سود ۶۷۳% و رضایت از کلاس آموزش بورس نوین خانه سرمایه

جناب آقای محمدرضا طاهری دانشپذیر دوره نخبگان نوین هستند. ایشان درباره کسب سود و رضایت از کلاس‌های آموزشی خانه سرمایه می‌گویند:

این که توانستم از بورس سود بگیرم، فرمول خاص خودش را داشته و آن فرمول خاص شرکت و کلاس‌های نوین خانه سرمایه بود. تقریبا میشه گفت یک یا دو سال پیش قصد داشتم در کلاس‌های خانه سرمایه شرکت کنم اما به خاطر هزینه زیادی که داشت شرکت نکردم و خب گفتم که با آزمون خطا و با Self-study و با کمک گرفتن از کسانی که در بازار هستند، می‌توانم یاد بگیرم و دنبال موسسات ارزان قیمت‌تر بودم که یکی از دوستانم وارد یک موسسه‌ای شد که هزینه بسیار مناسبی داشت و بعد از این که دوره آموزشی او تموم شد از او پرسیدم که آیا آمادگی داری؟ که او در جواب پاسخ داد که زیاد چیزی یاد نگرفتم زیرا که در طول یک ماه و چند جلسه زیاد آدم مهارت و آمادگی پیدا نمی‌کند. خوبی کلاس آموزش بورس نوین خانه سرمایه این است، بازه‌ای که دارد طولانی مدت می‌باشد و شما در یک بازه زیادی هم درگیر بازار و هم درگیر آموزش هستید و به خاطر پشتیبانی که در خانه سرمایه هستش و تقریبا در تمام روزهای هفته را می‌توانید تماس بگیرید که رفع اشکال کنید و سوال‌هایتان را بپرسید می‌تواند به شما کمک کند. شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا این حرف‌ها را من می‌زنم؟

این مطلب را حتما بخوانید:  ۹۵% سود در ۱ماه بعد از آموزش بورس در دوره نوین نخبگان

به خاطر این که من بعد از ثبت نام به سود خوبی رسیدم، باید به شما بگویم که در همان اول با دوره کردن پکیج آموزش بورس خانه سرمایه، توانستم شروع به خرید و فروش سهم در بازار بورس کنم که چند سهم شبندر، شبنا، شتران را خریداری کردم که به واسطه خط روند و مشاهده صورت‌های مهمی و چشم انداز از آینده‌ای که ترسیم کرده بودند، در این سه شرکت سرمایه گذاری کردم که درصدهای سودش شبندر ۴۷۳ درصد، شتران ۴۸۲ درصد و شبنا ۶۷۳ درصد سود دارم. پیشنهاد می‌کنم از تجربه اساتید خانه سرمایه استفاده نمایید زیرا که خیلی از آن‌ها مترجم کتاب‌های تخصصی بورس هستند و خیلی از آن‌ها به عنوان کارشناس ارشد در کارگزاری‌ها و شرکت‌های سرمایه گذاری کار می‌کنند که حتما از تجارب آن‌ها استفاده کنید و شک نکنید سرمایه گذاری که بر روی خودتان کنید قطعا سود بسیار خوبی را هم برایتان به همراه خواهد داشت.

این مطلب را حتما بخوانید:  ۲۱۸% سود در ۲ ماه بعد از آموزش در کلاس بورس نخبگان

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج از ایران لینک ثبت نام
کوکوین دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کوینکس
دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت پین
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کیوسک دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت ۲۴
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
 آبان تتر
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد

توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

به این مقاله امتیاز دهید تا با کمک شما کیفیت آن را بسنجیم
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.