معرفی برترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی و خارجی

وقتی ارز دیجیتال دارید، سر و کارتان به «صرافی ارز دیجیتال» یا (Cryptocurrency Exchange) می‌افتد. در این صرافی‌ها می‌توانید ارزهای دیجیتالی مختلف را بخرید، بفروشید و آنها را به ارز دیجیتال دیگر یا پول ملی تبدیل کنید. تمام فرایند ثبت‌نام و معامله در صرافی‌ ارزهای دیجیتال به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می‌شود. چون هیچ چیز فیزیکی برای خرید و فروش وجود ندارد.

بهترین صرافی های خارجـــی

صرافی کوینکس

صرافی کوینکس یکی از برندهای زیرمجموعه شرکت ViaBTC به شمار می‌رود. با وجود اینکه تنها چند سال از آغاز به کار این صرافی می‌گذرد اما تعدادی از بهترین متخصصان امور مالی و اینترنت را دور هم جمع کرده است و با توجه خدمات خوبی که به کاربرانش ارائه می‌دهد به سرعت در حال پیشرفت است.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین با انجام معاملاتی به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار در روز در رتبه‌ی پنجم از نظر حجم معاملات قرار گرفته است. کاربران این صرافی که تعداد آنها از ۸ میلیون نیز بیشتر است، می‌توانند بیش از ۴۰۰ کوین و توکنی که در این صرافی لیست شده است را مبادله کنند. در حال حاضر امکان فعالیت در صرافی کوکوین بدون احرازهویت هم ممکن است.

بهترین صرافی های ایرانی

صرافی تبدیل

سایت تبدیل بستری برای خریدوفروش و مبادله ارزهای دیجیتال است که اعضای این تیم همگی متخصصین با تجربه در حوزه‌های مالی، سرمایه گذاری و تکنولوژی هستند. با توجه به طراحی ساده و در عین حال حرفه‌ای سایت می‌توان آن را بستری مناسب برای افرادی که می‌خواهند به تازگی وارد بازارهای مالی شوند دانست.

صرافی نوبیتکس

صرافی نوبیتکس که از سه واژه “نو” به معنای جدید، “بیت‌کوین” و “اکسچنج” به معنای مبادله ساخته شده است از سال ۱۳۹۶ آغاز به فعالیت کرده است.