آیا با سرمایه گذاری در بورس می توان ثروتمند شد؟

همیشه این داستان چند طرف دارد که یکی این است که یکی خودتان هستید، یکی شرایط بورس است و یکی سرمایه‌ای که وارد بورس می‌کنید، هست. هر کدام از این‌ها تاثیر گذار هستند و من اگر خودم معاملات خوبی انجام بدهم، خب یک پایه موفقیت را دارم، اگر سرمایه‌ای که وارد بورس می‌کنم سرمایه زیادی باشد، عملا می‌توانم به سود بیشتری دستیابی پیدا کنم.

ولی اگر شما می‌خواهید بدانید که چه قدر در بورس می‌توانید بدست بیاورید، این عدد یادتان باشد در یک بازه پنج ساله به طور متوسط سالانه می‌توانید بین ۳۰ تا ۵۰ درصد درصد سود کنید.

البته بازارهای مالی دیگری هم هستند که با ریسک بیشتری سود بیشتری را هم می‌توانید دریافت کنید و زمانی که حرفه‌ای شدید می‌توانید بازارهای مالیتان را هم تغییر دهید و یا در بورس در بازارهای با ریسک بالاتر و نوسانات بیشتر شرکت کنید.

این مطلب را حتما بخوانید:  ۳ بخش یک سیستم سرمایه گذاری موفق در بورس

در مجموع عدد ۳۰ تا ۵۰ درصد در سال در یک بازه پنج ساله یعنی ممکن است یک سال ۱۰ درصد سود کنم در سال بعدش ۸۰ درصد سود کنم و سال بعدش اصلا منفی ۱۰ درصد و یا سال بعدش ۱۰۰ درصد سود و پولم دو برابر شود.

در واقع بورس یک عدم یک نواختی دارد و عدم یک نواختی را اگر تقسیمش کنیم در یک بازه پنج ساله بین ۳۰ تا ۵۰ درصد می‌توان سود کرد.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج از ایران لینک ثبت نام
کوکوین دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کوینکس
دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت پین
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کیوسک دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت ۲۴
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
 آبان تتر
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
این مطلب را حتما بخوانید:  پیدا کردن سهام خاص در بازار نزولی!

توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

به این مقاله امتیاز دهید تا با کمک شما کیفیت آن را بسنجیم
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.