در ایران با سرمایه گذاری ثروتمند می شوید!!!

آگاهی در هر بازاری مساوی با درآمد یعنی ارتباط این‌ها با هم مستقیم می‌باشند، در واقع هرچه قدر من اشراف بیشتری به شرایط بازار داشته باشم به خصوص نظم‌های حاکم در بازار، بازاری که پول اصلی جامع در آنجا هست من می‌توانم بهینه‌تر رفتار کنم و ظرف مدت زمان کمتری به نتایج بزرگ‌تری دستیابی پیدا کنم. پس تنها کاری که باید انجام بدهم، منی که اعتقاد دارم جهان، جهان علت و معلول است، این که مهارت‌های خودم را در استفاده از شرایط بازار که از هرگذر آشنایی به نظم‌های حاکم بر بازار هست افزایش بدهم تا با اشراف مناسب‌تر بتوانم سرمایه‌ گذاری‌های دقیق‌تر و پرسودتر در جای خودش و زمان خودش انجام بدهم. در واقع جمله‌ای که باور من می‌باشد این است که در ایران و یا شاید در جهان با سرمایه گذاری ثروتمند می‌شوم. سرمایه گذاری اگر نگوییم بهترین ایده اما قطعا یکی از بهترین ایده‌هاست برای این که بتوانیم به اهداف مالی و بزرگ‌تر برسیم.

این مطلب را حتما بخوانید:  تاثیر ترس و طمع در سرمایه گذاری در بازار بورس

در واقع یک سرمایه گذار دائم خرید و فروش نمی‌کند به موقع خرید و فروش می‌کند و تا آنجایی که بتواند نمی‌خرد و زمانی که خریداری می‌کند، به موقع می‌خرد و فقط کافی است دست نگه دارد به زندگی خودش برسد و دارایی و سرمایه در حال رشد می‌باشد. به طور کلی یک سری باید و نباید موجود است که یک فرد باید بداند تا با دید و کنترل بیشتر سرمایه گذاری‌های خودش را مدیریت کند که افراد زیادی این بایدها و نبایدها را آموزش دیده‌اند فقط کافی است ما هم آن مطالب را آموزش ببینیم و بتوانیم از آن‌ها استفاده نماییم.

این مطلب را حتما بخوانید:  آموزش بورس و سرمایه گذاری در بورس

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج از ایران لینک ثبت نام
کوکوین دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کوینکس
دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت پین
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کیوسک دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت ۲۴
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
 آبان تتر
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد

توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

۵/۵ (۱ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.