نمودار لحظه ای ارز دیجیتال رندر توکن (RNDR)

در دنیای مدرن امروز که فضای مجازی همه چیز را شامل می شود، مهم ترین مؤلفه برای پیشرفت و دیده شدن یا صنعتی شدن نزدیک بودن تولیدات این عرصه به واقعیت است. پروژه رندر توکن فرصت های جدیدی را به سازندگان محتوای دیجیتال مانند صنعتگران، انیمیشن سازان، تولیدکنندگان بازی های ویدئویی و کمپانی های واقعیت مجازی ارائه می دهد.

مهم ترین مسئله برای فعالان این عرصه، رقابت محتواسازان در نزدیکی تولیداتشان به دنیای حقیقی است که به وسیله فرایند پرهزینه و زمان بر رندرینگ تحقق می یابد. در این راستا شبکه Render Token به گونه ای طراحی شده است که به تولیدکنندگان محتوا امکان دسترسی به سرویس های GPU توزیع شده در یک بلاک چین را بدهد.

این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد به طور یکپارچه قدرت پردازنده های گرافیکی خود را به اشتراک بگذارند و در ازای تلاش آن ها، به کاربران پاداش داده می شود. به این ترتیب Render Token قدرت محاسباتی و ارزش گذاری موردنیاز را در اختیار هنرمندان، توسعه دهندگان و استودیوها قرار می دهد تا فرایند رندرینگ راحت تر صورت بگیرد.

شبکه رندر توکن چیست؟

امروزه انواع تصاویر در همه جا و در قالب های پیچیده وجود دارند. با پیشرفت تکنولوژیکی، امکانات موردنیاز کار با عناصر بصری به همراه کاربردهای آن به گسترش و متنوع شدن ادامه می دهد؛ بنابراین ضرورت استفاده از شبکه رندر هر روز بیشتر از گذشته احساس می شود.

صنایع متعددی به این خدمات نیاز دارند: از معماران و مهندسان صنایع که کار خود را با تکیه به برنامه ریزی، تجسم و آزمایش قرار می دهند تا دانشمندانی که محیط های گذشته را شبیه سازی می کنند، از کمپانی های بازی های ویدئویی، تلویزیون و انیمیشن هایی که محتوای بصری آن ها برای مقاصد سرگرمی است تا پزشکی که از این فناوری برای شبیه سازی فرایند انجام جراحی یا برای تمرین و حتی کمک به بهبود دقت جراحی، به این شبکه نیاز دارند.

دو بازوی تصویرسازی یعنی VR (واقعیت مجازی) و AR (واقعیت افزوده) با سرعت شگفت انگیز در حال رشد و توسعه هستند و کاربردهای آن ها در تمام صنایع ذکرشده در بالا و بسیار فراتر از آن گسترش می یابد که به بخشی از آن اشاره کردیم. درواقع تمام صنایع می توانند از این فناوری بهره مند شوند.

کارآمدترین سخت افزار رندر (GPU)، واحد پردازش گرافیکی است که در ابتدا برای تولید بازی های رایانه ای طراحی شده بود و اکنون به دلیل قابلیت پردازش موازی بسیار دقیق، به طور گسترده برای استخراج ارزهای دیجیتال استفاده می شود. قبل از پیشرفت GPU، رندرینگ با CPUها (واحد پردازش مرکزی) انجام می شد که تنها دستورالعمل ها را به صورت سریال پردازش می کرد.

سیزده سال پیش، ژولس اوبراخ  (Jules Urbach)به این موضوع پی برد که سرعت پردازش CPU برای آنچه چشم انداز نهایی او از رندر موردنیاز است، بسیار کند پیش می رود. در سال 2009 او OTOY را تأسیس و شروع به ارائه خدمات رندری کرد که 40 برابر سریع تر از عملکردی است که توسط CPU و از طریق نرم افزار اصلی آن OctaneRender پردازش می شود.

هدف بعدی رندر در فضای ابری و از طریق Octane Render Cloud (ORC) بود که به کاربران امکان دسترسی به قدرت GPU از راه دور را می داد. در طول دهه اول فعالیت این مجموعه، OTOY به یکی از رهبران جهانی بازار رندر تبدیل شد.

ارز دیجیتال رندر توکن (Render Token)

با ارز رندر توکن که به اختصار RNDR مشخص شده است، هر شخصی به راحتی می تواند قابلیت GPU استفاده نشده خود را به اشتراک بگذارد. این سیستم موانع فنی مرتبط با سیستم های کامپیوتری تحت شبکه را حذف کرده و کاربرانی را که می خواهند رندر کنند، به افرادی که پردازنده های گرافیکی استفاده نشده دارند، متصل می کند. این استراتژی سبب صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه کاربران می شود؛ زیرا دیگر به خرید رایانه های پیشرفته برای انجام چنین پروژه ای به صورت داخلی در مجموعه خود نیازی ندارند.

مدیریت هزینه و صرفه جویی در منابع

در دهه گذشته بازار دیجیتال به طور پیوسته رشد کرده و این رشد به افزایش تقاضا برای دریافت خدمات باکیفیت منجر شده است. در بیشتر موارد، GPUهای سفارشی زمانی که استفاده نمی شوند، بی استفاده می مانند. این امر منجر می شود کاربران تازه کار مجبور شوند GPUهای جدید را خریداری کنند که درنتیجه آن هزینه ها و مصرف انرژی افزایش می یابد.

رندر توکن یک سیستم غیرمتمرکز ارائه می دهد که کار رندر را ردیابی و مدیریت می کند. استراتژی این پلتفرم سبب افزایش کارایی در بازی، رسانه، واقعیت مجازی، پزشکی و صنعت می شود. عملکرد این شبکه به کاهش هزینه و به طور مستقیم به کاهش مصرف انرژی در صنعت کمک می کند.

نماد سود اعتباری (CBT)

استفاده از شبکه Render Token مزایای بسیاری دارد. این پروتکل به هرکسی که یک GPU مدرن دارد، اجازه می دهد در ازای دریافت توکن ها در رندر مشارکت داشته باشد و کاربران ثابت به روشی ایمن و ساده از این شبکه سود می برند. متقاضیان رندر نیز می توانند در سرمایه گذاری سخت افزاری خود صرفه جویی کنند. به تعبیر دیگر، توکن رندر (RNDR) شکاف بین عرضه و تقاضای پردازنده های گرافیکی را پر می کند.

مقیاس پذیری

یکی از الزامات اصلی رندر توکن ایجاد شبکه ای مقیاس پذیر است. مدل کسب و کار رندر برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده کاربران در مقیاس خطی شبکه ارائه می شود. این پلتفرم برای ارائه یک جایگزین کارآمد، قدرتمند و مؤثر در بازار از فناوری بلاک چین استفاده می کند. کاربران رندر توکن می توانند فایل های پیچیده ای را اجرا و مدیریت کنند که انجام آن ها در یک مجموعه بسیار پرهزینه و دشوار است.

قابلیت ها

کاربران توکن های رندر برای رسیدن به اهداف خود محیط قوی تری را ایجاد می کنند و مقیاس پذیری این شبکه به توسعه دهندگان امکان می دهد فضای تعاملی و همه جانبه تری را طراحی کنند و در این راستا با دریافت ارز به سودهای خوبی دست یابند.

مدیریت حقوقی دیجیتال

با وجود اینکه در حال حاضر هیچ معیار شناخته شده ای برای حفاظت از حقوق تولیدکنندگان محتوا وجود ندارد، در این راستا یکی دیگر از اهداف تیم توسعه دهنده رندر توکن مربوط به امنیت سیستم های کنترل دیجیتال است. رندر توکن از تغییرناپذیری فناوری بلاک چین برای محافظت از حقوق سازندگان استفاده می کند. علاوه بر این، به فعالان این عرصه کمک می کند تولیدات خود را با عنوان برند خود ثبت کنند. این قابلیت به هنرمندان و توسعه دهندگان محتوا کمک می کند تا کنترل بیشتری در حفاظت از کارشان داشته باشند. همچنین این شبکه می تواند برای پرداخت هزینه ها به صورت خودکار، پیکربندی شود. این ویژگی ها بازگشت سرمایه بالقوه ای را برای توسعه دهندگان تصویرسازی ارائه می دهند.

بررسی نماد (RNDR)

عملکرد توکن رندر روی بلاک چین اتریوم است که امنیت شبکه و قابلیت همکاری در این شبکه را از اتریوم به ارث می برد؛ برای مثال دارندگان توکن های RNDR می توانند توکن های خود را مطابق با ERC-20 در هر کیف پولی ذخیره کنند. علاوه بر این، این توکن ها را می توان در هر صرافی سازگار با ERC-20 معامله کرد!

رندر توکن به کاربران امکان می دهد سفارش های خود را به راحتی ثبت و ارسال کنند. این پلتفرم به طور خودکار مقدار RNDC موردنیاز برای اجرای سفارش را محاسبه می کند. سپس این داده ها را به صورت پیوسته با جزئیات در یک قرارداد هوشمند ارسال می کند. صاحبان GPU نیز برای رسیدگی و ثبت درخواست خود از OctaneRender بهره مند می شوند.

 RNDR در صرافی ها

این توکن به کاربران اجازه می دهد سفارش های خود را به راحتی در بازار جهانی ارزها ثبت کنند که در ازای آن درصد کمی از هر تراکنش RNDR، برای تأمین مالی توسعه و عملیات مستمر شبکه از فروشندگان کارمزد دریافت می شود.

RNDR در چندین صرافی در دسترس است که به طور خاص می توانیم به Huobi Global، HitBTC، KuCoin، Hoo و Gate اشاره کرد که بیشترین حجم مبادلات را در جهان دارند. در حال حاضر امکان مبادله fiat/RNDR وجود ندارد؛ بنابراین ابتدا باید سفارش خود را به بیت کوین یا اتر تبدیل کنید و هنگامی که ارز دارید، می توانید آن را مستقیم در شبکه RNDR معامله کنید.

رشد تقاضای GPU تقویت فناوری های مرزی

تعداد فزاینده ای از بخش های بازار (مانند نمونه هایی که ذکر کردیم) برای منابع محدود GPU رقابت می کنند، اما علاوه بر این، استفاده از خدمات رندر نه تنها به صنایع بیشتری گسترش می یابد، بلکه در هریک از آن ها نیز تشدید می شود؛ برای مثال درمورد تحولات VR و AR.

با توجه به نیازمندی به ارائه نرخ فریم بالاتر، وضوح بالاتر، اشیای پیچیده تر و تصاویر واقعی تر برای افزایش جهش غوطه وری، استفاده از پردازنده های گرافیکی بیشتر و شدیدتر می شود.

فرمت های جدید به تقاضای رندر نیاز دارند

نسل بعدی رندر هولوگرافیک با میدان های نوری است. همه پلتفرم های اصلی فناوری ویدئو در گوگل و اینستاگرام برای ارائه راه حل های انتشار در میدان نور رقابت می کنند. زیرساخت رندر فعلی باید در اسرع وقت گسترش یابد تا تقاضای ویدئوهای میدان نور را برآورده کند. با هزینه فعلی، 1 ساعت فیلم میدان نوری 6/3 میلیون دلار هزینه دارد. ایجاد میدان های سبک در مقیاس و نرخ یوتیوب امروز (300 ساعت ویدئو آپلود شده در هر دقیقه) به این موارد نیاز دارد: 347 برابر بیشتر از GPUهای موجود در جهان با 47 تریلیون دلار در ماه (10 برابر تولید ناخالص داخلی ژاپن).

تأمین GPU در 5 سال گذشته با افزایش قیمت ها محدود شده است

در طول 5 سال گذشته میزان بسیار محدودی GPU به بازار عرضه شده است. این امر به افزایش قیمت ها با افزایش تقاضا منجر شده و لیست های انتظار بسیار طولانی برای دریافت محصول پس از سفارش را به وجود آورده است. حتی اگر می توانید تعداد هسته ها را برای هر پردازنده گرافیکی افزایش دهید، قدرت پردازش هر هسته با سرعت خاصی افزایش می یابد که اساساً طبق قانون مور هر دو سال یک بار دو برابر می شود؛ به همین دلیل نمی توان جهش های ناگهانی در قدرت پردازش هر واحد را انتظار داشت.

 GPU Cloud Gap

مراکز داده متمرکز نتوانسته اند به اندازه کافی سریع گسترش یابند تا تقاضا را برآورده کنند یا قیمت های رقابتی ارائه دهند؛ زیرا استفاده از GPUهای مصرف کننده کنترل شده و در مواقعی از آن ها منع شده است. درعوض، مراکز مهندسی از سخت افزار پردازنده های گرافیکی درجه سازمانی استفاده می کنند که برای بارهای کاری شدید طراحی شده اند مانند (GP100-7963 USD/197 OB) 600 درصد گران تر از GPUهای مصرف کننده هستند.

مثلاً (TitanX – 1225 USD/230 OB) با افزایش عملکرد تنها 17 درصد پردازنده های گرافیکی مصرفی با هر تلفن همراه و رایانه ای استاندارد ساخته شده و در سراسر جهان فروخته می شوند.

تعداد GPUهای در گردش حدود 265 میلیون تخمین زده می شود، اما کمتر از 50000 GPU در حال حاضر از طریق مراکز داده متمرکز مانند ) AWS سرویس وب آمازون) در دسترس است؛ بنابراین سؤال این است که با توجه به GPU Cloud Gap، آیا می توان تمام میلیون ها GPU در جهان را متصل کرد تا روی وظایف توزیع شده برای رندرینگ پیچیده کار کنند؟ پاسخ مثبت است!

این دقیقاً هدف OTOY از Render Token با قراردادن GPUهای غیرفعال برای کار در یک شبکه توزیع شده و امن است که روی بلاک چین اتریوم کار می کند. تنها با 1 درصد از GPUهای بیکار در شبکه RNDR، معادل 21 میلیارد دلار زیرساخت GPU با هزینه سرمایه 0 دلاری اضافه می کنیم. این یک افزایش 5300 درصدی ظرفیت رندر در مقایسه با امروز است.

فرصتی برای ایجاد اختلال در تمرکززدایی

ماینرها برای حل پازل های رمزنگاری به منظور اعتبارسنجی بلوک های تراکنش با یکدیگر رقابت می کنند. در طول این فرایند، هر ماینر قدرت محاسباتی را به کار می برد که به معنای مصرف انرژی است، اما تنها کسانی که معما را حل می کنند، به ارزی که استخراج می کنند پاداش می گیرند. به نظر می رسد این بسیار هدر دهنده است؛ زیرا آن ها منابع کمیاب را بدون افزودن ارزش اجتماعی و بدون کسب هیچ سودی برای درصدی از قدرت پردازش GPU که معما را حل نکرده است، مصرف می کنند. Render Token ابزاری برای به حداکثر رساندن ارزش محاسباتی GPU در جامعه ماینینگ است. به جای هش کردن اعداد تصادفی، پردازش کارهای رندر در شبکه Render Token با ارائه خدمات لازم و درعین حال تضمین یک پاداش در RNDR برای هر وات انرژی صرف شده برای انجام کارهای رندر، به یک مزیت اجتماعی منجر می شود.

وعده بلاک چین RNDR به سازندگان محتوا

تا اینجا درباره اهداف و مزایای کوتاه مدت خود بحث کرده ایم، اما Render Token چیزی بیش از یک تبادل غیرمتمرکز قدرت رندر در سراسر بلاک چین خواهد بود. ما حتی بزرگ تر فکر می کنیم و می خواهیم چشم انداز خود را برای آینده با شما به اشتراک بگذاریم.

در دو سال آینده قطعاً شاهد تغییراتی خواهیم بود که انقلاب پروتکل های اینترنتی غیرمتمرکز در روابط ما با کالاهای فرهنگی به طورکلی ایجاد می کند: نحوه ایجاد، تولید، اشتراک و مصرف آن ها. شبکه Render Token روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود؛ بنابراین به نقطه آغاز مطالب برگردیم: وعده بلاک چین به سازندگان محتوا چیست که می توانیم آن را در سه جنبه خلاصه کنیم:

1.حمایت از حقوق، کسب درآمد و بازگرداندن قدرت به افراد. از آنجا که بلاک چین به عنوان یک پایگاه داده عمومی عمل می کند، وسیله ای عالی برای محافظت از دارایی ها و اشیای دیجیتال است. محتوا را می توان با شناسه ای منحصربه فرد زمان بندی و ذخیره کرد. هنگامی که آن را ذخیره می کنید، برخلاف آنچه امروز پس از بارگیری مطالب رخ می دهد، عملاً تغییر نمی کند.

2.وقتی صحبت از کسب درآمد می شود، تراکنش های بلاک چین با قراردادهای هوشمند کار می کنند؛ قراردادهای مبتنی بر کد که با رویه خاصی فعال می شوند و توسط همه رایانه های موجود در شبکه تأیید می شوند. صاحبان محتوا می توانند مجموعه ای از این قراردادها را طوری برنامه ریزی کنند که با خط مشی های استفاده متفاوت برای کارشان مطابقت داشته باشد. هنگامی که کاربر نوع قرارداد را انتخاب کرد، پرداخت آنی با هزینه تقریباً صفر انجام می شود.

3.این شبکه به توانمندسازی خلاقان منجر می شود که یکی از بزرگ ترین جاه طلبی های تیم Render Token است. با ایجاد شبکه ای که در آن مصرف کنندگان مستقیم با سازندگان تعامل دارند، این شبکه به واسطه هایی که در حال حاضر بخشی از فرایند مدیریت توزیع و حقوق هستند، دسترسی فوری به محتوا را حذف می کند. این فناوری هزینه های کمتری را برای مصرف کنندگان و هم زمان سود مستقیم بیشتری را برای خود خلاق تضمین می کند.

آموزش گام به گام نحوه خرید ارز دیجیتال رندر توکن (RNDR) در Coinbase

برای خرید Render Token (RNDR) در بیشتر صرافی های ارزهای دیجیتال، از قبل باید بیت کوین (BTC) یا اتریوم (ETH) داشته باشید تا با آن معامله کنید. خبر خوب این است که شما به راحتی می توانید با استفاده از کارت اعتباری یا حتی حساب بانکی خود ارزهای دیجیتال را در صرافی کوین بیس خریداری کنید.

توجه: مکان های دیگری برای خرید آنلاین BTC و ETH وجود دارد، اما قصد دایرم این راهنما را با استفاده از Coinbase متمرکز کنیم؛ زیرا استفاده از آن برای سرمایه گذاران جدید در ارزهای دیجیتال ساده ترین راه است.

مرحله اول: حساب Coinbase خود را راه اندازی کنید

اگرچه کوین بیس هم برنامه های iOS (iPhone) و هم اندروید دارد، ساده ترین راه برای راه اندازی حساب صرافی تان با آن ها استفاده از وب سایت آن هاست.

  1. برای بررسی قیمت رندر به وب سایت صرافی ها بروید.
  2. سپس آدرس ایمیل خود را در کادر شروع وارد کنید. لطفاً مطمئن شوید آدرس ایمیلی که وارد می کنید آدرسی است که به آن دسترسی دارید و ایمن ترین ایمیل شماست؛ زیرا در این صورت همیشه به حساب Coinbase خود وارد خواهید شد.
  3. سپس کوین بیس از شما می خواهد که یک فرد یا کسب و کار را انتخاب کنید. فرض می کنیم شما یک فرد هستید؛ بنابراین از تنظیم کل حساب تجاری صرف نظر می کنیم. مطمئن شوید از نام واقعی خود استفاده می کنید؛ زیرا Coinbase از این برای تأیید حساب استفاده می کند.
  4. Next Coinbase باید یک ایمیل برای تأیید آدرس ایمیل شما ارسال کند. ایمیل را باز کرده و روی لینک کلیک کنید. اگرچه ایمیل های تأیید ایمیل تا حدودی آزاردهنده است، از آنجا که قصد دارید حساب خود را با پول واقعی تأمین کنید، این مرحله امنیتی بسیار آرامش بخش است.
  5. اکنون باید به حساب Coinbase خود وارد شوید (بتوانید وارد شوید). از آنجا که از پولی که به سختی به دست آورده اید برای تأمین مالی حساب Coinbase خود استفاده می کنید، چند مرحله تأیید دیگر وجود دارد که باید تکمیل کنید. اولین مورد تأیید شماره تلفن همراه است.

Coinbase از شماره تلفن همراه شما برای تنظیم احراز هویت دومرحله ای در حساب شما استفاده می کند که امنیت حساب شما را حتی بیشتر می کند. اساساً Coinbase برای هر تغییر عمده در حساب شما از جمله خرید، پیامک ارسال می کند.

نگران نباشید، سیستم Coinbase در هیچ زمانی پیامک های بیهوده یا تبلیغاتی ارسال نمیکند. از سیستم پیامکی تنها برای افزایش امنیت در هنگام ورود شما استفاده می شود.

  1. اکنون باید منابع مالی خود را تنظیم کنید (اینکه چگونه برای خرید بیت کوین یا اتریوم خود برنامه ریزی می کنید). گزینه های شما یا از حساب بانکی یا صرافی شما استفاده می کنند.

مرحله دوم: اولین خرید خود از بیت کوین یا اتریوم را در کوین بیس انجام دهید

اکنون باید اولین خرید بیت کوین یا اتریوم خود را انجام دهید و بعد از آن برای خرید توکن رندر (RNDR) استفاده کنید. همان طور که در ابتدای این راهنما اشاره کردم، کوین بیس شروع سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را بسیار آسان می کند. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که به صفحات BUYS خود بروید و ارز موردنظر خود را برای خرید انتخاب کنید.

از آنجا که من یک حرفه ای دارای مجوز نیستم و بازار ارزهای دیجیتال بسیار بی ثبات است، تصمیم گیری درمورد اینکه کدام یک را براساس ارزش سرمایه گذاری کنید، به شما بستگی دارد. چیزی که می توانم به شما بگویم این است که بیشتر صرافی هایی که سرمایه گذاری در Render Token (RNDR) را پیشنهاد می کنند، به شما امکان می دهند با استفاده از بیت کوین (BTC)  خرید کنید.

تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید سرمایه گذاری کنید. این مبلغ دلاری است. توجه داشته باشید لازم نیست یک سکه کامل بخرید، بلکه بخشی از یک سکه را سرمایه گذاری خواهید کرد. دانستن این موضوع به شما در سرمایه گذاری های آینده ارزهای دیجیتال کمک می کند. سپس منبع مالی خود را انتخاب و خرید را نهایی کنید.

توجه: هنگامی که BTC یا ETH خود را خریداری می کنید، متوجه خواهید شد که Coinbase هزینه کمی دارد (3.99 درصد برای خرید کارت اعتباری). نکته خوب این است که آن ها قبل از خرید از کل قیمت خرید به شما هشدار می دهند.

شما اکنون یک سرمایه گذار در ارز دیجیتال هستید!

مرحله سوم: از سرمایه گذاری بیت کوین یا اتریوم خود برای خرید Render Token (RNDR) استفاده کنید.

اکنون زمان خرید Render Token (RNDR) با سرمایه گذاری خود از Coinbase است. از آنجا که Coinbase تنها برای خرید بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و لایت کوین، باید سرمایه گذاری BTC یا ETH خود را به صرافی ارز دیجیتال دیگری منتقل کنید.

در حال حاضر می توانید Render Token (RNDR) را در تعداد زیادی از صرافی های ارزهای دیجیتال از جمله Binance خریداری کنید. از آنجا که هر صرافی روش خاص خود را برای راه اندازی یک حساب تجاری دارد، من باید آن بخش از این راهنما را نادیده بگیرم، اما بیشتر صرافی ها (مانند شعبه اول) یک فرایند راه اندازی آسان مانند Coinbase دارند. به علاوه از آنجا که سرمایه شما با استفاده از بیت کوین یا اتریومی که قبلاً خریداری کرده اید انجام می شود، راه اندازی باید زمان کمتری را ببرد.

پس از راه اندازی حساب تجاری خود در یکی از صرافی هایی که توکن Render (RNDR) را معامله می کنند، باید BTC یا ETH خود را از Coinbase به آن صرافی خاص منتقل کنید. این کار از طریق سیستم کیف پول شما در صرافی انجام می شود.

در صرافی ای که می خواهید Render Token (RNDR) را خریداری کنید، باید شناسه کیف پول BTC یا ETH حساب خود را دریافت کنید. در بیشتر صرافی ها، دکمه DEPOSIT را در کنار BTC یا ETH خواهید دید. وقتی روی آن کلیک می کنید، باید شناسه کیف پول خود را ببینید (دکمه ای برای کلیک کردن برای ایجاد به شما داده می شود). این شناسه کیف پول مخصوص حساب شماست.

مطمئن شوید شناسه کیف پول ارز صحیحی را که به عنوان کوین بیس خریداری کرده اید دریافت می کنید. بیت کوین ها فقط می توانند به کیف پول بیت کوین بروند، اتریوم فقط می تواند به کیف پول های اتریوم برود. پس از دریافت شناسه کیف پول ارز خاص خود، به حساب Coinbase خود بازگردید. اکنون یک بازی انتظار کوتاه انجام می دهید؛ زیرا انتقال شما باید از طریق اکوسیستم ارز دیجیتال انجام و چندین بار تأیید شود. هیچ کاری نمی توانید انجام دهید؛ جز اینکه منتظر بمانید تا این اتفاق بیفتد. بسته به روز، این ممکن است 5 دقیقه تا چند ساعت طول بکشد.

خبر خوب این است که در حساب Coinbase لینکی برای پیگیری انتقال به شما می دهند. هنگامی که انتقال شما تأیید شد، باید در حساب صرافی شما نشان داده شود و بلافاصله آماده استفاده برای خرید Render Token (RNDR) خواهد بود. اگر اتریوم (ETH) را در Coinbase خریداری کرده اید، می خواهید به دنبال سرمایه گذاری RNDR/ETH باشید.

برای بیت کوین به دنبال گزینه RNDR/BTC باشید.

اگر رمز رندر (RNDR) گزینه سرمایه گذاری با استفاده از ارزی که به عنوان کوین بیس خریداری کرده اید ندارد، نگران نباشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با ارز خاص معامله کنید. هنگامی که برای خرید Render Token (RNDR) آماده شدید، چند راه برای این کار خواهید داشت.

اولین مورد خرید به قیمت بازار است. این قیمت فعلی است که توکن رندر (RNDR)  با آن معامله می شود. خرید با این قیمت اشکالی ندارد، اما اگر فکر می کنید قیمت کاهش می یابد یا می خواهید آن را با قیمت پایین تری تهیه کنید، به محدوده قیمت نگاه کنید.

قیمت محدود اساساً می گوید که می خواهید مقدار مشخصی Render Token (RNDR) را با قیمتی خاص خریداری کنید. اگر قیمت RNDR به آن قیمت برسد، سفارش شما پردازش می شود. به یاد داشته باشید، با توجه به نوسانات بازار، هیچ تضمینی وجود ندارد که قیمت تا حد قیمت شما کاهش یابد.

توجه: مهم نیست که کدام گزینه تجاری را انتخاب کنید، قیمت خرید رندر توکن براساس ارزی است که با آن معامله می کنید. برخی از صرافی ها این را به ارز محلی شما تبدیل نمی کنند؛ بنابراین همیشه می توانید از Google استفاده کنید و چیزی مانند «0.0025 BTC به «USD را تایپ کنید و Google ارزش USD را به شما می گوید. حالا شما به یک سرمایه گذار در رندر توکن تبدیل می شوید!

جمع بندی

Render Token با ایجاد سیستم غیرمتمرکز و باز برای تکمیل خدمات و پلتفرم های مخرب گذشته در تلاش است. توسعه زیرساخت های لازم هدف فازهای اول تا سوم نقشه راه مجموعه پشتیبان رندر است. از نظر برندان ایچ، خالق زبان جاوا اسکریپت یکی از بنیان گذاران موزیلا و بنیان گذار BAT، نقش RNDR در سال های آینده را به خوبی در یک پست اخیر به عنوان یکی از توکن های خاص دامنه که متصل می شود، خلاصه کرد. اقتصاد مجازی به یک کل منسجم و عادلانه و در عین حال غیرمتمرکز تبدیل شده است.