ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
وبینار آموزش ترید از صفرِ صفر رایگان شد!
search

مشاور اقتصادی و خدمات مشاوره اقتصادی در تهران

مشاور اقتصادی چگونه خدمات مشاوره اقتصادی خود را ارائه می دهد؟

شما اگر در جایگاه نماینده یک شرکت و یک شخص که هر گونه فعالیت اقتصادی در دو حوزه ای کسب و کار و سرمایه گذاری دارید می توانید از خدمات مشاوره اقتصادی خانه سرمایه در جایگاه مشاور اقتصادی خود استفاده کند. یک مشاور اقتصادی با توجه به بررسی نیاز های شما راهکارهای لازم برای رشد اقتصادی را در اختیارتان قرار می دهد. این راهکار ها که در قالب مشاوره مالی و اقتصادی ارائه می گردد می تواند نگاه کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشد و بسته به نیاز شما در زمان تغییر کند. اولویت بندی پیشنهادات یکی از کلیدی ترین وظایف ما به عنوان مرکز مشاوره اقتصادی در جایگاه مشاور اقتصادی شماست.

ثبت‌نام در وبینار فارکس

در چه حوزه هایی می توانید مشاوره دریافت کنید؟

سرمایه گذاری

  • در صورتی که یک سرمایه گذار هستید و به دنبال فرصت های سرمایه گذاری جدید و یا بهبود سود سرمایه گذاری فعلی خود هستید.
  • در صورتی که قصد سرمایه گذاری جدیدی دارید {از چندین میلیارد تومان تا چند صد میلیون تومان} و به دنبال یک فرصت سرمایه گذاری مناسب می گردید.
  • نماینده شرکتی هستید و شرکت شما برنامه سرمایه گذاری جدیدی را دارد و یا در سرمایه گذاری فعلی خود نیاز به مشاوره دارید.

کسب و کار

مالک و یا نماینده شرکتی و یا کسب و کاری هستید که به دنبال:

  • افزایش سود خالص
  • افزایش بهره وری
  • کاهش هزینه ها
  • تامین مالی

هستید می توانید از خدمات مشاوره اقتصادی خانه سرمایه بهره مند شوید.

به عنوان مثال مشاور اقتصادی در چه زمینه هایی به شما کمک می کند؟

مثال ها در مشاوره در حوزه سرمایه گذاری

مثال مشاوره به سرمایه گذار حوزه واردات:

فردی که حدود ۱۰ میلیارد سرمایه داشت و قبلا در حوزه واردات موارد اولیه پتروشیمی سرمایه گذاری کرده بود به دلیل اینکه در شرایط آن زمان واردات آن نوع کالا توجیه اقتصادی نداشت به دنبال سرمایه گذاری خود این مبلغ در حوزه ای دیگر بود. با جلسه و صحبت های که با این شخص داشتیم و همچنین بررسی بازار های سرمایه گذاری در آن زمان راهکار متناسب با سطح ریسک پذیری آن فرد به گونه ای که بیشترین بازدهی را داشته باشد به ایشان ارائه شد. این راهکارها شامل چند جزئیات بسیاری در حوزه بازار سرمایه، اوراق، طلاو ارز بود تا این سرمایه به شکل مناسبی در بین این بازار ها سرمایه گذاری شود.

مشاوره اقتصادی

مثال مشاوره به سرمایه گذار حوزه مسکن:

فردی حدود ۷۰۰ میلیون تومان سرمایه داشت و تاکید داشتند که این مبلغ در حوزه بازار مسکن سرمایه گذاری گردد. از آنجا که راهکارها و شرایط متعددی در سرمایه گذاری در بازار مسکن وجود دارد با بررسی کارشناسان اقتصادی خانه سرمایه ناحیه مناسب سرمایه گذاری در تهران و نوع سرمایه گذاری و تامین مالی (نوع وام و محل تامین آن) مشخص شده و این راهکار در اختیار ایشان قرار گرفت.

مثال های مشاوره اقتصادی در حوزه کسب و کار

مشاوره تامین مالی:

ثبت‌نام در وبینار فارکس

شرکتی تولیدی توانسته است یک سرمایه گذار جذب کند اما به دنبال این بود تا حوزه هایی که باید این سرمایه گذاری در کارش صورت پذیرد مشخص گردد و اولویت بندی شود. با بررسی بر روی نقاط قوت و ضعف این شرکت صورت گرفت و بررسی پتانسیل های وضعف های خارجی شرکت به بودجه بندی برای سرمایه گذاری بودجه این سرمایه گذار رسیدیم.

مثال افزایش سود آوری شرکت خدمات مالیاتی:

مدیر عامل شرکتی در زمینه ارائه خدمات مالیاتی فعالیت می کند درخواست مشاوره ای جهت افزایش سود شرکت را از مجموعه دارد. پس از بررسی مجموعه مورد نظر و واحدهای مختلف این مجموعه همچون بخش مارکتینگ و خدمات تعریف شده عارضه های این شرکت ها به دست آمد. در مرحله بعد با جلساتی که با مدیرعامل و تیم مشاوره اقتصادی خانه سرمایه داشتیم راهکارها بررسی و نقطه نظرات مدیرعامل لحاظ گردد.

پس از درخواست مشاوره مراحل به چه صورت است؟

۱-تماس تلفنی و ارزیابی اولیه و تعیین وقت

در تماس تلفنی چند سوال اولیه از شما پرسیده می شود تا در صورتی که مشاوره مورد نیاز شما در حوزه خدمات مشاوره اقتصادی خانه سرمایه بود، وقتی برای جلسه حضوری با شما تعیین شود.

۲-جلسه ارزیابی و گفتگو با ما شما و تعیین قدم های بعدی مشاوره …

در جلسه حضوری که با شما خواهیم داشت به دقت با گفتگو با شما و سعی بر درک شرایط و معیار های شما و درک مساله داریم.

هزینه مشاوره اقتصادی در یک مرکز مشاوره اقتصادی چقدر است؟

هزینه مشاوره اقتصادی کلان (در سطح شرکت های بزرگ) معمولا به صورت پروژه ای تعریف می شود.

اما هزینه مشاوره های اقتصادی (در سطح شرکت های کوچک و متوسط و اشخاص) به صورت ساعتی نیز در نظر گرفته می شود.

برای اطلاع از شرایط دقیق مشاوره با شماره (۰۲۱۹۱۰۰۷۵۹۰ ۱۰ خط) خانه سرمایه تماس بگیرید و یا پیامک به متن {مشاوره اقتصادی} را به ۵۰۰۰۱۰۰۰۹۰ ارسال نمایید.

برای درخواست مشاوره مالی و اقتصادی چگونه با خانه سرمایه ارتباط داشته باشید؟

تکمیل فرم زیر

تماس تلفنی

کافیست شماره به شماره های تماس خانه سرمایه تماس بگیرید (۰۲۱۹۱۰۰۷۵۹۰) و توضیح مختصری از نوع مشاوره ای که نیاز دارید بدهید در ادامه مراحل بعدی با شما هماهنگ می گردد.

به این مقاله امتیاز دهید
(۱۵۳ رای) ۴.۴
۱۲۳۴۵
ترتیبی که برای خواندن مقالات نهاد های مالی به شما پیشنهاد میکنیم: