تاریخ تصویر نام و نام خانوادگی سِمت نظر
۲۲/۱۰/۱۴۰۰ جفری گوندلاخ مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دوبلین لاین جفری گوندلاخ که در سال ۲۰۱۳ به عنوان "مدیر مالی برتر" انتخاب شده بود گفته است که خرید بیت کوین در این روزها خیلی منطقی به نظر نمی‌رسد و احتمالا بهترین قیمت برای خرید بیت کوین ۲۵ هزار دلار باشد.
۲۲/۱۰/۱۴۰۰ جوی کروگ مدیر ارشد شرکت سرمایه گذاری پانترا به گفته‌ی کروگ اتریوم در ۱۰ سال آینده نقش کلیدی در امور مالی در سطح دنیا خواهد داشت. البته مشکلاتی از جمله کارمزد بالای تراکنش‌ها و مدت زمان بالای تراکنش‌ها یک مشکل برای اتریوم به حساب می‌آید.
۱۲/۱۰/۱۴۰۰ الکس کروگر کارشناس بازار سرمایه به باور الکس کروگر و بسیاری از دیگر تحلیلگران با توجه به روند ۴ ساله‌ گذشته بازار و شکل‌گیری الگویی به نام "اثر هفته اول" که بیت کوین ۷ الی ۳۶ درصد رشد را تجربه کرده بود، انتظار می‌رود که بازار ارزهای دیجیتال و به خصوص بیت کوین، هفته اول سال ۲۰۲۲ نیز از این الگو پیروی کند.
۳۱/۰۵/۱۴۰۰ ون‌ دو پوپ تحلیلگر ارشد ارزهای دیجیتال "کاردانو یک سطح مقاومت در محدوده ۲.۵ دلار دارد که اگر این سطح شکسته شود اهداف بعدی این ارز ۳.۴۵ دلار و ۵ دلار است." همچنین با ادامه پیدا کردن روند رشد بیت کوین، دارندگان کاردانو سود بسیار زیادی شناسایی می کنند.
۲۴/۰۵/۱۴۰۰ جک دورسی مدیرعامل توئیتر با ابراز نگرانی خود در رابطه با مالیات بر ارزهای دیجیتال اعلام کرد که این قانون می‌تواند زمینه تحولاتی خارج از ایالات متحده نیز بشود.
۲۴/۰۵/۱۴۰۰ پائولو آردوینو مدیرعامل صرافی بیت فاینکس در رابطه با مالیات بر ارزهای دیجیتال می‌گوید: " این قانون پتانسیل نابود کردن معاملات رمزارزها را دارد".
۲۴/۰۵/۱۴۰۰ مارک کوبان سرمایه‌گذار میلیاردر، منتقد سابق و حامی فعلی رمزارزها قوانین مالیاتی شامل قانون زیرساخت یکهزار میلیارد دلاری به رشد بازار رمزارزها ضربه می‌زند. این قوانین می‌تواند موتور رشد بیت‌کوین و بازار رمزارزها را متوقف کند و اتفاقی همانند چیزی که برای تجارت الکترونیک در سال ۱۹۹۵ افتاد را رقم بزند
۱۷/۰۵/۱۴۰۰ میترا تاتاری کارشناس بازار رمزارزها در گفتگو با تجارت‌نیوز در رابطه با روند بازار کریپتوکارنسی گفت: با قرار گرفتن بیت کوین در بالاترین قیمت معاملاتی خود، هدف بعدی این ارز ۴۷ هزار دلار است و پیش بینی می شود که با این شرایط در حال حاضر بازار تارگت ۴۷ هزار دلار فعال شده است؛ اما در خصوص اینکه آیا تا پایان سال شاهد رسیدن آن به اهداف بالاتر مانند ۱۰۰ هزار دلار خواهیم بود یا خیر، نمی توانیم نظر قطعی بدهیم.