازی جدید و حمایت از اقتصاد دیجیتال، ارزشی مانند دنیای واقعی ایجاد می کند. همان طور که اشاره شد، منبع اصلی درآمد پلتفرم DAO در YGG، از طریق مالکیت دارایی های NFT متعلق به شبکه و اجاره دادن آن ها تأمین می شود. اعضای Guild از این دارایی ها (با حق مالکیت و اجاره) به عنوان ارز معامله ای برای دستیابی به پاداش های درون بازی استفاده می کنند.

در این پلتفرم قیمت NFT تحت تأثیر ارزش اقتصادی دارایی های درون بازی است و به این ترتیب هرچه قیمت دارایی دیجیتال بالاتر باشد، NFT نیز در بازار آزاد با قیمت بالاتری به فروش می رسد. براساس اعلام وب سایت رسمی YGG، اکنون به کاربران اجازه FARM و اجاره دارایی های NFT داده شده است.

از آنجا که استاندارد کنونی ERC-721 از این قابلیت پشتیبانی نمی کند، فعلاً پروسه فارم و اجاره دارایی ها به صورت متمرکز انجام می شود. به این ترتیب، YGG به منظور ایجاد توکن های مالکیت یا ساخت پایگاه داده ای برای نظارت بر مالکیت و دارایی های اجاره داده شده، یک قرارداد هوشمند جدید ایجاد خواهد کرد. درنهایت کاربران با اجازه دارایی های NFT های متعلق به YGG و شرکت در انجمن های فعال، ارز دیجیتال YGG دریافت می کنند. توجه داشته باشید ممکن است این NFT ها متعلق به بازی های بلاک چینی دیگری باشند.

کاربردهای ارز دیجیتال Yield Guild Games  (YGG) چیست؟

ارز دیجیتال YGG توکن بومی پلتفرم Yield Guild Games است و عملکردهای مختلفی را بر عهده دارد. اصولاً این ارز برای اهداف مختلف زیر به کار برده می شود:

 1. Yield Farming: کاربران می توانند به منظور جمع آوری جوایز مربوط به استخراج نقدینگی (SushiSwap) و بخشی از کارمزد تراکنش های صرافی، نقدینگی خود را در زمینه تأمین کننده نقدینگی (Liquidity Provider) سایر صرافی ها ذخیره کنند.
 2. Governance/ حاکمیتی: دارندگان توکن YGG می توانند در امور مربوط به شبکه رأی دهند و در تصمیم گیری های YGG DAO شرکت کنند.
 3. Transaction Fees/ کارمزد تراکنش ها: از این ارز برای پرداخت کارمزد تراکنش های شبکه استفاده می شود.

کیف پول های پشتیبان ارز دیجیتال Yield Guild Games  (YGG)

ارز دیجیتال YGG یکی از محبوب ترین ارزها در میان توکن بازی های بلاک چینی است. این ارز با استفاده از استاندارد ERC20 روی بلاک چین اتریوم طراحی و ساخته شده است و از این رو بیشتر پلتفرم های پشتیبان اتریوم نیز از این ارز پشتیبانی می کنند.

به همین دلیل کاربران برای انتخاب کیف پول دیجیتالی مناسب می توانند از میان گزینه های متعدد انتخاب کنند. کیف پول های سخت افزاری بدون اتصال به اینترنت فضای امن تری را برای نگهداری دارایی های رمزنگاری شده ایجاد می کنند. در مقابل نیز کیف پول های نرم افزاری این امکان را به کاربران می دهند تا در هر لحظه و مکانی که حضور دارند، وضعیت دارایی خود را بررسی و مدیریت کنند. در ادامه به معرفی برترین کیف پول سرد و گرم به منظور نگهداری ارز دیجیتال YGG می پردازیم:

1- کیف پول متامسک (Metamask)

2- کیف پول تراست ولت (Trust Wallet)

3- کیف پول imToken

4- کیف پول کوین بیس (Coinbase)

5- کیف پول TokenPocket

6- کیف پول فری ولت (Freewallet)

صرافی های پشتیبان ارز دیجیتال Yield Guild Games  (YGG)

 

صرافی های دیجیتالی بسیاری ارز دیجیتال YGG را در فهرست ارزهای موجود در صرافی قرار داده و از خرید و فروش آن پشتیبانی می کنند. اگر مایل به خرید این ارز از طریق پلتفرم های معتبر هستید، می توانید به یکی از صرافی های موجود در لیست زیر مراجعه کرده و پس از بررسی امکانات پلتفرم، میزان کارمزد دریافتی و روند احراز هویت و ثبت نام مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

1- صرافی بایننس (Binance)

2- صرافی HitBTC

3- صرافی کوین بیس (Coinbase)

4- صرافی Okex

5- صرافی هوبی گلوبال (Houbi Global)

