به نظر می رسد بلاک چین و ارزهای دیجیتال آینده فناوری را در جهان دگرگون کنند؛ با این حال به دلیل وجود تحریم های سیاسی استفاده از همه امکانات و خدماتی که در این حوزه وجود دارد برای ما که ساکن ایران هستیم، امکان پذیر نیست؛ چراکه اگرچه امکان معامله رمزارزها حتی بدون احراز هویت در صرافی های خارجی شدنی است، برخی فعالیت ها تنها برای کسانی که اقدام به احراز هویت کرده باشند در نظر گرفته شده است و علاوه بر این امنیت انجام برخی از عملیات بدون گذراندن احراز هویت بسیار کم است.

فهرست []

  خوشبختانه به تازگی شاهد بودیم که برخی پلتفرم های ایرانی در این حوزه ظهور کرده اند و خدماتی مشابه را برای کاربران ایرانی در نظر گرفته اند. سایت Vency.ir یک سایت ایرانی در زمینه وام دهی ریالی با کمک قفل کردن ارزهای دیجیتال است که به هولدرهای ارز دیجیتال اجازه می دهد با حفظ سرمایه خود و تنها با به امانت گذاشتن آن، اقدام به ثبت درخواست وام ریالی کنند. در این مقاله سایت vency.ir را بررسی کرده و نحوه استفاده از خدمات آن را شرح داده ایم.

  گرفتن وام تا سقف 150 میلیون تومان

  برای ثبت نام و استفاده از سایت ونسی و دریافت 150 میلیون وام، از لینک زیر استفاده کنید:

  همین الان در ونسی (Vency) ثبت نام کنیدثبت نام

   

  ونسی (vency.ir) چیست؟

  این پلتفرم یک پلتفرم ایرانی وام دهی است که به کاربران خود اجازه می دهد با وثیقه گذاری ارزهای دیجیتال خود نزد این پلتفرم، وام هایی تا سقف 40 میلیون تومان دریافت کنند. برای دریافت وام باید ابتدا در این وب سایت ثبت نام کرده و احراز هویت کنید و سپس درخواست وام خود را ثبت کنید.

  پس از این مرحله با بررسی درخواست شما و البته تأمین مبلغی به عنوان وثیقه، وام به شما اختصاص داده خواهد شد. دریافت وام ریالی با وثیقه گذاشتن ارزهای دیجیتال این شانس را به شما می دهد تا در زمان نیاز به سرمایه بدون فروش دارایی دیجیتال خود و تنها با به امانت گذاشتن آن نزد ونسی، یک وام تا مبلغ 40 میلیون تومان را دریافت کنید و اقساط وام را در بازه های 3، 6 یا 9 ماهه و به صورت ریالی پرداخت کنید.

  اگر با کد معرف خانه سرمایه در سایت ونسی ثبت نام کنید مبلغ وام تا 150 میلیون تومان افزایش و مدت زمان بازپرداخت آن هم 12 ماهه خواهد بود!

  به زبان ساده ونسی (vency.ir) یک پلتفرم قرض دهی است که با این هدف ایجاد شده است تا فرایند دریافت وام از شکل سنتی و پیچیده و لزوم نیاز به ضامن رها شود و با ترکیب با حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال، کاربران بتوانند به راحتی و بدون نیاز به حضور فیزیکی وام خود را دریافت کنند. تمام مسئولان این پلتفرم افرادی با دانش و تجربه بالا در حوزه های مالی و بلاک چین هستند.

  نحوه ثبت نام در سایت vency.ir

  اولین گام برای اینکه بتوانید درخواست وام خود را ثبت کنید این است که ابتدا وارد سایت ونسی به آدرس www.vency.ir شوید و اقدام به ثبت نام در آن کنید. برای این کار باید روی گزینه آبی رنگ «ثبت نام / ورود» در بالا و سمت راست صفحه نمایش خود کلیک کنید.

  در این مرحله باید داده های مورد نیاز را در کادرهای مربوط وارد کنید. شماره موبایل خود را در کادر اول وارد کنید و پس از انتخاب رمز عبور برای خود آن را در کادر دوم تایپ کنید. توجه داشته باشید رمز عبور شما باید حداقل 6 کاراکتر داشته باشد و در میان این کاراکترها باید حداقل یک حروف بزرگ انگلیسی و یک عدد وجود داشته باشد.

