ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
وبینار ترید در بازارهای جهانی از صفر صفر

حرکت برگشتی در امواج الیوت

حرکت برگشتی در امواج الیوت

تحقیقات ما با استفاده از مومنتوم و Volatilityقیمت توانسته است مناطقی که در آنجا بازار می­ تواند آماده برگشت قیمت شود را شناسایی کند. شناسایی اولیه احتمالی برای تغییر در bias است. بنابراین نام آن bias برگشتی است.

بازار می­ تواند تغییرات کوچکی در bias داشته باشد ولی هنوز حرکت را در جهت اصلی ادامه دهد. بنابراین زمانی که یک bias برگشتی دیده می­ شود ما نیاز داریم که تغییرات بیشتری در قیمت ببینیم تا سیگنال فوق قطعی شود. این موضوع در صفحه بعدی بحث شده است. زمانی که یک bias یافت می­ شود. نرم­ افزار یک مثلث رسم می­ کند.

اگر نوک مثلث به سمت بالا باشد پس تغییر در bias به سمت بالا خواهد بود و اگر نوک مثلث به سمت پایین باشد bias به سمت پایین خواهد بود.

نموداری که در زیر نشان داده شده است نمودار US Bonds در دسامبر ۹۶ می­ باشد. مثلث­ ها تغییرات در bias می­ باشند که بوسیله GET پیشرفته حاصل شده است.

پیکان­ ها با دست کشیده شده­ اند تا نشان دهند که میله­ های تغییر bias دیده شده است.

حرکت برگشتی در امواج الیوت

Bias Reversal

زمانی که تغییر در دیده شد، ما پیشنهاد می­ کنیم که کانال­ های ترند را از پیوت قبلی رسم کنید. منتظر بمانید تا قیمت­ ها کانال ترند را قطع کنند. این مساله تغییر در ترند را قطعی خواهد کرد.

حرکت برگشتی در امواج الیوت

قبل از این مرحله یک تغییر در bias تغییر در ترند را تضمین نمی­ کند. این دلیلی است که به همان خاطر توصیه می­ کنیم که باید شما از کانال­ های ترند برای قطعی شدن تغییر ترند استفاده کنید.

سیگنال­ های خطا: زمانی که تغییر در bias دیده می­ شود، نرم­ افزار نیازمند یک یا دو میله برای قطعی کردن سیگنال دارد. اگر قطعی نشد سیگنال فوق خطا تلقی می­ شود و یک خط در زیر یا بالای مثلث رسم می­ شود.

برای ممانعت از اجرای سیگنال خطا گزینه فیلتر را در منوی bias برگشتی روی ON قرار دهید. اگر شما یک سیگنال خطا در bias برگشتی دیدید،پیشنهاد می­ کنیم که این سیگنال را رها کرده و منتظر بعدی بمانید.

همچنین biasبرگشتی دو حالت معمولی و Tightدارد. حالت Tightبه صورت اولیه یک تکنیک فیلتر دارد که نرم­ افزار باید سیگنال­ های قوی­تری داشته باشد تا تغییر bias در را نشان دهد.

به این مقاله امتیاز دهید
(۱۳۵ رای) ۴.۵
۱۲۳۴۵
ترتیبی که برای خواندن مقالات آموزش تحلیل در advancedget به شما پیشنهاد میکنیم: