search

Series: موسسان و افراد شاخص حوزه ارز دیجیتال

آندره کرونژ (Andre Cronje) کیست؟ از پیشینه تا اقدامات مهم او

آندره کرونژ (Andre Cronje) کیست؟ از پیشینه تا پروژه های مهم او

آندره کرونژ یک توسعه‌دهنده و بنیان‌گذار 2 پروژه غیرمتمرکز در حوزه مالی به نام‌های Yearn.Finance (YFI) و Keep3er Network است. براساس آخرین اطلاعات آپدیتی در پروفایل لینکدین وی، علاوه بر پروژه‌های گفته‌شده، وی به‌عنوان مشاور فنی در پلتفرم پایه قرارداد هوشمند به نام Fantom فعالیت می‌کند

ادامه مطلب »
کریس مارس زالک (Kris mars zalek)

کریس مارس زالک کیست؟ بررسی اقدامات او در حوزه ارز دیجیتال

کریس مارس زالک یکی از افراد تأثیرگذار و چهره‌های مهم در زمینه ارز دیجیتال است. او تجربه راه‌اندازی و مدیریت پلتفرم‌هایی مثل Beecrazy و Ensogo را دارد و پس از آن نیز توانست با راه‌اندازی استارتاپ Crypto.com به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد.

ادامه مطلب »
آشنایی با معروفف‌ترین تحلیل گران ارزهای دیجیتال در دنیا

آشنایی با معروف‌ترین تحلیل گران ارزهای دیجیتال در دنیا

با مطالعه زندگی تحلیل گران ارزهای دیجیتال می‌توانیم روند موفقیت آن‌ها را پیگیری کنیم. با مشاهده دقیق آن‌ها و استفاده از اطلاعاتی که به‌صورت رایگان در اختیار ما قرار می‌دهند، فرصت استثنائی فراهم شده تا بتوانیم با دانش و اطلاعات کافی وارد حوزه ارزها شویم.

ادامه مطلب »
ثروتمندان ارزهای دیجیتال

معرفی 10 تا از ثروتمندان ارزهای دیجیتال در سال 2021

تا آنجا که در پایان سال 2021 شاهد ثروتمندان ارزهای دیجیتال بودیم که بر این حوزه حکمرانی می‌کردند. اکوسیستم کریپتو نیز در حال تکامل بود و به‌زودی این ثروتمندان گوی را از افرادی چون جف بزوس ربودند. در این مقاله همراه ما باشید تا با 10 نفر از ثروتمندان ارزهای دیجیتال در سال 2021 آشنا شویم.

ادامه مطلب »
مستر گاکس

مستر گاکس (Mr. Goxx) کیست؟ همه چیز درباره همستر معامله گر

مستر گاکس، حیوان خانگی یک مدرس آلمانی بود که علاقه دارد با روش‌های جدید و جالب، مردم را با ابزار و فناوری‌های جدید آشنا کند. وی برای این کار تصمیم گرفت با کمک دوست برنامه‌نویس خود،به مردم در زمینه بازار ارز‌های دیجیتال آگاهی دهد.در ادامه همه چیز را در رابطه با این حیوان خواهیم دانست. اگر این موضوع برای شما هم جالب است این مقاله را انتها مطالعه کنید.

ادامه مطلب »