ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
وبینار آموزش ترید از صفرِ صفر رایگان شد!
search

فیلم و پکیج آموزش بورس جامع نخبگان

فیلم و پکیج آموزش بورس جامع نخبگان  پکیج آموزشی ویدیویی

دوره جامع نخبگان
پکیج آموزشی ویدیویی

۲۳ دوره آموزشی
+ ۷۰ ساعت ویدیو با کیفیت

پکیج آموزش بورس جامع نخبگان شامل ۲۳ دوره آموزشی و بیش از ۷۰ ساعت آموزش را با 33 درصد تخفیف تهیه کنید و با استفاده از تجربه برترین اساتید خانه سرمایه، سرمایه گذاری در بورس را آموزش ببینید. برای استفاده از پکیج پیش نیاز قبلی لازم نیست پس همین حالا تصمیم بگیرید و یک قدم مهم برای اهداف مالی‌تان بردارید. بلافاصله پس از ثبت نام، شما به محتوای آموزشی دسترسی خواهید داشت.

ثبت‌نام در وبینار فارکس

۵٬۹۶۰٬۰۰۰تومان

۳٬۹۶۰٬۰۰۰ تومان

ترتیب سرفصل استاد تعداد جلسات هزینه دوره / تومان
۱ ورود به دنیای بورس در سه روز​ باغچه سرا ۲۹ جلسه ۱۵۰٬۰۰۰
۲ تابلوخوانی بازار​ مددی ۴ جلسه ۳۲۰٬۰۰۰
۳ آموزش تحلیل با استفاده از نرم افزار مفید تریدر​ صابریان ۳ جلسه ۴۳۵٬۰۰۰
۴ تحلیل تکنیکال فراتر از کاربردی​ صابریان ۱۲ جلسه ۴۳۵٬۰۰۰
۵ تحلیل بنیادی فراتر از کاربردی​ صابریان ۷ جلسه ۴۳۵٬۰۰۰
۶ اندیکاتور ها با شما سخن می گویند​ صابریان ۴ جلسه ۳۲۵٬۰۰۰
۷ تحلیل به روش ژاپنی ها و ایچیموکو​ صابریان ۳ جلسه ۳۲۵٬۰۰۰
۸ تحلیل بنیادی پیشرفته(بررسی صنایع)​ قاسمی ۱۴ جلسه ۴۹۰٬۰۰۰
۹ الگوهای هارمونیک​ صابریان ۲ جلسه ۳۲۵٬۰۰۰
۱۰ کشف امواج شگفت انگیز الیوت​ صابریان ۸ جلسه ۵۴۵٬۰۰۰
۱۱ فنون و ابزار های تحلیل تکنیکال پیشرفته ADVANCED GET​ صابریان ۹ جلسه ۳۲۵٬۰۰۰
۱۲ چنگال اندروز​ صابریان ۱۴ جلسه ۳۲۵٬۰۰۰
۱۳ خرید پله ای به روش مارتینگل در بازار بورس​ باغچه‌ سرا ۴ جلسه ۸۵٬۰۰۰
۱۴ مدیریت سبد سهام کاربردی​ شجاعی ۱۱ جلسه ۱۲۵٬۰۰۰
۱۵ سرمایه گذاری به روش غیر مستقیم​ امین داور ۲ جلسه ۸۵٬۰۰۰
۱۶ آموزش آنالیز زمانی​ روندی ۱۵ جلسه ۳۲۵٬۰۰۰
۱۷ طراحی سیستم معاملاتی​ روندی ۱۰ جلسه ۱۵۰٬۰۰۰
۱۸ استراتژی حد ضرر و تکنیکهای ورود و خروج به سهم​ روندی ۱۵ جلسه ۱۵۰٬۰۰۰
۱۹ روانشناسی موفقیت در بورس​ مددی ۳ جلسه ۱۹۰٬۰۰۰
۲۰ فیلتر نویسی دیدبان بازار بورس​ مددی ۴ جلسه ۲۱۵٬۰۰۰
۲۱ پرایس اکشن روندی ۱۸ جلسه ۳۲۵٬۰۰۰
۲۲ صفر تا صد قرارداد آتی سکه و زعفران و مشتقات​ رحیمی ۱۲ جلسه ۴۹۰٬۰۰۰
۲۳ فرا استراتژی​ صابریان ۲ جلسه ۱۵۰٬۰۰۰

همه آنچه که باید از بورس و ترفندهای معامله در آن بیاموزید را دور هم جمع کرده‌ایم

پکیج آموزش بورس مناسب چه کسانی است؟

  1. افراد شاغلی که فرصت رفتن به کلاس بورس را ندارند.
  2. کسانی که آموزش در خانه را به حضور در کلاس ترجیح می‌دهند.
  3. افرادی که می‌خواهند مهارتی مادام‌العمر را بیاموزند که در سرتاسر دنیا کارایی دارد.
  4. افرادی که هیچ تجربه‌ای در زمینه خرید و فروش و تحلیل اصولی بورس ندارند.
  5. کسانی که اطلاعات دست و پا شکسته‌ای از بازار بورس دارند و می‌خواهند با یک آموزش اصولی قدم‌های قدرتمندتر و حرفه‌ای‌تری در بازار سهام بردارند.
  6. کسانی که می‌خواهند مباحث آموزش بورس را به صورت گام به گام از صفر تا سطح حرفه‌ای بیاموزند.
  7. افرادی که از خواندن جزوه‌های بورسی خسته شده‌اند و می‌خواهند آموزش‌هایشان را به صورت ویدیویی و از زبان اساتید واقعی دریافت کنند.

چرا فیلم و پکیج آموزش بورس خانه سرمایه؟

هدف ما در این پکیج آموزشی که شامل 23 دوره مفصل و بیش از 70 ساعت آموزش اصولی و تخصصی است، ایجاد یک راهنمای جامع و ساده برای ورود افراد علاقه‌مند به بازار بورس و کمک به ایجاد تحولی در وضعیت مالی مردم سرزمینمان است. شما با گذراندن دوره‌های موجود در این پکیج، فوت کوزه‌گری معامله در بازار سرمایه را می‌آموزید و با دانشی که به دست می‌آورید، توانایی یافتن سهم‌های سودآور را پیدا خواهید کرد. در ادامه نگاهی به مهم‌ترین مزیت‌های پکیج آموزش بورس خانه سرمایه می‌اندازیم:

           آموزش به زبان ساده

      در این پکیج آموزشی می‌توانید تمام مفاهیم، اصطلاحات و دانشی که برای ورود به بازار سرمایه نیاز دارید را به زبانی ساده بیاموزید. اینجا خبری از پیچیدگی یا توضیح‌های دشوار نیست. چون اساتید خانه سرمایه، افرادی بسیار حرفه‌ای هستند و تنها کسانی می‌توانند موضوع‌های پیچیده را به زبانی ساده بیان کنند که خودشان آنها را به درستی درک کرده و در عمل به کار بسته باشند. در نتیجه، از بابت پیچیدگی مباحث بورس نگرانی به خودتان راه ندهید. چون آن ها را به خوبی یاد خواهید گرفت.

         یادگیری حرفه‌ای بورس، بدون پیش‌نیاز

     تحصیلات دانشگاهی ندارید؟ چیزی از مسائل مالی یا روش‌های معامله در بازار نمی‌دانید؟ هیچ اشکالی ندارد. چون در پکیج آموزش بورس خانه سرمایه می‌توانید بدون نیاز به هیچ پیش‌زمینه‌ای تمام آنچه که برای سرمایه گذاری نیاز دارید را بیاموزید. پکیج آموزش بورس خانه سرمایه به شکلی طراحی شده است که حتی افرادی که هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارند نیز به سادگی می‌توانند دانش مورد نیاز برای شروع معامله‌های حرفه‌ای در بازار بورس را به ‌صورت جامع و کاربردی از زبان اساتید این آموزشگاه بیاموزند.

         یادگیری از افراد حرفه‌ای و با تجربه

موفقیت در آموزش، به ویژه در مورد موضوع حساسی مثل بورس که عواقب یک آموزش نادرست می‌تواند به شکل ضررهای بزرگ مالی خودش را نشان دهد به سطح دانش و عمق حرفه‌ای بودن افرادی بستگی دارد که آن دانش را از آنها می‌آموزید. چون در ابتدای مسیر یادگیری، هر دانشجو مانند یک صفحه سفید کاغذ می‌ماند که به راحتی طرح درست یا نادرست دانش استادش را می‌پذیرد. زحمت پاک کردن دانشی که برای اولین بار در آن عمیق شده‌اید اما به اشتباه آن را فراگرفته‌اید، کار راحتی نیست. پس بسیار مهم است که از همان ابتدا در مورد انتخاب استاد خود سختگیر باشید. خانه سرمایه نیز روی این موضوع بسیار حساس است و به همین دلیل تک‌تک اساتید خود را با دقت و وسواس زیاد گلچین کرده‌اند و مجموعه‌ای بی‌نظیر را در کنار هم گرد آورده‌اند.

اساتید خانه سرمایه، افرادی تحصیل‌کرده، متخصص و حرفه‌ای هستند که علاوه بر داشتن مدارک تحصیلی مانند دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی در رشته‌های اقتصاد، مدیریت مالی و بورس، خودشان سال‌ها در بورس کار کرده‌اند و تجربه معامله با رقم‌های سنگین را دارند. در واقع، آنچه که در این پکیج آموزش بورس وجود دارد، حاصل مستقیم تجربه‌ها و دانش این اساتید در طول یک دهه فعالیت در بورس است

و این چیزی نیست که بتوان به راحتی آن را پیدا کرد. این اساتید در طول پکیج آموزش بورس، تمام تجربه‌ها و نکته‌هایی که حتی خودشان هم در ابتدای مسیر سرمایه گذاری چیزی از آن نمی‌دانستند را به راحتی در اختیارتان قرار می‌دهند. ارزش این دانسته‌ها که می‌توانند چشم شما را به جمال سهم‌های فوق‌العاده یا دور کردن از سهم‌هایی که جز زیان چیزی برایتان ندارند را باز کنند، بسیار بیشتر از هزینه‌ای است که برای این پکیج در نظر گرفته شده است.

         آزادی از محدودیت‌های زمانی و مکانی

     محتوای این پکیج به صورت آموزش‌های ویدیویی است. شما می‌توانید هر زمان که وقت آزاد داشتید و از هر جایی که دلتان می‌خواهد آنها بی‌نهایت مرتبه، تماشا کنید. به این ترتیب، مسائلی مانند تداخل ساعت کلاس بورس با شغلتان یا داشتن مشغله‌های پُر کاری مانند مدیریت فرزندانتان نمی‌توانند مانعی برای یادگیری‌تان به شمار روند. شما می‌توانید در وقت‌های آزاد خود و بدون نگرانی و فشار به آموزش خودتان بپردازید.

         دسترسی به تمام محتوای پکیج، بی‌درنگ پس از خرید

      بعد از خرید پکیج می‌توانید بدون لحظه‌ای درنگ، به تمام محتوای پکیج آموزش بورس، دسترسی پیدا کنید.

چرا آموزش اصولی بورس مهم است؟

پکیج آموزش بورس خانه سرمایه، تنها راه برای یادگیری بورس نیست. شما می‌توانید از روش‌هایی مانند «آزمون و خطا» نیز وارد بورس شوید و معامله سهم‌ها را آغاز کنید. اما به شما اطمینان می‌دهیم که آموزش با کمک اساتید خانه سرمایه، امن‌ترین و عاقلانه‌ترین روش است. چون ما تمام ریزه‌کاری‌های معامله در بورس را با جدیدترین روش‌ها و ابزارهای معاملاتی ترکیب کرده‌ایم و از تحلیل‌های تخصصی و نرم‌افزارهای پیچیده کمک گرفته‌ایم تا شما بتوانید با چشمانی باز و با آگاهی کامل از وضعیت پیش‌رویتان به سمت خرید یا فروش سهم‌های مختلف بروید. نتایج این تلاش‌ها را می‌توانید در موفقیت‌های دانشجویان قبلی خانه سرمایه جستجو کنید؛ کسانی که حتی تا 400 درصد سود را نیز تجربه کرده‌اند. بدون شک، شما هم می‌توانید مثل آنها و حتی بسیار بهتر عمل کنید. تنها تفاوت بین شما و آن دانشجویان، آموزشی است که آنها دیده‌اند اما شما هنوز ندیده‌اید. بورس، سخت، پیچیده یا سرشار از خطر نیست؛ بورس، بازاری است که باید با کمک دانش، آگاهانه و حرفه‌ای در آن عمل کرد تا طعم تحول مالی را در آن چشید.

هدف اصلی ما از تولید پکیج آموزش بورس چه بود؟

تیم خانه سرمایه به کمک اساتید کارکشته‌اش با هدف افزایش سطح دانش مالی مردم عزیز ایران ماه‌ها زمان گذاشتند و با یک برنامه‌ریزی اصولی، تلاش کردند تا پکیجی جامع را برای افرادی که تاکنون فقط تماشاگر بازار معاملات بورس بوده‌اند مهیا کنند؛ با این امید که آنها نیز بتوانند وارد میدان شوند و از طریق سرمایه گذاری در بورس، وضعیت اقتصادی خود را به شکل قابل توجهی ارتقا دهند. در واقع ما اصرار می‌کنیم که برای آموزش خودتان در زمینه بازارهای مالی زمان بگذارید، چون:

  • آموزش در زمینه بازارهای مالی می‌توانند دید گسترده‌تری نسبت به مسائل اقتصادی و تحولات بازار در اختیارتان قرار دهند. این موضوع باعث می‌شود سطح درک شما از ماجراهای اقتصادی اطرافتان بسیار عمیق‌تر شود.
  • به دانشی مادام‌العمر دست پیدا می‌کنید که از هر نقطه در جهان قابلیت کسب درآمد برای شما را دارد. در این صورت، فرقی نمی‌کند که کجا هستید، تنها کافی است به یک سیستم متصل به اینترنت دسترسی داشته باشید و معاملات خود را مدیریت کنید.
  • یادگیری سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی به شما این امکان را می‌دهد که وضعیت اقتصادی خود را دگرگون کنید. چون برای داشتن یک زندگی سرشار از رفاه در ایران، بیشتر از همه مردم جهان به افزایش هوش مالی و تسلط بر دانش مالی جاری در بازار نیاز دارید. هر چه سریع‌تر نسبت به یادگیری این دانش اقدام کنید، زودتر می‌توانید به سطح زندگی دلخواه خود نزدیک شوید.

ایران بهترین کشور برای سرمایه‌گذاری است. چون فرصت‌های ناب اقتصادی زیادی در دل شرکت‌های پذیرفته شده در بورس و فرا بورس وجود دارند. به همین دلیل، قبل از آغاز تحریم‌ها، سرمایه گذاران خارجی تمایل زیادی برای ورود به این بازار از خودشان نشان می‌دادند. شاید اکنون با وجود تورم و مشکلاتی از این دست، این نکته مهم نادیده گرفته‌ شده باشد. اما این بدان معنا نیست که ذره‌ای از ارزش خود را از دست داده باشد. شما می‌توانید با حرفه‌ای شدن در سرمایه‌گذاری از این فرصت‌های ناب برای پیشرفت خودتان به خوبی استفاده کنید.

سرفصل های پکیج جامع آموزش بورس:

1- ورود به دنیای بورس در 3 روز

استاد: پیمان باغچه سرا

ثبت‌نام در وبینار فارکس

تعداد جلسات: 29

2- تابلو خونی و بازارخوانی

استاد: مددی

تعداد جلسات: 4

3- آموزش نرم افزار مفید تریدر

استاد: علی صابریان

تعداد جلسات: 3

4- تحلیل تکنیکال فراتر از کاربردی

استاد: علی صابریان

تعداد جلسات: 12

5- تحلیل بنیادی فراتر از کاربردی

استاد: علی صابریان

تعداد جلسات: 7

6- اندیکاتورها با شما سخن می گویند

استاد: علی صابریان

تعداد جلسات: 4

7- آموزش ایچیموکو

استاد: علی صابریان

تعداد جلسات: 3

8- تحلیل بنیادی پیشرفته (بررسی صنایع)

استاد: قاسمی

تعداد جلسات: 14

9- الگوهای هارمونیک

استاد: علی صابریان

تعداد جلسات: 2

10- کشف امواج الیوت

استاد: علی صابریان

تعداد جلسات: 8

11- تحلیل تکنیکال پیشرفته (Advanced Get)

استاد: علی صابریان

تعداد جلسات: 9

12- چنگال اندروز

استاد: علی صابریان

تعداد جلسات: 14

13- خرید پله ای مارتینگل

استاد: پیمان باغچه سرا

ثبت‌نام در وبینار فارکس

تعداد جلسات: 4

14- مدیریت پرتفوی کاربردی

استاد: علی شجاعی

تعداد جلسات: 11

15- آموزش سرمایه گذاری غیر مستقیم

استاد: یوسف امین داور

تعداد جلسات: 2

16- آموزش آنالیز زمانی

استاد: سعید روندی

تعداد جلسات: 15

17- طراحی سیستم معاملاتی

استاد: سعید روندی

تعداد جلسات: 10

18- تکنیک های ورود و خروج سهم و استراتژی حد ضرر

استاد: سعید روندی

تعداد جلسات: 15

19- روان شناسی موفقیت در بورس

استاد: مددی

تعداد جلسات: 3

20- فیلترنویسی دیده بان بورس

استاد: مددی

تعداد جلسات: 4

21- پرایس اکشن

استاد: سعید روندی

تعداد جلسات: 18

22- آموزش صفر تا 100 قرارداد آتی سکه، زعفران و مشتقات

استاد: رحیمی

تعداد جلسات: 12

23- فرا استراتژی

استاد: علی صابریان

تعداد جلسات: 2

منتظر چه هستید؟!

در بازار بورس، هر روز فرصت‌های سرمایه گذاری فراوانی، مثل اتوبوس‌های یک ایستگاه، می‌آیند و می‌روند. هر روز معطل کردن شما به قیمت از دست دادن اتوبوسی تمام می‌شود که می‌توانست شما را به مقصدی سودآور برساند. البته این بازار، خالی نمی‌ماند. وقتی شما در آن حضور نداشته باشید، بدون تردید، افراد دیگری هستند که این فرصت‌های ناب را از دست نمی‌دهند. ما در خانه سرمایه می‌خواهیم شما نیز بتوانید سهمی از این رشد اقتصادی و سودآوری را از آن خود کنید و دستی به سر و گوش وضعیت مالی خودتان بکشید.

گذشته از این‌ها، وقتی با استفاده از پکیج آموزش بورس، راه و چاه سرمایه گذاری در این بازار را یاد بگیرید، دیگر نیازی به شنیدن توصیه‌های غیرکارشناسی دیگران در مورد ارزش سهم‌های مختلف نخواهید داشت. چون خودتان به یک تحلیل‌گر و متخصص تبدیل می‌شوید که می‌تواند بازار را مورد بررسی قرار دهد و در زمان درست، دست به معامله بزند. یادتان باشد، هزینه‌ای که برای خرید این پکیج پرداخت می‌کنید، در مقابل دانشی که به دست می‌آورید و سودهایی که در آینده نزدیک کسب می‌کنید، قطره‌ای از دریا است. بورس، اقیانوسی از داده‌ها است؛ هر چقدر که در آن بیشتر کاوش کرده و عمیق‌تر بیاموزید، بیشتر به موفقیت و استقلال مالی می‌رسید. در طول این مسیر پُر از هیجان، شما تنها نیستید؛ ما در خانه سرمایه در کنار شما هستیم و تا زمانی که بتوانید سُکان کشتی سرمایه خود را به دست بگیرید، همراهتان خواهیم بود و به تک‌تک پرسش‌هایتان پاسخ خواهیم داد. 

تاکنون بیش از 6500 نفر توانسته‌اند چرا شما نتوانید موفقیت در بورس را تجربه کنید؟

ظرفیت این دوره محدود است!