چرا نباید پول نقد پس انداز کنیم؟

هر بیزینسی ریسک خودش را دارد و بورس هم ریسک‌های خاص خودش را دارد و شما هر کاری را قصد داشته باشید شروع کنید باید با آموزش بورس ریسک خودتان را کنترل نمایید و یعنی مشتری‌های آن مغازه چه جور مشتری‌هایی هستند و منابع تامین موادش به چه صورت هستند، بزرگان بازار بحث مد توی لباس چه اثراتی بر روی لباس و یا شبیه آن دارند. در بورس هم این داستان‌ها را داریم یعنی شما وقتی که می‌خواهید وارد بورس شوید قبلش باید نمی‌خواهم بگویم که حرفه‌ای بورس باشید. اما قبلش باید کلیات بورس را موج‌های بورس را مفهوم این که من در بورس چه چیزی را معامله می‌کنم؟ سهام بنجل چیست؟ سهام ارزشمند چیست؟ سهام تازنده چیست؟ این‌ها را یاد بگیریم به هر حال در بورس ما شرکت‌های مختلفی را می‌بینیم.

شرکت‌هایی را می‌بینیم که در شرف ورشکستگی هستند اشکال هم ندارد که سهامشان را بخریم اما باید بدانیم چه سهامی را داریم می‌خریم و همچنین شرکت‌هایی هم داریم که شرکت‌های خیلی بزرگی هم هستند تو صنعت فولاد در صنعت پتروشیمی شرکت‌هایی که ما به اصطلاح می‌گوییم گاو شیر ده هستند یعنی همین طور هی در حال پول درآوردن می‌باشند و بین سهام دارانشان سود توزیع می‌کنیم که ما باید با این‌ها آشنا باشیم و بدانیم چه سبدی را در حال چیندن هستیم و بدانیم که با توجه به شرایطی که بورس در آن زمان دارد چه اتفاقاتی ممکن است برای ما بیافتد. پس اولین و مهم‌ترین روش کاهش ریسک آموزش و مطالعه و آشنایی با شرایط آن بازار در هر بیزینسی می‌باشد که این امر تنها مربوط به بورس نیست ولی در آخر در مورد بورس این امر را باید انجام داد، موفق باشید.

این مطلب را حتما بخوانید:  آیا با داشتن اطلاعات کم میتوان در بورس به سود رسید؟

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج از ایران لینک ثبت نام
کوکوین دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کوینکس
دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت پین
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کیوسک دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت ۲۴
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
 آبان تتر
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
این مطلب را حتما بخوانید:  نتیجه تصمیم های احساسی در بورس!

توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

به این مقاله امتیاز دهید تا با کمک شما کیفیت آن را بسنجیم
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.