راز موفقیت دانشجویان دوره آموزش بورس نخبگان

به نام خدا سلام علی صابریان هستم و امروز می‌خوام در مورد بزرگترین ویژگی شرکت کنندگان دوره نخبگان بورس موفق بشوند و نتیجه بگیرند، صحبت کنم.

دوستان بزرگترین ویژگی که من می‌توانم به آن اشاره کنم این است که آن‌ها تعداد معاملات بالایی داشتند، مثل چی؟ برای مثال اگر بخواهم فوتبالیست خوبی بشوم باید آموزش ببینم و سپس به زمین بروم و آن‌ها را تمرین کنم و سپس اجرا کنم.

بزرگترین ویژگی دوستانی که در دوره آموزش بورس نخبگان سود کردند این بوده که تعداد معاملات زیادی داشتند و یعنی هر سری سعی داشتند که تجربه کسب کنند و از ضرر نمی‌ترسیدند و آن قدری معامله می‌کردند و درس می‌گرفتند که در نهایت موفق شدند.

این مطلب را حتما بخوانید:  این چند دقیقه زندگی مالی شما را متحول می کند

پس اگر شما می‌خواهید در دوره نخبگان علاوه بر آموزش بورس حتما مبلغ سرمایه کمی به کنار بگذارید و تجربه کسب کردن مهم‌ترین چیزی است که یک فرد باید بدست بیاورد که در واقع من مثال فوتبال را خیلی دوس دارم و خیلی‌ها تفکرشان این است که یک روشی وجود دارد که یک آدم آن روش را به ما می‌گوید و ما موفق می‌شویم.

این مطلب را حتما بخوانید:  چقدر از درآمدمان را پس انداز کنیم؟

اما این اتفاق نمی‌افتد اگر می‌خواهید به یک ستاره سرمایه گذاری تبدیل شوید باید بارها و بارها آن کار را در آن زمین انجام بدهید تا بتوانید تجربه کسب کنید و بتوانید از سودها و ضررها بتوانید روز به روز در این بازار پیشرفت کنید.

به این مقاله امتیاز دهید

میانگین امتیازات: ۴ / ۵. تعداد امتیاز: ۴

اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز میدهید

2 پاسخ

  1. تنهاراهی که میتوان به پول وثروت زیاد رسید همین سرمایه گذاری در بازارهای مالی هستش.
    درصورتی که روشها و اصول معاملاتی را بیاموزیم.
    اونهم میسر میشود با آموزش دیدن و اجرای همزمان آموزشها در بازارهای واقعی.

    1. دقیقا درست میفرمایین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *