ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
پرسودترین کانال سیگنال VIP جفت‌ارزها رایگان شد!

پیش‌بینی ارز دیجیتال و بیت کوین توسط تحلیل گران بازار

پیش بینی ارز دیجیتال

پیش بینی ارز دیجیتال و بیت کوین

پیش بینی ارز دیجیتال
تاریخ تصویر نام و نام خانوادگی سِمت نظر
20/02/2023 کامرون وینکلووس (Cameron Wimkevoss) هم‌بنیان‌گذار صرافی جیمنای روز گذشته بیت کوین توانست از قیمت ۲۵ هزار دلار عبور کند و بر همین اساس کامرون وینکلووس پیش‌بینی کرده است که بازار ارزهای دیجیتال برای صعود دوباره آماده شده‌اند. البته باید این نکته را اضافه کرد که در حال حاضر قیمت بیت کوین در محدوده ۲۴ هزار دلار در نوسان است. به گفته‌ی وینکلووس بازار ارزهای دیجیتال در چند ماه اخیر در حال گذر از شرایط سخت بوده است که با رسیدن ارزش بیت کوین به مبلغ ۲۵ هزار دلار می‌توان انتظار داشت که دوره سخت فعلی به پایان رسیده است.
15/02/2023 بنجامین کاون (Benjamin Cowen) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال به گفته‌ی بنجامین کاون تقریبا هیچ وقت قیمت بیت کوین به زیر میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای نرسیده بود و تنها در برخی دوره‌های کوتاه شاهد تشکیل شدوهایی در این محدوده بودیم و این در حالی است که در شرایط کنونی بیت کوین، از ماه ژوئن قیمت در بازه‌های طولانی زیر میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای قرار گرفته بود. بنجامین کاون با توجه به مواردی که ذکر کرد، احتمال سقوط بیشتر و درواقع آغاز روند نزولی بیت کوین را بسیار قوی دانست.
31/01/2023 پیتر برنت (Peter Brandt) معامله‌گر شناخته‌شده بازار کامودیتی بر اساس الگوی اهرم محصور که چندان شناخته‌شده نیست، برنت پیش‌بینی کرده است که بیت کوین به کف قیمت خود رسیده و احتمالا روند صعودی را در پیش خواهد گرفت. قیمتی که برنت برای این صعود اعلام کرده، ۲۵.۷۰۰ دلار است.
29/01/2023 ادوارد مویا (Edward Moya) تحلیلگر مجموعه Oanda در صورتی که مقامات بانک مرکزی آمریکا پیروی از سیاست‌های انقباضی را در دستور کار خود قرار دهند، می‌توان احتمال کاهش قیمت را برای بیت کوین پیش‌بینی کرد. البته تا زمانی که بانک مرکزی افزایش نرخ بهره را ثابت نگه دارد، می‌توان جو مناسب و شرایط باثبات را برای بیت کوین متصور شد.
28/01/2023 گلن سی ویلیامز (Glenn C Williams) تحلیلگر بازار رمزارزها و بازارهای مالی سنتی در این زمان شاهد آن هستیم که بیت کوین در کشورهای مختلف با هدف‌های متفاوت مورداستفاده قرار می‌گیرد. در ایالات متحده افراد بیشتر برای سفته‌بازی به سمت بیت کوین جذب شده‌اند در حالی که در کشورهایی که اقتصاد فروپاشیده با تورم بالایی دارند، مردم برای سرمایه‌گذاری و ابزاری برای پوشش تورم به بیت کوین روی آورده‌اند. با توجه به آنچه گفته شد واضح است که این رمزارز در میان عموم به مقبولیت رسیده و درخواست برای آن با اهداف مختلف رو به افزایش است بنابراین می‌توان آینده قیمتی بیت کوین را صعودی دانست.
25/01/2023 کیت آلن (Keith Alan) بنیان‌گذار پلتفرم Material Indicator به اعتقاد کیت آلن هنوز برای گفتن صعودی بودن یا نبودن روند حاضر زود است و تا زمانی که تاییدیه‌هایی در نمودار قیمتی مشاهده نشود نمی‌توان جریان جاری را صعودی دانست. او همچنین گفت تنها پس از شکست میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای آن هم با یک کندل کامل، می‌توان گفت که نمواد صعودی است. برای پیش‌بینی باید دید کندل‌ها چگونه رفتار می‌کنند.
24/01/2023 جیمز ادواردز (James Edwards) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال در اواخر هفته شاهد آن بودیم که شاخص‌های بازارهای S&P500 و نزدک روند صعودی را تجربه کرده‌اند و این همان چیزی است که در نمودار قیمتی بیت کوین نیز دیده شد. درواقع این تنها بیت کوین نبود که افزایش قیمت را ثبت کرد بلکه به دلیل توقف رشد تورم، افراد بیشتری قصد داشتند که ریسک فعالیت خود را در بازارهای مالی افزایش دهند بنابراین احتمالا روند صعودی بیت کوین برای بازه‌ی کوتاه‌مدت در جریان باشد. جیمز ادواردز در انتها به این نکته اشاره کرد که برای شروع روندهای صعودی در بازار ارزهای دیجیتال باید مشکلاتی همچون سقوط صرافی رمزارز FTX رفع شوند.
22/01/2023 هورن‌هیرز (HornHairs) تحلیلگر آزاد بازار رمزارزها به اعتقاد این تحلیلگر از سال ۲۰۱۵ به بعد شاهد یک چرخه صعودی_نزولی در نمودار قیمتی بیت کوین بوده‌ایم که در این چرخه روندهای صعودی ۱۵۲ هفته و روندهای نزولی ۵۲ هفته به طول انجامیده‌اند. این تحلیلگر با انتشار داده‌هایی در رابطه با مدت‌زمان صعود و افت قیمت بیت کوین پیش‌بینی کرده است که در صورتی که قرار باشد باز هم این چرخه تکرار شود، ۱۰۰۱ روز باقی مانده است تا باز هم شاهد شروع روند صعودی بیت کوین باشیم.
17/01/2023 دِ کریپتو لمون (TheCryptoLemon) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال این تحلیلگر با به اشتراک گذاشتن یک تصویر از نموارد قیمتی بیت کوین گفت: متاسفانه در حال حاضر هنوز به کف قیمت نرسیده‌ایم و احتمال افت بیشتر قیمت وجود دارد. دِ کریپتو لمون صعود اخیر بیت کوین را تله گاوی عنوان کرد.
