ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
وبینار ترید در بازارهای جهانی از صفر صفر

استفاده از نوسان نمای الیوت در امواج الیوت

استفاده از نوسان نمای الیوت در امواج الیوت

مطالعه EWT برای بالا بردن استفاده از نوسان­ نمای الیوت در پایان اصلاح موج چهارم اضافه شده است. در بسیاری موارد نوسان­ نما به سمت صفر برمی ­گردد و برای زمان زیادی در زیر خط صفر باقی می­ ماند. در این مواردEWT این اطمینان را ایجاد می­ کند که موج چهارم کامل شده است.

استفاده از نوسان نمای الیوت در امواج الیوت

نمودار هفتگی داو جونز در بالا نشان داده شده است. نوسان­ نمای الیوت ۳۵/۵ به سمت صفر برگشته است. توجه کنید چگونه EWT همچنین زیر خط صفر است. زمانی که نوسان ­نما به سمت صفر برمی ­گردد منتظر بمانید تا EWT خط صفر را به سمت بالا قطع کند. این حالت قطعیت زیادی جهت اینکه موج چهارم پایان یافته است می­ باشد.

جایی که این مطالعه بسیار مفید واقع می­ شود در زمانی است که نوسان­ نما به زیر خط صفر می ­رود و برای مدتی آنجا می­ ماند. در این موارد شما به سادگی منتظر بمانید تاEWT اطمینان لازم را بوسیله حرکت به سمت بالای خط صفر ایجاد کند. صفحه بعد مثال دیگری را نشان می­ دهد.

مثالی که در ادامه می­ آید نمودار D-Mark در دسامبر ۹۶ می­باشد که در موج چهارم می ­باشد. نوسان­نمای ۳۵/۵ به سمت صفر می­ رود و در آن منطقه می­ ماند. اکنون شما باید منتظر بمانید تا EWT به زیر خط صفر برود تا تاییدی بر اتمام موج چهارم باشد. در این مورد زمانی که نوسان­ نما اطراف خط صفر است. ابزار EWT بسیار مفید است و کمک برای جلوگیری از ورود نادرست می­ کند.

استفاده از نوسان نمای الیوت در امواج الیوت

زمانی که بازار در رالی دارای ۵ موج می باشد شما باید منتطر بمانید تاEWT به سمت بالا خط صفر را قطع کند تا تاییدی بر پایان موج چهارم باشد. زمانی که بازار دارای یک حرکت رو به پایین دارای ۵ موج باشد شما باید منتظر باشید تا EWTخط صفر را به سمت پایین قطع کرده تا تاییدی بر پایان موج چهارم باشد.

در هر دو مورد منتظر بمانید تا نوسان­ نمای ۳۵/۵ به سمت صفر برگردد قبل از اینکه نوسان­ نمای ۳۵/۵ به سمت خط صفر برگردد. ابزار EWT می­ تواند هر وقت که بخواهد خط ضرر را قطع کند. این اتفاق نمی­ افتد.

توالی کارها به صورت زیر است: در یک موج چهارم اجازه دهید تا نوسان ­نمای ۳۵/۵ به سمت خط صفر برگردد. این مساله در ۹۴% موارد رخ می­ دهد. طمانی که نوسان­ نمای ۳۵/۵ این کار را انجام می­ دهد سپس EWTرا جهت تایید پایان موج چهارم کنترل کنید که مثال آن را در بالا نشان داده شده است.

T. J. S ELLIPSE

قبل از اینکه ترند اصلی ادامه یابد چه مقدار نوسان قیمت اصلاح شد؟ این سوالی است که همه تریدرها در یک زمان یا زمان­ های دیگر در مورد آن سوال می­ کنند. در این موارد مطالعات اصلاحی فیبوناچی کمک خواهد کرد. به هر حال می­ تواند سطوحی مانند ۲۵% اصلاحی یا ۵۰% اصلاحی را نشان دهد.

اگر یک سطح خوب کار نکند تریدرها به سطح بعدی نگاه خواهند کرد و آماده خواهند بود.

مطالعه جدید تحت عنوان T. J. S ELLIPSEیک راه حل تکنیکال به این سوال داده است. جزئیات آن در صفحه بعدی بحث شده است. شما باید ویدئو سمینار ۱۹۹۷ را ببینید که در آنجا جزئیاتی را که نمی­ توان بر روی کاغذ توضیح داد بیان کرده ­ام. آنها می­ توانند کیفیت ترید شما را بالا ببرند.

استفاده از نوسان نمای الیوت در امواج الیوت

مطالعه جدید، نوسان اولیه را در نظر می­ گیرد و سطوح زمان و قیمت را که می­ تواند اصلاح موج اولیه در آن متوقف شود را نشان می­ دهد.

