ارز دیجیتال تل کوین (Telcoin) چیست؟ با نمودار و قیمت لحظه ای آن

معرفی ارز دیجیتال تل کوین telcoin

فهرست این مقاله

قیمت لحظه ای تل کوین

نمودار تل کوین


معرفی ارز دیجیتال تل کوین (Telcoin)

سال ۲۰۱۷ بود که پل نیونر (Paul Neuner) و کلود اگینتا (Claude Eguienta) ارز دیجیتال تل کوین را با هدف انتقال مبالغ بالا در کمترین زمان به وجود آوردند. بد نیست بدانید که پل نیونر نه قبل و نه بعد از ایجاد توکن تل کوین دست از فعالیت نکشید و به تاسیس شرکت یا اپلیکیشن‌هایی پرداخت.

اولین تجربه پل نیونر(Paul Neuner) در زمینه مخابرات و فناوری با استارتاپ موبیوس (Mobius) بود که در زمینه مدیریت کلاه‌برداری و حفظ حریم امنیتی در شبکه تلفن همراه فعالیت می‌کرد.

اما پل نیونر(Paul Neuner) در سال ۲۰۱۲ یک شرکت مستقل که در زمینه توسعه نرم‌افزار تلفن همراه فعالیت می‌کرد را تاسیس کرد، این شرکت با نام Pangea K.K در توکیو ژاپن واقع شده بود.

Ikou یک اپلیکیشن بود که پل نیونر با هدف مدیریت رویدادها ایجاد کرده بود. ساخت این اپلیکیشن نیز پیش از خلق ارز دیجیتال تل کوین به وقوع پیوست. البته این اپلیکیشن در همان سال ساخت رمزارز تل کوین، یعنی سال ۲۰۱۷ اما در ماه مارس ساخته شد.

پس از ساخت دارایی دیجیتال تل کوین در سال ۲۰۱۷، پل نیویر در سال ۲۰۱۸ اقدام به ایجاد سرویس مدیریت کلاه‌برداران مخابراتی به نام Sedona کرد. هدف عمده این سرویس تامین خدمات مالی تلفن همراه بود.

اما برویم به سراغ معرفی شخص دومی که در به وجود آمدن ارز دیجیتال تل کوین نقش داشت. کلود اگینتا (Claude Eguienta) که مدرک کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر را دارا می‌باشد، سمت مدیرعاملی شرکت تل کوین را بر عهده دارد.

گفتنی است که کلود اگینتا (Claude Eguienta) نیز بیش از یک دهه در شرکت‌های مختلف که در زمینه‌ی فعالیت‌های مربوط به خدمات مالی مشغول بودند، همکاری داشت.

تاریخچه ارز دیجیتال تل کوین

معرفی ارز دیجیتال تل کوین telcoin

ارز تل کوین در ابتدای کار خود با قیمت‌های در محدوده‌ی ۰.۰۰۳۱ تا ۰.۰۰۴۹ دلار در بازار مبادله می‌شد و پس از مدت کوتاهی قیمت این رمزارز به ۰.۰۱ دلار رسید اما به سرعت کاهش شدید قیمت را تجربه کرد، و با نواساناتی همراه بود که در بیشتر موارد این ارز دیجیتال نوسانات زیادی را تجربه نکرده بود.

تا اواخر سال ۲۰۲۰ قیمت این ارز دیجیتال به ۰.۰۰۰۱۸ رسیده بود ولی در اواخر سال ۲۰۲۰ بود که کل بازار ارزهای دیجیتال رشد خوبی را تجربه کردند و ارز دیجیتال تل کوین نیز همپای دیگر ارزهای دیجیتال توانست از این بازار گاوی سود ببرد.

در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال ۰.۰۱۸۳ دلار است، اما این ارز دیجیتال در تاریخ ۱۱ می سال ۲۰۲۱ (اردیبهشت سال ۱۴۰۰) توانست قیمت ۰.۰۶ دلار را برای خود ثبت کند که این قیمت بالاترین قیمت ثبت شده برای این ارز دیجیتال تا به امروز است.

معرفی ارز دیجیتال تل کوین telcoin

تل کوین یک توکن ERC-20 است به این منظور که این ارز دیجیتال بلاک چین خاص خود را ندارد و بنیان‌گذاران تل کوین از بلاک چین اتریوم برای پیاده‌سازی این ارز دیجیتال استفاده کرده‌اند.

حداکثر توکن‌های تل کوین (TEL) در مجموع ۱۰۰ میلیارد توکن است که تا به امروز ۵۰ درصد آن عرضه شده است.

در سال ۲۰۱۷ زمانی که این توکن معرفی شد، ۲۵ درصد توکن‌ها به صورت فروش عمده عرضه شدند. تیم اصلی تل کوین نیز صاحب ۱۵ درصد از کل رمزارزهای تل کوین است، از آنجایی که این رمزارز در زمینه مبادلات سریع مالی فعالیت دارد، ۵۰ درصد از توکن‌ها به اوپراتورهای مخابراتی با هدف تشویق آنها به دریافت این توکن اختصاص یافت.

۵ درصد به صندوق نقدینگی و ۵ درصد نهایی نیز به ادامه روند و پیشرفت‌های بعدی این ارز دیجیتال اختصاص می‌یابد.

ویژگی های ارز دیجیتال تل کوین

معرفی ارز دیجیتال تل کوین telcoin

توکن غیرمتمرکز ERC-20

دارایی دیجیتال تل کوین یک توکن غیرمتمرکز است که بر روی بلاک چین اترویوم پیاده‌سازی شده است و منطبق بر استاندارد ERC-20 است.

هدف اصلی، سهولت در ارسال حواله

هدف اصلی از ساخت این توکن، سهولت در ارسال حواله بوده است. هنوز هم افراد زیادی در دنیا وجود دارند که ارسال حواله‌های ارزی با هزینه‌ی بالا با استفاده از Western Union و دیگر شرکت‌های مشابه آن را ترجیح می‌دهند.

این در حالی است که افراد می‌توانند با استفاده از ارزهای دیجیتال به راحتی با هزینه کم و سرعت بالا و البته امنیت در پرداخت، حواله‌های ارزی خود را ارسال کنند.

هدف اصلی ارز دیجیتال تل کوین نیز سهولت در ارسال حواله‌های ارزی بود.

رابط کاربری ساده

افراد می‌توانند به راحتی به تمام دارایی دیجیتال تل کوین خود در گوشی تلفن همراه خود دسترسی داشته باشند، همچنین این سرویس رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد، طوری که همه‌ی افراد با سطح سواد متفاوت بدون سردرگمی بتوانند از آن استفاده کنند.

سرعت بالا، هزینه پایین

از آنجایی که تل کوین یک دارایی دیجیتال به حساب می‌آید می‌تواند از ویژگی‌های منحصر به فرد بلاک چین در روند انتقال داده‌های خود استفاده کند.

در واقع سرمایه‌ گذاران تل کوین می‌توانند مبالغ هنگفتی را با کارمزد پایین و در کوتاه‌ترین زمان انجام بدهند.

این ویژگی به خصوص برای کشورهای در حال توسعه کاربردی است و شرکت تل کوین در تلاش برای برقراری رابطه با اوپراتورهای مخابراتی و همچنین کیف پول‌های دیجیتالی در سراسر جهان است.

استفاده از سیستم رمزنگاری چندامضایی

ارز دیجیتال TEL برای اینکه بستری امن برای ارسال حواله‌های ارزی برای کاربران خود فراهم کند از روش رمزنگاری چندامضایی استفاده می‌کند. به زبان ساده برای انجام تراکنش در شبکه تلکوین به دو کلید خصوصی و یا بیشتر نیاز خواهید داشت.

امکان انتخاب تعداد کلیدهای خصوصی برای تراکنش را می‌توانید قبل از ارسال مشخص کنید.

از دیگر کارهایی که تل کوین برای افزایش امنیت تراکنش در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد این است که کاربران علاوه بر کیف پول مخصوص رمزارز تل کوین می‌توانند دیگر کیف پول‌های مخابراتی که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کنند نیز استفاده کنند.

این مورد نیز می‌تواند به نوعی به امنیت بالاتر تراکنش‌ها در شبکه تل کوین ختم شود.

معرفی ارز دیجیتال تل کوین telcoin

مزایای ارز دیجیتال تل کوین

۱- امنیت بالا

از آنجایی که توکن غیرمتمرکز تل کوین با هدف سهولت در امر ارسال حواله طراحی شده است و معمولا حواله‌ها مبالغ بالایی دارند، امنیت در اینگونه تراکنش‌ها بسیار ضروری است. ارز دیجیتال تلکوین از روش چند امضایی استفاده می‌کند و به این ترتیب امنیت را به طور قابل توجهی در شبکه خود ارتقا می‌دهد.

۲- سرعت

سرعت ارسال حواله با استفاده از ارز دیجیتال تلکوین به مراتب بیشتر از استفاده از پلتفرم‌های موجود است.

۳- کارمزد پایین

افراد با کمک دارایی دیجیتال تل کوین می‌توانند مبالغ هنگفتی را با پرداخت کارمزدی بسیار پایین‌تر از کارمزدهای مراکز انتقال حواله همچون Western Union انجام دهند.

این مطلب را حتما بخوانید:  ارز دیجیتال کریپتو دات کام (Crypto.com) چیست؟ با نمودار و قیمت لحظه ای آن

معایب ارز دیجیتال تل کوین

برای بهره بردن از مزایای ارزهای دیجیتال به مقبولیت آن نیاز دارید اما صرف پذیرش ارز دیجیتال تلکوین توسط شما کار به پایان نمی‌رسد، باید شخص و یا سازمانی که شما قصد ارسال حواله برای او را دارید نیز ارز دیجیتال را پذیرفته باشد و پلتفرم‌های لازم را بشناسد و از آن‌ها استفاده کند.

شاید ایراد ارزهای دیجیتال در حال حاضر و ارز دیجیتال تل کوین در این مطلب این باشد که هنوز هم افراد و سازمان‌هایی هستند که ارز دیجیتال را به رسمیت نمی‌شناسند و این موضوع شما را نیز در استفاده از ارزهای دیجیتال و تل کوین محدود می‌کند.

کاربردهای توکن تل کوین

هر ارز دیجیتال با هدف و کاربرد خاصی به دست سازندگان خود به وجود می‌آید، به احتمال زیاد سازندگان ارز دیجیتال نقص روش انجام کار و یا جای خالی چیزی را حس کرده‌اند و با این هدف اقدام به ساخت ارز دیجیتال خود می‌کنند.

ارز دیجیتال تلکوین نیز از این قاعده مستثنی نیست، سازندگان این ارز دیجیتال یعنی پل نیونر (Paul Neuner) و کلود اگینتا (Claude Eguienta) برای سهولت در ارسال حواله‌های ارزی اقدام به ایجاد این ارز دیجیتال کردند، تا به این ترتیب همه بتوانند با پرداخت هزینه کمتر مبالغی هنگفت را با امنیت و سرعت بالا به صورت فرامرزی منتقل کنند.

  • در پلتفرم تلکوین کاربران می‌توانند پرداخت خود را به وسیله توکن تل کوین انجام دهند.
  • استفاده از تل کوین در شرکت‌های مخابراتی

شبکه‌ تلکوین با هدف رواج هرچه بیشتر توکن خود به شرکت‌های مخابراتی که میزان بیشتری از این توکن را داشته باشند، امتیازاتی می‌دهد. این طرح تشویقی تل کوین به شرکت‌های مخابراتی انگیزه می‌دهد تا میزان بیشتری تل کوین داشته باشند.

کیف پول هایی که تل کوین را ساپورت می‌ کنند

معرفی ارز دیجیتال تل کوین telcoin

Ledger Nano S

کیف پول سخت افزار لجر نانو اس از تل کوین پشتیبانی می‌کند. استفاده از این کیف پول سخت افزاری به خصوص برای کسانی که دارایی دیجیتال آنها هنگفت است مناسب است چراکه امنیت این کیف پول‌های سخت افزاری بسیار بالا است و هک کردن و نفوذ به آنها بسیار سخت است.

Legder Nano X

کیف پول لجر نانو ایکس نیز یکی دیگر از نمونه‌های کیف پول سخت افزاری لجر است که با امنیت بالا و کارنامه‌ی خوبی که تا اینجای کار خود داشته است کاربران با سرمایه‌ی بیشتر را به سمت خود جذب کرده است. قیمت کیف پول‌های سخت افزاری نسبت به دیگر انواع کیف پول بیشتر است به همین دلیل افرادی که سرمایه‌های بالاتری دارند بیشتر مشتری این کیف پول‌ها هستند. این کیف پول از توکن تل کوین پشتیبانی می‌کند.

Im Token

یک کیف پول رایگان مخصوص موبایل است که در نسخه‌های اندروید و IOS عرضه شده است و رمزارز تل کوین را می‌پذیرد.

Trezor One

کیف پول Trezor One نیز یکی دیگر از کیف پول‌های سخت افزاری است که بسیار به کیف پول Ledger Nano S از نظر رمزارزهای پشتیبانی‌کننده شباهت دارد، تفاوت این دو کیف پول بیشتر در محیط کاربری آنها است. هر دو این کیف پول‌ها از توکن تل کوین پشتیبانی می‌کنند.

Trezor Model T

یکی دیگر از ارزهای دیجیتالی که از توکن تل کوین پشتیبانی می‌کند، کیف پول Trezor Model T است. این کیف پول سخت افزاری نیز بسیار به کیف پول لجر نانو ایکس شباهت دارد و می‌توان تفاوت آنها را در پنل کاربری و شکل و ظاهر آنها دانست. به علاوه هر دو این کیف پول‌ها از طریق بلوتوث به دستگاه‌ها متصل می‌شوند.

Exodus

کیف پول نرم افزاری که در سال ۲۰۱۶ عرضه شد، این کیف پول All in one است، به عبارتی شما می‌توانید هم ارز دیجیتال خود را در این کیف پول با امنیت بالا نگه‌داری کنید و هم به مبادله آن بپردازید. این کیف پول در نسخه‌های IOS، اندروید و دسکتاپ عرضه شد که از ارز دیجیتال تل کوین هم پشتیبانی می‌کند.

Coinomi

کیف پول نرم افزاری کوینومی نیز در نسخه‌های دسکتاپ، اندروید و IOS عرضه شده است و دارندگان این کیف پول امکان ذخیره رمزارز تل کوین را در کیف پول خود دارند.

MetaMask

کیف پول متامسک که کیف پول رسمی اتریوم نیز است، به صورت یک پلاگین بر روی مرورگر نصب می‌شود، البته نسخه اپلیکیشن موبایل این کیف پول نیز عرضه شده است.
کاربران این کیف پول تحت وب می‌توانند دارایی‌های دیجیتال خود و توکن‌های تل کوین خود را در کیف پول خود ذخیره کنند.

Trust Wallet

کیف پول نرم افزاری شناخته‌شده تراست ولت نیز دیگر احتیاجی به معرفی ندارد، تعداد بسیاری از کوین و توکن‌ها در این کیف پول قابلیت ذخیره شدن دارند، ارز دیجیتال تل کوین نیز یکی از همین ارزهای دیجیتال است. کیف پول تراست ولت در نسخه‌های اندروید و IOS برای کاربران وجود دارد.

خرید ارز دیجیتال تل کوین telcoin

معرفی ارز دیجیتال تل کوین telcoin

برای خرید هر ارز دیجیتالی هم باید به صرافی‌هایی که از رمزارز موردنظر را لیست کرده‌اند و هم به کیف پول‌های پشتیبان کننده ارز دیجیتال توجه کنید. به کرات گفته شده است اما تکرار آن خالی از لطف نیست، هیچ وقت ارز دیجیتالی را که خریداری می‌کنید در صرافی نگه‌داری نکنید.

پس پیش از خرید پول دیجیتالی تل کوین نیز به این نکته‌ی بسیار مهم دقت داشته باشید تا دارایی خود را در معرض خطر قرار ندهید.

البته این تنها نکته‌ای نیست که در خرید و نگه‌داری ارزهای دیجیتال باید به آن توجه کرد.

اگر اطلاعات شما در این زمینه کافی نیست با دوره آموزش ارز دیجیتال موفقیت خود را در این بازار حتمی کنید. در این صورت علاوه بر یادگیری انواع تحلیل‌ها با مفاهیم اولیه و تمام نکاتی که در زمینه‌ی معامله‌گری و سرمایه‌گذاری بر روی انواع ارزهای دیجیتال به آن نیاز خواهید داشت، آشنا خواهید شد.

صرافی های پشتیبان ارز دیجیتال تل کوین

در ادامه صرافی‌هایی که از این توکن پشتیبانی می‌کنند را می‌آوریم، اما بد نیست بدانید که صرافی KUcoin با انجام بیش از ۶۹ درصد معاملات توکن تل کوین، بزرگ‌ترین صرافی برای این ارز دیجیتال به حساب می‌آید.

صرافی Kucoin

امکان خرید توکن تل کوین در صرافی کوکوین توسط ارزهای دیجیتال تتر، اتریوم و بیت کوین در صرافی Kucoin وجود دارد. در زمان نگارش این مطلب قیمت این ارز دیجیتال برای مبادله با تتر ۰.۰۱۸۱۶ دلار، مبادله با اتریوم ۰.۰۱۸۲۳ دلار و مبادله با بیت کوین ۰.۰۱۸۱۹ دلار بوده است.

صرافی Uniswap (V3)

کاربران صرافی یونی سواپ می‌توانند با استفاده از توکن WETH اقدام به تهیه ارز دیجیتال تل کوین کنند. توکن WETH یک رمزارز مطابق استاندارد ERC-20 است که بر روی بلاک چین اتریوم پیاده‌سازی شده است.

توکن تل کوین در حال حاضر با قیمت ۰.۰۱۷۷ در این صرافی در حال مبادله است.

صرافی Balancer

کاربران صرافی بالانسر نیز می‌توانند با استفاده از توکن WETH اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال تل کوین کنند، قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر در صرافی بالانسر ۰.۰۱۷ دلار است.

صرافی HitBTC

کاربران صرافی HitBTC می‌توانند توکن تل کوین را با اتریوم و یا بیت کوین تهیه کنند. این رمزارز برای خرید با بیت کوین با قیمت ۰.۰۱۷۸ دلار و برای خرید با اتریوم با قیمت ۰.۰۱۸۱ دلار مبادله می‌شود.

صرافی Bitbns

کاربران در صرافی Bitbns می‌توانند با استفاده از INR اقدام به خرید توکن تل کوین کنند. قیمت این توکن در حال حاضر در صرافی Bitbns مبلغ ۰.۰۱۹۰ دلار است.

صرافی ۱inch exchange

در صرافی ۱inch exchange امکان خرید توکن تل کوین به وسیله تتر (USDT) و USDC برای کاربران فراهم شده است، در صورتی که کاربری قصد خرید تل کوین در این صرافی را داشته باشد و برحسب تتر خرید خود را انجام دهد باید مبلغ ۰.۰۱۸۲ دلار را بپردازد، در حالی که خرید توکن تل کوین با استفاده از USDC در همین صرافی ۰.۰۱۷۶ دلار هزینه دارد، البته در زمان نگارش این مطلب.

