علی صابریان هستم با کارگاه های آموزشی بورس شغل دوم، درآمد اول در خدمت شما هستم، در یک سری از این کارگاه ها می خواهیم در مورد این صحبت کنیم که اصلا بورس چی هست و چطور می توانیم در بورس سرمایه گذاری کنیم؟ قبل از این من داستان زندگی خودم را در مورد بورس خدمت شما می خواهم بگویم. من از کودکی علاقه زیادی به کسب ثروت و سرمایه گذاری در بازار بورس داشتم ولی خب نمی دانستم بورس به چه شکل است و همیشه منابع مختلفی را مطالعه می کردم و مجله های موفقیت را می خواندم و کتاب هایی که مربوط به افراد ثروتمند بودند را مطالعه می کردم و با نحوه زندگی آن ها آشنا می شدم. در مطالعه زندگی ثروتمندان جالب است بدانید که خیلی از افراد ثروتمند همه به یک نتیجه می رسند که برای ثروتمند شدن پول شما برای شما کار می کند و نه شما برای پول!. من اولین سرمایه گذاری را که شروع کردم یک مقدار پولی داشتم و مقداری پول از خانوادم گرفتم و سرمایه گذاری در مسکن کردم که یادم هست در اطراف شهر زمینی چندین سال پیش خریدم و چندین سال از آن نگهداری کردم و آن را فروختم که باز سرمایه گذاری در مسکن من را کاملا راضی نمی ساخت و احساس می کردم یک کم و کاستی هایی دارد که باید از یک بازار دیگر برای سرمایه گذاری باید استفاده کنیم.

فهرست []

    من یک روزی در دانشگاه بودم که یکی از دوستانم در بورس سرمایه گذاری می کرد و من از او خواستم که یک سری آموزش در مورد سرمایه گذاری به من بدهد که با موافقت او داستان زندگی من در زمینه بورس آغاز شد که با بورس آشنا شدم و متوجه شدم چه بازار و محل جالبی برای کسب ثروت است. با آموزش های دوستم و مطالعه مختصری شروع به سرمایه گذاری در بورس کردم که متاسفانه در همان اوایل راه من در بازار بورس ضرر کردم که برایم سوال پیش آمد که چرا این اتفاق برایم افتاد؟ بعد شروع به مطالعه منابع فارسی و منابع انگلیسی کردم و کم کم متوجه شدم که چه قدر من ساده سرمایه گذاری می کردم و اصلا روش سرمایه گذاری در بورس یک مقدار پیچیده است و نیاز به آموزش دارد.

    بعد از این که مدتی مطالعه کردم و آموزش های لازم را یاد گرفتم سرمایه گذاری من در بورس کم کم بهتر شد و شغلی هم که بنده انتخاب کرده بودم آموزش بورس بود که این امر خیلی به من کمک می کرد که علمم را در این زمینه زیاد کنم. در نهایت الان هم به جایی رسیدم که مطمئن می توانم در بورس سرمایه گذاری کنم و سود کسب کنم و واقعا بازار بورس را به عنوان جایی قبول دارم که شما بدون دغدغه بعد از مدتی فعالیت می توانید مطمئن باشید که در بازار سود می کنید و می توانید سطح رفاه زندگیتان را با سرمایه گذاری در بورس تغییر بدهید و صبح هر زمانی که علاقه داشتید از خواب بیدار شوید و هر زمانی هر جایی که می خواهید به راحتی پولتان را خرج کنید و خلاصه سطح رفاه زندگی خیلی از افراد که در حد کارمندی است می تواند خیلی ارتقا پیدا کند و آن چیزی که تصورش را حتی نمی توانید کنید برایتان خواهد رسید. در جلسات بعد در مورد این صحبت خواهم کرد که چطور در بورس می توان ثروتمند شد و راه های درست سرمایه گذاری در بورس چه می باشند.