2 روش برای بالا بردن امنیت حساب بایننس!

امنیت حساب بایننس

نکات مهمی که اگر درمورد امنیت حساب خود در صرافی ارز دیجیتال مثل بایننس ندانید، ممکن است بلاک شوید یا پول خود را از دست بدهید.

دو روش برای بالا بردن امنیت اکانت یا حساب کاربری در بایننس که بعد از ثبت نام در صرافی بایننس Binance Exchange ما برای بالا بردن امنیت می‌توانیم از دو روش استفاده کنیم.

روش اول

روش اول بدین صورت است که ما شماره تلفن همراه خودمان را در بایننس ثبت کنیم و برای هر بار وارد شدن به حساب کاربری از کد یکبار مصرفی که به موبایل ما استفاده می‌شود، بهره‌گیری نماییم. اما این روش برای ما ایرانی‌ها کاربردی ندارد زیرا که ایران در لیست تحریم صرافی بایننس می‌باشد و ما با شماره موبایل ایرانی نمی‌توانیم داخل این صرافی ثبت نام کنیم.

روش دوم

روش دوم بدین صورت می‌باشد که ما نرم افزار Google Authenticator را بر روی گوشی‌های خودمان نصب و فعال می‌کنیم و آن ایمیلی را که داخل صرافی بایننس ثبت نام کرده‌ایم را به این نرم افزار می‌دهیم و از طریق کدهای یک بار مصرفی که این نرم افزار برای ما ایجاد می‌کند، تایید دو مرحله‌ای را برای خودمان فعال می‌کنیم.

بعد از این که در صرافی بایننس ثبت نام یا Sign up انجام دادیم، اولین سوالی که خود بایننس به صورت خودکار از ما می‌پرسد و حتما از ما می‌خواهد که آن را انجام بدهیم. این است که در واقع امنیت حساب کاربری یا اکانتمان را بالا ببریم. طبق توضیحاتی که خدمت شما دادیم این کار از طریق کدی که به صورت پیامک یا SMS برایمان ارسال می‌شود که این روش برای ما ایرانیان مقدور نیست و استفاده از نرم افزار Google Authenticator که با نام Google Verification نمایش داده می‌شود و باید از این روش ما ایرانیان استفاده کنیم.

برای استفاده از این روش ما فقط کافی می‌باشد که گزینه دوم را انتخاب کنم و به صفحه Enable Google Authenticator منتقل شوم.

به این مقاله امتیاز دهید
(۱۳۶ رای) ۴.۴
۱۲۳۴۵