ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
وبینار آموزش ترید از صفرِ صفر رایگان شد!
search

راز موفقیت دانشجویان دوره آموزش بورس نخبگان

راز موفقیت دانشجویان

به نام خدا سلام علی صابریان هستم و امروز می خوام در مورد بزرگترین ویژگی شرکت کنندگان دوره نخبگان بورس موفق بشوند و نتیجه بگیرند، صحبت کنم.

ثبت‌نام در وبینار فارکس

دوستان بزرگترین ویژگی که من می توانم به آن اشاره کنم این است که آن ها تعداد معاملات بالایی داشتند، مثل چی؟ برای مثال اگر بخواهم فوتبالیست خوبی بشوم باید آموزش ببینم و سپس به زمین بروم و آن ها را تمرین کنم و سپس اجرا کنم.

بزرگترین ویژگی دوستانی که در دوره آموزش بورس نخبگان سود کردند این بوده که تعداد معاملات زیادی داشتند و یعنی هر سری سعی داشتند که تجربه کسب کنند و از ضرر نمی ترسیدند و آن قدری معامله می کردند و درس می گرفتند که در نهایت موفق شدند.

پس اگر شما می خواهید در دوره نخبگان علاوه بر آموزش بورس حتما مبلغ سرمایه کمی به کنار بگذارید و تجربه کسب کردن مهم ترین چیزی است که یک فرد باید بدست بیاورد که در واقع من مثال فوتبال را خیلی دوس دارم و خیلی ها تفکرشان این است که یک روشی وجود دارد که یک آدم آن روش را به ما می گوید و ما موفق می شویم.

اما این اتفاق نمی افتد اگر می خواهید به یک ستاره سرمایه گذاری تبدیل شوید باید بارها و بارها آن کار را در آن زمین انجام بدهید تا بتوانید تجربه کسب کنید و بتوانید از سودها و ضررها بتوانید روز به روز در این بازار پیشرفت کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
(۱۶۴ رای) ۴.۵
۱۲۳۴۵

2 نظر ثبت شده
فرشید فرامرزیان
فرشید فرامرزیان
1107 روز قبل
تنهاراهی که میتوان به پول وثروت زیاد رسید همین سرمایه گذاری در بازارهای مالی هستش. درصورتی که روشها و اصول معاملاتی را بیاموزیم. اونهم میسر میشود با آموزش دیدن و اجرای همزمان آموزشها در بازارهای واقعی.
پشتیبان
پشتیبان
1106 روز قبل
دقیقا درست میفرمایین