چرا کاردانو ممکن است هزاران درصد رشد کند؟

هرآنچه که درباره رشد کاردانو باید بدانیم!
دو همکار در یک شرکت به اختلاف می‌خورند و حاصل این اختلاف به دو پروژه جدید تبدیل می‌شود که ارزش بازارش ۳۹ میلیارد دلار می‌باشد.
مدیرعامل کاردانو Cardano – آدا ADA چارلز هاسکینسون Charles Hoskinson سال ۲۰۱۵ با مدیرعامل ویتالیک بوترین Vitalik buterin به اختلاف می‌خورند و این اختلاف باعث می‌شود که چالز هاسکینسون شرکت خودش را تاسیس کند و سال ۲۰۱۵ تحقیقاتش را شروع می‌کند و در سال ۲۰۱۷ ارز دیجیتال کاردانو ارز اولیه در صرافی‌ها می‌شود.

کاردانو Cardano چیست؟

کاردانو باگ‌ها و مشکلاتی که اتریوم Ethereum دارد برطرف کند، موسس کاردانو از آن جایی که قبلا با پروژه اتریوم همکار بوده است دقیقا اشراف به مشکلاتی که پروژه اتریوم دارد و یعنی چه مشکلاتی؟ بحث اثبات کار و مقیاس پذیری. کاردانو آمده است تا این دو مشکل را حل کند، کاردانو دقیقا همان کاری که اتریوم می‌خواهد انجام بدهد را انجام می‌دهد. یعنی یک ساختاری از بلاکچین را مهیا می‌کند تا قراردادهای هوشمند در آن ساختار تعریف شوند. اما در اثبات کارش متفاوت از اتریوم عمل می‌کند.

اثبات کار چیست؟

چه در بیت کوین و یا اتریوم که شیوه اجماع که بر اساس اثبات کار می‌باشد ماینرها قدرت پردازشگر را در اختیار سیستم برای اعتبار سنجی تراکنش‌ها و ایجاد بلاک جدید قرار می‌دهند اما در کاردانو این مشکل حل شده است یعنی شیوه اجماع بر اساس اثبات سهام صورت می‌گیرد یعنی دیگر ماینرها قرار نیست قدرت پردازشگرشان را به اشتراک بگذارند. هر کسی یک مقدار از سهام یا همان ارز دیجیتال را در اختیار داشته باشد، می‌تواند در این شیوه اجماع شریک باشد.

مقیاس پذیری چیست؟

میزان تراکنش‌هایی که در هر ثانیه اتریوم انجام می‌شود، بسیار بسیار پایین هستند و ساختاری که در کاردانو تعریف شده میزان تراکنش در هر ثانیه را به هزاران تراکنش افزایش می‌دهد این‌ها دلایلی است که کاردانو را نسل سوم بلاکچین اعلام می‌کنند و ما می‌بینیم که از لحاظ Marketcap سومین پروژه بازار بزرگ ارز دیجیتال به حساب می‌آید.

در آخر باید بدانید که کاردانو تغییرات بسیار زیادی در ساختار کارش در حال انجام دادن می‌باشد که می‌تواند انقلاب‌های بیشتری ایجاد کند و پتانسیل رشد بیشتری در آینده خواهد داشت.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج از ایران لینک ثبت نام
کوکوین دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کوینکس
دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت پین
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کیوسک دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت ۲۴
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
 آبان تتر
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد

توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

۳.۶/۵ (۵ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.