درباره شت کوین ها یا همون ارزهای دیجیتال فاقد ارزش یا کارایی خاص حتما شنیدین. گاهی این نوع از این نوع ارزهای دیجیتال سودهای عجیبی رو میشه کسب کرد، اما شناخت و یادگیری نحوه رفتار با اینو ارزهای دیجیتال از اهمیت بیشتری برخورداره!

فهرست []

  Shiba inu شیباینو 250 درصد در یک روز، Verge ورج 200 درصد در یک روز خیلی از رمز ارزهای دیگه هستند که در هفته تا 2000 درصد رشد می کنند و بله ما قصد داریم راجع به شت کوین ها صحبت کنیم که در این پست قصد داریم به چهار موضوع اشاره که شامل:

  1. شت کوین ها چی هستند؟

  2. از کجا بفهمیم شت کوین جدیدی وارد بازار شده؟

  3. چجوری با شت کوین ها رفتار کنیم؟

  4. چند درصد از سرمایمون رو برای شت کوین ها اختصاص بدیم؟

  هر پروژه جدیدی که وارد بازار ارزهای دیجیتال می شود اگر از نظر بنیادی بنیاد قوی نداشته باشد، می رود و در دسته شت کوین ها قرار می گیرد حالا زمانی که می گوییم بنیادش قوی نیست یعنی چی؟ یعنی سازندگانش شناسنامه ندارند و مشخص نیست که می خواهند چه کاری انجام بدهند و پروژه وایت پیپر درستی ندارد و معلوم نیست قرار است چه مشکلی را در بازار برطرف کند و خیلی مسائل این شکلی که از نظر بنیادی به ما نشان می دهد که بناید قوی ندارد و در دسته شت کوین ها قرار می گیرد.

  چگونه شت کوین بخریم؟

  برای شروع از لینک زیر وارد شوید:

  همین الان به راحتی شت کوین بخریدخرید شت کوین

   

  از کجا مطلع شویم که قرار است یک شت کوین جدید وارد بازار خواهد شد؟!

  چند وب سایت مرجع وجود دارند که قصد داریم به شما معرفی کنیم که یکی از این سایت ها coinmarketcap.com است که باید به قسمت Calendars بروید و ببینیم که کدام یک از این پروژه ها قرار است وارد بازار شوند و دقت داشته باشید که بعضی از این پروژه ها شت کوین نیستند و فقط ارز اولیه آن را در کوین مارکت کپ در حال اطلاع رسانی هستند و بررسی آن به عهده خودمان می باشد.

  وب سایت دومی که می توانیم از ارز اولیه ها در آن مطلع شویم در سایت icotokennews.com می باشد که در آن جا می توانیم اخبار برای ارزهای اولیه را مشاهده کنیم و دقیقا روز و ساعت را می توانیم ببینیم که پروژه جدید قرار است کی وارد بازار شود.

  رفتار ما نسبت به شت کوین ها باید چگونه باشد؟

  چند موضوع را باید دقت کنیم که اول از همه اگر سرمایه گذاری بر روی شت کوین ها کردیم به هیچ وجه نباید بر روی آن ها تعصب داشته باشیم و ما آن ها را برای این خریداری کردیم تا سودی را کسب نماییم و اگر ما یک شت کوینی را خرید کردیم و بدون این که بدانیم در چه نقطه ای آن را به فروش برسانیم یعنی 100 درصد در حال اشتباه هستیم، همانطور که شت کوین ها روندشان صعودی است و به همین صورت هم روند نزولی را در چند دقیقه می توانید ببینید که 150 درصد یا 200 درصد از ارزش شت کوین کاسته خواهد شد. بنابراین نکته هایی که باید به ذهنتان بسپارید شامل این است که:

  1. بدون تعصب باشید
  2. اهداف فروش را موقع خرید باید مشخص کرده باشید
  3. حد ضرر هم تعیین کنیم

  چند درصد از سرمایه مان را مجاز هستیم بر روی شت کوین ها سرمایه گذاری کنیم؟

  ماکسیمومی که می توانیم به شما بگوییم 5 درصد از کل سرمایه تان است که می توانید بر روی شت کوین ها سرمایه گذاری کنید. دقت داشته باشید که پروژه های جدید ارز دیجیتال مثل بلیط بخت آزمایی نمی باشد که بر رویش سرمایه گذاری کنید و 1000 درصد بخواهید از آن سود بگیرید و نیاز به دانش و تجربه کافی در این بازار وجود دارد و در دوره نخبگان در بخش تحلیل بنیادی ارزهای دیجیتال چک لیستی را ارائه دادیم که موارد بررسی از نظر بنیادی را کامل به شما آموزش خواهیم داد