16/01/2023 کریس بورنیسک (Chris Burniske) مدیر سابق Ark invest به اعتقاد کریس بورنیسک روند نزولی قیپت بیت کوین به اتمام رسیده است و فروشندگان بیت کوین در این شرایط متضرر خواهند شد چراکه شرایط این رمزارز تغییر کرده است و همچون دفعات پیش شاهد افت قیمت بیت کوین نخواهیم بود.
05/01/2023 مایک مک‌گلون (Mike McGlone) استراتژيست ارشد بلومبرگ با توجه به کاهش عرضه‌ی بیت کوین و همچنین افزایش پذیرش این رمزارز در میان مردم، پیش‌بینی می‌شود که قیمت هر واحد بیت کوین تا سال ۲۰۲۵ میلادی به ۱۰۰ هزار دلار برسد. مک گلون پیش از این و در اکتبر سال ۲۰۲۰ نیز قیمت ۱۰۰ هزار دلار را برای بیت کوین پیش‌بینی کرده بود و هنوز هم بر باور خود پایبند است.
03/01/2023 اریک ورهیس (Erik Voorhees) مدیرعامل صرافی shapeshift اریک ورهیس معتقد است که بیت کوین در سال جاری (۲۰۲۳) می‌تواند سرمایه‌گذاران خود را امیدوار کند. بر اساس پیش‌بینی اریک ورهیس بیت کوین می‌تواند تا فصل تابستان رشد ۲.۵ برابری را تجربه کند و به قیمت ۴۰ هزار دلار برسد.
29/11/2022 جیک وویاستیک (Jake Wujastyk) نائب‌رئیس TrendSpider به گفته جیک وویاستیک قیمت بیت کوین به محدوده ۱۰/۷۶۰ الی۱۳/۸۸۰ دلار خواهد رسید. این کارشناس با پیدا کردن شباهت‌هایی میان اوج گرفتن قیمت در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ با صعود اخیر بیت کوین گفت: همانند این روندها، بیت کوین ناچار است به قیمت بسته شدن کندل‌ها در زمان تشکیل کندل نزولی پس از صعود در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ برسد.
22/11/2022 لوکاس اوتومورو (Lucas Outumuro) تحلیلگر into the block به اعتقاد لوکاس اوتومورو بیت کوین در کف قیمتی خود در حال معامله شدن است و در حال حاضر بیش از نیمی از دارندگان بیت کوین در ضرر هستند. با بررسی شرایط بیت کوین در گذشته متوجه خواهیم شد که پس از چنین وضعیتی، بیت کوین روندی صعودی را آغاز کرده است. البته لوکاس اوتومورو در انتها به این اصل اشاره کرد که هیچ تضمینی در تکرار روندهای پیشین وجود ندارد.
20/11/2022 پلن بی (PlanB) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال بر اساس آنچه صفحه S2F منتشر کرده است بر مبنای مدل انباشت (که ساخته PlanB است)، قیمت بیت کوین در حال حاضر باید ۷۲ هزار دلار باشد. با توجه به اتقادات به مدل انباشت، PlanB همچنان از آن حمایت کرده و معتقد است که در بازه‌ی بلندمدت بیت کوین می‌تواند به هدف خود بر اساس این مدل برسد.
13/11/2022 ایلان ماسک مدیرعامل اسپیس‌ایکس ایلان ماسک به تازگی در گفتگوی صوتی که در توئیتر داشته است به ارزنده بودن و آینده‌ی روشن ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم و دوج کوین اشاره کرد. البته ایلان ماسک به شنوندگان خود هشدار داد که دارایی‌های خود را در کیف پول سرد نگه‌دادی کنند و نه در کیف پول صرافی.
05/11/2022 ادوارد مویا (Edward Moya) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال در Oanda با توجه به شرایطی که در آن قرار گرفته‌ایم، پیش‌بینی می‌شود که نرخ بهره بانکی کاهش یابد. با کم شدن شتاب در افزایش نرخ بهره که احتمالا سیاست اتخاذی از سوی بانک مرکزی آمریکا خواهد بود، احتمال می‌رود که بیت کوین و به طور کلی بازار ارزهای دیجیتال در بازه‌ی کوتاه‌مدت در شرایط بهتری قرار گیرند.
30/10/2022 اسمارت کانترکتر (Smart Conrtractor) تحلیلگر بازار رمزارزها با توجه به شرایطی که در نمودار قیمتی دوج کوین قابل مشاهده است، پیش‌بینی می‌شود که این رمزارز آغاز روندی بسیار مثبت را نشان می‌دهد. این تحلیلگر به دنبال‌کنندگان خود در توئیتر گفت که قصد دارد بیت کوین‌های خود را برای مدتی (حداقل چند ماه) به دوج کوین تبدیل کند.
23/10/2022 شرکت تحلیلی سنتیمنت (Santiment) با توجه به شاخص MVRV که تفاوت ارزش ذاتی و قیمت رمزارزها در بازار را نشان می‌دهد پیش‌بینی می‌شود که ارزش ارز دیجیتال کاردانو در سه ماه آینده با قیمتی دوبرابر قیمتی فعلی آن برسد!
12/10/2022 آبرام چارت (Abram Chart) تحلیلگر وبسایت کریپتو کوانت به تازگی آدرس‌هایی که ۱۰۰ الی ۱۰۰۰ واحد بیت کوین داشته‌اند، به میزان زیادی دارایی خود را به صرافی‌های اسپات وارد کرده‌اند که این موضوع را می‌توان نشانه‌ای برای تمایل بیشتر بازار به تجربه‌ی قیمت‌های پایین‌تر دانست.
20/09/2022 گرث سولووی (Gareth Soloway) استراتژيست شرکت In the money stock شاخص دلار به بیشترین اندازه خود در طی ۲۰ سال گذشته رسیده است و احتمالا این روند ادامه‌دار خواهد بود، با چنین شرايطی پیش‌بینی می‌شود که قیمت بیت کوین به ۱۲ هزار دلار برسد.
18/09/2022 مایک مک گلون (Mike McGlone) تحلیلگر بلومبرگ باتوجه به محدود بودن عرضه و افزایش تقاضا برای بیت کوین به هیچ دلیل دیگری برای افزایش قیمت این رمزارز نیازی نیست. به اعتقاد مایک مک‌گلون، تا سال ۲۰۲۵ ارزش هر واحد بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید.
