بیت کوین بخریم یا آلت کوین؟

گاهی مواقع آلت کوین‌ها نسبت به بیت‌کوین بازدهی بیشتری می‌دهند. در این ویدیو می‌بینیم که کدام یک برای خرید بهتر هستند!
در آلت کوین سرمایه گذاری کنیم و یا بیت کوین چرا که بعضی از آلت کوین‌ها بیش از ده برابر بیت کوین سود می‌دهند در این پست قصد داریم به شما بگوییم که آلت کوین بهتر است یا بیت کوین؟
شاخص غلبه بیت کوین Bitcoin یا Bitcoin Dominance می‌تواند به شما بگوید که الان زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در بیت کوین است یا در آلت کوین‌ها این نمودار اگر به شما صعود را نشان بدهد یعنی بیت کوین بهتر از آلت کوین‌ها می‌باشد اما اگر نزولی بودن را بهتان نشان بدهد، آلت کوین‌ها جذابیت بیشتری دارند و در ادامه می‌خواهیم به فضای نمودار برویم که می‌تواند به ما بگوید که کدام یکی از این دو تا یعنی آلت کوین و یا بیت کوین بهتر هستند.
جهت دسترسی به نمودار شاخص غلبه بیت کوین در بازار در قسمت آدرس بار tradingview.com را تایپ نمایید که در قسمت بالای سایت عنوان Ticker را مشاهده می‌کنید و عبارت سرچ یا جستجوگر را می‌بینید عبارت BTC.D را تایپ نمایید و این گزینه به شما نمایش داده می‌شود که به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که گزینه Full Featured Chart را می‌بینید که سپس باید روی آن کلیک کنید تا شما را به صفحه نمودار قابل تحلیل که با استفاده از آن می‌توانید از ابزار تحلیل کمک کنید و تحلیلتان را انجام بدهید، هدایت شوید.
دو نکته بسیار مهم در این نمودار که در بُعد قیمت در نمودار می‌تواند به شما بگوید که احتمالا ظرفیت سرمایه گذاری در آلت کوین‌ها بعد از مدت‌ها خیلی بیشتر از ظرفیت‌های سرمایه گذرای در بیت کوین می‌باشد که اول از همه باید به خطی نگاه کنید که به شما نشان می‌دهد از آن خط نتوانسته عبور کند و به صورت صعودی حرکت کرده است و این یعنی هنوز بیت کوین نتوانسته غلبه بیشتری نسبت به آلت کوین‌ها در بازار داشته باشد.
موضوع بعدی که به آن قصد داریم اشاره کنیم بحث زمان می‌باشد که مقطع زمانی را از اولین نمودار نزولی و صعودی را به شما نشان خواهد داد که مقاطع زمانی مهم را به صورت ماه به ماه چه نزولی و چه صعودی نمایش می‌دهد.
لذا از این جهت بهتر است که با مطالعه در رابطه به وایت پیپر آلت کوین‌ها آن آلت کوین مناسب را انتخاب کنید و نمودار آن دارایی را تحلیل کنید و به جای بیت کوین بخش بیشتر سرمایه‌تان را به سرمایه گذاری در آلت کوین مورد نظرتان اختصاص بدهید زیرا که احتمالا بازدهی بیشتری را در سال ۲۰۲۱ تجربه خواهید کرد.

این مطلب را حتما بخوانید:  آینده ارزهای دیجیتال چگونه خواهد بود؟ پیش‌بینی و بررسی احتمالات

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج از ایران لینک ثبت نام
کوکوین دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کوینکس
دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت پین
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کیوسک دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت ۲۴
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
 آبان تتر
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
این مطلب را حتما بخوانید:  رمز ارز چیست و چگونه می‌توان از آن کسب درآمد کرد؟

توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

۴.۲/۵ (۵ امتیاز)
یک پاسخ
  1. فوق العاده بود.ممنون از زحمات و وقتی که گذاشته اید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.