چگونه در صرافی بایننس بلاک نشیم؟

راهکارهایی که لازم است درباره بلاک نشدن در صرافی بایننس بدانیم!
شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که چطور در صرافی بایننس بلاک نشیم؟
صرافی بایننس Binance Exchange The World یک صرافی چینی که در کشور مالت واقع شده و بزرگترین صرافی Cryptocurrency در دنیا به حساب می‌آید که بیش از ۱۱۰۰ کوین و یا توکن در این صرافی خرید و فروش بشود و ۹۸ درصد از ایرانی‌هایی که در صرافی‌های خارجی ترید Trade می‌کنند، صرافی بایننس را به عنوان صرافی اصلی خودشان انتخاب می‌کنند این در حال است که صرافی بایننس اجازه وارد شدن کاربرانی که با آی پی ایران هستند را نمی‌دهد. برای این اتصال از VPN آی پی ثابت یا ip static یا VPS (Virtual private server) بهره‌گیری نمایید و چند نکته مهم وجود دارد که باید آن‌ها را بدانید:
  • زمانی که به VPN با آی پی ثابت یا VPS متصل شدید می‌توانید با مراجعه به آدرس whatismyipaddress.com متوجه شوید که الان این اتصال آدرس لوکیشن شما را از ایران خارج کرده است یا خیر (به این نکته دقت کنید که اگر از وی پی ان‌های نرم افزاری یا رایگان استفاده می‌کنید این VPNها ممکن هستند لوکشین شما را از سرورهای مختلف جا به جا کنند که این موضوع برای بایننس شک بر انگیز است و سبب می‌شود حساب کاربری شما قفل یا بسته و یا BAN شود.
  • نکته دوم این است که بلاک شدن در بایننس نقطه آخر دنیا نیست و می‌توانید با نامه نگاری و پشتیبانی بایننس و با رعایت یک سری مراحل قانونی و اداری موجودی حساب خودتان را خالی کنید و مجددا به ایجاد یک حساب کاربری دیگه یا جدید بپردازید.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج از ایران لینک ثبت نام
کوکوین دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کوینکس
دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت پین
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کیوسک دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت ۲۴
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
 آبان تتر
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد

توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

به این مقاله امتیاز دهید تا با کمک شما کیفیت آن را بسنجیم
3 پاسخ
  1. بسیار عالی

  2. سلام ایا انتقال مستقیم از صرافی ایرانی به کیف پول بایننس پر خطر است؟
    بهترین کیف (آنلاین )کدام است؟

    1. سلام به خاطر اینکه بایننس ایران رو تحریم کرده برای همین باید با آی پی ثابت خارج از ایران در این صرافی خرید و فروش انجام بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.