صرافی بینگ ایکس یکی از برترین و محبوب ترین صرافی های ارز دیجیتال خارجی موجود در بازار ارزهای دیجیتال است. این صرافی فعالیت خود را از سال 2018 آغاز کرده و با ارائه امکانات متنوع و جذاب توانسته است به سرعت در میان معامله گران بازار جایگاه ویژه ای پیدا کند. از آنجا که این صرافی محدودیتی برای کاربران ایرانی اعمال نکرده است، معامله گران مبتدی و حرفه ای می توانند بدون نیاز به احراز هویت در آن ثبت نام و فعالیت کنند. واریز و برداشت رمز ارز یا ارز فیات به حساب کاربری صرافی از اصلی ترین فعالیت هایی است که یک معامله گر بارها به انجام آن نیاز پیدا می کند.

فهرست []

  سایت خانه سرمایه معرفی صرافی BingX را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به آموزش نحوه استفاده از آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است.

  چطور با تخفیف کارمزد در صرافی BingX ثبت نام کنیم؟

  برای ثبت نام و استفاده از صرافی BingX و دریافت 5 میلیون تومان هدیه🎁، از لینک زیر استفاده کنید:

  همین الان در صرافی BingX ثبت نام کنیدثبت نام

   

  نحوه واریز و برداشت در صرافی بینگ ایکس

  برای استفاده از امکانات این صرافی و خرید و فروش در این پلتفرم ابتدا مراحل ثبت نام صرافی بینگ ایکس را طی کرده و سپس حساب کاربری خود را شارژ کنید. این صرافی علاوه بر واریز ارزهای دیجیتال، از واریز برخی ارزهای فیات مانند یورو و دلار نیز پشتیبانی می کند.

  اگر امکان انتقال ارزهای فیات را داشته باشید می توانید با اتصال حساب بانکی به صرافی، کیف پول بینگ ایکس خود را شارژ کنید و در این صرافی وارد معامله شوید. در غیر این صورت باید از طریق کیف پول دیجیتالی، مقداری استیبل کوین یا رمز ارز به کیف پول بینگ ایکس انتقال دهید.

  آموزش واریز ارز دیجیتال به صرافی بینگ ایکس

  برای شروع واریز ارز دیجیتال به این صرافی، ابتدا وارد سایت رسمی صرافی و سپس از طریق بخش log in و وارد کردن اطلاعات خواسته شده وارد حساب کاربری خود شوید. پس از ورود به پنل کاربری خود، از طریق منوی موجود در بالای صفحه روی تب deposit کلیک کنید.

  • پس از انتخاب این گزینه به صفحه ای مانند تصویر زیر هدایت می شوید.

  • این صفحه از 5 بخش مختلف تشکیل شده است.
  • در هر یک از این بخش ها مانند مراحل زیر اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.
  1. بخش coin: در این قسمت لازم است از طریق لیست موجود، رمز ارزی که قصد انتقال آن به کیف پول بینگ ایکس را دارید، انتخاب کنید.
  2. بخش Network: در این قسمت باید شبکه واریز را مشخص کنید. در انتخاب این بخش توجه داشته باشید که شبکه واریز و برداشت رمز ارز باید مشابه باشد.
  3. بخش QR Code آدرس صفحه: در این قسمت از صفحه واریز، آدرس کیف پول بینگ ایکس به صورت بارکد نمایش داده شده است.
  4. آدرس کیف پول به صورت کد: در زیر این بارکد نیز آدرس کیف پول به صورت کد آورده شده است. شما می توانید از طریق کیف پول دیجیتالی خود این بارکد را اسکن کرده یا تنها آدرس را به صورت دستی کپی کنید.
  5. بخش جفت ارزها/ Trade USDT Contract: درنهایت مانند تصویر بالا، در بخش 5 موجود در سمت راست صفحه، لیستی از جفت ارزهایی که می توانید از طریق کوین واریز شده معامله کنید، آورده شده است.

  نکات مهم واریز در صرافی بینگ ایکس

  اکنون که با صفحه واریز و بخش های مختلف آن در این صرافی آشنا شدیم، لازم است برای جلوگیری از بروز هرگونه خطا نکاتی را در نظر داشته باشیم که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.

  • در صرافی بینگ ایکس نیز درست مانند سایر صرافی های دیجیتالی میزان حداقلی برای واریز کوین در نظر گرفته شده است. اگر کمتر از میزان اعلام شده واریز انجام شود، دارایی واریزشده از بین خواهد رفت.
  • محدودیت واریزی برای واریز USDT به این صرافی برابر با 100 دلار است.
  • واریز و برداشت در این صرافی به کمک بلوک هایی اعتبارسنجی و درنهایت تأیید می شوند. پس از تأیید مراحل واریز، پیامی به تلفن یا ایمیل شما ارسال و وضعیت انتقال کوین اعلام می شود.
  • هنگام واریز رمز ارز به صرافی بینگ ایکس کارمزدی از شما کسر نخواهد شد.

  آموزش برداشت ارز دیجیتال از صرافی بینگ ایکس

  از آنجا که کیف پول های صرافی های دیجیتالی هدف اصلی هکرها هستند، بهتر است حجم اصلی دارایی های خود را به یک کیف پول امن انتقال دهید. برای این کار ابتدا از طریق سایت رسمی صرافی به حساب کاربری خود وارد شوید. سپس مانند تصویر زیر، از طریق منوی موجود در بالای صفحه به گزینه withdraw بروید.

  • با انتخاب این گزینه، به صفحه ای مشابه تصویر زیر هدایت می شوید.

  • همان طور که در تصویر بالا ملاحظه می کنید، این صفحه از بخش های مختلفی تشکیل شده است.
  • هریک از این بخش ها را با وارد کردن اطلاعات خواسته شده پر کنید.
  1. بخش coin: با کلیک روی این بخش، لیستی از رمز ارزهای قابل برداشت آورده شده است. از این طریق رمز ارزی که قصد برداشت آن را دارید، انتخاب کنید.
  2. بخش Network: در این قسمت باید شبکه برداشت را مشخص کنید. توجه داشته باشید هنگام انتخاب این بخش باید شبکه واریز و برداشت یکسان باشد.
  3. بخش Address: در این قسمت، آدرس کیف پولی که می خواهید دارایی را به آن انتقال دهید وارد کنید.
  4. بخش withdrawal QTY: در این قسمت میزان رمز ارزی که قصد برداشت آن را دارید، وارد کنید.
  5. بخش Fee: در گوشه پایین سمت راست صفحه، مقدار کارمزدی که هنگام برداشت رمز ارز از حساب شما کسر می شود، نمایش داده شده است.
  6. تأیید نهایی: در پایان با کلیک روی گزینه submit مراحل برداشت کوین را تکمیل خواهید کرد.
  • در بخش Remarks می توانید درصورت تمایل، توضیحاتی را وارد کنید. این بخش مربوط به برخی ارزهای دیجیتال است.

  نکات مهم برداشت ارز دیجیتال از صرافی بینگ ایکس

  همان طور که گفته شد انجام مراحل احراز هویت در این صرافی ضروری نیست؛ با این حال کاربرانی که احراز هویت را انجام نداده باشند با محدودیت های 24 ساعته در میزان برداشت دارایی مواجه خواهند شد؛ درنتیجه برای آنکه هنگام برداشت وجه از حساب بینگ ایکس مشکلی نداشته باشید باید به نکات این چنینی توجه کنید.

  • در طول 24 ساعت، تا سقف 50 هزار دلار امکان برداشت وجود دارد.
  • پس از آنکه کوین مورد نظر را در صفحه برداشت انتخاب کردید، حداقل میزان قابل برداشت نیز به شما نمایش داده می شود.
  • هنگام برداشت کوین، به صحت آدرس والت مقصد توجه داشته باشید.
  • لازم است آدرس والت مقصد با رمز ارزی که قصد انتقال آن را دارید، یکسان باشد.
  • پس از انجام مراحل بالا، تکمیل و تأیید مراحل برداشت رمز ارز حدود 12 دقیقه طول می کشد.
  • میزان کارمزد برداشت با توجه به کوین و شبکه انتخابی شما متغیر خواهد بود.