  همچنین درصورت داشتن کد معرف باید آن را در کادر سوم وارد کنید. توصیه می شود درصورت داشتن کد معرف حتماً از آن استفاده کنید تا بتوانید از امتیازات آن بهره مند شوید. اگر از لینک اختصاصی خانه سرمایه استفاده کنید و فرایند ثبت نام را از طریق آن انجام دهید، سقف وام های دریافتی برای شما 150 میلیون تومان (و نه 40 میلیون) خواهد بود و علاوه بر این بازپرداخت این وام می تواند 12 ماهه باشد. درنهایت و پس از پر کردن تمام کادرها باید روی گزینه «ثبت نام» در پایین پنجره کلیک کنید.

  با کلیک روی گزینه «ثبت نام» در مرحله پیش، یک کد تأیید 6 رقمی به شماره همراه که در مرحله پیش وارد کرده بودید ارسال می شود که باید آن را در این بخش وارد کنید و درنهایت روی گزینه «تأیید» کلیک کنید. توجه داشته باشید زمان شما برای این کار محدود است و باید در طی فرایندی دقیق کد تأیید را وارد کرده و روی گزینه تأیید کلیک کنید.

  پس از وارد کردن کد تأیید، به صورت خودکار به این صفحه هدایت می شوید. ثبت نام شما در سایت به همین سادگی انجام شد، اما باید بدانید برای دریافت خدمات سایت انجام احراز هویت ضروری است. برای این کار در این مرحله باید روی آیکون آدمک در بالا و سمت چپ تصویر کلیک کنید و از زیرمنویی که برای شما باز می شود روی گزینه «تنظیمات حساب کاربری» کلیک کنید. در بخش بعد نحوه احراز هویت در این سایت را شرح خواهیم داد.

  احراز هویت در سایت vency.ir

  برای احراز هویت در ابتدا باید اطلاعات کاربری خود را وارد کنید. کد ملی، تاریخ تولد (تاریخ شمسی)، شماره سریال پشت کارت ملی (کاراکترهای موجود در سمت چپ کارت ملی هوشمند شما البته در طرف پشت آن) و البته در صورتی که هنوز کارت ملی خود را دریافت نکرده باشید می توانید اهرم مربوط به «کارت ملی هوشمند دارم» را غیرفعال کنید.

  در بخش اطلاعات تماس می توانید شماره موبایل خود را مشاهده کنید که در مراحل ثبت نام وارد کرده بودید و درصورت تمایل ایمیل خود را نیز وارد کنید. همچنین کد پستی و آدرس خود را باید در بخش «محل سکونت» وارد کنید و درنهایت روی گزینه «ذخیره اطلاعات» در پایین و سمت چپ تصویر کلیک کنید.

  در بخش بارگذاری مدارک نیز باید تصویر رو و پشت کارت ملی را در جای مناسب خود آپلود کنید. برای این کار باید تصویر کارت ملی خود را در سیستم داشته باشید. همچنین نمونه امضای حقیقی خود را در بخش «نمونه امضای الکترونیک» وارد کنید. در ادامه نحوه وارد کردن امضا را توضیح خواهیم داد.

  شما باید با کلیک چپ کردن و نگه داشتن کلید ماوس، همچون یک قلم امضای حقیقی خود را در کادر موجود که در تصویر هم نشان داده شده است وارد می کنید و درنهایت روی گزینه «ثبت امضا» کلیک کنید. همچنین اگر نیاز به تصحیح و ترسیم دوباره امضا داشته باشید می توانید از گزینه «پاک کردن» در بالا و سمت چپ پنجره کمک بگیرید.

  در بخش حساب های بانکی که البته اختیاری است، می توانید شماره 16 رقمی روی کارت بانکی خود را در کادر موجود وارد و پس از مشاهده نام خود، روی گزینه «تأیید» کلیک کنید. شماره کارت بانکی شما به سرعت تأیید می شود (البته درصورت درستی) با این حال باید زمانی را برای تأیید تصاویر و اطلاعاتی که وارد کرده بودید منتظر بمانید.

  نحوه گرفتن وام از سایت vency.ir

  پس از گذراندن مراحل ثبت نام و احراز هویت (و البته دریافت تأییدیه از سوی سایت ونسی) باید درخواست وام خود را ثبت کنید. در این بخش چگونگی این کار را برای شما شرح خواهیم داد. در پنل کاربری خود روی تب «دریافت وام» از ستون سمت راست تصویر کلیک کنید و سپس روی گزینه آبی رنگ «درخواست وام» کلیک کنید.

  توجه داشته باشید درصورت تکمیل نشدن احراز هویت شما یا دریافت نکردن تأییدیه از سوی تیم پشتیبانی، امکان ثبت درخواست وام برای شما مقدور نخواهد بود.

  در این مرحله باید ابتدا مبلغ وام که قصد دریافت آن را دارید با کشیدن اهرم موجود تعیین کنید؛ برای مثال در این بخش یک وام 30 میلیون تومانی را درخواست داده ایم. در بخش بعد باید مدت بازپرداخت را انتخاب کنید. شما می توانید یکی از بازه های 3، 6 یا 9 ماهه را برای این بخش انتخاب کنید.

  همچنین در بخش نوع ضمانت باید یکی از ارزهای دیجیتال که مقداری از آن را دارید و قصد دارید با به امانت گذاشتن آن وام را دریافت کنید انتخاب کنید. با انجام مراحل گفته شده حالا اطلاعات وام را مشاهده خواهید کرد. درواقع محاسبات انجام شده و حالا شما می توانید جزئیات را مشاهده کنید.

  برای مثال در این مورد، کاربر باید میزان 0.02987 بیت کوین را در سایت ونسی قفل کند تا بتواند وامی به ارزش 30 میلیون تومان دریافت کند. سود این وام 23 درصد و مبلغ هر قسط که کاربر باید پرداخت کند 5.335.400 تومان است و کل مبلغ پرداختی با توجه به ارزش حال حاضر بیت کوین 33.812.400 تومان است. پس از انجام تنظیمات باید روی گزینه «درخواست وام» کلیک کنید.

  در این بخش باید تعیین کنید پس از ثبت و تأیید درخواست شما، مبلغ وام به چه منبعی انتقال داده شود. درحقیقت یکی از امتیازات سایت ونسی امکان وثیقه ارزهای دیجیتال و دریافت ریال به عنوان وام است؛ با این حال روش های دیگری نیز در این بخش وجود دارند که می توانید (به زودی) بنا به تمایل خود آن را انتخاب کنید.

  پس از انتخاب روش دریافت وام باید روی گزینه «مرحله بعد» کلیک کنید. نحوه واریز سرمایه به ونسی را در بخش مربوط شرح خواهیم داد.

  در اینجا باید سرمایه ای را در حساب ونسی خود داشته باشید. اگر دارایی شما کمتر از مقدار مورد نیاز است می توانید با کلیک روی لینک «+ افزایش موجودی» سرمایه مورد نیاز خود را تأمین کنید. درنهایت نیز باید روی گزینه «مرحله بعد» کلیک کنید.

  در اینجا باید ارز دیجیتال موردنظر خود برای وثیقه گذاشتن را انتخاب و سپس روی گزینه «مرحله بعد» کلیک کنید. تقریباً فرایند درخواست وام به انتهای خود رسیده و حالا کافی است اطلاعات درخواست خود را تأیید کنید و سپس قرارداد را امضا کنید تا وام موردنظر پس از بررسی و تأیید به شما تعلق بگیرد.

  برای امضای قرارداد باید ابتدا قرارداد را به دقت و کامل مطالعه کنید و در صورتی که با قوانین و سیاست های سایت ونسی برای تخصیص وام موافق بودید، باید بخش «متن قرارداد را به طور کامل مطالعه کرده و پذیرفتم» را فعال کرده و سپس روی گزینه آبی رنگ «ارسال کد» کلیک کنید.

  با این کار یک کد 6 رقمی به شماره موبایل شما ارسال می شود که باید در خانه های مقابل گزینه ارسال کد وارد کرده و درنهایت روی گزینه «امضای قرارداد» در پایین پنجره کلیک کنید.

