ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
وبینار آموزش ترید از صفرِ صفر رایگان شد!
search

افتتاح حساب صرافی

معرفی برترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی و خارجی

وقتی ارز دیجیتال دارید، سر و کارتان به «صرافی ارز دیجیتال» یا (Cryptocurrency Exchange) می‌افتد. در این صرافی‌ها می‌توانید ارزهای دیجیتالی مختلف را بخرید، بفروشید و آنها را به ارز دیجیتال دیگر یا پول ملی تبدیل کنید. تمام فرایند ثبت‌نام و معامله در صرافی‌ ارزهای دیجیتال به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می‌شود. چون هیچ چیز فیزیکی برای خرید و فروش وجود ندارد.

بهترین صرافی های خارجـــی

صرافی کوینکس

صرافی کوینکس یکی از برندهای زیرمجموعه شرکت ViaBTC به شمار می‌رود. با وجود اینکه تنها چند سال از آغاز به کار این صرافی می‌گذرد اما تعدادی از بهترین متخصصان امور مالی و اینترنت را دور هم جمع کرده است و با توجه خدمات خوبی که به کاربرانش ارائه می‌دهد به سرعت در حال پیشرفت است.

ثبت‌نام در وبینار فارکس

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین با انجام معاملاتی به ارزش 1.5 میلیارد دلار در روز در رتبه‌ی پنجم از نظر حجم معاملات قرار گرفته است. کاربران این صرافی که تعداد آنها از 8 میلیون نیز بیشتر است، می‌توانند بیش از 400 کوین و توکنی که در این صرافی لیست شده است را مبادله کنند. در حال حاضر امکان فعالیت در صرافی کوکوین بدون احرازهویت هم ممکن است.

بهترین صرافی های ایرانی

صرافی آبان تتر

این صرافی که در حال حاضر جزو بهترین و معتبرترین صرافی‌های ارزدیجیتال در ایران است، فعالیت خود را توسط جمعی از دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف که تیمی جوان و علاقه مند بودند، از سال ۱۳۹۷ آغاز کرد و به رشد در این مسیر ادامه داد.

صرافی بیت 24

بیت 24 یک صرافی رمزنگاری شده در ایران است که با هدف حذف واسطه‌ها فعالیت خود را آغاز کرده است. کاربران ایرانی در این صرافی می‌توانند از طریق ریال به خرید و فروش رمزارزهای مختلف بپردازند.

صرافی اوککس

okx یک صرافی بین‌المللی مبتنی بر ارز دیجیتال است که بستری امن و حرفه‌ای را برای معامله انواع ارزهای رمزنگاری شده فراهم کرده است. صرافی اوککس در سال ۲۰۱۴ توسط Jay Hao تاسیس شده و  مقر اصلی آن در سیشل واقع شده است.

صرافی بیت پین

صرافی بیت پین یک صرافی ایرانی است که تیم آن را گروهی از شرکت‌های مطرح در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت مالی و سرمایه گذاری و حقوقی و تیمی از خبرگان حوزه فناوری و مدیریت مالی تشکیل داده است. امنیت این پلتفرم با استفاده از مجموعه ابزارهای فنی و تکنیک‌هایی مانند Cold Storage و فرآیند احراز هویت دوعاملی به بهترین نحو انجام می‌شود.