امکان خرید این ارز دیجیتال با رمزارز WETH نیز با قیمت ۰.۰۱۷۸ دلار (در حال حاضر) نیز برای کاربران صرافی وجود دارد.

صرافی Bilaxy

خرید ارز دیجیتال تل کوین در صرافی Bilaxy با قیمت ۰.۰۱۷۹ دلار در حال حاضر برای کاربران آن صرافی مهیا شده است. خرید توکن تل کوین در این صرافی بر حسب اتریوم انجام می‌شود.

این مطلب را حتما بخوانید:  ارز دیجیتال کوکوین توکن (KCS) چیست؟ با قیمت لحظه ای آن

صرافی Bitrue

کاربران در صرافی Bitrue می‌توانند با پرداخت تتر (USDT) و ریپل (XRP) اقدام به خرید توکن تل کوین کنند. قیمت این توکن با پرداخت تتر، ۰.۰۱۷۹ دلار و با پرداخت ریپل ۰.۰۱۸۳ دلار است.

صرافی QuickSwap

در صرافی QuickSwap کاربران می‌توانند با پرداخت WETH، USDC، Quick و WMATIC اقدام به خرید توکن تل کوین کنند. قیمت این توکن در حال حاضر ۰.۰۱۷۷ دلار است.

صرافی OX Protocol

شما و دیگر کاربران صرافی OX Protocol می‌توانید با استفاده از توکن WETH اقدام به خرید ارز دیجیتال تل کوین کنید. این توکن در حال حاضر با قیمت ۰.۰۱۸۱ دلار در حال مبادله است.

آینده ارز دیجیتال تل کوین

معرفی ارز دیجیتال تل کوین telcoin

تل کوین درواقع یک پلتفرم در حوزه‌ی مالی است، کاربران این پلتفرم می‌توانند حواله‌های خود را با هزینه معقول و سرعت بالا انتقال دهند، پلتفرم تلکوین برای انجام تراکنش‌های خود از بلاک چین که بسیار امن است کمک می‌گیرد. از سال ۲۰۱۷ که توکن تلکوین معرفی شد تا به امروز توانسته است جای خود را در بازار پیدا کند. این توکن با داشتن رتبه ۷۵ در بازار کریپتوکارنسی جز صد رمزارز اول بازار دسته‌بندی می‌شود.

با همکاری که تلکوین با شرکت‌های شناخته شده همچون GCash داشته توانسته در عرصه‌ی انتقال پول خود را به جهانیان معرفی کند. همچنین همکاری‌هایی بین تلکوین و AT&T و Verizon وجود داشته است که می‌توان انتظار داشت جامعه‌ی بزرگتری به آن بپیوندند.

با افزایش کاربرد و مقبولیت ارزهای دیجیتال می‌توان به آینده‌ی ارزهای دیجیتال امیدوار بود.

از طرف دیگر ارتباطات بین‌المللی روز به روز گسترده‌تر می‌شوند، امروزه انتقال پول به صورت فرامرزی نه تنها برای تجار که حتی برای مردم عادی نیز امری ضروری است. با توجه به سهولتی که توکن تلکوین در این زمینه فراهم می‌کند می‌توان آینده‌ی خوبی را برای این ارز دیجیتال پیش‌بینی کرد.

با توجه به داده‌های منتشر شده در وبسایت Digitalcoinprice.com تا سال ۲۰۲۸ به محدوده‌ی قیمتی ۰.۱۲۸ دلار خواهد رسید (در حال حاضر قیمت این توکن ۰.۰۱۵۹ دلار است)، این وبسایت روند کلی ارز دیجیتال تل کوین را مثبت و صعودی پیش‌بینی کرده است.

این تنها پیش‌بینی یک وبسایت است برای تصمیم‌گیری به خرید و یا عدم خرید توکن تلکوین به این پیش‌بینی بسنده نکنید.

  • قیمت تا پایان سال ۲۰۲۱ ۰.۰۵۳ دلار
  • قیمت تا پایان سال ۲۰۲۲ ۰.۰۶۱ دلار
  • قیمت تا پایان سال ۲۰۲۶ ۰.۱۲۲ دلار
  • قیمت تا پایان سال ۲۰۲۸ ۰.۱۵۷ دلار

نتیجه گیری

در این مطلب ما سعی کردیم که به بررسی ابعاد مختلف ارز دیجیتال تل کوین بپردازیم، ارز دیجیتال تل کوین که با استفاده از بلاک چین سعی در راحت‌تر کردن روند ارسال حواله‌های بین‌المللی دارد، تا کنون به موفقیت و پذیرش نسبی رسیده است.

ارسال حواله با امنیت بالا و هزینه پایین انگیزه و هدف ایجاد این رمزارز بوده است. با رواج بیشتر ارزهای دیجیتال استفاده از تل کوین نیز بسیار گسترده‌تر خواهد شد.

سوالات متداول

تل کوین چیست؟

تل کوین یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز از نوع توکن است که بر بستر اتریوم پیاده‌سازی شده است و با استاندارد ERC-20 سازگار است.

نماد اختصاری ارز دیجیتال تل کوین چیست؟

تل کوین یک ارز دیجیتال با نماد اختصاری TEL است.

من در کدام کیف پول‌ها می‌توانم تل کوین را ذخیره کنم؟

از آنجایی که ارز دیجیتال تل کوین یک توکن ERC-20 است قابلیت ذخیره بر روی تمام کیف‌ پول‌هایی که با ERC-20 سازگار هستند را دارد.

کیف پول‌هایی که در ادامه می‌آوریم رمزارز تل کوین را می‌پذیرند.

Ledger Nano S، Legder Nano X، Im Token، Trezor One، Trezor Model T، Coinomi، MetaMask، Trust Wallet

کدام صرافی‌ها ارز دیجیتال تل کوین را لیست کرده‌اند؟

صرافی Kucoin، Uniswap (V3)، Balancer، HitBTC، Bitbns، ۱inch exchange، Bilaxy، Bitrue، QuickSwap، OX Protocol صرافی‌هایی هستند که به کاربران خود اجازه خرید و فروش و معامله بر روی این ارز دیجیتال را می‌دهند.

آیا ارزش دارد بر روی تل کوین سرمایه گذاری کنم؟

از آنجایی که ارتباطات در دنیا روز به روز بیشتر می‌شوند، و مشاغل خدمات خود را در سطح جهان گسترش می‌دهند نیاز به تراکنش‌های مالی نیز روز به روز بیشتر می‌شود از طرف دیگر ارزهای دیجیتال روز به روز بیشتر در میان مردم و سازمان‌ها پذیرفته می‌شوند در نتیجه ارز دیجیتال تل کوین هم به احتمال زیاد آینده‌ی روشنی خواهد داشت و سرمایه گذاری بر روی آن منطقی به نظر می‌آید.

فراموش نکنید در بازارهای مالی هیچ چیز قطعی نیست و رشد و یا افت یک رمزارز به عوامل متعددی وابسته است. پس در سرمایه گذاری مدیریت سرمایه را فراموش نکنید.

رمزارز تل کوین برای چه کسانی کاربرد دارد؟

رمزارز تل کوین برای تمام کسانی که قصد جابه جایی مالی را با هزینه کم و سرعت بالا داشته باشند کاربرد دارد.

همچنین دیگر افراد با سرمایه‌ گذاری و یا معامله‌گری بر وری ارز دیجیتال تل کوین می‌توانند به سود برسند.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج از ایران لینک ثبت نام
کوکوین دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کوینکس
دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت پین
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کیوسک دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت ۲۴
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
 آبان تتر
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد

توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

۴.۱/۵ (۱۱ امتیاز)
ترتیبی که برای خواندن مقالات" انواع توکن ها "به شما پیشنهاد می‌کنیم:
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ترتیبی که برای خواندن مقالات مربوطه به شما پیشنهاد می‌کنیم: