بررسی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس

ایاس ارز دیجیتالی که مستعد رشد است و خبرهای خوبی را در راه دارد. در این ویدیو قراره به بررسی کامل این ارز دیجیتال و تحلیل تکنیکال آن بپردازیم تا برای خرید و فروش آن بهتر تصمیم‌گیری کنیم.
ارز ایاس EOS در ۲۴ ساعته گذشته نزدیک ۴۰ درصد رشد داشته است و حجم معاملات بالایی هم داشته و تصمیم گرفته‌ایم که نمودارش را برایتان بررسی کنیم که بدانید الان زمان مناسبی برای خریدش می‌باشد یا خیر؟
خب با هم به سراغ بررسی نمودار در ویدئو می‌پردازیم، همانطور که می‌بینید ما سعی کردیم که کل تاریخ ایاس Eos را تحلیل کنیم تا به قیمت فعلی برسیم. این خط روند نزولی آبی رنگ چند بار ما با آن برخورد داشته‌ایم و نهایتا توانسته‌ایم که آن را بشکنیم بعد از آن که وارد روند صعودی شده‌ایم نمودار در چند کانال همگن و موازی Reaction یا واکنش نشان می‌دهد که با مشاهده کردن ویدئو می‌توانید متوجه شوید که در این قسمت کفی در کانال داشته‌ایم که در قیمت ۳ دلار و سقف دیگه‌ای شکل گرفته و در قسمت بعدی در قیمت ۲ دلار و ۲۰ سنت و سقف دیگه‌‌ای شکل گرفته و دقیقا یک کانال موازی داریم که به خط میانگینش هم واکنش نشان داده است و وقتی کانال از سقف شکسته شده باشد ما وارد تارگت یا هدف‌های بعدی خواهیم شد و همانطور که می‌بینید دقیقا به این سقف هم بر روی ۸ دلار و ۹۰ سنت واکنش نشان داده است و یک اصلاح کرده و دوباره وارد روند صعودی برای تارگت یا هدف بعدی کانال یعنی همین جایی که در ویدئو هستیم یعنی ۱۴ دلار و ۵۰ سنت رفته است.
اما اگر کانال‌ها را پاک کنیم تا بتوانیم نمودار را بهتر ببینیم و در یک ابعاد یا اندازه و یا Scale بزرگتر مشاهده کنیم، همانطور که می‌بینید و ما در این جا یک مقاومت تاریخی داشته‌ایم که بر روی ۱۵ دلار و ۳۰ سنت بوده که در واقع قیمت نزدیکش شده که این نشان دهنده این است که انتظار یک حرکت نزولی داریم تا ببینیم با این مقاومت جدی چه می‌کند و در این ناحیه حمایتی که ما با کادر قرمز مشخص کرده‌ایم یعنی ۸ دلار و ۲۰ سنت تا ۸ دلار و ۸۰ سنت یک ناحیه مقاومتی داشته‌ایم که این جا به آن واکنش یا Reaction داشته است که آمده در آن جا اصلاخ کرده و سپس شکسته شده و دوباره به آن Pull Back زده‌ایم که الان این ناحیه و ناحیه حمایتی تبدیل شده است که همان تبدیل سطوح حمایتی و مقاومتی را در این جا داریم.
بنابراین ارز EOS یا ایاس بین این ناحیه حمایتی مهم و ناحیه مقاومتی مهم ۱۵ دلار و ۱۳ سنت قرار دارد و باید ببینیم واکنشش در این جا چطور می‌باشد؟ اگر یک موج شماری بزرگتر بتوانیم انجام بدهیم این روندی که در این جا داشته‌ایم می‌تواند یک ABC بزرگ باشد و ما وارد یک پنج موجی جدید شده‌ایم که این جا موج یک است و این جا موج دوم تمام شده است و انتظار داریم وارد موج سوم شود و برای این که بتوانیم تارگت و یا هدف‌های قیمتی موج سوم را بدست بیاوریم از ابزار فیبوناچی که ناحیه ۱۶۱ درصد که ۱۱ دلار می‌باشد و ما نزدیکش می‌باشیم، می‌تواند یک تارگت مهم برایش باشد و اگر آن سقف قیمتی شکسته شود به سمت تارگت یا هدف‌های بعدی یعنی تا ۲۶۱ جای رشد دارد یعنی تا ۳۳ دلا.
بنابراین ما باید Reaction یا واکنش نمودار را در این ناحیه که ناحیه بسیار مهمی می‌باشد که به مقاومت تاریخی خوردیم، اگر اصلاح کرد. در ناحیه‌هایی که مهم هستند مثل ناحیه ۸ دلار تا ۸ دلار و ۸۰ سنت و درصدهای مهم فیبوناچی مثل ۳۸ درصد که می‌شود ۷ دلار و ۶ سنت ما انتظار داریم که یک واکنش‌هایی در قیمت داشته باشیم. اینجاها مناسب هستند که قیمت پیگیری شوند و اگر الگوی برگشتی دیدیم برای تارگت‌ها و هدف‌هایی که گفتیم یعنی تارگت یا هدف اول ۱۵ دلار و هدف‌های بعدی نزدیک ۳۰ دلار مناسب برای خرید می‌باشند.
خب ارز ایاس EOS را با هم دیگه بررسی کردیم که هم بنیاد قوی دارد و هم رقبای قوی و اصلی چون اتریوم دارد و هم برای کسایی که به صورت بلند مدت می‌خواهند هولد کنند و هم کسانی که به دنبال نوسان گیری در Time یا زمان‌های کوتاه مدت هستند بازار پرنوسانی ایاس دارد.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج از ایران لینک ثبت نام
کوکوین دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کوینکس
دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت پین
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کیوسک دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت ۲۴
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
 آبان تتر
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد

توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

۴.۲/۵ (۵ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.