آموزش استفاده از بایننس در ایران؛ VPN بهتر است یا VPS؟

صرافی ارز دیجیتال
نحوه صحیح اتصال به صرافی بایننس Binance exchange همیشه برای کاربرهای ایرانی یک چالش بزرگ به حساب آمده است که در این پست قصد داریم شما را با روش‌های صحیح اتصال به صرافی بایننس آشنا کنیم.
برای اتصال به صرافی بایننس ما از دو روش امن می‌توانیم استفاده کنیم که شامل

برای بایننس vpn بهتر است یا vps؟

ورود به بایننس با VPS

VPS یا همان Virtual private server یا سرور مجازی در واقع یک کامپیوتری که در یک کشور دیگر موجود می‌باشد و ما از طریق وصل شدن یا ریموت شدن به آن سرور مجازی می‌توانیم به صرافی بایننس متصل شویم اما VPS یک سری معایب به همراه دارد که یکی از معایبش هزینه بالای ماهیانه آن می‌باشد که به طوری که برای تهیه آن شاید مجبور باشید که چند صد هزار تومان هزینه کنید. یکی دیگر از ایرادات VPS‌های خارجی سرعت اتصال پایین می‌باشد که به طور کلی سرورهای مجازی خارج از کشور ایران به علت فواصلی که دارد سرعت اتصال اینترنت کمتری را برای کاربران داخل ایران به ارمغان می‌آورد و شاید این موضوع شما را برای کار کردن با صرافی بایننس دچار مشکل کند.

ورود به بایننس با VPN

خب قطعا تمامی افراد این روزها با VPN یا Virtual private network آشنا هستیم و اما نکته مهم این است که ما به هیچ عنوان برای اتصال به صرافی بایننس Binance exchange نباید از VPN رایگان استفاده کنیم و مشکلی که VPNهای رایگان دارند که با هر بار اتصال به VPNهای رایگان آی پی جدیدی به ما داده می‌شوید و ما برای اتصال به صرافی بایننس باید با یک آی پی متصل شویم در غیر این صورت امکان ریسک بسته شدن اکانت یا حساب کاربری در بایننس بسیار زیاد خواهد بود.

این مطلب را حتما بخوانید:  با انواع روش های تریدینگ در بایننس آشنا شوید!

اما روشی که خود ما مدت‌هاست از آن استفاده می‌کنیم VPNهایی که با آی پی ثابت یا ip static هستند، می‌باشد. مزیت VPN با آی پی ثابت نسبت به VPS یا وی پی اس:

برای اطمینان از این که بخواهیم بدانیم VPN که در حال استفاده هستید آی پی ثابت به شما ارائه می‌دهد یا خیر با هم دیگر می‌توانیم سوابق وارد شدن به بایننس را چک و یا بررسی کنیم.

ابتدا وارد حساب کاربری یا اکانت (Account) شوید، سپس به قسمت Security یا امنیت بروید و در آخر می‌توانید با کلیک بر روی گزینه Login Activity سوابق وارد شدن به حساب کاربریتان را مشاهده کنید. که در واقع با چک یا بررسی کردن IP Address اگر گزینه‌ها با گزینه‌های قبلی مشابه بودند یعنی آی پی شما ثابت و بدون مشکل بوده است. علاوه بر موضوع آی پی آدرس، مشخصات دیگه‌ای چون تاریخ (Date) / منبع یا دستگاهی که با آن وارد شده‌ایم (source) / وضعیت (Status) را هم به شما نشان خواهد داد.

یکی از مزایای VPNهای آی پی ثابت یا ip static این است که معمولا به شما اکانت یا حساب‌های کاربری دو کاربره می‌دهند.

این مطلب را حتما بخوانید:  معرفی و آموزش خرید VPS بایننس برای ترید با ip ثابت

چگونه در صرافی بایننس بلاک نشیم؟

صرافی بایننس Binance Exchange The World یک صرافی چینی که در کشور مالت واقع شده و بزرگترین صرافی Cryptocurrency در دنیا به حساب می‌آید که بیش از 1100 کوین و یا توکن در این صرافی خرید و فروش بشود و 98 درصد از ایرانی‌هایی که در صرافی‌های خارجی ترید Trade می‌کنند، صرافی بایننس را به عنوان صرافی اصلی خودشان انتخاب می‌کنند این در حال است که صرافی بایننس اجازه وارد شدن کاربرانی که با آی پی ایران هستند را نمی‌دهد. برای این اتصال از VPN آی پی ثابت یا ip static یا VPS (Virtual private server) بهره‌گیری نمایید و چند نکته مهم وجود دارد که باید آن‌ها را بدانید:

به این مقاله امتیاز دهید
(۲۱۴ رای) ۴.۵
۱۲۳۴۵