شت کوین بخریم یا نخریم؟

درباره شت کوین ها یا همون ارزهای دیجیتال فاقد ارزش یا کارایی خاص حتما شنیدین. گاهی این نوع از این نوع ارزهای دیجیتال سودهای عجیبی رو میشه کسب کرد، اما شناخت و یادگیری نحوه رفتار با اینو ارزهای دیجیتال از اهمیت بیشتری برخورداره!

Shiba inu شیباینو ۲۵۰ درصد در یک روز، Verge ورج ۲۰۰ درصد در یک روز خیلی از رمز ارزهای دیگه هستند که در هفته تا ۲۰۰۰ درصد رشد می‌کنند و بله ما قصد داریم راجع به شت کوین‌ها صحبت کنیم که در این پست قصد داریم به چهار موضوع اشاره که شامل:

۱. شت کوین‌ها چی هستند؟

۲. از کجا بفهمیم شت کوین جدیدی وارد بازار شده؟

۳. چجوری با شت کوین‌ها رفتار کنیم؟

۴. چند درصد از سرمایمون رو برای شت کوین‌ها اختصاص بدیم؟

هر پروژه جدیدی که وارد بازار ارزهای دیجیتال می‌شود اگر از نظر بنیادی بنیاد قوی نداشته باشد، می‌رود و در دسته شت کوین‌ها قرار می‌گیرد حالا زمانی که می‌گوییم بنیادش قوی نیست یعنی چی؟ یعنی سازندگانش شناسنامه ندارند و مشخص نیست که می‌خواهند چه کاری انجام بدهند و پروژه وایت پیپر درستی ندارد و معلوم نیست قرار است چه مشکلی را در بازار برطرف کند و خیلی مسائل این شکلی که از نظر بنیادی به ما نشان می‌دهد که بناید قوی ندارد و در دسته شت کوین‌ها قرار می‌گیرد.

چگونه شت کوین بخریم؟

برای شروع از لینک زیر وارد شوید:

همین الان به راحتی شت کوین بخریدخرید شت کوین

 

از کجا مطلع شویم که قرار است یک شت کوین جدید وارد بازار خواهد شد؟!

چند وب سایت مرجع وجود دارند که قصد داریم به شما معرفی کنیم که یکی از این سایت‌ها coinmarketcap.com است که باید به قسمت Calendars بروید و ببینیم که کدام یک از این پروژه‌ها قرار است وارد بازار شوند و دقت داشته باشید که بعضی از این پروژه‌ها شت کوین‌ نیستند و فقط ارز اولیه آن را در کوین مارکت کپ در حال اطلاع رسانی هستند و بررسی آن به عهده خودمان می‌باشد.

وب سایت دومی که می‌توانیم از ارز اولیه‌ها در آن مطلع شویم در سایت icotokennews.com می‌باشد که در آن جا می‌توانیم اخبار برای ارزهای اولیه را مشاهده کنیم و دقیقا روز و ساعت را می‌توانیم ببینیم که پروژه جدید قرار است کی وارد بازار شود.

رفتار ما نسبت به شت کوین‌ها باید چگونه باشد؟

چند موضوع را باید دقت کنیم که اول از همه اگر سرمایه گذاری بر روی شت کوین‌ها کردیم به هیچ وجه نباید بر روی آن‌ها تعصب داشته باشیم و ما آن‌ها را برای این خریداری کردیم تا سودی را کسب نماییم و اگر ما یک شت کوینی را خرید کردیم و بدون این که بدانیم در چه نقطه‌ای آن را به فروش برسانیم یعنی ۱۰۰ درصد در حال اشتباه هستیم، همانطور که شت کوین‌ها روندشان صعودی است و به همین صورت هم روند نزولی را در چند دقیقه می‌توانید ببینید که ۱۵۰ درصد یا ۲۰۰ درصد از ارزش شت کوین کاسته خواهد شد. بنابراین نکته‌هایی که باید به ذهنتان بسپارید شامل این است که:

 1. بدون تعصب باشید
 2. اهداف فروش را موقع خرید باید مشخص کرده باشید
 3. حد ضرر هم تعیین کنیم

چند درصد از سرمایه‌مان را مجاز هستیم بر روی شت کوین‌ها سرمایه گذاری کنیم؟

ماکسیمومی که می‌توانیم به شما بگوییم ۵ درصد از کل سرمایه‌تان است که می‌توانید بر روی شت کوین‌ها سرمایه گذاری کنید. دقت داشته باشید که پروژه‌های جدید ارز دیجیتال مثل بلیط بخت آزمایی نمی‌باشد که بر رویش سرمایه گذاری کنید و ۱۰۰۰ درصد بخواهید از آن سود بگیرید و نیاز به دانش و تجربه کافی در این بازار وجود دارد و در دوره نخبگان در بخش تحلیل بنیادی ارزهای دیجیتال چک لیستی را ارائه دادیم که موارد بررسی از نظر بنیادی را کامل به شما آموزش خواهیم داد

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج از ایران لینک ثبت نام
کوکوین دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کوینکس
دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت پین
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کیوسک دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت ۲۴
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
 آبان تتر
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد

توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

۳.۶/۵ (۱۳ امتیاز)
5 پاسخ
 1. سلام وخسته ناباشی به شما دوست عزیز من چندتا شت کوین خریدم ولی با اینکه روشت داشته ولی از ارز های که دارم داره کم میشه وقیمتشم کم شده میشه راه نمایم کنی ممنون میشم

  1. باسلام دوست عزیز
   از دلایل کم شدن تعداد رمزارزها سوزی می باشد.کم شدن قیمت نیز بستگی به اخباری در مورد رمزارها منتشر می شود دارد.

 2. ممنون خیلی خوب و کامل بود

 3. خیلی خوب بودش ممنونم

  1. سلام خواهش میکنم دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.