6- صرافی کوکوین (Kucoin)

7- صرافی بیت باکس (BitBox)

8- صرافی سوشی سواپ (SushiSwap)

9- صرافی یونی سواپ (UniSwap)

10- صرافی پروبیت (ProBit)

11- صرافی هات بیت (Hotbit)

12- صرافی ZT

 13- صرافی BigOne

14- صرافی HotCoin Global

آموزش خرید (ترید) ارز دیجیتال Yield Guild Games  (YGG)

اگر قصد خرید ارز دیجیتال YGG را دارید، ابتدا لازم است فهرست مربوط به صرافی های پشتیبان YGG را بررسی و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. اگر در حال حاضر ارزی را در اختیار ندارید، لازم است از طریق ارز فیات مقداری بیت کوین  یا اتریوم خریداری کنید. دلیل انتخاب این دو محبوبیت بالای آن ها و جفت شدن با سایر ارزها در پلتفرم های خرید و فروش است.

بنابراین پیش از هر چیزی در یک صرافی ایرانی ثبت نام کرده و پس از سپری کردن مراحل احراز هویت، حساب خود را از طریق ریال شارژ کنید. پس از شارژ حساب مقداری بیت کوین  یا اتریم خریداری کنید. سپس به یک صرافی پشتیبان YGG بروید و پس از ثبت نام، وارد پنل کاربری خود شوید و به بخش Wallet و Deposite بروید. در این بخش آدرس کیف پول بیت کوین  یا اتریوم (با توجه به ارز خریداری شده) صرافی مدنظر را کپی یا اسکن کنید و دارایی را از صرافی ایرانی به صرافی مقصد انتقال دهید.

 1. پس از شارژ حساب کاربری خود، به بخش Trading صرافی بروید و جفت ارز BTC/YGG یا ETH/YGG را انتخاب کنید.
 2. روش ثبت سفارش (Market، Limit و…) را در نظر بگیرید و سفارش خود را در بخش BUY ثبت کنید.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت ارز دیجیتال Yield Guild Games  (YGG)

Yield Guild Games از زمان راه اندازی تاکنون در حال به دست آوردن مقبولیت در میان سرمایه گذاران بازار بوده و روزبه روز در حال پیشرفت و توسعه است. این عامل سبب افزایش میزان تقاضا می شود و به صورت مستقیم قیمت YGG را افزایش می دهد.

علاوه بر این، موارد دیگری مانند وضع قوانین و مقررات جدید درباره ارزهای دیجیتال، اظهارنظر افراد بانفوذ در شبکه های اجتماعی و اطلاع رسانی های گسترده درباره بازی های بلاک چینی و افزایش محبوبیت آن ها، از عوامل مؤثر بر قیمت ارز دیجیتال YGG هستند.

آینده ارز دیجیتالYield Guild Games  (YGG) چگونه است؟

با توجه به روند قیمت YGG، استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی و تحلیل های تخصصی، کارشناسان آینده روشنی را برای ارز دیجیتال YGG پیش بینی می کنند. با این حال بهتر است هر سرمایه گذار پیش از اقدام به خرید، به صورت جداگانه وضعیت بازار را بررسی کرده و با توجه به آستانه تحمل ریسک خود اقدام به خرید و سرمایه گذاری کند. در جدول زیر پیش بینی قیمت چند سال آینده ارز دیجیتال YGG آورده شده است.

سال میلادیحداقل قیمت به دلارمیانگین قیمت به دلارحداکثر قیمت به دلار
20225.175.366.37
20237.758.029.10
202411.0311.4313.45
202515.7216.2919.22
202623.3224.1327.80
202732.8534.0639.94
202849.2450.9457.66
202972.9275.4785.66
2030104.82108.60125.45
2031152.35157.78180.65

نتیجه گیری

ارز دیجیتال Yield Guild Games (YGG) یک توکن ساخته شده با استاندارد ERC20 روی بلاک چین اتریوم است. این ارز توکن بومی بازی بلاک چینی با همین نام است و در موارد مختلفی مانند رأی گیری حاکمیتی، Yield Farming و پرداخت کارمزد تراکنش های شبکه استفاده می شود.

پرسش های متداول

YGG قصد دارد با استفاده از حداکثر دارایی های متعلق به جامعه و پاداش دادن به همه دارندگان توکن، پایدارترین اقتصاد مجازی و بازی های بلاک چینی را در جهان ایجاد کند.

ارز دیجیتال YGG ارز بومی پلتفرم Yield Guild Games است و در موارد مختلف زیر استفاده می شود.

شما می توانید دارایی YGG خود را در یکی از کیف پول های دیجیتالی معتبر زیر ذخیره کنید.

شما می توانید درصورت تمایل ارز دیجیتال YGG را از طریق یکی از پلتفرم های رمزنگاری شده زیر خریداری کنید: