Upland یکی از بزرگترین پلتفرم های متاورس با بیش از 150000 عضو فعال در ماه بوده که در راه تبدیل شدن به محبوب ترین پلتفرم متاورس در جهان است. Upland به سرعت در حال توسعه اولین اقتصاد دیجیتالی در جهان بوده که در آن کاربران ممکن است در یک اقتصاد پر رونق متمرکز بر تجارت دارایی و شرکت های درون پلتفرم فعالیت کنند. Upland، متاورسی است که به مکان های واقعی مرتبط می شوند و کاربران می توانند دارایی های دیجیتالی مختلف مانند NFT ها را در آن خرید و فروش کنند. در این مقاله در مورد زمین های آپلند نحوه خرید زمین در متاورس اپلند صحبت خواهیم کرد.

فهرست []

  اپلند متاورس (Upland Metaverse) چیست؟

  Upland یک پلتفرم متاورس است که به شما امکان می دهد توکن های غیر قابل تعویض یا NFT ها را در آن خرید و فروش کرده و برای خرید املاک دیجیتالی از آن ها استفاده کنند. کاربران می توانند زمین ها و دارایی های دیجیتالی را در این پلتفرم خرید و فروش کنند. این متاورس همچنین به صاحبان زمین دیجیتالی اجازه می دهد تا با ایجاد خانه ایده آل خود یا راه اندازی یک شرکت مجازی، کوین های UPX به عنوان پاداش به دست آورند.

  همچنین کاربران می توانند دارایی های دیجیتال موجود در پلتفرم را با استفاده از ارز دیجیتال (UPX) خریداری کنند. از سوی دیگر، توکن های UPX، توکن هایی بسیار کاربردی در این پلتفرم هستند. این بدان معناست که این توکن ها در پلتفرم استفاده می شوند و نمی توان آنها را حذف کرد. همچنین، Upland راه حلی دیگر برای کاربرانی که مایل به کسب درآمد و سود از متاورس هستند ارائه می دهد: “خرید املاک با USD”. یعنی آن ها می توانند از این ابزار برای فروش خانه ها و محصولات مجازی با ارز UPX یا ارز فیات استفاده کنند.

  دارایی های مجازی در این پلتفرم، درواقع یک نوع دیجیتالی از معادل های واقعی خود در نظر گرفته می شوند، که موقعیت این دارایی در Upland با موقعیت مشابه در دنیای واقعی مطابقت دارد. علاوه بر این، Upland به کاربران این امکان را می دهد که هرچیزی را در متاورس منحصر به فرد آن بازسازی و پیاده سازی کنند.

  Upland علاوه بر این ویژگی ها، قابلیت کسب سود و درآمد با فروش NFT را فراهم می کند. این پلتفرم بازی هایی ارائه می دهد که در مرورگر ویندوز، اندروید و iOS قابل اجرا هستند.

  بنیانگذار متاورس Upland چه کسی است؟

  پلتفرم Upland توسط Uplandme, Inc، یک شرکت مستقر در سیلیکون ولی(Silicon Valley) با پشتیبانی سازمان هایی مانند Block، one (سازندگان بلاک چین EOS) و برخی از شرکت هایی که در صنایع بازی، املاک و فناوری فعالیت می کنند، ایجاد شده است و اداره می شود.

  این شرکت توسط Idan Zuckerman، Mani Honigstein و Dirk Lueth تأسیس شد و متخصصانی از سراسر جهان و همچنین یک بخش توسعه در اوکراین را شامل می شود.

  ماموریت Upland این است که مالکیت اموال مجازی را در دنیای واقعی به کاربران بدهد تا بتوانند از آن استفاده کنند. افراد می توانند این املاک را معامله کنند یا هر طور که می خواهند آن ها را توسعه دهند. به عبارتی می توان گفت متاورس Upland دنیایی موازی با دنیای ما است که در آن افراد می توانند با استفاده از توکن های EOS و UPX، املاک مجازی را خریداری کنند و بفروشند. این املاک بر اساس مکان های واقعی هستند و بازار، ارزش آن ها را تعیین می کند.

  نحوه کار متاورس آپلند چگونه است؟

  متاورس Upland می تواند از طریق یک مرورگر وب یا یک برنامه موبایل قابل دسترس باشد. Upland مقدار محدودی UPX در اختیار کاربران جدید قرار می دهد تا بتوانند در این پلتفرم بازی کنند. کاربران یک شهر را انتخاب می کنند و سپس به املاک رزرو شده برای بازیکنان جدید می روند. آنها ممکن است تصمیم بگیرند که یکی از مکان های اولیه را با بودجه رایگان محدود خود خریداری کرده یا وجوهی را در بازی سرمایه گذاری کنند (4.99 دلار برای 5000 UPX) تا سرمایه اولیه خود را افزایش دهند و املاک بهتری خریداری کنند.

  آموزش ها کاربران جدید را در فرآیند کسب UPX بیشتر راهنمایی می کنند. این راهنما، نحوه عملکرد متاورس و راهکارهای جمع آوری 10000 UPX برای دستیابی به رتبه Uplander را نشان می دهد.

  در حال حاضر، ویژگی خرید زمین در متاورس اپلند به دلار تنها برای 100 Uplanders در دسترس است. این رقم در آینده به طور پیوسته افزایش خواهد یافت. Upland برای سرمایه گذاران مشتاق املاک و مستغلات بسیار جذاب خواهد بود.

  تاریخچه خرید و فروش در آپلند

  سه کارآفرین به نام های درک لوت، مانی هونیگشتاین و ایدان زاکرمن در سال 2018 آپلند را با نام Uplandme تأسیس کردند. آنها به سرعت بیش از 1.8 میلیون دلار سرمایه برای شروع بازی خود جمع آوری کردند. این بازی در سال 2020 در نسخه بتا منتشر شد.

  برخلاف بسیاری دیگر از بازی های مرتبط با املاک مجازی، آن ها مفهومی شبیه به مونوپولی را در نظر گرفتند و آن را در دنیای واقعی قرار دادند. اگر بخواهید آن را خریداری کنید، NFT تأیید می کند که شما مالک معادل مجازی یک ملک واقعی هستید. شما می توانید از پول واقعی از جیب خود برای خرید املاک در دنیای مجازی استفاده کنید که بعداً می توانید آن را به دیگران بفروشید.

  از زمان راه اندازی، جامعه Upland به طور پیوسته در حال رشد بوده و به یکی از بزرگترین بازی های املاک مجازی در بلاک چین تبدیل شده است. با یک جامعه وفادار از مالکان مجازی و تعداد انبوهی از بازیکنان فعال روزانه، به جرات می توان گفت Upland برای رشد و پیشرفت در سال های آینده آماده شده است.

  خرید زمین های آپلند با توکن UPX

  توکن های UPX را می توان فقط در بازی خریداری کرد. این ارز دیجیتال در طول توزیع ماهانه جوایز به کاربرانی که مالک دارایی هستند و همچنین زمانی که از UPX با تبدیل به دلار آمریکا برای خرید زمین در متاورس اپلند خریداری استفاده می کنند، ایجاد می شود. در نتیجه، وقتی کاربران برای خرید املاک به UPX بیشتری نیاز دارند، عرضه توکن افزایش می یابد.

  کاربران در Upland می توانند املاک و مستغلات مجازی را که مطابق با آدرس های دنیای واقعی است خریداری کنند. NFT های Upland از این نظر غیر معمول هستند زیرا آدرس های دنیای واقعی محدود خواهند بود. انحلال بازار UPX تعیین کننده قیمت گذاری NFTها است. به عبارت دیگر، نیروهای بازار برای UPX بر قیمت گذاری NFT تأثیر دارند.

  مالکیت دارایی ها در Upland چگونه مشخص می شود؟

  همانطور که پیشتر گفتیم، NFT های موجود در Upland، قطعه زمین و املاک را در دنیای واقعی نشان می دهند. می توانید روی هر NFT در بازی کلیک کنید تا جزئیات دارایی آن را ببینید، هر کدام با رنگ هایی بر اساس وضعیت مالکیت مشخص شده اند:

  • آبی تیره – دارایی هایی که شما مالک آن هستید.
  • آبی روشن – دارایی های متعلق به آن ها که در بازار نیستند اما برای پیشنهادات بازار در دسترس هستند.
  • سبز روشن – املاکی برای فروش که در حال حاضر مالکی ندارند.
  • سبز تیره – املاکی که توسط مالک آنها برای فروش گذاشته شده است.
  • خاکستری – زمین های Fair Start Act (FSA) که برای تازه واردان بازی در دسترس است. خاکستری همچنین می تواند نشان دهنده زمین هایی باشد که در حال حاضر در دسترس نیستند.

  انواع زمین متاورس اپلند کدام است؟

  همانطور که اشاره کردیم، زمین ها و املاک در Upland با رنگ های مختلف مشخص شده اند. هر رنگ معنی و مفهوم متفاوتی دارد. بنابراین، قبل از خرید زمین در متاورس اپلند، باید بفهمید که هر یک از این رنگ ها چه معنایی خواهند داشت.

  زمین های Upland به دو بخش زیر طبقه بندی می شوند:

  • Minted – متعلق به سایر بازیکنان است.
  • Unminted – هرگز صاحبی نداشته اند.

  همچنین همه زمین های Upland با رنگ های مشخصی نمایش داده می شوند که هرکدام را در ادامه توضیح می دهیم:

  زمین های با رنگ سبز روشن

  دارایی های قفل نشده و غیرقابل اصلاح. می توانید آن را مینت کرده و سپس ملک را مستقیماً از Upland خریداری کنید. قیمت ملک با تجزیه و تحلیل داده های بازار واقعی تعیین می شود. برای خرید ملک باید به اندازه کافی توکن UPX در حساب خود داشته باشید.

  زمین های FSA

  هنگامی که در Upland گشت و گذار می کنید، دارایی های بسیاری را خواهید دید که با FSA مشخص شده اند. این ویژگی ها برای بازیکنان جدید محفوظ است. این بدان معناست که فقط بازیکنان جدید (بازدید کنندگان و Uplanders) به خرید FSA دسترسی دارند. پس از تبدیل شدن به Pro، یعنی داشتن دارایی خالص ۱۰۰۰۰۰ UPXیا بیشتر، دیگر نمی توانید زمین های FSA را خریداری کنید.

  زمین های با رنگ سبز تیره

  املاک تحت مالکیت و مینت شده، در حال حاضر در بازار ثانویه برای فروش فهرست شده است.

  زمین های با رنگ آبی

  املاک مینت شده متعلق به بازیکنان Upland. این املاک در بازار ثانویه ثبت نشده اند، اما همچنان می توانید پیشنهاد خرید را برای صاحب ملک ارسال کنید.

  زمین های با رنگ آبی تیره

  املاک مینت شده، که در حال حاضر متعلق به شما است.

  زمین های با رنگ خاکستری

  دارایی های قفل شده و مینت نشده که هنوز برای مینت شدن باز نشده اند. علاوه بر این، هر شهر دارای برخی از املاک قفل شده است که برای فروش و حراج های آینده Landmark رزرو می شود.

  زمین های کمیاب

  برخی از زمین ها کمیاب هستند که به طور قابل توجهی بر ارزش آن تأثیر می گذارد. زمین های کمیاب با جمع آوری تحقیقات و تجزیه و تحلیل داده ها در پس محبوبیت و ارزش تاریخی آنها تعیین می شوند.

  تقسیم بندی املاک بر اساس کمیاب بودن آن ها

  بر اساس کمیاب بودن، املاک در Upland به پنج دسته تقسیم شده اند:

  • استاندارد – اینها دارایی های رایج بدون ارزش تاریخی یا ارزش تاریخی کمی هستند.
  • محدود – شامل مناطق بزرگ و پرطرفدار مانند خیابان ها یا محله های معروف هستند.
  • انحصاری – شامل خیابان ها یا محله های شناخته شده با دسترسی محدود هستند.
  • کمیاب – کمیاب ترین املاک در Upland، که به طور کلی شامل تاثیرگذارترین مناطق در شهر هستند.
  • فوق العاده کمیاب – دارایی های بسیار کمیاب و منحصر به فرد در هر شهر.

  نحوه ورود به آپلند

  برای استفاده از Upland، ابتدا باید وارد صفحه اصلی پلتفرم شوید. در صفحه فرود، دکمه Enter Upland را خواهید دید. روی آن کلیک کنید و به صفحه ای هدایت خواهید شد که صفحه ورود/ثبت نام برای پلتفرم است.

  کاربران جدید می توانند با استفاده از گزینه Signup یک حساب کاربری ایجاد کنند. کاربران موجود می توانند با ارائه اطلاعات کاربری خود وارد سیستم شوند.

  ثبت نام در پلتفرم Upland

  اگر کاربر جدید Upland هستید، ابتدا باید با رفتن به صفحه ثبت نام یک حساب کاربری ایجاد کنید. برنامه از شما می خواهد که چند جزئیات اساسی برای ایجاد حساب کاربری ارائه دهید.

  • نام کاربری (4 تا 12 کاراکتر)
  • آدرس ایمیل
  • کلمه عبور

  پس از وارد کردن مشخصات فوق، یک ایمیل تایید به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. آدرس ایمیل خود را تأیید کنید و وارد شوید.

  اکنون می توانید صفحه فرود Upland را مشاهده کنید. این پلتفرم ممکن است به شما یک جایزه عضویت در قالب توکن بومی UPX ارائه دهد. پاداش خود را جمع آوری کنید. می توانید از آن در خرید دارایی های درون بازی استفاده کنید.

  مانند هر بازی، اینجا نیز باید یک آواتار تنظیم کنید. کاربران جدید می توانند آواتارهای خود را از مجموعه از پیش تعریف شده توسط پلتفرم انتخاب کرده یا آواتار اختصاصی خود را ایجاد کنند.

  خرید UPX لپلند

  UPX ارز بومی پلتفرم آپلند است و دارای چندین ابزار کاربردی در داخل اکوسیستم Upland خواهد بود. کاربران می توانند از آن برای خرید املاک، خرید NFT از فروشگاه Upland، انجام معاملات در بازار و موارد دیگر استفاده کنند. اما در بازار خارج قابل معامله نیست. این بدان معناست که استفاده از توکن به شدت محدود به Upland است و هیچ ارزشی خارج از آن ندارد.

  کاربران می توانند توکن های UPX بیشتری را با کلیک بر روی دکمه دریافت UPX به دست آورند. پس از کلیک بر روی این دکمه، فروشگاهی باز می شود که در آن می توانید بسته های مختلف را برای خرید توکن UPX مشاهده کنید.

  بسته خود را انتخاب کرده و شرایط و ضوابط را تأیید کنید. در مرحله بعد، می توانید روش پرداخت هزینه خرید خود را انتخاب کنید. این برنامه دو روش را به شما ارائه می دهد:

  • پرداخت با پی پال – با استفاده از حساب پی پال خود پرداخت کنید.
  • پرداخت با کریپتو – با استفاده از ارزهای دیجیتال مختلف پرداخت کنید.

   

  اگر می خواهید با استفاده از رمزارز موجود خود پرداخت کنید، گزینه دوم یعنی Pay With Crypto را انتخاب کنید.

  در مرحله بعد، برنامه گزینه هایی برای انتخاب دارایی های مختلف در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آنها برای پرداخت این خرید استفاده کنید. دارایی مورد نظر خود را انتخاب کنید. اکنون برنامه کد QR و آدرسی را نشان می دهد که می توانید مبلغ مورد نظر را در آن ارسال کنید. مبلغ نمایش داده شده بر روی صفحه را انتقال دهید و حساب شما با توکن UPX واریز می شود.

  پس از تکمیل اولین خرید خود، دوباره 100 توکن UPX در حساب خود دریافت خواهید کرد.

  هنگامی که به اندازه کافی توکن UPX در حساب خود داشته باشید، از شما خواسته می شود که شهری را برای شروع سفر خود در Upland انتخاب کنید. شهر خود را هوشمندانه انتخاب کنید. اگر شهری را که قبلا انتخاب کرده بودید دوست نداشتید، باید برای رفت و آمد به شهر دیگری با قطار، هواپیما یا اتوبوس هزینه کنید.

  خرید زمین در متاورس اپلند

  برای خرید زمین در Upland، پس از ثبت نام و شارژ حساب کاربری خود طبق مراحل بالا، باید به روش زیر اقدام کنید:

  اولین مرحله، یافتن یک ملک در Upland است. یک ملک موجود در نقشه را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. اگر ملک برای فروش موجود باشد، قیمت آن را به صورت UPX مشاهده خواهید کرد

  اگر قیمت درج شده و قیمت فروشنده برای شما قابل قبول است، روی دکمه خرید کلیک کرده و خرید را تایید کنید. ملک بلافاصله به مجموعه شما منتقل می شود.

  اگر قیمت خرید زمین در متاورس اپلند درج نشده است، می توانید با کلیک بر روی دکمه «Offer» پیشنهاد خود را ارائه دهید.

  پس از کلیک بر روی دکمه Offer، پنجره جدیدی ظاهر می شود و شما می توانید بین پیشنهاد UPX یا Property switch یکی را انتخاب کنید. اگر پیشنهاد UPX را انتخاب کردید، قیمتی را که در نظر دارید تایپ کنید و روی «ایجاد پیشنهاد» کلیک کنید. در غیر این صورت، برای پیشنهاد نوع ملک، یکی از املاکی را که می خواهید معامله کنید، انتخاب کرده و روی «ایجاد پیشنهاد» کلیک کنید.

  سپس مالک، این گزینه را خواهد داشت که پیشنهاد شما را بپذیرد، رد کند یا مخالفت کند.

  انتخاب زمین در Upland Marketplace

  با آگاهی از رنگ های متنوع زمین های مختلف، اکنون می توانید زمین مورد نظر خود را خریداری کنید. نقطه شروع شما باید جستجو برای املاک ارزان تر و زمین های FSA باشد. زمین های FSA برای بازیکنان جدید است و گران نیستند. بازیکنان کمتری برای خرید این زمین ها اقدام می کنند که باعث کم شدن قیمت أن ها می شود.

  برای خرید زمین در Upland باید UPX در حساب کاربری خود داشته باشید که واحد پول رسمی Upland محسوب می شود.

  معاملات املاک ستون فقرات Upland است و همه دارایی های موجود در بازی شبیه به املاک در دنیای واقعی هستند که هنگام مشاهده از طریق Google Street View ظاهر می شوند. به عنوان یک شروع، توصیه می شود قبل از رفتن به مناطق گران قیمت، از مناطق ارزان تر مانند بروکلین و فرزنو برای خرید زمین در متاورس اپلند شروع کنید.

  برای معامله ملک در آپلند، باید با اصول خرید و فروش ملک آشنا بود. به عنوان مثال، می توانید املاک ارزان قیمت بخرید و آنها را با قیمت های بالاتر بفروشید. پس از تسلط بر آن، تجارت ملک در Upland بسیار آسان خواهد بود.

  خرید زمین مینت شده در آپلند

  برای اینکه بتوانید زمین مینت شده در Upland بخرید، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. منوی اموال مینت شده را انتخاب کنید.
  2. در منو، اطلاعات ضروری مربوط به زمین وجود خواهد داشت.
  3. هنگامی که با قیمت فروشنده موافق بودید، روی “خرید” کلیک کنید.
  4. در نهایت، اگر قیمت برای شما قابل قبول نبود، روی «ایجاد پیشنهاد» کلیک کنید. پس از آن اگر فروشنده با پیشنهاد شما موافقت کرد، می توانید زمین مورد نظر را خریداری کنید.

  قیمت زمین در آپلند

  1000 UPX معادل 1 دلار در متاورس Upland است. قیمت بیشتر املاک در Upland بین 6000 تا 10000 دلار است اما در بیشتر موارد می تواند بسیار بالاتر برود.

  قیمت ها با توجه به مساحت و متراژ زمین می تواند متفاوت باشد. قیمت زمین های دیجیتال در حال افزایش است و قیمت ها هر سال به طور ناگهانی رشد می کنند. UPX هنوز پول واقعی نیست اما می تواند به پول واقعی در آینده تبدیل شود.

  چگونه زمین مجازی خود را در آپلند بفروشیم؟

  اگر می خواهید یکی از املاک خود را در Upland بفروشید، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

  • روی آواتار خود کلیک کنید: وارد حساب کاربری Upland Metaverse شوید، روی آواتار خود که در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش قابل مشاهده است کلیک کنید.
  • دسترسی به برگه Assets: هنگامی که روی آواتار خود کلیک کردید، یک پنجره در وسط صفحه ظاهر می شود که حاوی جزئیات حساب کاربری شما است. در کنار برگه «جزئیات»، برگه ای به نام «Assets» را مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید.

  • انتخاب ملک: از لیست دارایی ها، روی ملکی که می خواهید بفروشید کلیک کنید. سپس، قیمتی را که می خواهید آن را بفروشید تعیین کرده و روی دکمه «فروش» کلیک کنید. هنگامی که شخصی ملک شما را خریداری کرد، UPX بلافاصله به حساب شما واریز می شود.

  مقایسه Upland با Decentraland برای خرید زمین

  Decentraland یکی دیگر از پلتفرم های محبوب متاورس برای خرید و فروش زمین های مجازی و فعالیت در دنیای متاورس است همانطور که مشاهده کردید، Upland ویژگی های زیادی در اختیار شما قرار می دهد. به همین دلیل قصد داریم تفاوت های اصلی Upland Metaverse و Decentraland را در این بخش شرح دهیم.

  Upland مبتنی بر بلاک چین EOS و اما Decentraland مبتنی بر بلاک چین اتریوم است، بنابراین هزینه ها در Decentraland بیشتر است. کاربران می توانند زمین های مجازی را در هر دو متاورس خرید و فروش کنند.

  Decentraland یک دنیای مجازی بوده که کاملاً توسط سازندگان ساخته شده است و شباهت های بسیار کمی از نظر بصری با دنیای واقعی دارد، در حالی که Upland یک دنیای مجازی با نشانه های دنیای واقعی است که آن را منحصر به فرد می کند.

  Decentraland همچنین بیشتر بر روی محتوای تولید شده توسط کاربر متمرکز است، در حالی که Upland بیشتر بر روی ارائه دنیای مجازی برای کاوش افراد تمرکز دارد.

  Upland همچنین روی اقلام کلکسیونی تمرکز دارد، با تنوع بیشتری از اقلام قابل خرید، فروش یا معامله. این پلتفرم یک ارز بومی به نام UPX دارد که برای خرید، فروش یا تجارت دارایی های مجازی در بازی استفاده می شود.

  در مقابل، Decentraland از دو توکن، MANA و LAND استفاده می کند. MANA برای خرید دارایی های مجازی در بازی استفاده می شود و LAND برای املاک مجازی به کار می رود.

  Upland به شما امکان می دهد پویایی بازار را در مکان های خاص ارزیابی کنید. در مقابل، در Decentraland، کاربران باید به بازخورد جامعه اعتماد کنند تا برای ارزش دارایی خود ایده بگیرند.

  از نظر گیم پلی، Upland بیشتر بر روی جمع آوری و تجارت متمرکز است، در حالی که Decentraland بیشتر بر روی اکتشاف و تعامل اجتماعی تمرکز دارد.

  سخن پایانی

  Upland راه های سودآوری را برای کسب توکن های UPX ارائه می کند، هم از طریق مالکیت دارایی در Upland که به صورت غیرفعال UPX تولید می کند، هم از طریق فروش زمین های مجازی به منظور کسب سود. بنابراین اگر به دنبال یک راه سرگرم کننده و آسان برای سرمایه گذاری در متاورس و NFT هستید، Upland قطعا پلتفرم مناسبی خواهد بود. خرید زمین در متاورس اپلند هنوز در مراحل اولیه است و انتظار داریم در سال های آینده شاهد پیشرفت های بیشتری باشیم.

  قیمت ها در حال حاضر ممکن است بالا باشد زیرا بسیاری از گزینه های ارائه شده به صورت آزمایشی هستند. در Upland می توانید با استفاده از مراحل ذکر شده زمین های مجازی را خریداری کنید. سرمایه گذاری روی زمین های مجازی می تواند سودآور باشد. با این حال، قبل از هر اقدامی تحقیق کنید و انتخاب عاقلانه ای داشته باشید.

  سوالات متداول

  Upland یک پلتفرم متاورس است که به شما امکان می دهد توکن های غیر قابل تعویض یا NFT ها را در آن خرید و فروش کرده و برای خرید املاک دیجیتالی از آن ها استفاده کنند.

  پلتفرم Upland توسط Uplandme, Inc، یک شرکت مستقر در سیلیکون ولی(Silicon Valley) با پشتیبانی سازمان هایی مانند Block، one و توسط Idan Zuckerman، Mani Honigstein و Dirk Lueth تأسیس شد.

  ماموریت Upland این است که مالکیت اموال مجازی را در دنیای واقعی به کاربران بدهد تا بتوانند از آن استفاده کنند. افراد می توانند این املاک را معامله کنند یا هر طور که می خواهند آن ها را توسعه دهند.

  قیمت بیشتر املاک در Upland بین 6000 تا 10000 دلار است اما در بیشتر موارد می تواند بسیار بالاتر برود.

  برای خرید زمین در Upland، ابتدا باید ثبت نام کرده حساب کاربری خود را شارژ کنید. سپس یک ملک موجود در نقشه را پیدا کنید. اگر قیمت درج شده و برای شما قابل قبول است، روی دکمه خرید کلیک کنید. اگر قیمت درج نشده است، می توانید با کلیک بر روی دکمه «Offer» پیشنهاد خود را ارائه دهید.