ارز دیجیتال KuCoin Token که با علامت اختصاری KCS نشان داده می شود، رمزارز اختصاصی یکی از محبوب ترین صرافی های خارجی ارز دیجیتال، صرافی کوکوین است. این صرافی بیش از 8 میلیون کاربر در سطح جهان داشته و بیش از 700 میلیون تراکنش از طریق آن انجام شده است. ارز دیجیتال کوکوین توکن از سال 2017 با عرضه اولیه 170 میلیون در کل، به صورت رسمی به بازار ارزهای دیجیتال پیوست.

فهرست []

  معرفی ارز دیجیتال کوکوین توکن (KCS)

  ارز دیجیتال KCS توکن اصلی KuCoin است که در سال 2017 به عنوان یک توکن profit-sharing به بازار عرضه شد تا به کاربران جهت بهره مندی هرچه بهتر از خدمات صرافی، کمک کند. مهم ترین نکته ای که در خصوص این رمزارز می توان گفت این است که عملا به عنوان یک توکن ERC-20 شناخته می شود که روی بستر اتریوم اجرا شده و در نتیجه توسط اکثر کیف پول های اتریوم، پشتیبانی میشود.

  مجموعه عرضه ارز دیجیتال کوکوین توکن، 200 میلیون توکن تعیین شده است و برنامه سوختن توکن ها، تا زمانی که مقدارشان به 100 میلیون KCS برسد، ادامه دارد.

  بر اساس پیش بینی های انجام شده، با راه اندازی معاملات غیرمتمرکز KCS، ارز دیجیتال کوکوین توکن به عنوان دارایی اصلی خدمات ارزی غیرمتمرکز صرافی کوکوین در نظر گرفته خواهد شد. تیم توسعه دهنده صرافی کوکوین اعلام کرده است که توسعه و بهبود عملکرد ارز دیجیتال KuCoin Token در اولویت برنامه هایشان است تا مزایای بیشتری در اختیار خریداران و البته کاربران این صرافی قرار دهند.

  چه چیزی ارز دیجیتال کوکوین توکن را منحصربه فرد می کند؟

  یکی از مهم ترین مزایای خرید کوکوین توکن، دریافت سود و اصطلاحاً درآمد پسیو است. افرادی که ارز دیجیتال کوکوین خریداری کرده و بیشتر از 6 روز از آن نگهداری می کنند، سود روزانه دریافت خواهند کرد که درواقع 50 درصد آن از کارمزد روزانه صرافی کوکوین است.

  KCS Bonus یکی از بهترین روش های ترغیب افراد برای سرمایه گذاری در توکن کوکوین است؛ چرا که هرچه تعداد توکن ها یا حجم معاملات انجام شده توسط کاربر در صرافی KuCoin بیشتر باشد، میزان سودی هم که دریافت می کند، بیشتر خواهد شد.

  کاربرد ارز دیجیتال کوکوین توکن چیست؟

  • علاوه بر سیستم پاداش دهی که تنها دارندگان توکن کوکوین از آن بهره مند هستند، کارمزد انجام معاملات در صرافی کوکوین با استفاده از این توکن، تا 80 درصد کاهش پیدا می کند.
  • با استفاده از ارز دیجیتال KuCoin Token می توانید در پلتفرم های KuCoin Spotlight و LockDrop/BurningDrop در Pool-X مشارکت داشته باشید.
  • افرادی که در توکن KCS سرمایه گذاری می کنند، به کاربر VIP صرافی کوکوین تبدیل خواهند شد.
  • برای کاهش هزینه های انجام تراکنش از طریق صرافی کوکوین، نیازی به داشتن مقدار زیادی بیت کوین نیست؛ با سرمایه گذاری و خرید ارز دیجیتال کوکوین توکن، امکانات ویژه ای در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
  • KCS همچنین می تواند به عنوان یک روش پرداخت برای خرید، رزرو هتل، خرید تجهیزات بازی و موارد دیگر استفاده شود.

  پلتفرم هایی که از  کوکوین توکن استفاده می کنند:

  1) SwirlPay ، یک سرویس پرداخت غیرمتمرکز، از توکن KCS پشتیبانی می کند.

  2) PlayGame ، یک پلت فرم بازی است که شرایط بازی را پرداخت توکن کوکوین را فراهم کرده است.

  3) KCS می تواند برای رزرو هتل در Travala ، پلت فرم پیشرو رزرو سفر از طریق بلاک چین، استفاده شود.

  4) KCS از روش های مختلف پرداخت آنلاین و آفلاین از طریق Pundi X پشتیبانی می کند.

  5) CoinPayments ، یک بستر پرداخت آنلاین بدون مرز، از توکن KCS پشتیبانی می کند.

  6) BetProtocol ، توکن KCS را به عنوان توکن اصلی مورداستفاده در بازی های خود اضافه کرد.

  منظور از KCS Burn چیست؟

  همان طور که در ابتدای مطلب هم بیان شد، عرضه اولیه این توکن، 200 میلیون تعیین شد. اما یکی از تفاوت های اصلی توکن کوکوین با توکن دیگر صرافی ها این است که هر 3 ماه یک بار، توکن های موجود در بازار توسط تیم توسعه دهنده خریداری شده و سوخته می شوند.

  اینکه چه مقدار از توکن ها باید خریداری و سپس سوخته شوند، به وضعیت معاملات انجام شده سه ماه گذشته صرافی کوکوین بستگی دارد. مقدار نهایی که برای توکن های در گردش در نظر گرفته شده است، 100 میلیون است و در حال حاضر، حدود 80 میلیون کوکوین توکن در گردش وجود دارد.

  امنیت شبکه ارز دیجیتال کوکوین توکن چگونه است؟

  KuCoin هم مانند بسیاری دیگر از صرافی ها، برای اطمینان از اینکه اطلاعات کاربران و تراکنش های انجام شده توسط آنها برای دیگران قابل مشاهده نیست، از انواع پروتکل های استاندارد رمزگذاری استفاده می کند.

  برای طراحی و توسعه این توکن از معماری چند خوشه ای و لایه ای استفاده شده است که می تواند بیش از یک معامله را هم زمان در خود جای داده و پایداری سیستم را در طول انجام هر معامله حفظ کند.

  روش های خرید ارز دیجیتال KuCoin چیست؟

  در حال حاضر شما می توانید از صرافی های خارجی و ایرانی برای خرید ارز دیجیتال کوکوین توکن استفاده کنید. برای خرید توکن KCS می توانید به یکی از صرافی های زیر مراجعه کنید:

  1. صرافی کوکوین
  2. صرافی MEXC
  3. صرافی Bitmax
  4. صرافی ProBit Global

  باتوجه به محدودیت هایی که برای کاربران ایرانی وجود دارد، شما می توانید از طریق یکی از صرافی های ایرانی، ابتدا تتر خریداری کرده و سپس ارز دیجیتال خریداری شده را به یکی از صرافی های گفته شده انتقال دهید. سپس می توانید از طریق تبدیل تتر به بیت کوین، ارز دیجیتال کوکوین توکن خریداری کنید.

  کیف پول های ارز دیجیتال کوکوین توکن

  برای نگهداری توکن KCS می توانید از انواع کیف پول های اتریوم استفاده کنید. علاوه بر این، کیف پول های سخت افزاری لجر نانو و ترزور به دلیل نحوه کارکردی که دارند، برای سرمایه گذاری طولانی مدت و به مقدار زیاد، توصیه می شوند. اگر قصد استفاده از کیف پول های نرم افزاری را دارید، پیشنهاد ما به شما کیف پول MyEtherWallet است.

  نتیجه گیری

  ارز دیجیتال کوکوین توکن، رمزارز اختصاصی صرافی KuCoin است که از زیرساخت اتریوم استفاده می کند. با خرید ارز دیجیتال KuCoin Token می توانید تا 80 درصد تخفیف برای انجام تراکنش ها از طریق صرافی کوکوین بهره مند شوید. علاوه بر این، این پلتفرم برای جلب نظر کاربران، امکان دریافت سود از طریق سرمایه گذاری بر قیمت کوکوین را فراهم کرده است. بااین وجود آینده ارز دیجیتال کوکوین توکن مشابه با دیگر رمزارزها مشخص نیست و تصمیم گیری برای خرید آن، کاملاً به عهده خودتان است.

  سؤالات متداول

  در واقع امکان استخراج KCS وجود ندارد، چرا که این توکن از لحاظ ساختاری با دیگر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین متفاوت است.

  برای فروش این توکن باید به دنبال صرافی باشید که از طریق آن بتوانید KCS را به اتریوم یا بیت کوین تبدیل کنید.

  کیف پول های سخت افزاری لجر و ترزور بهترین گزینه ها برای نگهداری طولانی مدت ارزهای دیجیتال هستند. باتوجه به اینکه این ارز دیجیتال از زیرساخت اتریوم استفاده می کند، از انواع کیف پول های اتریوم برای ذخیره KCS نیز می توان استفاده کرد.