اسنپ را می توان به عنوان مبتکر و پیشگام در راه اندازی تاکسی اینترنتی در ایران معرفی کرد. این استارت آپ با ارائه امکانات متنوع به خوبی جای خود را در میان خانواده های ایرانی باز کرده است؛ اما کسب درآمد از اسنپ چگونه انجام می شود؟ آیا ثبت نام در اسنپ آسان است؟ قوانین کار برای اسنپ چیست؟ به چه مدارکی برای ثبت نام نیاز داریم و مراحل آن کدامند؟ در صورتی که متقاضی بهره مندی از خدمات و امکانات فوق العاده اسنپ هستید، مقاله پیش رو را از دست ندهید!

فهرست []

  چرا کسب درآمد از اسنپ فرصتی استثنائی به شمار می آید؟

  با شروع فعالیت اسنپ در سال ۱۳۹۳، حوزه حمل و نقل کشوری متحول شد. این برنامه کاربردی به پل ارتباطی میان مسافران و رانندگان تبدیل شده است. جالب است بدانید که این استارت آپ در نخستین سال های فعالیت خود با چنان رشدی مواجه شد که همه را حیرت زده کرد.

  این سامانه شامل لاین های متعددی می شود که هریک از آن ها برای دستیابی به اهداف جداگانه طراحی شده اند. اسنپ اکو، اسنپ بایک، اسنپ باکس، اسنپ فود، اسنپ تریپ، اسنپ روم از جمله طرح های اجرایی این شرکت هستند؛ ایده های خلاقانه اسنپ در راستای کسب درآمد بیشتر و رفاه حال شهروندان هرگز تمامی ندارد!

  این سامانه با ارائه طرح های متنوع سعی در جلب رضایت رانندگان و مسافران خود دارد. برخی از مزایای کار در اسنپ به شرح زیر است:

  • ارائه قیمت به صرفه برای رانندگان
  • در نظر گرفتن طرح های تشویقی بی شمار برای رانندگان نظیر بنزین سهمیه ای، طرح های رفاهی و درمانی
  • امکان کسب درآمد بالا
  • ارائه تخفیف های ویژه

  فرقی ندارد که به صورت پاره وقت یا تمام وقت کار می کنید، اسنپ همواره راهکاری ایده آل برای کسب درآمد به شمار می آید. جالب است بدانید روزانه بیش از ۱۰ میلیون مسافر از طریق این ناوگان جابه جا می شوند؛ این موضوع به معنای پتانسیل درآمدزایی فوق العاده از طریق کار در اسنپ است.

  ثبت نام در اسنپ به راحتی آب خوردن!

  در صورتی که قصد ثبت نام در اسنپ به عنوان راننده کاربر و بهره مندی از مزایای بی حدو حصر آن را دارید، مقاله درستی را برای مطالعه انتخاب کرده اید. ما قصد داریم ثبت نام در سامانه این شرکت را به صورت گام به گام و با ذکر جزئیات برای شما توضیح دهیم.

  ناوگان اسنپ به منظور سهولت هر چه بیشتر رانندگان دو شیوه را برای ثبت نام متقاضیان در نظر گرفته است:

  • ثبت نام به صورت حضوری
  • ثبت نام به صورت غیرحضوری

  در ثبت نام به صورت حضوری، متقاضی باید به آدرس دفاتر اسنپ در شهر خود مراجعه کند. برای یافتن آدرس این مراکز تنها کافی است که روی لینک https://snapp.ir/drivers#car کلیک کنید.

  در ثبت نام غیرحضوری نیز ابتدا اطلاعاتی از متقاضی به صورت مجازی دریافت می شود. در ادامه نیز توضیحات لازم به منظور ادامه همکاری به او انتقال داده می شود.

  مدارک مورد نیاز برای کار در اسنپ

  فرقی نمی کند که کدام شیوه را در انتخاب کرده اید، در هر دو روش برای ثبت نام به مدارک زیر نیاز پیدا خواهید کرد:

  • اصل گواهی نامه
  • اصل کارت یا برگه سبز خودرو
  • کارت بیمه
  • گواهی معاینه فنی

  البته پیش از تهیه این مدارک نیاز به توضیحاتی نیز وجود دارد؛ از زمان صدور گواهی نامه فرد مورد نظر باید حداقل ۳ ماه گذشته باشد. از طرفی معاینه فنی تنها برای خودروهایی مورد نیاز است که ۴ سال از زمان تولید آن ها گذشته باشد.

  مراحل ثبت نام غیر حضوری اسنپ

  پیش از ثبت نام باید بدانید که شرکت اسنپ قوانین سرسختانه ای را برای انتخاب رانندگان خود در نظر گرفته است. اگرچه بخشی از ثبت نام در اسنپ به صورت غیرحضوری امکان پذیر خواهد بود، با این حال شما برای تکمیل و تایید اطلاعات باید به صورت حضوری در دفاتر اسنپ حضور پیدا کنید.

  این قوانین با شیوع بیماری همه گیر کرونا با تغییر و تحولاتی همراه بوده است. به منظور ثبت نام غیر حضوری، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. روی آدرس https://snapp.ir/drivers کلیک کنید.
  2.  با ورود به صفحه رانندگان اسنپ با کادرهای زیر مواجه می شوید که اطلاعات اولیه را از شما دریافت می کنند. در این صفحه تنها با وارد کردن اطلاعاتی مانند شماره موبایل، نوع وسیله نقلیه و استان محل سکونت فرصت دارید ثبت نام اولیه در اسنپ را تکمیل کنید.

  1. در نهایت و پس از ورود مشخصات مورد نیاز کافی است که روی کادر ” ارسال اطلاعات” کلیک کنید.
  2. سپس کارشناسان شرکت اسنپ به منظور ارائه توضیحات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.

  در ادامه کاربر راننده با مراجعه به دفاتر اسنپ باید نسبت به پر کردن قرارداد کاری شرکت اقدام کند. طی این قرارداد اطلاعاتی در رابطه با شخص کاربر و خودروی او مورد نیاز است.

  مراحل ثبت نام غیرحضوری و کسب درآمد از اسنپ

  مراحل ثبت نام غیرحضوری و کسب درآمد از اسنپ به شرح زیر است:

  1. برای طی این فرایند لازم است به آدرس اینترنتی ثبت نام دیجیتالی مراجعه کنید.
  2. در مرحله بعد تنها کافی است که شماره تلفن خود را به منظور ورود به سامانه در کادر تعیین شده وارد کنید و کادر ثبت رنگ “ورود” را بزنید.

  1. به محض ورود شماره تلفن، کد ۶ رقمی برای شما ارسال خواهد شد؛ کد مورد نظر را در کادر وارد کرده و در نهایت روی کادر سبز رنگ ” ورود” کلیک کنید.
  2. در این بخش شرایط و قوانین مربوط به شرکت اسنپ قرار گرفته است. پیشنهاد ما این است که پیش از قبول شرایط، فایل قوانین و مقررات را مورد مطالعه قرار دهید. در نهایت در صورتی که با قوانین این شرکت موافق بودید، روی کادر “شرایط را مطالعه کردم و قبول دارم” کلیک کنید.

  1. با پذیرش شرایط توسط کاربر راننده، صفحه ای پیش روی شما باز می شود؛ در این صفحه باید نوع وسیله نقلیه خود را انتخاب کنید. با کلیک روی کادر ” ثبت” وارد صفحه بعد خواهید شد.

  1. در صفحه مربوط به اطلاعات اصلی، کاربر باید نسبت به پر کردن کادرهای درج شده اقدام کند. با ورود این اطلاعات نوبت به کلیک روی کادر “ثبت اطلاعات” می رسد.

  1. در گام بعدی مدارک الزامی برای ثبت نام در شرکت اسنپ که پیش تر بدان پرداختیم باید در صفحه جدید و در کادر مربوط بارگذاری شوند.
  2. تایید هویت کاربر راننده، مرحله بعدی از ثبت نام برای کار در اسنپ است. بدین منظور نیاز به بارگذاری عکسی از خود دارید.
  3. کلیه اطلاعات شما باید توسط کارشناسان مورد تایید قرار بگیرد. با دریافت “تایید نهایی” فعالیت شما به عنوان راننده شرکت اسنپ امکان پذیر می شود.

  بدین ترتیب بدون نیاز به مراجعه به دفاتر شرکت اسنپ، امکان کسب درامد از این شرکت بزرگ ایرانی فراهم می شود.

  نکات کسب درآمد از اسنپ

  به منظور همکاری ایده آل بین شما و شرکت اسنپ لازم است که با شرایط این شرکت به خوبی آشنا باشید. تعداد لاین های حمل و نقل این شرکت، کارشناسان را وادار به در نظر گرفتن قوانین به خصوصی کرده است. به همین سبب پیشنهاد می کنیم که پیش ثبت نام در این مجموعه، نکات طلایی زیر را از دست ندهید؛ به کمک این نکات پا در مسیری درست قرار خواهید داد.

  حقوق راننده و شرکت اسنپ

  با هر سفری که در اسنپ به عنوان راننده کاربر انتخاب می کنید،۲۰% از کل هزینه سفر به شرکت اسنپ تعلق می گیرد. بدین ترتیب این شرکت به عنوان پل ارتباطی میان مسافر و راننده در ازای به اشتراک گذاری خدمات نرم افزاری خود، این مبلغ را از هزینه کل هر سفر کسر می کند. البته عدم تعهد کاربر به قوانین تعیین شده بی شک جریمه و خسارت مالی به دنبال خواهد داشت.

  رانندگان؛ اعتبار شرکت اسنپ

  اسنپ رانندگان و شیوه رفتاری آن ها با مسافران را اعتبار خود می داند. به همین خاطر برای رانندگانی که موفق به جلب رضایت مسافران شده اند، طرح های تشویقی به خصوصی را در نظر گرفته است.

  حفظ امنیت، آرامش و راحتی مسافر بر عهده راننده قرار دارد؛ در این راستا شرکت اسنپ از تمامی رانندگان خود انتظار دارد که این شرایط را تامین کنند و همچنین قوانینی را در این خصوص وضع کرده است. بنابراین، در صورت بروز هرگونه نارضایتی و شکایت از سوی مسافر، راننده موظف به پاسخگویی خواهد بود.

  اعتبار قرارداد بین طرفین

  قرارداد بین شرکت اسنپ و کاربر راننده به صورت یک ساله وضع می شود. با پایان یک سال در صورتی که هر یک از طرفین قرارداد مایل به ادامه همکاری با یکدیگر باشند، به صورت خودکار تمدید خواهد شد.

  سلامت خودرو

  همانطور که بیان شد، اسنپ به حفظ امنیت و آسایش مسافران خود اهمیت می دهد. به همین خاطر این شرکت قوانینی را به منظور تضمین سلامت خودروی راننده در نظر گرفته است. در همین راستا خودروهای تولیدی ماقبل ۹۳ توسط کارشناسان شرکت اسنپ بررسی فنی می شوند.

  با تایید فنی خودروی مورد نظر از طرف کارشناس، امکان همکاری با راننده کاربر فراهم خواهد شد.

  با توجه نکات مطرح شده بی شک همکاری مداوم و اثربخشی بین طرفین قرارداد برقرار می شود؛ همکاری که در راستای بهره مندی طرفین است.

  آیا درآمد اسنپ بالا است؟

  رانندگانی که فعالیت در اسنپ را به صورت شغل پاره وقت یا تمام وقت انتخاب می کنند، دلایل خاص خود را دارند. اسنپ به عنوان اولین تاکسی اینترنتی ایرانی همواره از رانندگان خود در شرایط دشوار حمایت کرده است.

  این شرکت بنزین سهمیه ای و طرح های فوق العاده ای را برای رانندگان خود در نظر گرفته است؛ اما پیش از ثبت نام در اسنپ نکته زیر را به یاد داشته باشید:

  “درآمد شما در اسنپ به فعالیت خودتان بستگی دارد! “

  قریب به اتفاق مردم ایران با این شرکت مشهور آشنایی دارند و روزانه میلیون ها نفر از طریق این ناوگان جابه جا می شوند. بنابراین، این شما هستید که سهم خود از این بازار را تعیین می کنید.

  اسنپ برای افرادی که به دنبال درآمدزایی از طریق خودروی خود هستند، گزینه ای ایده آل و در دسترس به نظر می رسد.

  کسب درآمد از اسنپ؛ آغاز فصل جدید برای رانندگان

  شرکت اسنپ بستری ایده آل برای رانندگان و مسافران فراهم کرده است؛ این شرکت معامله ای دو سر برد را برای خود و کاربر راننده در نظر دارد و با ارائه طرح های بی نظیر، همه را شگفت زده کرده است.

  ما شیوه ثبت نام در اسنپ به صورت حضوری و غیرحضوری را به طور مفصل شرح دادیم. البته به قوانین و شرایط تعیین شده از طرف این شرکت نیز پرداختیم. حال نوبت شما است؛ قوانین و مقررات این شرکت تاکسی اینترنتی را به خوبی بخوانید؛ به سایت اسنپ مراجعه کنید و فصلی جدید در زمینه درآمدزایی خود رقم بزنید.