اگر سطوح قیمت و زمان نگه داشته شوند نوسان اولیه در جهت مسیر ترند اولیه ادامه می­ یابد. سطوح زمان و قیمت که در نمودار نشان داده شده­ اند به شکل یک بیضی هستند. به همین دلیل به آن بیضیT. J. S می­ گوییم.

چگونه این بیضی محاسبه می­ شود:

کاربر یک نوسان (LowوHigh) را شناسایی می ­کند. این نوسان برای مشخص کردن اندازه و قدرت بازار به کار برده می­ شود. با به کار بردن GET آن پیشرفته یک راه پیش­ بینی­ کننده برای بیضی را محاسبه می­ کند تا قیمت­ ها را مهار کند. به طور عینی بیضیT.J.S ادامه خواهد داشت تا قیمت­ ها به آن برسند. زمانی که قیمت­ها به بیضی برسند بیضی حرکت را متوقف خواهد کرد و یک سطوح قیمتی و زمانی قوی را ایجاد می­ کند.

در این زمان برای اینکه بیضی قیمت­ ها را نگه دارد بسیار حیاتی است. اگر موفق به این کار شد سپس نوسان اولیه ادامه خواهد داشت.

لطفا به نوار سمینار نگاه کنید. ما چندین حالت و مثال را شرح دادیم و توضیح بسیار روشنی را دادیم. شما نیازمند چند ساعت وقت هستید تا به ویدئو سمینار ۱۹۹۷ نگاه کنید. اگر این بیضی­ها درست استفاده شوند می­ توانند نقطه غیر قابل باوری برای تریدرها باشند.

بیضیB بیضی است که از نوسان Bایجاد شده است.

این بیضی قیمت­ ها را نگه داشته و نوسانB می­تواند ترند خود را تا پایین ادامه دهد

استفاده از نوسان نمای الیوت در امواج الیوت

بیضیC بیضی است که از نوسان Cتولید شده است.

این بیضی قیمت­ ها را نگه داشته و نوسان Cمی ­تواند ترند خود را تا پایین ادامه دهد.

زمانی که بازار حرکت خود را ادامه می­دهد نوسان جدید ایجاد می­ شود. برای هر نوسان جدید نرم ­افزار می­تواند یک بیضی جدید ایجاد کند. همان زمانی که بیضی متناطر با هر بیضی متوقف کننده یک نوسان اولیه می ­تواند در مسیر خود ادامه یابد.

بیضیD از نوسان Dایجاد شده است. بعد از توقف قیمت در بیضیD نوسان Dدر ترندش بالاتر ادامه مسیر می­دهد.

مسیر بیضی (سایه):

زمانی که ابزار بیضی اضافه می­ شود نرم­ افزار شروع به کشیدن مسیر آن می­ کند تا حرکت قیمت را قطع کند.

مثال: مسیرهای رسم شده برای بیضی:

مثالی که در زیر آمده است نشان می­ دهد که چگونه ابزار بیضی مسیر رسم شده ­ای را که تلاش می­ کند حرکت قیمت را قطع کند نشان می­ دهد.

استفاده از نوسان نمای الیوت در امواج الیوت

زمانی که سایه رسم شده به قیمت می ­رسد فورا کانال رگرسیون ترند برای تایید تغییر جهت واقعی در قیمت بکار ببرید. این تکنیک با جزئیات زیاد در ویدئو سال ۱۹۹۷ بحث شده است. من سعی کردم به بهترین نحوه در این مقاله توضیح دهم اما این کاملا مشابه ارائه در سمینار نیست.

استفاده از بیضی کوتاه مدت و معمولی

مطالعه بیضی سه حالت دارد: معمولی، کوتاه مدت و بلند مدت . در حال حاضر بلندمدت اطلاعات با ارزشی ایجاد نمی کند.

از ۹ مورد از ۱۰ مورد نوع معمولی می تواند بکار رود. در همه بحث های ما از تنظیمات معمولی استفاده می شود .

حالتی وجود دارد که نیازمند استفاده از حالت کوتاه مدت بیضی می باشند. زمانی است که نوسان نمای ۷۰/۱۰ بالای باند قوی آن باشد و بازار در موج سوم قوی باشد. ما توصیه می کنیم از بیضی های کوناه مدت استفاده کنید به مثال های زیر توجه کنید.

استفاده از نوسان نمای الیوت در امواج الیوت

به این مقاله امتیاز دهید
(۲۰۲ رای) ۴.۵
۱۲۳۴۵
ترتیبی که برای خواندن مقالات آموزش تحلیل در advancedget به شما پیشنهاد میکنیم: