نمودار لحظه ای ارز دیجیتال رادیو کاکا (Raca)

رادیو کاکا از جمله ارزهای برتر سال گذشته میلادی است و با وجود اینکه مدت زیادی از ظهور این ارز در عرصه کریپتو نمی گذرد، با اهداف و قابلیت های ویژه ای که دارد خود را از سایر رقبا جدا کرده و حرف های زیادی برای گفتن دارد. با خواندن این مقاله با اهداف و افق پیش روی رادیو کاکا آشنا شوید تا به ارزش های این ارز دیجیتال بیشتر پی ببرید.

ارز رادیو کاکا چیست؟

رادیو کاکا و مجموعه دانش بنیان ارز دیجیتال دانشگاه کمبریج برای تشکیل سیستم آموزشی متاورس، در راستای توانمندسازی در ایجاد اصلاحات آموزشی و ترویج اجرای عدالت آموزشی با یکدیگر همکاری دارند. متاورس به عنوان طرح و برنامه ای که دنیای مجازی و دنیای واقعی را با یکدیگر ادغام می کند، فرصت های بزرگی را برای ایجاد تغییرات در آموزش، شبکه های اجتماعی، محتوا، مدیرت و دیگر برنامه های عرصه فناوری اطلاعات مهیا می کند.

در حال حاضر، با گسترش همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان و قرنطینه های مداوم، استفاده از آموزش مجازی به روش ترجیحی و اولویت دار تبدیل شده است. به پیکار جدیدی برای شرکت های فناوری دیجیتال در عرصه نوآوری فناوری در جهان تبدیل شده است. در این راستا، رادیو کاکا و مجموعه بلاک چین دانشگاه کمبریج در ایجاد برنامه آموزش مبتنی بر متاورس با یکدیگر شراکت می کنند.

اهمیت هدف رادیو کاکا در ایجاد فضای متاورس و آموزش

از زمان شیوع جهانی ویروس کووید 19، فضای آموزش در سراسر جهان ضربه سنگینی را متحمل شده است و سیستم های ارتقای فضای آموزش دائماً در حال تغییر است. در سال جاری، مفهوم متاورس همچنان محبوب است و شرکت های فناوری اطلاعات مانند فیسبوک، مایکروسافت، توسعه زیرساخت های متاورس را سریع تر از گذشته صورت داده اند.

با توسعه روزافزون رادیو کاکا و استقرار فناوری هایی مانند متاورس، defi/’>دیفای (DeFi) (مخفف شده امور مالی غیرمتمرکز)، NFT، دائو (سازمان خودگردان متمرکز)، بلاک چین های عمومی لایه 1 و لایه 2، دنیای آموزش راکا متاورس قصد دارد در راستای اهداف خود، مجموعه ای از برنامه ها را راه اندازی کند:

1. برنامه آموزشی هوشمند مبتنی بر متاورس

این حقیقت توسط جامعه پذیرفته شده که ابزارهای آموزشی دیگر به تجهیزات سنتی کلاس درس محدود نمی شوند و تغییر رویه سبب ایجاد خلاقیت های اساسی برای یادگیری بهتر دانش آموزان شده است؛ برای مثال کلاس های قبل از قرنطینه با تجهیزات آموزشی ارائه مطلب مانند تابلو، پروژکتورهای ویدئویی یا صفحه نمایش با اندازه محدود متکی بود، اما در متاورس، مجموعه جدیدی از ابزارها مانند محیط های سه بعدی مجازی را می توان برای ارائه تجربیات آموزشی همه جانبه و هوشمند مهیا کرد.

2. برابری آموزشی

دلیل اصلی نابرابری آموزشی محدودبودن منابع انتقال علم و دانش است. بهبود عدالت آموزشی بزرگ ترین هدف راه اندازی دنیای آموزشی (راکا متاورس) است. به لطف پشتوانه دانش بنیان راکا، دانش آموزان در مکان هایی که منابع آموزشی محدود است، به راحتی می توانند تا زمانی که به اینترنت وصل اند، به آموزش هوشمند و یکپارچه دسترسی داشته باشد.

مکان های تاریخی، کتابخانه ها و دیگر موارد در راکا متاورس ساخته خواهند شد و تعداد زیادی دوره های آموزشی در راکا متاورس در دسترس خواهند بود. تلفیقی از فرهنگ، آموزش و فناوری هدف اصلی مجموعه راکا و پشتوانه ارز دیجیتال آن است. راکا با تکیه بر فضای مجازی، کاستی را به فراوانی تبدیل می کند و این اقدام، هدفی برای تحقق آموزش برابر بدون در نظر گرفتن موقعیت اجتماعی برای همه افراد است.

از سمتی دیگر، فناوری های رمزنگاری مانند NFT، برای زمینه ساز فضایی مستقل به منظور ارتقا و توسعه فناوری اطلاعات هستند. در تیم پژوهشی راکا، منابع آموزشی به NFT ها در زنجیره های بلوکی اجرا می شوند تا هدف به اشتراک گذاری عادلانه منابع آموزشی تحقق یابد. دسترسی برابر به آموزش و محتوای آموزشی با کیفیت بالا به معنای فرصت برابر برای آینده است. این برنامه برای ارائه آموزش به همه است.

3. عدالت آموزشی

شرکای راکا، از کاراکترهای باز و تغییرناپذیر بلاک چین با ایجاد NFT های دوره ای برای جلوگیری از نقض حقوق آموزگاران و رفع اختلافات و همچنین شفاف سازی در روند فروش دوره های آموزشی استفاده می کنند. در این فناوری، تکالیف، امتحانات، بازخورد آموزشی دانش آموزان و نمرات در زنجیره ثبت می شود تا در نتیجه آن ساز و کار جامع و عادلانه را برای مشوق های سوابق آموزشی و هدایت بهینه دانش آموزان به صورت هوشمند تشکیل دهد؛ بنابراین فناوری بلاک چین در سرنوشت نظام آموزشی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

فعالیت های یادگیری و آموزش در متاورس، معیارهای منابع آموزشی هستند. معلمان می توانند صحنه های آموزشی جدید را با استفاده از ماژول های موجود و ترکیب مجدد آن تا بدین ترتیب در ارائه و انتقال محتوای آموزشی خود تسلط بیشتری داشته باشند.

منبع آموزشی متاورس توسط رادیو کاکا صادر خواهد شد و نشان اختصار این ارز RACA است. راکا + متاورس + مجموعه دانش بنیان سه گانه قدرتمند اکوسیستم آموزشی هستند که اهداف بلندپروازانه ای را دنبال می کنند. بسیاری از کاربران در ساختار آموزشی که بهدر اکوسیستم رادیو کاکا، ساختار آموزش + متاورس + NFT کاملاً یکپارچه سازی شده است. در آینده، رادیو کاکا به نوآوری های بیشتری برای ارتقای علم آموزش ادامه خواهد داد.

به طور خلاصه، رادیو کاکا یک متاورس عظیم به نام USM (به عبارتی خدمات آموزشی) خواهد ساخت؛ جایی که بسیاری از نوآوری ها مانند فناوری بلاک چین، NFT، DAO، DeFi و تصویرسازی با یکدیگر تلفیق می شوند و آموزش که یکی از اهداف اصلی این مجموعه است، سود زیادی از این فضا خواهد برد.

USM یک اکوسیستم متاورس را در راستای توسعه NFT + DeFi ایجاد خواهد کرد تا آینده ای بهتر، عادلانه تر و شفاف را برای آموزش ترویج دهد و همه بتوانند از مزایای آموزشی این عرصه بهره مند شوند.

رادیو کاکا در دنیای بازی های دیجیتال (ورود به دنیای متامون ها)

اولین سؤال این است که چگونه متامون ها ارزش خود را حفظ می کنند یا حتی ارزش خود را در داخل پلتفرم USM 3D Planet متاورس افزایش می دهند؟ در جنگ پادشاهی متامون، برندگان زمین هایی را به دست خواهند آورد و هدف این است که 90000 قطعه زمین به دشمنان اختصاص پیدا کند. جزئیات بیشتر این گیم پلن تا پایان ماه مارس میلادی منتشر می شود.

فضای این بازی در جایی به دور از زمین و در مریخ واقع شده، گیمرها به مراتب درجه های متمایز و ویژه ای را دریافت خواهند کرد و قابلیت ها، دسترسی بیشتر و امتیازات ویژه به آن ها داده خواهد شد.

  • اجاره دارایی ها

بازارهای اجاره ای در USM وجود دارند که در آن بازیکنان می توانند متامون ها را اجاره کنند تا موقتاً عناوین و امتیازات ویژه را به دست آورند و متامون ها را قرض دهند تا از درآمد بسیار خوبی برخوردار شوند.

  • کسب دارایی رایگان

بخش بزرگی از دارایی های درون متاورس مثل بلوک های ساختمانی و قطعات محوطه سازی به عنوان پاداش در میان دارندگان متامون توزیع می شوند.

  • در این گیم پلن متامون های اجاره ای در بخش نبردها حضور ندارند.

گذاشتن متامون ها در گیم پلن سه بعدی، وضعیت مالکیت آن را تغییر نمی دهد و بر قابلیت های استفاده از محیط سه بعدی تأثیر چندانی نمی گذارد، بلکه تنها با ساختن و نوآوری خود در این بازی به کسب امتیاز می پردازید. این روشی نوین برای کسب و ارتقای یک ارز دیجیتال است.

حجم معاملات NFT راکا

کل حجم معاملات 55 روز گذشته در بازارهای رسمی NFT رادیو کاکا از 3 میلیارد دلار بیشتر شده است. قبل از انتشار رادیو کاکا در مایستری باکس، ارزشمندی آن سبب شد این توکن در مدت 75 دقیقه به قیمت 30 میلیون دلار، توسط علاقه مندانش به فروش برسد.

در حال حاضر، بازی متامون Radio Caca روزانه 30000 کاربر فعال دارد که تعداد قابل توجهی به حساب می آید. دارندگان توکن راکا بیش از 350000 مالک هستند. در افق رشد ویژگی های نوآورانه در عصر جهانی متاورس، بازار رسمی NFT رادیو کاکا همچنان به عنوان بازار اصلی تجارت باقی خواهد ماند؛ زیرا قرار است در این فضا گیم پلن ها، مجموعه های نوآورانه و انواع NFT ها بین کاربران مبادله شوند.

خرید با رادیو کاکا

این ویژگی در ایران کارایی ندارد، اما برای نشان دادن ارزش ها و اعتبار این ارز منحصربه فرد به بیان آن می پردازیم. دارندگان توکن های راکا می توانند با استفاده از امکانات راکا هر چیزی را که می خواهند از شریک تجاری مجموعه راکا خریداری کنند. رادیو کاکا در قراردادی رسمی با تکیه بر پلتفرم تجارت الکترونیک ارز دیجیتال در سایت Shopping.io که یکی از شرکای تجاری راکا محسوب می شود، حضور دارد و این موضوع بیانگر ارزش اقتصادی رادیو کاکاست.

اعمال تخفیف در خرید کاربران

راکا اکنون یک گزینه پرداخت جدید در پلتفرم ارائه می دهد که کاربران می توانند از خرید اقلام روزمره در سایت های مبتنی بر تجارت الکترونیکی استفاده کنند. توکن های ERCP20 و BEP20 راکا، با این پلتفرم سازگار خواهند بود و تنها دارندگان هریک از این نسخه ها از تخفیف 2 درصدی هنگام پرداخت های خرید خود در بازه های زمانی مشخص برخوردار خواهند شد. اگرچه این قابلیت مناسب کاربران داخل ایران نیست، این ویژگی ها سبب بالارفتن ارزش راکا می شود که سرمایه شما را چند برابر می کند.

آشنایی با خدمات تجارت الکترونیک راکا

راکا، پلتفرم ساده شده ای بین رمزنگاری و خدمات خرده فروشی است که با استفاده از آن کاربران می توانند با ارز دیجیتال خود از سایت های مبتنی به تجارت الکترونیکی خرید کنند. نکته ای که راکا را در تجارت الکترونیک از سایر رقبا متمایز می کند، این است که دیگر لازم نیست کابران نگران محاسبه تورم یا کاهش تورم باشند؛ زیرا همه چیز در فضایی ایمن و ساده اتفاق می افتد.

کاربران تنها با ایجاد یک حساب کاربری، خدمات را انتخاب می کنند که مطابق با سلیقه آنان است و کیف پول خودشان را برای خرید محصولات روزمره از سایت های متصل به این پلتفرم خریداری و دریافت می کنند. پلتفرم تجارت الکترونیک کریپتو، همراه با انواع تخفیف های خاص است که توکن را برای کاربران لذت بخش می کند و کاربران در هر تراکنشی که صورت می گیرد، از تخفیف ها و طرح های تشویقی خاصی بهره مند می شوند. این ویژگی در بیش از 69 کشور ارائه می شود و ارزش این توکن را به سرعت بیشتر می کند.

رادیو کاکا ویکی

با توجه به رشد انفجاری مداوم راکا، مدیران این مجموعه می خواهند پلتفرمی را به کاربران فعلی و جدید ارائه دهند تا همه چیز را درباره اهداف راکا به روشی سازمان یافته و به روز بدانند و تغییرات را راحت تر بیاموزند.

رادیو کاکا ویکی چیست؟

رادیو کاکا ویکی، همه نکات ضروری و اهداف را ساده و آشنایی با تغییرات را بهتر می کند. کاربران می توانند از آخرین به روزرسانی ها، اخبار، مقالات، دستاوردها، تبلیغات در کوتاه ترین زمان باخبر شوند. می توانید درباره راکا، متاورس و پلتفرم گیمینگ مریخ (USM) و بازی بلاک چین جزیره متامون اطلاعات بیشتری کسب کنید و این مجموعه را از طریق تمامی شبکه های اجتماعی موجود که به راحتی جست و جو می شود، دنبال کنید.

به روز نگه داشتن

رادیو کاکا ویکی برای راحتی کاربران سازمان یافته شده است. اهمیت این موضوع به ارزش گذاری و زمان خرید و فروش این توکن کمک می کند. این سازمان دهی به دو صورت است: از جدیدترین اطلاعات به قدیمی ترین اطلاعات در دو قسمت عمومی تا خاص دسته بندی شده. به این ترتیب، هنگام جست و جو سردرگم نمی شوید و به محض سرچ کلمه می توانید اطلاعات موردنیاز خود را دریافت کنید.

  • این مجموعه، رادیو کاکا ویکی را به طور منظم به روزرسانی خواهد کرد.

شبکه های اجتماعی راکا را برای دریافت به روزرسانی های فوری دنبال کنید و برای آگاهی ساده تر و سازمان یافته تر درباره تمامی اهداف و افق پیش روی راکا

راکا از قابلیت نوشن پشتیبانی می کند

نوشن یک ابزار مبتنی بر وب با دسترسی آسان برای ثبت یادداشت ها، نکته برداری و مدیریت پروژه است. نوشن به عنوان یک پلتفرم نوین شروع به کار می کند که کاربران می توانند آن را با توجه به ملزومات خود اختصاصی کنند و به هر آنچه نیاز دارند تبدیل کنند و درنتیجه از یک فضای کاری و یک پایگاه داده با ویژگی های نوین بهره مند شوند. انجمن راکا از رابط مدرن و تمیزی که نوشن ارائه می دهد، حمایت می کند تا بدون سردرگمی و با انعطاف پذیری، یافتن، قابلیت دست یابی به اطلاعات و اشتراک گذاری آن برای کاربران آسان تر از گذشته باشد.

نتیجه گیری

تحقق اهداف سازمان رادیو کاکا با تکیه بر فضای پررونق بازی های دیجیتال بلندپروازانه و دور از انتظار نیست؛ زیرا با استفاده از فضای کریپتوکارنسی اقدام به عرضه توکنی می کند که تنها چند ماه پس از تولدش رقبا را به گوشه رینگ فرستاده و حرف های زیادی برای گفتن دارد. با وجود اینکه این سازمان بدون تبلیغات فراگیر و هزینه های گزاف تنها به بهترشدن خود تلاش می کند، راکا مانند یک بمب متحرک است که به زودی این فضا را تصاحب می کند. با این حال باید در انتظار آینده بود.