  شما به همین سادگی توانستید درخواست وام خود را ثبت کنید. حالا باید منتظر باشید مسئولان سایت vency.ir درخواست شما را بررسی و تأیید کنند و واریز مبلغ وام به حسابی که در طی فرایند ثبت درخواست انتخاب کردید انجام شود. درنهایت برای بررسی شرایط درخواست وام می توانید روی گزینه «بررسی وام» کلیک کنید.

  واریز و برداشت سرمایه در سایت Vency.ir

  برای آنکه هر کاربری بتواند از سیستم وام دهی این سایت استفاده کند باید سرمایه ای را در این سایت داشته باشد. در این بخش نحوه واریز سرمایه به سایت را شرح خواهیم داد.

  واریز در سایت ونسی

  در گام اول وارد پنل کاربری خود شوید و از ستون سمت راست روی تب «دارایی ها» کلیک کنید. همان طور که در تصویر هم می بینید در زمان نگارش این مقاله امکان واریز مستقیم و بدون کارمزد از صرافی بیت پین به زودی برای کاربران فراهم می شود، اما در حال حاضر ما باید روی گزینه «اطلاعات بیشتر» مربوط به ونسی کلیک کنیم.

  در این بخش می توانید دارایی های مختلفی را مشاهده کنید که امکان واریز آن ها به سایت vency فراهم شده است. همان طور که می بینید امکان واریز با کمک کارت بانکی و درواقع واریز ریالی نیز برای کاربران فراهم شده است. شما می توانید در این بخش تومان یا هرکدام از ارزهای دیجیتال لیست شده را انتخاب و روی گزینه «واریز» مربوط به همان دارایی کلیک کنید.

  سپس با توجه به دارایی انتخابی مبلغ را وارد کرده و به درگاه بانکی وصل شوید یا آدرس ایجادشده را کپی کنید و با رفتن به کیف پول خود مراحل انتقال ارز دیجیتال انتخاب شده بر پایه شبکه انتقال مورد نظر را طی کنید تا به همین سادگی مبلغ مدنظر به حساب شما در سایت ونسی واریز شود.

  نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که برای واریز و برداشت دارایی در vency.ir باید مراحل احراز هویت را بگذرانید.

  اگر یکی از ارزهای دیجیتال موجود در لیست را برای واریز انتخاب کنید، پنجره کوچکی برای شما باز می شود که باید در آن شبکه انتقال را انتخاب کنید و سپس بارکد موجود در پنجره را با استفاده از بارکدخوان کیف پول اسکن کنید یا آدرس موجود در پایین پنجره را کپی کرده و با رفتن به کیف پول فرایند انتقال دارایی از کیف پول به آدرس کپی شده را طی کنید.

  برداشت در سایت ونسی

  برای برداشت دارایی که می تواند پس از آزاد شدن دارایی قفل شده برای دریافت وام باشد، باید در این بخش روی گزینه «برداشت» در مقابل دارایی مورد نظر خود کلیک کنید. در این پنجره باید به ترتیب مقدار دارایی که قصد برداشت آن را دارید، شبکه انتقال برای برداشت و آدرس کیف پول مقصد را در کادرهای موجود وارد کنید و سپس با اسکرول به پایین روی گزینه «تأیید» کلیک کنید تا درخواست شما بررسی و انتقال انجام شود.

  البته شما امکان برداشت ریالی را هم دارید که باید یک کارت بانکی به نام خود را به سایت معرفی کرده و سپس با انتخاب حساب و وارد کردن مبلغ، درخواست خود را ثبت کنید تا برداشت برای شما انجام شود.

  توجه داشته باشید کارمزدی که برای برداشت از حساب شما کسر می شود مربوط به شبکه انتقال است و نه سایت ونسی، همچنین اگر بخواهید سرمایه خود را از حساب ونسی به کیف پول صرافی نوبیتکس و یا بیت پین انتقال دهید می توانید با انتخاب شبکه مربوط به این صرافی ها، برداشت بدون کارمزد را تجربه کنید.

  نحوه پرداخت اقساط در سایت vency.ir

  این سایت یک پلتفرم وام دهی برای ایرانیان است؛ پس بدیهی است بخشی از این وب سایت برای پرداخت اقساط نیز طراحی شده باشد. در این بخش نحوه پرداخت اقساط در این سایت را برای شما شرح خواهیم داد. پس از ورود به حساب کاربری خود و رفتن به بخش داشبورد باید از ستون سمت راست، بخش «اقساط» را انتخاب کنید.

  با انتخاب اقساط در سمت راست تصویر وضعیت اقساط خود را مشاهده خواهید کرد. ابتدا تب «اقساط جاری» در بالای صفحه را انتخاب کنید و در این بخش روی گزینه «بازپرداخت» کلیک کرده و پس از اتصال به درگاه بانکی، مبلغ قسط را پرداخت کنید. در اینجا به دلیل آنکه درخواست وام ما هنوز از سوی تیم پروژه تأیید نشده است، گزینه بازپرداخت برای ما نمایش داده نمی شود.

  همچنین می توانید با کلیک روی تب های «اقساط باقی مانده» اقساطی را که هنوز پرداخت نشده اند مشاهده کنید. همچنین با کلیک روی تب «همه» می توانید اقساط پرداخت شده و پرداخت نشده را یکجا مشاهده کنید.

  امنیت سایت Vency.ir

  این سایت یک پلتفرم قرض دهی ایرانی است که باید برای فعالیت در آن ثبت نام و احراز هویت کنید و سپس اقدام به ثبت درخواست وام کنید. در این بخش از مقاله به امنیت سایت ونسی خواهیم پرداخت؛ چراکه اگر بخواهید یک وام را از این سایت دریافت کنید، باید سرمایه خود را در این پلتفرم قفل کرده و درواقع به امانت بگذارید؛ پس بدیهی است بررسی امنیت این پلتفرم از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد.

  • ایرانی بودن این وب سایت به شما این اطمینان را می دهد که به دلیل عدم امکان احراز هویت، دارایی شما در خطر مسدود شدن از سوی پلتفرم قرار نمی گیرد.
  • این پلتفرم تمام موارد قانونی و حقوقی را در ابزارهای فنی خود اعمال کرده است و از روش های جدید برای ذخیره اطلاعات استفاده می کند.
  • در زمان انجام تراکنش ها رمزهای یک بار مصرف استفاده می شود تا امنیت حساب و تراکنش کاربران حفظ شود.
  • اطلاعات کاربران این وب سایت به صورت رمزنگاری شده در سرورها نگه داری می شود.
  • امنیت سایت ونسی را کارشناسان ایرانی و خارجی بررسی کرده اند.

  مزایا و معایب ونسی

  حتی بهترین پلتفرم ها هم برای همه افراد کاربردی نیستند. ونسی یک پلتفرم وام دهی ریالی با قفل کردن ارزهای دیجیتال است که از این جهت ارزش دارد؛ با این حال برای همه کاربردی نیست. در ادامه مزایا و معایب این وب سایت را بیان خواهیم کرد تا با بررسی آن ها متوجه شوید آیا این پلتفرم برای شما مفید است یا خیر.

  مزایا

  • شما می توانید در زمان نیاز به سرمایه ریالی، بدون آنکه اقدام به فروش دارایی رمزارز خود کنید، مبلغی را به عنوان وام دریافت کرده و پس از بازپرداخت اقساط وام، دارایی خود را آزاد کنید.
  • برای دریافت این وام شما به هیچ ضامنی نیاز ندارید و سرمایه ارز دیجیتال شما ضامن خواهد بود.
  • برای دریافت وام از ونسی نیاز به پیش پرداخت نخواهد بود و مبلغ وام درخواستی بدون احتساب کارمزد به حساب کاربر واریز خواهد شد.
  • امکان دریافت وام در هر بانکی وجود دارد و همچنین کاربر مجاز است وام دریافتی را به هر طریقی که می خواهد خرج کند.
  • دریافت وام به کمک ونسی به صورت کاملاً آنلاین انجام می شود و برای گرفتن وام نیازی به حضور در محل نیست.
  • رابط کاربری وب سایت ونسی بسیار ساده است و در مقابل برخی پلتفرم های غیرمتمرکز که امکان دریافت وام بدون احراز هویت را برای کاربران خود فراهم می کنند، انتخاب مناسبی خواهد بود.
  • در این پلتفرم امکان دریافت وام ریالی و بازپرداخت اقساط به صورت ریالی وجود دارد.

  معایب

  • از آنجا که مبلغ قفل شده در ونسی ارزهای دیجیتال هستند، باید بدانیم ارزش آن ها دائماً در حال تغییر خواهد بود؛ بنابراین کاربران در زمانی که ارزش دارایی آن ها از میزان وام دریافتی کمتر شود باید مبلغی را به دارایی خود به عنوان تضمین اضافه کنند. البته بروز چنین شرایطی (مثلاً افت 40 درصدی و ناگهانی بیت کوین در یک بازه زمانی کوتاه) چندان رایج نیست و بعید است کاربران با این مشکلات مواجه شوند، اما به هر حال به عنوان شخصی که قصد فعالیت در سایت ir را دارید، باید از احتمالات هرچند بعید آن نیز آگاه باشید.
  • درصورت پرداخت نکردن اقساط وام، پس از یک ماه ونسی این مجوز را خواهد داشت که به میزان ارزش مبلغ یک قسط، دارایی رمزارز شما را بفروشد و قسط را دریافت کند.
  • حداکثر مبلغ وام دریافتی 40 میلیون تومان است که ممکن است برای هر شخصی کارساز نباشد.

  کاربرد ونسی (Vency.ir)

  افرادی که قصد سرمایه گذاری بلندمدت روی ارزهای دیجیتال را داشته باشند ممکن است در برهه ای و به هر دلیلی نیاز به سرمایه داشته باشند و برای تأمین سرمایه به فکر فروش ارزهای دیجیتال خود بیفتند. کاربران ونسی می توانند از دارایی دیجیتال خود به عنوان وثیقه برای دریافت وام استفاده کنند.

  پلتفرم های مشابه خارجی که در زمینه وام دهی به کاربران خود فعالیت می کنند دو مشکل دارند که باید در بازه های زمانی مشخص مبلغ وام گرفته شده پرداخت شود و از طرف دیگر این مبلغ پرداختی باید براساس ارزهای دیجیتال باشد که با توجه به هزینه های خرید و انتقال، مقداری از سرمایه کاربر از بین خواهد رفت.

  با این حال ونسی این شانس را به کاربران خود می دهد که اقساط وامی را که گرفته اند ماهیانه پرداخت کنند و به این ترتیب فشاری در زمان بازپرداخت نداشته باشند و از آنجا که بازپرداخت با استفاده از ریال انجام می شود این مرحله به سادگی سپری خواهد شد.

  نکات تکمیلی

  • ارزش دارایی شما که به عنوان تضمین نزد ونسی به امانت می ماند به صورت لحظه ای محاسبه می شود؛ برای مثال اگر دارایی شما از بیت کوین در زمان ثبت درخواست وام، 40 میلیون تومان بوده است، اما پس از گذشت مدتی با افت ارزش بیت کوین، ارزش مبلغ تضمین شما کاهش یافته باشد، باید برای افزایش مبلغ تضمین اقدام کنید.
  • اگر کاربری پس از افت ارزش مبلغ تضمین اقدام به افزایش آن نکند، ونسی مجاز خواهد بود دارایی ارز دیجیتال قفل شده را بفروشد و مبلغ قسط را از آن کم کند (پس بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید).
  • دارایی ای که نزد ونسی قفل خواهد شد امنیت کامل دارد؛ اگر این وب سایت هک شود یا هر مشکلی برای آن پیش بیاید مسئولان ونسی موظف خواهند بود مبالغ کاربران را کامل پرداخت کنند.
  • اگر کاربری اقساط را در زمان تعیین شده پرداخت نکند، ونسی به او یک ماه فرصت می دهد، اما پس از یک ماه بخشی از دارایی دیجیتال (مبلغ تضمین) کاربر برای پرداخت قسط وام فروخته می شود.
  • اگر اشتباهی در محاسبات ونسی رخ دهد، این پلتفرم مجاز خواهد بود آن را بدون اطلاع به کاربر تصحیح کند.
  • با اینکه بازه های زمانی بازپرداخت وام 3، 6 و 9 ماهه هستند، اگر کاربری خوش حساب باشد، در زمان دریافت وام های بعدی امکان بازپرداخت در بازه زمانی 24 ماه یا دو سال را نیز خواهد داشت.
  • زمانی که جمع کل مبالغ تضمین کاربر به اندازه 90 درصد ارزش ریالی مبلغ تضمین باشد (ارزش ریالی بیت کوین یا هر ارز دیجیتالی که به عنوان وثیقه در سایت قرار داده اید) اخطاری از سوی سایت دریافت خواهد کرد و اما زمانی که جمع کل اقساط باقی مانده به اندازه مبلغ تضمین شود، ونسی مجاز به نقد کردن ارز دیجیتال قفل شده خواهد بود.
  • پس از بازپرداخت کل اقساط وام، مبلغ تضمین آزاد شده و حالا شما می توانید در بخش دارایی ها، این مبلغ را به کیف پول دیگری انتقال دهید یا دوباره اقدام به دریافت وام کنید.
  • در زمان نگارش این مقاله، وام دریافت شده به شماره شبای معرفی شده توسط کاربر ارسال می شود؛ البته تیم ونسی وعده چند روش دیگر برای دریافت وام در آینده نزدیک را داده اند.
  • زمان دریافت وام بین 1 تا 3 روز است؛ البته این زمان در دفعات آتی درخواست وام برای مشتریان کوتاه تر خواهد شد.
  • یک روز پیش از زمان بازپرداخت اقساط وام، ونسی یک پیام کوتاه حاوی لینک پرداخت را برای شما ارسال می کند.
  • اگر سرمایه مورد نیاز برای بازپرداخت کل اقساط باقی مانده را داشته باشید می توانید همه را یک باره پرداخت کنید.

  سخن پایانی

  سایت vency.ir این امکان را به دارندگان و هولدرهای ارزهای دیجیتال می دهد که با سپرده گذاری دارایی دیجیتال خود، وامی را به صورت ریالی و در حساب بانکی خود دریافت کنند. این قابلیت برای افرادی که به پول ریالی نیاز دارند، اما قصد فروش دارایی دیجیتال خود را ندارند کاملاً کاربردی است.

  درحقیقت به کمک این پلتفرم دارایی دیجیتال شما قفل شده و با دریافت یک وام و سپس بازپرداخت اقساط آن، دارایی دیجیتال خود را پس خواهید گرفت. ما سعی کردیم در این مقاله پلتفرم vency.ir را معرفی کنیم و نحوه ثبت نام و دریافت وام از طریق آن را برای شما شرح دهیم.

  پرسش های متداول

  در ابتدا باید در این وب سایت ثبت نام کرده و احراز هویت شوید. در مرحله بعد درخواست وام خود را ثبت کنید و سپس مبلغ ضمانت را که به صورت ارز دیجیتال است به حساب ونسی انتقال دهید و درنهایت قرارداد دیجیتالی را امضا کرده و وام را دریافت کنید.

  خیر، شما در زمان استفاده از ماشین حساب، تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در این پلتفرم را خواهید دید که البته با اینکه مهم ترین ارزهای دیجیتال را در خود جای داده است هر ارز دیجیتالی را در میان خود ندارد. گفتنی است تیم توسعه دهنده وعده افزایش تعداد ارزهای دیجیتال مجاز برای سپرده گذاری را داده است.

  در زمان نگارش این مقاله هر کاربر در سایت vency.ir می تواند حداقل مبلغ 5 میلیون تومان و حداکثر مبلغ 40 میلیون تومان را به عنوان وام دریافت کند؛ البته در صورتی که کاربری اقساط خود را به موقع پرداخت کند، سقف وام او در دفعات بعد تا 150 میلیون تومان افزایش خواهد یافت.

  کاربران می توانند بازه های 3، 6 و 9 ماهه را برای بازپرداخت انتخاب کنند؛ با این حال درصورت خوش حساب بودن در دفعات بعدی امکان بازپرداخت در بازه دو ساله هم وجود خواهد داشت.

  با توجه به مبلغ درخواستی برای وام، مبلغ تضمین 5/1 تا 2 برابر مبلغ درخواستی خواهد بود.