یکی از معتبرترین و بهترین صرافی های ارز دیجیتال خارجی، صرافی بینگ ایکس است. این صرافی با ارائۀ امکانات متنوع، رابط کاربری مناسب و روش های معاملاتی پیشرفته در میان بسیاری از معامله گران به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده است. صرافی بینگ ایکس در کنار امکانات معمول، روش هایی را در نظر گرفته است که معامله گران مبتدی و حرفه ای می توانند با استفاده از آن ها، درآمد غیرفعال داشته باشند. صرافی بینگ ایکس در موقعیت های مختلفی جوایزی را برای کاربران تعیین می کند. همچنین، این صرافی در دوره های زمانی خاصی با برگزاری رویدادها و مسابقات از پیش طراحی شده، هدایا و جوایزی را تحت عنوان Bonus به شرکت کنندگان اعطا می کند. در ادامه، به آموزش استفاده از جوایز صرافی بینگ ایکس BingX می پردازیم.

فهرست []

  معرفی انواع جوایز صرافی بینگ ایکس BingX

  همانطورکه اشاره شد، صرافی بینگ ایکس با برگزاری مسابقات و رویدادهای متنوع، جوایز و هدایایی را به کاربران می دهد. بهتر است پیش از آنگه آموزش استفاده از جوایز صرافی بینگ ایکس BingX را شروع کنیم، با این جوایز و انواع آن آشنا شویم.

  کوپن تخفیف در کارمزد، در صرافی بینگ ایکس

  کوپن تخفیف در کارمزد صرافی بینگ ایکس که تحت عنوان Rebate voucher نیز شناخته می شود، یکی از انواع جوایز صرافی بینگ ایکس است. پس از تکمیل مراحل ثبت نام، این صرافی یک کوپن 10 تا 20 دلاری به کاربر می دهد. کاربران این کوپن تخفیف را می توانند در بخش موردنظر فعال کنند تا کارمزد معاملات به صورت خودکار از این کوپن کسر شود.

  بونوس ترید پرپچوال فیوچرز در صرافی بینگ ایکس

  یکی دیگر از جوایز ارائه شده در صرافی بینگ ایکس، بونوس ترید پرپچوال است. استفاده از این بونوس نیازمند مارجین اولیه است؛ اما می توانید بدون محدودیت در میزان لوریج انتخابی از آن استفاده کنید. این امکان وجود دارد تا بونوس ترید پرپچوال را براساس مبلغ قیدشده و به میزان دلخواه، به یکی از معاملات خود اضافه کنید.

  بونوس ترید استاندارد فیوچرز در صرافی بینگ ایکس

  بونوس ترید استاندارد فیوچرز یا همان USDT Bonus، یکی دیگر از انواع جوایز صرافی بینگ ایکس است. زمانی که حجم معاملات کاربر بالا می رود، صرافی بینگ ایکس، تا حداکثر 120 دلار بونوس ترید استاندارد را  به عنوان جایزه به کاربر می دهد. همچنین، می توانید با استفاده از بونوس استاندارد بدون نیاز به مارجین اولیه، پوزیشن جدیدی را ایجاد کنید.

  کوپن کپی ترید در صرافی بینگ ایکس

  کوپن کپی ترید که به عنوان Subsidy Voucher نیز شناخته می شود، یکی از انواع جوایز موجود در صرافی بینگ ایکس است. این کوپن جایزه، در تراکنش کپی تریدینگ مانند نوعی بیمه عمل می کند. به این ترتیب، کاربرانی که این نوع کوپن را در اختیار داشته باشند، اگر در زمان تسویه حساب، در معاملات کپی تریدینگ صرافی بینگ ایکس ضرر کرده باشند، مبلغی را دریافت می کنند. مبلغ واریزی به میزان ارزش کوپن کپی ترید کاربر بستگی دارد.

  سوپر بونوس یا بونوس خوشامدگویی در صرافی BingX

  یکی دیگر از انواع جوایز موجود در صرافی بینگ ایکس، سوپر بونوس یا بونوس خوشامدگویی است. این جایزه مبلعی برابر با 30 دلار است. این بونوس به حساب کاربری فرد اضافه شده و در معاملات از حساب وی حمایت می کند. همچنین، این امکان فراهم شده تا در صورت تحقق شرایط از پیش تعیین شده، فرد بتواند این بونوس را از حساب کاربری خود برداشت کند.

  راه های کسب درآمد از صرافی بینگ ایکس

  صرافی بینگ ایکس راه ها و روش های مختلفی دارد که با به کارگیری هر یک از آن ها می توانید پاداش و جوایزی را دریافت کرده و درآمد غیرفعالی کسب کنید.

  • کسب درآمد از طریق معامله در پنل اسپات و فیوچرز صرافی
  • کسب درآمد از طریق گرید تریدینگ
  • کسب درآمد از طریق آربیتراژ خودکار
  • کسب درآمد با دعوت از دوستان برای ثبت نام در صرافی؛ دریافت سود تا حداکثر 60 درصد
  • کسب درآمد با نشر سیگنال های شخصی معاملات؛ مربوط به بخش کپی تریدینگ
  • کسب درآمد با معرفی تریدرهای کپی به دوستان؛ دریافت 25 درصد از سود کپی ترید کاربر دعوت شده
  • کسب درآمد از طریق تریدهای بایننس و دریافت سود از بینگ ایکس؛ با استفاده از قابلیت اتصال به بایننس

  کاربرد جوایز و بونوس های صرافی بینگ ایکس

  پاداش و جوایز طراحی شده در صرافی بینگ ایکس تحت شرایط خاصی به حساب کاربری افراد اضافه می شود؛ اما این جوایز به محض اضافه شدن به حساب کاربری قابل برداشت و استفاده نیستند؛ این جوایز تنها در صورت تحقق یک سری شرایط مشخص در اختیار کاربر قرار خواهند گرفت. انواع بونوس ها و شرایط برداشت و استفاده از آن ها عبارتند از:

  • جوایز قابل برداشت و بدون ضرر:

  در مرحلۀ اول، این بونوس به حساب کاربری فرد اضافه می شود، اما امکان استفاده از آن وجود ندارد. درصورتی که معامله گر در یک زمان محدود حجم مشخصی معامله انجام دهد، این بونوس قابل برداشت شده و به کاربر تحویل داده می شود.

  • بونوس غیر قابل برداشت با استفاده در معامله

  همانطورکه از عنوان این نوع بونوس مشخص است، کاربر نمی تواند به طور مجزا آن را برداشت کند. در واقع این بونوس در حساب کاربر قرار گرفته و تنها در صورت بروز ضررهای احتمالی، از حساب کاربر حمایت می کند.

  • بونوس رایگان

  این نوع بونوس بسته به شرایط، ممکن است قابل برداشت یا غیرقابل برداشت باشد. حجم این جایزه محدود بوده و برای دریافت آن نیازی به واریز اولیه نیست.

  • سوپر بونوس

  این نوع بونوس نه تنها قابل برداشت است، بلکه در شرایط زیان ده به حساب کاربری فرد کمک می کند.

  نحوه استفاده از بونوس ها در بینگ ایکس چگونه است؟

  اکنون که با انواع جوایز و هدایای صرافی بینگ ایکس و شرایط دریافت آن ها آشنا شدیم، نوبت به آموزش استفاده از جوایز صرافی بینگ ایکس Bingx می رسد. برای استفاده از بونوس ها و هدایای صرافی بینگ ایکس تنها کافی ست مراحل زیر را به ترتیب طی کنید.

  1. ابتدا اپلیکیشن صرافی Bingx را اجرا کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.
  2. با ورود به پنل کاربری خود، در بالای سمت چپ صفحه، به آیکون پروفایل خود بروید.
  3. با ورود به این بخش، روی گزینۀ My Rewards کلیک کنید.
  4. با انتخاب این گزینه، به صفحۀ جدیدی منتقل می شوید.
  5. در این صفحه، لیست جوایز و هدایایی که به حساب کاربری شما اضافه شده است، قابل مشاهده است.
  6. جهت استفاده از هر یک از این جوایز، لازم است روی گزینۀ use کلیک کنید.
  7. همچنین در صفحۀ My Rewards، گزینۀ دیگری نیز در اختیار شماست.
  • گزینۀ Claimed: پاداش هایی که به حساب کاربری شما اعطا شده باشد، در این گزینه قابل مشاهده هستند.
  • گزینۀ Invalid: با انتخاب این گزینه می توانید پاداش های از دست رفتۀ حساب خود را مشاهده کنید.