ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
وبینار آموزش ترید از صفرِ صفر رایگان شد!
search

پیش‌بینی مسکن

تاریخ تصویر نام و نام خانوادگی سِمت نظر
16/04/2022 منصور غیبی کارشناس بازار مسکن وام دو میلیاردی مسکن نمی‌تواند به تنهایی به بازار رونق دهد همچنین بازپرداخت وام‌ها یک مسئله است که باتوجه به سرمایه‌ی در گردش چندان استقبالی از آنها نخواهد شد. بنابراین می‌توان گفت وام دومیلیاردی بر رونق بازار تاثیر می‌گذارد اما این تاثیر چشم‌گیر نخواهد بود.
12/04/2022 عبدالله مشکانی کارشناس بازارهای مالی قیمت مسکن به دلیل وجود تورم رشد کرده است و این بالا رفتن قیمت مسکن باعث شده است که بسیاری دیگر توان خرید آن را نداشته باشند. برای پیش‌بینی قیمت مسکن در آینده باید منتظر نتایج برجام باشیم، با حصول توافق تورم کنترل شده و قیمت‌ها متعادل‌تر خواهند شد.
04/04/2022 مصطفی قلی‌خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک قیمت مسکن در سال‌های گذشته افزایش نامتعارف را تجربه کرده است، در نتیجه پیش‌بینی می‌شود که بازار مسکن برای سال جاری ظرفیت افزایش قیمت زیاد را نداشته باشد. قلی‌خسروی در رابطه با تاثیر برجام بر بازار مسکن گفت که رفع تحریم‌ها با تاثیر بر روی شرایط اقتصادی و مشکل گرانی مسکن نیز تاثیر می‌گذارد و باعث متعادل شدن قیمت‌ها می‌شود.
27/02/2022 مریم محبی کارشناس بازارهای مالی از آنجایی که سیاست سرکوب و کنترل قیمت، برنامه‌ی دولت برای سال آینده خواهد بود، بهترین بازار برای سرمایه گذاری در سال ۱۴۰۱، سرمایه گذاری در بخش مسکن است.