چه گیمر باشید چه از هواداران کسب درآمد از ارزهای دیجیتال، قطعا ماجرای همستر کمبات به گوشتان خورده است؛ یک بازی تلگرامی که در روزهای اخیر تبش بدجوری بالا گرفته و بزرگ و کوچک هم نمی‌شناسد. حتی اگر چیزی از همستر کامبت نشنیده باشید، قطعاً اسم نات‌کوین به گوشتان خورده است. بازی همستر کمبت در میان هواداران رمزارزها و گیمرها بالا گرفته و از پس موفقیت نات‌کوین در سرتاسر جهان فراگیر شده است.

فهرست []

  در این مقاله قصد داریم بازی همستر کمبات را موشکافی کرده و سازو‌کارش را تعریف کنیم. وقتی یک بازی آنقدر فراگیر می‌شود که به‌خاطرش افرادی هم که هیچ‌وقت تلگرام نداشته‌اند عضو این اپ می‌شوند، یعنی ماجرا حسابی بیخ پیدا کرده و لازم است صحت و سقم آن را بررسی کنیم. آیا این بازی معتبر است؟ آیا می‌توانیم تمام این کلیک‌ها را به پول تبدیل کنیم؟ کسی چه می‌داند و شاید هم هرگز نداند، اما ارزشش را دارد که همه‌چیز را از روز اول بررسی کنیم.

  همستر کامبت چیست؟

  همستر کمبات یک بازی کلیلی جذاب برای کسب درآمد است که ادعا می‌کند می‌توانید با تکمیل مراحل آن کوین‌های مجازی معروف به نات کوین (NOTCoin) به‌ دست بیاورید. ایدۀ اصلی بازی همستر این است که بتوانید با انجام یکسری تسک مثل کلیک‌کردن روی ساعت بتوانید کوین به‌دست بیاورید و هر چه سکه‌هایتان بیشتر شود، مراحل بیشتری رد می‌کنید، با چالش‌های جدیدتری روبه‌رو می‌شوید و پاداش بیشتری هم می‌گیرید.

  در واقع همستر کمبت یک بازی تلگرامی است که به‌عنوان پاداش سکه‌هایی به بازیکن‌ها می‌دهد و ادعا می‌شود که این سکه‌ها می‌توانند یک‌جور ایردراپ باشند. شما می‌توانید دوستان و آشنایانتان را به این بازی دعوت کنید و سکه‌های بیشتری بگیرید. ممکن است با خودتان بگویید که «خب این که فقط یک بازی است، پس این‌همه جاروجنجال برای چیست؟». درست است که این صرفاً یک بازی است اما درواقع شرط لازم برای دریافت ایردراپ به شمار می‌آید و همۀ ماجراها زیر سر همین پول است.

  این یعنی بازی‌کن‌هایی که سکه جمع می‌کنند می‌توانند در رویداد خلق توکن واجد صلاحیت دریافت ایردراپ شوند. این سکه‌ها می‌توانند با هر ضریبی که مدیران مناسب بدانند به توکن تبدیل شوند. در نتیجه این بازی می‌تواند فارغ از آنچه که تصور می‌کنید موقعیت ارزشمندی برایتان ایجاد کند.

  آیا بازی همستر کمبت معتبر است؟

  به‌خاطر ماهیت ارزهای دیجیتال و ناطمینانی پشت این نوع دارایی‌ها نمی‌توان گفت که بازی همستر کمبت واقعی و معتبر است یا کلاهبرداری و سرکاری. با وجود این، نشانه‌هایی وجود دارد که می‌گوید شاید این بازی چیز ارزشمندی باشد. یکی از همین نشانه‌ها مشارکت استراتژیک مدیران بازی با صرافی‌هایی مثل بینگ‌ایکس است.

  این نشانه می‌تواند به این معنی باشد که شاید در آینده شاهد لیست‌شدن توکن‌های این بازی در صرافی بینگ ایکس باشیم؛ اما فعلاً باید منتظر بمانیم و به بازی ادامه دهیم. این بهترین راهی است که می‌توانیم در دنیای سرشار از نااطمینانی ارزهای دیجیتال بپیماییم.

  همستر کمبت جا پای نات‌کوین گذاشت و از موفقیت ایدۀ خلاقانۀ آن بسیار بهره برد. تا ابتدای ژوئن 2024 حدود 60 میلیون کاربر درگیر این بازی بوده‌اند. در این بازی شما نقش یک همستر را بازی می‌کنید که مدیرعامل یک صرافی ارزدیجیتال تخیلی است و سعی دارد کسب‌و‌کار خود را به بهترین جایگاه این صنعت برساند. شما باید با بازاریابی، کسب مجوزهای مختلف، استعداد خودتان و محصولات جدید در کسب‌و‌کار خود سرمایه‌گذاری کنید. این بازی ترکیب جالبی از استراتژی و سرگرمی است که وعدۀ توکن و ایردراپ در شبکۀ TON را به کاربران خود می‌دهد.

  یکی از ویژگی‌های بارز مینی اپ همستر کمبت پروموشن‌ کمبو روزانه است که طی آن می‌توانید 5 میلیون سکۀ رایگانِ داخلی بازی دریافت کنید. این کمبوی ویژه هر روز تغییر می‌کند و برای دریافت آن لازم است سه آیتم ویژه را صرافی بخرید یا ارتقا دهید. با مشارکت در این پروموشن می‌توانید گنیجینۀ امتیازهای داخلی بازی را به‌طرز چشمگیری ارتقا داده و درآمد منفعل خود را افزایش دهید. ترکیب گیم‌پلی جذاب با سرمایه‌گذاری استراتژیک و پتانسیل دریافت پاداش در دنیای واقعی این بازی را به یک انتخاب جذاب در میان هواداران بازی‌های رمزارزی تبدیل کرده است.

  همستر کمبت دارد به‌طور فعالانه‌ای با بازیگران اصلی صنعت ارزهای دیجیتال و صنعت گیمینگ مشارکت می‌کند. به عنوان مثال، ادغام با TON تضمین می‌کند که تراکنش‌های همستر کمبت سریع، ایمن و غیرمتمرکز باشد. چنین ادغامی برای ایردراپی که قرار است در آینده انجام شود ضروری است.

  ویژگی‌های مهم بازی همستر کمبت

  • مدل بازی‌_درآمد: می‌توانید با شرکت در این بازی و تکمیل تسک‌های بازی کوین HMSTR به دست بیاورید.
  • کومبو پروموشن روزانه: با سرمایه‌گذاری در به‌روزرسانی‌های داخل بازی می‌توانید 5 میلیون کوین داخلی بازی بگیرید.
  • استفاده از NFT: تمام همسترهای داخل بازی از جنس NFT هستند و می‌تواند در بازارگاه خرید و فروش شود.
  • شبیه‌سازی بازار ارزهای دیجیتال: شما با این بازی مدیریت یک صرافی ارز دیجیتال مجازی را به عهده می گیرید که انعکاسی از پویایی‌های ارزهای دیجیتال در دنیای واقعی است.
  • سیستم ریفرال: با دعوت از آشنایان و دوستان خود ریواردهای اضافی بگیرید.
  • همسترهای بامزه: می‌توانید از میان شخصیت‌های همستری بانمک انتخاب کنید و همستری منحصربه‌فرد داشته باشید.
  • شخصی‌سازی گزینه‌ها: می‌توانید برای همستر خود تجهیزات، اکسسوری‌ها و لباس‌های شخصی‌سازی‌شده انتخاب کنید.
  • اکشن رزمی قوی: می‌توانید در نبردهای پرحادثه و پر از چالش شرکت کنید.
  • حالت چندنفره: امکان استفاده از حالت چندکاربره وجود دارد و می توانید با دوستان خود یا کاربران آنلاین جهانی باهم بازی کنید.

  نقشه راه بازی همستر کمبت

  در نقشه‌راهی که توسط پلتفرم اصلی بازی همستر کمبت منتشر شده تقویمی با آیتم‌های زیر وجود دارد:

  مارس 2024

  • بازی اصلی
  • به‌روزرسانی‌های استخراج
  • تسک‌ها را انجام دهید

  آوریل 2024

  • سیستم ریفرال
  • سطح و رتبۀ بازیکن
  • پاداش‌های روزانه

  می 2024

  • کارت‌های ویژه
  • پروموشن کمبو ویژه
  • اعلام مشارکت در بلاکچین

  ژوئن 2024

  • توسعۀ زیرساخت‌های آن‌چین
  • اجرای کیف‌پول داخل بازی
  • پیش‌نمایش ادغام در وب3

  جولای 2024

  • رویداد خلق توکن (TGE)
  • راه‌اندازی توکن داخلی بازی

  ربع سوم 2024

  • جوخۀ کمبت
  • شخصیت‌ها و پوسته‌ها
  • رویدادهای محدود به زمان
  • رویدادهای زنده

  ربع چهارم 2024

  • چیزهای بسیار بیشتری در نظر داریم و برای اینکه شور و شوق شما را از بین نبریم مخفیانه آنها را پیش می‌بریم.

  اطلاعیه انجمن بلاکچین در مورد بازی همستر کمبت

  با بالاگرفتن تب جهانی بازی همستر کامبت، مردم ایران هم از این بازی استقبال کرده‌اند تا شاید به پول و درآمد برسند. در این میان انجمن بلاکچین اطلاعیه‌ای منتشر کرده و لازم است که نکات مهم این اعلامیه را خاطرنشان کنیم:

  • اخیراً صنعت ارزهای دیجیتال با صنعت بازی پیوند خورده و ممکن است برای کاربران سودآور باشد.
  • سودآوری و کسب درآمد حتمی نیست و صرفاً شرط لازم است نه کافی. پس بهتر است نسبت به زمانی که صرف بازی می‌کنید احتیاط بیشتری به خرج دهید.
  • این بازی‌ها رایگان هستند و نیازی به پرداخت نیست. پس تحت هیچ شرایطی رمز عبور گوشی خود یا گذرواژۀ 24کلمه‌ای ولت خود را در اختیار هیچ‌کسی قرار ندهید.
  • توکن‌ها را تنها در ولت شخصی خود نگهداری کنید، نه در صرافی‌ها.
  • برای بازی تنها از بات‌های اصلی استفاده کنید.
  • اگر موفق شدید توکن یا ایردراپ از این بازی‌ها کسب کنید، تنها از طریق صرافی‌هایی آنها را بفروشید که تحت نظارت رگولاتوری‌های معتبر هستند.
  • تحت هیچ شرایطی توکن‌های خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهید.

  قیمت توکن همستر

  توکن  همستر (HMSTR) هنوز در صرافی‌ها لیست نشده است. با توجه به مشارکت صرافی‌های ارز دیجیتال در بازی‌ همستر کمبت انتظار می‌رود در آینده صرافی‌هایی مثل بینگ‌ایکس و کوکوین توکن همستر را به لیست خود اضافه کنند. تجربۀ موفقیت‌آمیز نات‌کوین که طی آن تمام صرافی‌های معتبر یک‌روزه آن را به لیست خود اضافه کردند، نشان می‌دهد که به احتمال زیاد و با توجه به 60 میلیون کاربر این بازی در صورت لیست‌شدن از این توکن استقبال خواهد شد.

  توکن همستر کمبت در کدام صرافی‌ها قابل معامله است؟

  تا تاریخ 8 ژوئن 2024 هنوز هیچ کدام از صرافی‌ها توکن همستر کمبت را به لیست خود اضافه نکرده‌اند. با این حال و با توجه به اتفاقی که برای نات‌کوین رخ داد انتظار می‌رود صرافی‌های معتبر در آینده توکن بازی همستر کمبت را به لیست خود اضافه کنند. با وجود این تعدادی از صرافی‌های غیرمتمرکز مانند پنکیک‌سوآپ، تریدرجوی و بیبی‌سوآپ از معاملۀ این توکن پشتیبانی می‌کنند.

  توکن همستر کامبت چه زمانی در صرافی‌ها لیست می‌شود؟

  با اینکه فعلاً خبری از وایت‌پیپر این توکن نیست و سازندگان اصلی هم هنوز به‌طور رسمی اعلام نکرده‌اند که این صرافی چه زمانی در صرافی‌ها لیست می‌شود، اما در سایت اصلی در قسمت نقشه‌راه این توکن آمده که قرار است در ربع چهارم سال 2024، یعنی پاییز 1403، در صرافی‌ها لیست شود. البته این صرفاً ادعایی است که در نقشه‌راه آمده و حتمی نیست.

  کسب درآمد از همستر کمبت؛ افسانه یا واقعیت؟

  همه‌چیز از نات‌کوین آغاز شد. از انگشت‌هایی که از کلیک روی صفحۀ گوشی خسته شده بود گرفته تا اختراع دستگاه‌های عجیب و غریبی که قرار بود نقش همان انگشت‌های خسته را بازی کنند. تب نات‌کوین که بالا گرفت، بسیاری از رسانه‌های معتبر و تحلیلگران مشهور ارزهای دیجیتال بعید می‌دانستند که از کلیک‌کردن بتوان پول درآورد، اما پول هم درآوردند.

  عده‌ای شاید نتوانند ماجرا را تحلیل کنند: چرا یک پلتفرم باید بابت انگشت‌زدن عده‌ای بیکار روی صفحۀ نمایش ایردراپ بپردازد؟ ماجرا چندان هم پیچیده نیست. وقتی تنها وعده ایردراپ بتواند تب جهانی بگیرد، وایرال شود و نام یک برند را بر سر زبان‌ها بیندازد، خب این ایدۀ بسیار خلاقانه‌ای است! چه چیزی بهتر از این می‌تواند برای یک نام بازاریابی کند؟ عده‌ای سر نات‌کوین پول هم گرفتند و این منطق اقتصادی دارد.

  شاید همستر بتواند برایتان درآمد کسب کند، شاید هم نتواند و سرکاری باشد. اما این ایدۀ خلاقانه ادامه دارد و همستر هم مسلماً آخرین پلتفرمی نیست که از آن استفاده می‌کند. البته ایدۀ بازی همستر کمبت برای شما ریسکی ندارد و در بدبینانه‌ترین حالت زمان شما را می‌گیرد که چیز کمی هم نیست.

  ربات همستر کامبت چگونه کار می‌کند؟

  بعید است که اهل رسانه و شبکه‌های اجتماعی باشید، اما با بازار داغ این روزهای همستر کمبات برخورد نکنید. بعد از لیست شدن توکن نات کوین، شاهد حسرت افرادی که نات را ماین نکردند، بودیم. نات کوین که در نوامبر ۲۰۲۳ بر بستر تلگرام، شبکه TON، روی کار آمد، پس از لیست شدن در صرافی‌های ارز دیجیتال ۴۶ برابر نسبت‌به قیمت اولیه خود رشد کرد و این مسئله جامعه‌ آماری ربات همستر را افزایش داد.
  همستر کامبت صرفا یک توکن برای ماین کردن نیست، این بازی پیچیدگی‌‌ها و قابلیت‌های خاص دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

  ابتدا به ربات تلگرامی مراجعه کنید؛ پس از کلیک روی گزینه play in 1 click، صفحه بازی برای شما باز می‌شود.

  ورود به ربات همستر

  پس از باز شدن صفحه بازی، با کلیک روی همستر، می‌توانید توکن‌ها را ماین کنید. بات همستر صرفا به این‌ مرحله منتهی نمی‌شود؛ همان‌طور که در تصویر ملاحظه می‌کنید، این بات گزینه‌های دیگری علاوه‌بر ماین کردن دارد.

  صرافی مورد نظر خود را انتخاب کنید

  با انتخاب کردن صرافی دلخواه‌تان (Exchange) از گزینه بالا، سمت راست می‌توانید مدیرعامل خیالی این صرافی در بات همستر کامبت باشید. هر صرافی که انتخاب کنید، روزانه، میزان مشخصی توکن درون‌ بازی به شما می‌دهد.

  همچنین در این صفحه می‌توانید تعداد توکن‌های خود را مشاهده کنید و در صورت نیاز از انرژی (Boost) استفاده کنید. Boost به شما کمک می‌کند که سریع‌تر توکن‌های خود را ماین کنید و همچنین می‌توانید روزانه تا ۶ بار رایگان از Boost استفاده کنید.

  آپشن Mine و کارت‌های ربات همستر چگونه کار می‌کنند؟

  اگر به منو پایین این ربات نگاهی کنید، با ۵ گزینه مواجه می‌شوید که یکی از آنان Mine است.

  با کلیک روی این گزینه، صفحه‌ای جدید برای شما باز می‌شود؛ در این صفحه، فن‌توکن‌های همستر و سری کارت‌هایی وجود دارد. حتما می‌دانید که استخراج (Mine) مهم‌ترین بخش ربات همستر است. در این قسمت با خرید توکن‌های درون بازی یا کارت‌های مقرون‌به صرفه می‌توانید حجم Mine همستر را افزایش دهید، فقط توجه داشته باشید که حداقل هر ۳ ساعت یک بار به این بخش سر بزنید تا فرآیند استخراج توکن متوقف نشود و همچنین میزان توکنی که هر ساعت به دست می‌آورید در منو بالای صفحه، سمت راست نمایش داده می‌شود.

  کارت روزانه همستر کامبت، میان‌بری برای Mine

  اگر دقت کنید در نوار وسط صفحه ۳ بخش Markets و PR&Team و Legal و Special داریم. روزانه در این بخش‌ها ۳ کارت قرار می‌گیرد که با پیدا کردن آن‌ها ۵ هزار توکن جایزه می‌گیرید. در بسیاری از سایت‌ها یا گروه‌های تلگرامی و سوشال مدیا افرادی هستند که این کارت‌ها را هر روز پیدا کرده و اطلاعات آنان را در اختیار دیگر کاربران قرار می‌دهند.

  با دعوت کردن افراد، همستر جایزه بگیرید

  روی گزینه Friends کلیک کنید.

  اگر افرادی را که دارای اکانت عادی تلگرام هستند دعوت به بات همستر کامبت کنید، ۵ هزار توکن و اگر کسانی را که اکانت پریمیوم دارند دعوت کنید، ۲۵ هزار توکن جایزه می‌گیرید.

  پاداش روزانه را از دست ندهید

  ابتدا گزینه Earn را از منو پایین بات انتخاب کنید.

  با انتخاب کردن گزینه Daily Reward، پاداش روزانه خود را دریافت کنید.

  همستر کمبات به کیف پول TON وصل می‌شود

  آپشن جدید که به این بازی اضافه شده، امکان اتصال این ربات به کیف پول‌های تلگرامی است. ابتدا از منو پایین صفحه، گزینه Airdrop را انتخاب کنید.

  سپس روی گزینه connect your wallet کلیک کرده و کیف پول تلگرامی خود را به بات همستر وصل کنید.

  توجه داشته باشید که این گزینه به‌تازگی به همستر کامبت اضافه شده و ممکن است در حال حاضر برای برخی افراد در دسترس نباشد، اما به‌زودی در دسترس تمام کاربران قرار می‌گیرد.