ایاس ارز دیجیتالی که مستعد رشد است و خبرهای خوبی را در راه دارد. در این ویدیو قراره به بررسی کامل این ارز دیجیتال و تحلیل تکنیکال آن بپردازیم تا برای خرید و فروش آن بهتر تصمیم گیری کنیم.
ارز ایاس EOS در 24 ساعته گذشته نزدیک 40 درصد رشد داشته است و حجم معاملات بالایی هم داشته و تصمیم گرفته ایم که نمودارش را برایتان بررسی کنیم که بدانید الان زمان مناسبی برای خریدش می باشد یا خیر؟
خب با هم به سراغ بررسی نمودار در ویدئو می پردازیم، همانطور که می بینید ما سعی کردیم که کل تاریخ ایاس Eos را تحلیل کنیم تا به قیمت فعلی برسیم. این خط روند نزولی آبی رنگ چند بار ما با آن برخورد داشته ایم و نهایتا توانسته ایم که آن را بشکنیم بعد از آن که وارد روند صعودی شده ایم نمودار در چند کانال همگن و موازی Reaction یا واکنش نشان می دهد که با مشاهده کردن ویدئو می توانید متوجه شوید که در این قسمت کفی در کانال داشته ایم که در قیمت 3 دلار و سقف دیگه ای شکل گرفته و در قسمت بعدی در قیمت 2 دلار و 20 سنت و سقف دیگه ای شکل گرفته و دقیقا یک کانال موازی داریم که به خط میانگینش هم واکنش نشان داده است و وقتی کانال از سقف شکسته شده باشد ما وارد تارگت یا هدف های بعدی خواهیم شد و همانطور که می بینید دقیقا به این سقف هم بر روی 8 دلار و 90 سنت واکنش نشان داده است و یک اصلاح کرده و دوباره وارد روند صعودی برای تارگت یا هدف بعدی کانال یعنی همین جایی که در ویدئو هستیم یعنی 14 دلار و 50 سنت رفته است.
اما اگر کانال ها را پاک کنیم تا بتوانیم نمودار را بهتر ببینیم و در یک ابعاد یا اندازه و یا Scale بزرگتر مشاهده کنیم، همانطور که می بینید و ما در این جا یک مقاومت تاریخی داشته ایم که بر روی 15 دلار و 30 سنت بوده که در واقع قیمت نزدیکش شده که این نشان دهنده این است که انتظار یک حرکت نزولی داریم تا ببینیم با این مقاومت جدی چه می کند و در این ناحیه حمایتی که ما با کادر قرمز مشخص کرده ایم یعنی 8 دلار و 20 سنت تا 8 دلار و 80 سنت یک ناحیه مقاومتی داشته ایم که این جا به آن واکنش یا Reaction داشته است که آمده در آن جا اصلاخ کرده و سپس شکسته شده و دوباره به آن Pull Back زده ایم که الان این ناحیه و ناحیه حمایتی تبدیل شده است که همان تبدیل سطوح حمایتی و مقاومتی را در این جا داریم.
بنابراین ارز EOS یا ایاس بین این ناحیه حمایتی مهم و ناحیه مقاومتی مهم 15 دلار و 13 سنت قرار دارد و باید ببینیم واکنشش در این جا چطور می باشد؟ اگر یک موج شماری بزرگتر بتوانیم انجام بدهیم این روندی که در این جا داشته ایم می تواند یک ABC بزرگ باشد و ما وارد یک پنج موجی جدید شده ایم که این جا موج یک است و این جا موج دوم تمام شده است و انتظار داریم وارد موج سوم شود و برای این که بتوانیم تارگت و یا هدف های قیمتی موج سوم را بدست بیاوریم از ابزار فیبوناچی که ناحیه 161 درصد که 11 دلار می باشد و ما نزدیکش می باشیم، می تواند یک تارگت مهم برایش باشد و اگر آن سقف قیمتی شکسته شود به سمت تارگت یا هدف های بعدی یعنی تا 261 جای رشد دارد یعنی تا 33 دلا.
بنابراین ما باید Reaction یا واکنش نمودار را در این ناحیه که ناحیه بسیار مهمی می باشد که به مقاومت تاریخی خوردیم، اگر اصلاح کرد. در ناحیه هایی که مهم هستند مثل ناحیه 8 دلار تا 8 دلار و 80 سنت و درصدهای مهم فیبوناچی مثل 38 درصد که می شود 7 دلار و 6 سنت ما انتظار داریم که یک واکنش هایی در قیمت داشته باشیم. اینجاها مناسب هستند که قیمت پیگیری شوند و اگر الگوی برگشتی دیدیم برای تارگت ها و هدف هایی که گفتیم یعنی تارگت یا هدف اول 15 دلار و هدف های بعدی نزدیک 30 دلار مناسب برای خرید می باشند.
خب ارز ایاس EOS را با هم دیگه بررسی کردیم که هم بنیاد قوی دارد و هم رقبای قوی و اصلی چون اتریوم دارد و هم برای کسایی که به صورت بلند مدت می خواهند هولد کنند و هم کسانی که به دنبال نوسان گیری در Time یا زمان های کوتاه مدت هستند بازار پرنوسانی ایاس دارد.