14/09/2022 دیو د ویو (Dave the wave) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال تحلیلگری با نام مستعار Dave the wave مدعی است که در شاخص‌های بیت کوین نشانه‌های صعودی دیده می‌شود. به گفته این تحلیلگر بااینکه کندل ماهیانه بیت کوین هنوز بسته نشده است، با احتمال بالایی شاهد سیگنال‌های تغییر روند در تایم‌فریم‌ ماهانه بیت کوین باشیم.
12/09/2022 بنجامین کاون (Benjamin Cowen) تحلیلگر بازار کریپتو بر اساس نمودار عرضه در گردش سودکرده و ضررکرده قیمت بیت کوین به کف رسیده است. زمانی که این شاخص متقاطع نباشد، قیمت بیت کوین به کف نرسیده است که روز گذشته تقاطع در شاخص مربوط به بیت کوین را شاهد بودیم. بد نیست بدانید در حال حاضر قیمت بیت کوین با رشدی که چند ساعت پیش تجربه کرد از ارزش ۲۲ هزار دلار فراتر رفته است.
04/09/2022 کایل مک‌دونالد (Kyle McDonald) محقق مستقل فعال در حوزه ارزهای دیجیتال با به‌روز‌رسانی شبکه اتریوم، بیت کوین به عنوان تنها رمزارز بزرگ بازار بر اساس روش اثبات‌کار به فعالیت خود ادامه خواهد داد. به گفته مک دونالد از آنجا که بیت کوین انرژی زیادی مصرف می‌کند و باعث مشکلات زیست‌محیطی می‌شود، تمرکز فعالان محیط زیست و مقامات روی عملکرد آن باعث کاهش قیمت این رمزارز می‌شود و احتمالا این ارز دیجیتال دیگر هیچ‌وقت قیمت ۶۹ هزار دلار را تجربه نخواهد کرد.
31/08/2022 برایان بروکس (Brian P. Brooks) مدیر عامل صرافی بایننس آمریکا تلاش مدیران بانک مرکزی آمریکا برای مهار تورم باعث لطمه زدن به قیمت بیت کوین می‌شود. بروکس در این‌باره گفت: سیاست‌های سخت‌گیرانه فدرال رزرو باعث این باور عمومی می‌شود که فدرال در حال کنترل و حفظ فشار است، که این امر باعث آسیب به قیمت بیت کوین خواهد شد.
29/08/2022 راجر (Rager) تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال پیش‌بینی می‌شود که در ماه سپتامبر (شهریور_مهر) قیمت بیت کوین حدودا ۵ درصد کاهش داشته باشد، البته این روند نزولی مقطعی است. به اعتقاد راجر بیت کوین‌ در سال آینده احتمالا در محدوده‌ی قیمتی ۱۸ تا ۴۸ هزار دلار در میان کاربران مبادله شود.
28/08/2022 دنی داون (Danny Devan) کارشناس سرمایه گذاری ارزهای دیجتال در پی خبرهای منتشر شده از صرافی مت گاکس در رابطه بادفروش ۱۳۷ هزار واحد بیت کوین، باید بگویم که آنها قصد ندارند بیت کوین ها را در یک روز عرضه کنند بلکه این پروسه ممکن است ماه ها به طول بیانجامد. پیش‌بینی می‌شود در پی عرضه این بیت کوین‌ها، بازار ارزهای دیجتال روندی نزولی داشته باشند البته نه به شدت و به یک‌باره.
27/08/2022 جاش اولشویچ (Josh Olszewicz) مدیر بخش تحقیقات مؤسسه سرمایه گذرای Valkyrie سخنرانی جورم پاول در رابطه با مهار تورم ، باعث کاهش قیمت بیت کوین‌ تا ۱۹٫۹۴۵ شد. پیش‌بینی می‌شود که در ماه سپتامبر نرخ بهره ۰.۷۵ واحد افزایش داشته باشد و این افزایش تا زمانی که تورم مهار و میزان بیکاری کاهش قابل ملاحظه‌ای داشته باشد، ادامه دارد.
27/08/2022 برایان آرمسترانگ مدیر عامل صرافی کوین‌بیس با توجه به شرایط اقتصادی موجود، پیش بینی ارزهای دیجیتال بسیار دشوار است اما با این وجود پیش‌بینی می‌شود روند نزولی بازار رمزارزها تا یک سال و نیم آینده ادامه داشته باشد و پس از آن احتمالا این بازار از روند کاهشی خارج و وارد مرحله بازیابی می‌شود.
27/08/2022 سرهی ژدانوف (Serhii Zhdanov) مدیرعامل صرافی EXMO تورم در اکثر کشورهای جهان وجود دارد و به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی بسیاری از مردم سرمایه‌های خود را برای تامین مایحتاج زندگی می‌فروشند. با توجه به شرایط موجود انتهای مسیر نزولی مشخص نیست.
22/08/2022 رائول پال (Raoul Pal) مدیرعامل سابق گلدمن ساکس به احتمال قوی به دلایلی از جمله پذیرش شبکه، بالا رفتن تعداد رمزارزها و کاربران آنها در ۱۰ سال آینده شاهد رشد ۲۰۰ برابری بازار کریپتو خواهیم بود. پال در ادامه افزود حتی در صورت اشتباه بودن ۹۰ درصد پیش‌بینی من، ارزش بازار ارزهای دیجیتال از یک تریلیون دلار به ۲۰ تریلیون دلار خواهد رسید.
21/08/2022 پیتر برنت (Peter Brandt) تحلیل‌گر و معامله‌گر باسابقه ارزهای دیجیتال بیت کوین پس از گذراندن روند نزولی در طی چند هفته گذشته در مسیر صعودی قرار گرفت، بنا بر گفته‌ی پیتر برنت، با توجه به الگوی شکل گرفته در نمودار قیمتی بیت کوین، پادشاه رمزارزها به کف قیمت خود رسیده است و برای صعود به حمایت سرمایه‌گذاران نیازمند است.
20/08/2022 متیو هوگان (Matthew Hougan) مدیر ارشد سرمایه‌گذاری بیت‌وایز اینوستمنتس قیمت بیت‌ کوین توانایی رشد ۲,۲۷۳ درصد بیشتر از سطح فعلی خود را دارد بر این اساس می‌توان انتظار بیت‌ کوین ۵۰۰ هزاردلاری را در بلندمدت داشت. متیو هوگان معتقد است که بیت کوین در مرحله افزایش ارزش است و پتانسیل آن را دارد که به بازار طلا نزدیک شود. وی افزود وضعیت بیت‌ کوین در حال حاضر با شرایط بازار طلا در دهه ۷۰ میلادی قابل مقایسه است.
09/08/2022 جف دورمن (Jeff Dorman) مدیر اجرایی شرکت Arca فردا قرار است گزارشی از شاخص قیمت مصرف‌کننده آمریکا منتشر شود و بسیاری از فعالان بازار منتظر این گزارش هستند تا بتوانند نشانه‌هایی از کنترل تورم را از آن دریافت کنند. جف دورمن نیز با اشاره به این موضوع نمونه‌هایی را ارائه داده است که عبور از پیک تورم و در نتیجه پایان زمستان بازار ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهد.
01/08/2022 بودی پینکر(Bodhi Pinkner) تحلیلگر شرکت Arca با ضدتورمی شدن اتریوم که پس از ادغام صورت می‌گیرد، می‌توانیم منتظر افزایش قیمت اتریوم باشیم. بودی پینکر به اتخاذ سیاست‌های پولی انقباضی از سوی برخی از کشورها اشاره کرد و گفت انتظار دارد که قیمت اتریوم در برابر بیت کوین افزایش یابد و این ارز دیجیتال قابلیت آن را خواهد داشت که جای بیت کوین در رتبه اول را بگیرد.
30/07/2022 کریپتوهمستر (CryptoHamster) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال احتمالا پیش‌بینی شکست روند صعودی بیت کوین که توسط برخی از تحلیلگران ارائه شده بود، درست نخواهد بود. با توجه به شرایط کنونی بیت کوین پیش‌بینی می‌شود که در بازه‌ی کوتاه‌مدت، بیت کوین بتواند به قیمت ۲۶ هزار دلار برسد.
26/07/2022 روت (Root) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال با مقایسه دو روند نزولی در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ مشاهده خواهید کرد که نرخ بیت کوین، برای یک بازه زمانی پایین‌تر از قیمت تحقق‌یافته قرار گرفت و پس از آن بازار روند صعودی خود را آغاز کرد. قیمت این رمزارز در سال ۲۰۱۸ برای ۱۳۳ روز و در سال ۲۰۱۴ برای سه دوره‌ی ۶۹، ۸۴ و ۱۲۱ روزه پایین‌تر از قیمت تحقق‌یافته قرار گرفت. اما در حال حاضر ۳۵ روز است که قیمت بیت کوین در این محدوده قرار گرفته است و ممکن است قیمت تحقق‌یافته این بار همچون یک حمایت برای اين رمزارز عمل کند و یا اینکه به پایین‌تر از این شاخص سقوط کند.
23/07/2022 مایکل ون دی پوپ (Michael Van de Pope) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال سطح ۲۳.۵۰۰ دلار یک مقاومت قوی برای بیت کوین به حساب می‌آید و آنچه در ادامه پیش بیاید، روند قیمتی بیت کوین را تعیین می‌کند. این تحلیلگر افزود در صورتی که قیمت بیت کوین از سطح ۲۳.۸۰۰ دلار عبور کند می‌توان انتظار یک روند صعودی را از این رمزارز داشت که هدف بعدی آن ۲۸ هزار دلار خواهد بود، البته اینها زمانی محقق می‌شود که بیت کوین به بالای قیمت ۲۳.۸۰۰ دلار برسد نه اینکه به سطح حمایتی ۲۱.۵۰۰ بازگردد.
20/07/2022 وال مپ (whale map) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر مقاومت اصلی بیت کوین که باید از آن عبور کند، ۲۷.۱۰۰ دلار است. به دلیل آنکه حجم معاملات اخیر بیت کوین بسیار پایین بوده است دیگر مقاومت‌های موجود در سر راه این قیمت چندان جدی به نظر نمی‌رسند.
19/07/2022 ادوارد مویا (Edward Moya) تحلیلگر موسسه Oanda بیت کوین اخیرا توانسته است عملکرد خوبی را از خود نشان دهد و اگر این رمزارز بتواند شرایط خود را برای دو هفته‌ی آینده نیز ثابت کرده و در همین ناحیه باقی بماند، می‌توان امیدوار بود که زمستان ارزهای دیجیتال به پایان رسیده باشد.
17/07/2022 رکت کپیتال (Rekt Capital) تحلیلگر مطرح بازار ارزهای دیجیتال پادشاه ارزهای دیجیتال، بیت کوین مدتی است که در محدوده‌ی ۱۹ الی ۲۲ هزار دلار نوسان می‌کند، تا زمانی که یکی از این سطوح که نقش حمایت و مقاومت ایفا می‌کنند شکسته نشوند، این روند ادامه خواهد داشت و این حرکات قرار نیست جو روانی بازار را تحت‌تاثیر قرار دهد.
16/07/2022 کریگ الارم (Craig Erlam) تحلیلگر موسسه Oanda علی‌رغم عملکرد خوب بیت کوین در برابر اخبار و حوادث منفی که اخیرا رخ داد، نمی‌توان این مورد را به معنای بهبود شرایط بازار دانست. کریک الارم اضافه کرد اعلام ورشکستگی‌ها در حوزه ارزهای دیجیتال که این روزها شاهد آن هستیم یک موضوع نگران‌کننده است که در صورت افت قیمت بیشتر بیت کوین، نگرانی در این مورد بیجا نخواهد بود.
13/07/2022 ملتم دمیرورز (Meltem Demirors) مدیر استراتژی شرکت Coinshares دمیرورز معتقد است که بیت کوین یک دارایی چرخه‌ای است که صعود و نزول‌هایی را تجربه می‌کند. از زمانی که بیت کوین با قیمت ۶۹ هزار دلار مبادله می‌شد، به میزان ۷۲ درصد افت ارزش داشته است با این حال پیش‌بینی می‌شود که این رمزارز افت بیشتری را تجربه کند. دمیرورز با اشاره به این موضوع که محدوده‌ی ۲۰ هزار دلار یک حمایت بسیار قوی برای بیت کوین است افزود، در صورت افت بیشتر بعید است که قیمت بتواند از ۱۴ هزار دلار هم عبور کند. در نهایت ملتم دمیرورز با درخشان خواندن آینده‌ی بیت کوین، بسیاری از دیگر ارزهای دیجیتال را محکوم به حذف از بازار دانست.
12/07/2022 رکت کپیتال (Rekt Capital) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال آلت کوین‌ها نواحی مقاومتی دا پیش روی خود دارند و در صورتی که موفق نشوند از این نواحی عبور کنند احتمالا با افت قیمت ۳۰ درصدی مواجه خواهند بود. این تحلیلگر به اشباع فروش در بیت کوین نیز اشاره کرد.
06/07/2022 جردن بلفورت (Jordan Belfort) کارآفرین و سرمایه‌گذار آمریکایی جردن بلفورت که اخیرا نظرات مثبتی در رابطه با بیت کوین داشته است گفت که در طی ۳ الی ۵ سال آینده بیت کوین سهام‌داران خود را به سود می‌رساند. او به هولدرهای بیت کوین توصیه کرد که دارایی‌های های بیت کوین خود را حداقل تا ۳۶ ماه دیگر نگه دارند.
05/07/2022 راس می‌فیلد (Ross Mayfield) کارشناس سرمایه‌گذاری شرکت مالی بایرد راس می‌فیلد معتقد است که قیمت بیت کوین ممکن است کاهش بیشتری را تجربه کند. وی همچنین افزود در صورتی که افزایش نرخ بهره بانکی ادامه یابد، عموم مردم به سمت بازارهای پرخطر نخواهند آمد.
04/07/2022 ویل کلمنته (Will Clemente) بنیان‌گذار شرکت Blockware Solution ویل کلمنته بر خلاف بسیاری از تحلیلگران که قیمت ۱۰ تا ۱۲ هزار دلار را به عنوان کف قیمتی بیت کوین معرفی کرده‌اند گفت: قیمت پادشاه رمزارزها از ۱۵.۷۵۰ دلار کمتر نخواهد شد. تحلیل کلمنته بر اساس ۵ شاخص تشخیص کف قیمتی بوده است که در سایت تحلیل آنچین گلسنود وجود دارند.
03/07/2022 کاپو (Capo) تحلیلگر مطرح بازار ارزهای دیجیتال به اعتقاد کاپو محدوده‌ی ۱۵.۸۰۰ الی ۱۶.۲۰۰ دلار را برای بیت کوین، ۶۵۰ الی ۷۵۰ دلار برای اتریوم، ۱۸ الی ۲۰ دلار برای سولانا و ۰.۲۹ الی ۰.۳۲ دلار نیز برای کاردانو را می‌توان محدوده‌ی حمایتی جدید در نظر گرفت و احتمالا این رمزارزها به محدوده‌های گفته شده خواهند رسید. کاپو پیش از این (۲۶ مارس/۶ فروردین)، زمانی که بیت کوین در قیمت ۴۴.۵۰۰ دلار معامله می‌شد، قیمت ۲۱ هزار دلار را برای این رمزارز پیش‌بینی کرده بود.
02/07/2022 بریان کلی (Brian Kelly) تحلیلگر Fast money بریان کلی خبری خوب از رسیدن احتمالی بیت کوین به کف قیمتی خود منتشر کرد، البته به اعتقاد بریان کلی ممکن است بیت کوین ۵۰ درصد ارزش فعلی خود را از دست بدهد و به حمایت جدیدی در محدوده ۱۰ هزار دلار برسد.
02/07/2022 رکت کپیتال(RektCapital) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال در ریزش سال ۲۰۱۸ بیت کوین، حجم خرید قابل قبول برای شروع دوباره روند صعودی پس از افت ارزش ۲۰درصدی شکل گرفت. با افت ۲۰ درصد قیمت در حال حاضر، ارزش بیت کوین به ۱۶.۴۰۰ دلار خواهد رسید.
29/06/2022 مارک کیوبن (Mark Cuban) کارآفرین و سرمایه‌گذار آمریکایی بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی زمانی پیشرفت کرده و صعود خود را آغاز می‌کنند که برنامه‌های کاربردی در این حوزه پیشرفت کنند. مارک کیوبن نسخه‌ی غیرمتمرکز از یک نرم‌افزار حسابداری را مثال زد و گفت در صورت پیشرفت در چنین کاربردهایی در فضای رمزارزها، حتما شاهد افزایش قیمت‌ها و جذب شدن عموم مردم به این عرصه خواهیم بود.
28/06/2022 رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) نویسنده پدر پولدار، پدر بی‌پول رابرت کیوساکی با اشاره به این موضوع که برندگان از خطاهای گذشته‌ی خود درس می‌گیرند گفت: در انتظار بیت کوین یک هزار و صد دلاری هستم تا در آن قیمت بر مقدار بیت کوین خود اضافه کنم.
26/06/2022 چانگ پنگ ژائو(Changpeng Zhao) مدیرعامل صرافی بایننس مدیرعامل صرافی بایننس معتقد است که قیمت بیت کوین در دو سال آینده همچنان زیر ۶۹ هزار دلار باقی خواهند ماند. وی افزود با وجود این تصور که قیمت بیت کوین در حال حاضر بسیار پایین است اگر سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ را بررسی کنید متوجه خواهید شد که قیمت بیت کوین در محدوده ۳ الی ۶ هزار دلار معامله می‌شد و قطعا مردم در آن زمان از شنیدن بیت کوین ۲۰ هزاردلاری بسیار خوشحال می‌شدند.
25/06/2022 کریگ الارم (Craig Elarm) تحلیلگر ارشد Oanda علی‌رغم تحرکات مثبتی که بیت کوین در این هفته از خود نشان داد، می‌توان آخر هفته یعنی شنبه و یکشنبه را یک سنجش برای این رمزارز به حساب آورد. حمایت‌های موجود چندان قوی نیستند و از دست رفتن حمایت‌ها این بار می‌تواند منجر به از بین رفتن اعتماد سرمایه‌گذاران بیت کوین شود.
21/06/2022 مایک آلفرد (Mike Alfred) تحلیل‌گر بازار رمزارزها به اعتقاد مایک آلفرد بیت کوین احتمالا قیمت‌های پایین‌تر را نیز لمس خواهد کرد. مایک آلفرد افزود قیمت بیت کوین تا سطحی نزول می‌کند که سرمایه‌گذارانی همچون سلسیوس که به میزان زیادی بر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند نیز دچار زیان شوند.
20/06/2022 رکت کپیتال (Rekt Capital) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال بیت کوین از ابتدای پیدایش تا به امروز ۴ بار تجربه‌ی از دست دادن بیش از ۶۰ درصد از ارزش خود از اوج قیمت را داشته است که افت ارزش حاضر آن که از ماه نوامبر ۲۰۲۱ آغاز شده بود یکی از این ۴ تجربه است و باعث شد بیت کوین ۷۴ درصد ارزش خود را از دست بدهد. با رسیدن به زیر میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای در سه روند نزولی پیشین، بیت کوین روندی صعودی را از همان نواحی آغاز کرد، بنابراین پیش‌بینی می‌شود که این رمزارز مدت زیادی در این محدوده باقی نماند.
19/06/2022 جیم کرامر (Jim Cramer) سرمایه‌گذار شناخته‌شده‌ آمریکایی جیم کرامر که مجری‌ نیز است گفته است که قیمت این رمزارز تا ۱۲ هزار دلار افت خواهد کرد. بد نیست بدانید در حال حاضر قیمت بیت کوین در محدوده‌ی ۱۹ هزار دلار در نوسان است.
18/06/2022 آدام بک (Adam Back) مدیرعامل شرکت بلاک‌استریم با وجود افت شدید ارزش بیت کوین، آدام بک معتقد است که ارزش این رمزارز تا انتهای سال میلادی به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد. وی دلیل پیش‌بینی خود را احتمال تایید ETF بیت کوین شرکت گری اسکیل توسط کمیسیون بورس ایالات متحده و از بین رفتن همبستگی روند بیت کوین و بازارهای مالی سنتی ذکر کرده است.
16/06/2022 سم زل (Sam Zell) موسس Equity Group Investment زل یک میلیاردر است که همیشه مخالف بیت کوین بوده است، سم زل دلیل مخالفت خود را درک نکردن امنیت بیت کوین عنوان کرد و گفت با اینکه قیمت بیت کوین به ۲۲ هزار دلار رسیده است اما به نظر من هنوز هم گران است.
15/06/2022 مایک نووگراتز (Mike Novogratz) مدیرعامل موسسه Galaxy digital مایک در کنفرانس مورگان استنلی که دو روز پیش برگزار شد گفت که کف قیمت بیت کوین محدوده‌ی ۲۰ الی ۲۱ هزار دلار و کف قیمت اتریوم ۱۰۰۰ دلار است. در حال حاضر بیت کوین با قیمت تقریبی 21.211 و اتریوم با قیمت تقریبی 1.113 هزار دلار معامله می‌شود.
13/06/2022 رائول پال (Raoul Pal) مدیرعامل Real Vision علی‌رغم سقوط بازار رمزارزها، می‌توان عکس‌العمل متفاوت کاربران را با اتفاق مشابه آن در سال ۲۰۱۸ دید، این بار کاربران، اکوسیستم را رها نکردند و این موضوع می‌تواند پذیرش بیشتر بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را در آینده نوید دهد. در صورتی که روند به همین صورت ادامه داشته باشد می‌توان پیش‌بینی کرد که تا سال ۲۰۳۰ کاربران به ۴ یا ۵ میلیارد نفر برسند. با توجه به نرخ پذیرش تکنولوژی بلاک چین می‌توان چنین پیش‌بینی کرد که از لحاظ پذیرش در میان مردم برتر از اینترنت عمل کند.
11/06/2022 یان ون اک (Jan VanEck) مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری VanEck Associates به اعتقاد یان ون اک، بیت کوین ظرفیت این را دارد که با توجه به شرایط و موقعیت موجود با رشد ۷۳۲ درصدی به ارزش ۲۵۰ هزار دلار برسد. ناگفته نماند که این پیش‌بینی از طرف ون اک برای چند دهه‌ی آینده اعلام شده است.
08/06/2022 الکس کوپتسکویچ تحلیلگر موسسه Fxpro بازار صعودی بیت کوین زمانی آغاز می‌شود که قیمت بیت کوین به دلیل فروش هودلرها و سرمایه‌گذاران میان‌مدتی به سطوح پایین‌تر برسد و به این ترتیب با جذاب شدن قیمت‌ افراد بیشتری اقدام به خرید کنند. پیش‌بینی می‌شود تا زمانی که ارزش بیت کوین به ۱۹.۸۰۰ دلار یعنی قیمت آن در سال ۲۰۱۷ و در طی رکود نرسد، نتوان انتظار صعود را داشت.
06/06/2022 جو دیپاسکواله (Joe Dipasquale) مدیرعامل صندوق رمزارزی BitBull تا زمانی که بیت کوین نتواند از محدوده ۳۱ الی ۳۲ هزار دلار با قدرت عبور کند، نمی‌توان انتظار صعود قیمت را داشت‌ از طرف دیگر زمانی که قیمت بیت کوین به زیر ۳۰ هزار دلار می‌رسد نیز با بالا رفتن تقاضا امکان پایین‌تر رفتن ارزش بیت کوین فراهم نخواهد شد.
29/05/2022 مایکل ون‌دی‌پوپ (Michael Van de Poppe) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال سطوح حمایتی ۲۸/۶۰۰ و ۲۸/۲۰۰ ارزش بالایی برای بیت کوین دارند چراکه در صورت از دست رفتن از محدوده‌ها قیمت تا ۲۸ هزار دلار افت خواهد کرد و پس از آن به ۲۶ هزار واحد می‌رسد. در صورت رسیدن قیمت بیت کوین به این محدوده‌ها انتظار افت شدید قیمت نیز برای بیت کوین وجود خواهد داشت.
27/05/2022 کاپو (Capo) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال با شرایطی که بیت کوین در حال تجربه‌ی آن است به نظر می‌رسد که این رمزارز پیش از آغاز دوباره‌ی روند صعودی خود سطح ۲۱ هزار دلار را لمس کند. این تحلیلگر معتقد است که برخی از ارزهای دیجیتال ۴۰ الی ۵۰ درصد افت قیمت خواهند داشت البته پس از این سقوط روندی صعودی برای بیت کوین و به طور کلی بازار ارزهای دیجیتال پیش‌بینی می‌شود.
25/05/2022 مایک مک گلون(Mike McGlone) تحلیلگر بلومبرگ بازار سهام یک روند رو به رشد را برای مدت زمان نسبتا طولانی حفظ کرده بود بنابراین عجیب نیست اگر اصلاح آن نیز زمان‌بر باشد. با توجه به تورم موجود در سطح دنیا چنین پیش‌بینی می‌شود که طلا، اوراق قرضه و بیت کوین بتوانند در یک سال آینده عملکرد بهتری را نسبت به سایر دارایی‌ها داشته باشند.
23/05/2022 بنجامین کاون (Benjamin Cowen) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال به اعتقاد بنجامین کاون با توجه به کلیت منفی بازار و با نگاهی به نمودار قیمتی جفت‌ارز کاردانو/بیت کوین می‌توان پیش‌بینی کرد که روند نزولی این جفت‌ارز همچنان ادامه دارد. کاون اضافه کرد در صورتی که قیمت کاردانو به حمایت خود که در سال ۲۰۱۸ ایجاد شده بود برسد، در ادامه‌ی روند نزولی بیش از نیمی از ارزش خود را از دست خواهد داد.
22/05/2022 مایکل ون‌دی‌پوپ (Michael Van de Poppe) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال در صورتی که قیمت بیت کوین از 29.300 دلار کمتر شود احتمال آن وجود خواهد داشت که افت قیمت تا ۲۶ هزار دلار ادامه یابد‌. ون‌دی‌پوپ پوپ افزود محدوده‌ی 29.200 الی 29.400 همان جایی است که احتمال برگشت قیمت بیت کوین تا ۳۲ هزار دلار نیز وجود دارد که البته پس از آن باز هم قیمت تا ۲۷ هزار دلار افت خواهد داشت.
21/05/2022 رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر فقیر کیوساکی همچنان معتقد است که بیت کوین در بلندمدت روندی صعودی دارد با این حال وی می‌گوید بیت کوین پیش از صعود خود یک دوره افت نامشخص قیمت را تجربه می‌کند. البته از آنجایی که فدرال رزرو فاسد است بیت کوین محکوم به صعود در بازه‌ی بلندمدت است.
20/05/2022 علی مارتینز (Ali Martinez) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال شاخص ترس و طمع به پایین‌ترین میزان خود در حدودا ۲ سال گذشته رسیده است. این شرایط در ماه مارس سال ۲۰۲۰ نیز وجود داشت که طی آن بیت کوین افت شدیدی را تجربه کرد و قیمت آن حدود ۶۰ درصد از ارزش خود را از دست داد و به ۳۸۰۰ دلار رسید اما پس از آن روند صعودی را آغاز کرد. در شرایط افت قیمت بیت کوین احتمالا خریدارانی که قصد خرید بیت کوین با قیمت پایین را دارند، به این بازار جذب خواهند شد.
17/05/2022 جان ران (John Roque) تحلیلگر موسسه تحقیقاتی 22V در حال حاضر ۳۵۸۰ مقاومت و ۲۰۰۰ دلار حمایت اتریوم در نظر گرفته می‌شود، در صورتی که اتریوم حمایت ۲۰۰۰ دلاری خود را از رست بدهد ارزش هر واحد آن تا ۴۲۰ دلار افت خواهد داشت و به عبارتی ۸۰ درصد ارزش روز خود را از دست خواهد داد.
15/05/2022 آرتور هیس (Arthur Hayes) یکی از موسسان صرافی بیت مکس به اعتقاد آرتور هیس بیت کوین و اتریوم همچنان به روند نزولی خود ادامه خواهند داد. Hayes افزود که خودش قصد خرید بیت کوین در قیمت ۲۰ هزاردلار و خرید اتریوم در قیمت ۱۳۰۰ دلار را دارد.
14/05/2022 موسسه تحقیقاتی دلفی دیجیتال(Delphi Digital) بنا بر آنچه موسسه دلفی دیجیتال منتشر کرده است قیمت بیت کوین ۵۵ درصد پایین‌تر از قیمت ATH (بالاترین قیمت ثبت شده) است و برای ۶ ماه آینده پیش‌بینی می‌شود که این رمزارز روندی خنثی یا منفی داشته باشد. این موسسه تحقیقاتی پیشنهاد کرده است که در صورتی که قصد خرید بیت کوین را دارید فعلا عجله نکنید.
10/05/2022 استیون مک کلارگ (Steven McClurg) یکی از موسسان شرکت Valkyrie به اعتقاد استیون مک کلارگ در صورتی که نرخ بهره بانکی آمریکا همچنان افزایش یابد انتظار طولانی‌تر شدن روند نزولی بازار و قیمت بیت کوین را داشته باشیم. در صورتی که بانک مرکزی آمریکا رشد نرخ بهره را در جلسه‌ای که در ماه سپتامبر برگزار می‌شود و مربوط به انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا است، متوقف کند و یا حتی کاهش دهد می‌توان انتظار داشت که باز هم نقدینگی به سمت بازار برگشته و وضعیت را بهبود دهد.
09/05/2022 پیتر شیف (Peter Schiff) مدیرعامل شرکت Euro Pacific Capital و منتقد بیت کوین پیتر شیف پیش‌بینی کرده است که در صورتی که بیت کوین افت قیمتی را تجربه کند و در طی آن قیمت به زیر ۳۰ هزار دلار برسد، احتمال آنکه بیت کوین را با قیمت زیر ۱۰ هزار دلار هم ببینیم اصلا بعید نیست.
08/05/2022 کوین اسونسون (Kevin Svensson) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال بیت کوین تا به حال توانسته است سه چرخه‌ی صعودی را ثبت کند. در تمام این روندهای صعودی زمانی که در تایم فریم ماهانه، کندل زیر میانگین متحرک ۲۰ ماه بسته می‌شد، صعود بیت کوین به اتمام می‌رسید. حالا کوین اسونسون با نشان دادن نمودار قیمتی این حالت را نشانه‌ای برای افت بیشتر قیمت بیت کوین می‌داند.
20/04/2022 مینکی وو (Minkyu Woo) تحلیلگر سایت کریپتوکوانت به اعتقاد مینکی وو، محدوده‌ی ۳۷ تا ۴۰ هزار دلار محدوده‌ی انباشت بیت کوین است. با افزایش روند خروج بیت کوین از صرافی‌ها در این محدوده‌ی قیمتی احتمال آنکه روندی صعودی آغاز شود وجود دارد.
20/04/2022 مایکل ون‌دی‌پوپ (Michael Van de Poppe) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال به اعتقاد این تحلیلگر محبوب برای بالا رفتن قیمت ریپل و لایت کوین باید ارزش دلار افت کند. مایکل ون‌دی‌پوپ با بررسی نمودار قیمتی ریپل گفت: به زودی افزایش شدید قیمتی را در ریپل خواهیم دید، وی افزود علاوه بر ریپل، لایت کوین نیز به زودی حرکت خود را در روندی صعودی آغاز خواهد کرد.
17/04/2022 پیتر برنت (Peter Brandt) معامله‌گر شناخته شده‌ی بازار ارزهای دیجیتال پیتر برنت معتقد است که با نگاهی به گذشته‌ی بیت کوین می‌توان چنین گفت که ارزش بیت کوین تا دو سال آینده به اندازه ۱۰برابر رشد خواهد کرد.
16/04/2022 الکس کوپتسیکویچ (Alexander Kuptsikevich) تحلیلگر بازارهای مالی با از دست رفتن قطعی حمایت ۴۰ هزار دلار بیت کوین، احتمال رفتن به زیر سطح قبلی یعنی ۳۸ هزار دلار افزایش خواهد یافت با این حال در صورتی که بیت کوین بتواند این سطح حمایتی را حفظ کند پیش‌بینی می‌شود که روندی صعودی و متعادل را پیش بگیرد.
12/04/2022 یان آلمن(Yann Allemann) هم بنیان‌گذار وبسایت تحلیلی گلسنود به اعتقاد یان آلمن روند بلندمدت بیت کوین برخلاف روند کوتاه‌مدت آن صعودی است. آلمن اضافه کرد با بررسی شاخص‌های بلندمدت متوجه خواهید شد که سرمایه‌گذاران قصد نگه‌داری دارایی خود را دارند.
12/04/2022 آرتور هیز (Arthur Hayes) مدیرعامل پیشین صرافی bitmex به گفته‌ی آرتور هیز قیمت بیت کوین قبل از آغاز سه‌ماهه سوم سال جاری میلادی، به سطح ۳۰ هزار دلار خواهد رسید. هیز همچنین افزود که انتظار دارد قیمت اتریوم تا انتهای ماه ژوئن تا ۲۵۰۰ دلار سقوط کند.
10/04/2022 جیسون اوربان (Jason Urban) مدیرعامل galaxy digital هرچند معتقد بودم بیت کوین کوین تا پایان سال ۲۰۲۲ رشد ۱۰۰درصدی خواهد داشت، با توجه به شرایط کنونی بازار می‌توان پیش‌بینی کرد که رشد ۱۰۰درصدی در اوایل سال ۲۰۲۳ محقق شود. جیسون اوربان رشد ۱۰۰درصدی اتریوم تا اوایل سال ۲۰۲۳ را نیز پیش‌بینی کرده است.
05/04/2022 DigitalCoinPrice پلتفرم پیش‌بینی این پلتفرم قیمت 67,869 دلار را تا پایان سال ۲۰۲۲ برای بیت کوین پیش‌بینی کرده است. بنا بر تحلیل این وبسایت، تا انتهای سال ۲۰۲۵ قیمت بیت کوین به 94,527 دلار و تا انتهای سال ۲۰۲۸ قیمت این رمزارز به 146,331 دلار خواهد رسید.
04/04/2022 رکت کپیتال تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال به اعتقاد رکت کپیتال در صورتی که بیت کوین بتواند در ماه مارس مقاومت ۴۷ هزار دلار را به حمایت تبدیل کند، می‌توان انتظار داشت که این رمزارز تا سطح ۵۷ هزار دلار صعود کند.
03/04/2022 مایکل ون دپوپ(Michael Van de Poppe) تحلیلگر ارزهای دیجیتال رسیدن قیمت بیت کوین به ۴۵ هزار دلار می‌تواند نشانه‌ای از ضعف روند صعودی این رمزارز باشد. با این حال در صورتی که این اتفاق نیفتد بیت کوین این پتانسیل را دارد که تا آخر این هفته با قیمت ۵۰ هزار دلار معامله شود.
31/03/2022 نیکلاس مرتن (Nicholas Merten) تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال بیت کوین یک مقاومت در محدوده‌ی ۴۸ هزار دلار تا ۵۲ هزار دلار دارد و در صورتی که بتواند این مقاومت را به حمایت تبدیل کند، می‌توان انتظار داشت که قیمت این رمزارز تا ۷۰ هزار دلار صعود کند.
30/03/2022 فیلیپ سوئیفت تحلیلگر آزاد ارزهای دیجیتال به اعتقاد فیلیپ معمولا ساده‌ترین تحلیل‌ها درست هستند، از همین رو فیلیپ سوئیفت با اشاره به میانگین متحرک یک ساله‌ی بیت کوین گفت، هر زمان قیمت بیت کوین به این سطح رسیده، یک روند صعودی را آغاز کرده است پس حالا با رسیدن دوباره قیمت bitcoin به این میانگین متحرک می‌توان انتظار یک روند صعودی را برای این ارز دیجیتال داشت.
28/03/2022 جو دی‌پاسکواله موسس و مدیرعامل PitBull Capital شاخص ترس و طمع بیت کوین در حال حاضر در وضعیت خنثی قرار گرفته است، از طرف دیگر دیدگاه سرمایه‌گذاران صعودی بودن روند بیت کوین است. به اعتقاد جو دی‌پاسکواله، بیت کوین برای آنکه بتواند به روند صعودی خود ادامه دهد باید بتواند بالای سطح ۴۶ هزار دلار تثبیت شود، وی همچنین اضافه کرد که این هفته به دلیل آنکه آخرین هفته‌ی سه‌ ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۲ است احتمالا پرنوسان و البته تعیین کننده برای روند بازار و بیت کوین خواهد بود.
28/03/2022 استفن اولت (Stephane Ouellette) مدیر اجرایی شرکت سرمایه‌گذاری FRNT Financial بر اساس داده‌های سایت‌های تحلیلی آنچین، میزان بیت کوین‌هایی که از صرافی‌ها برداشت شده‌اند افزایش داشته است. استفن اولت در این مورد گفته است که کاهش میزان بیت‌کوین‌ در صرافی‌ها می‌تواند نشانه‌ای از صعود قیمت این رمزارز باشد.
15/03/2022 استیو وزنیاک (Steve Wozniak) از موسسان اپل استیو وزنیاک با معرفی بیت کوین به عنوان معجزه‌ی ریاضی گفت، بیت کوین روزی قیمت ۱۰۰ هزار دلار را خواهد دید و من این را بدون هیچ محاسباتی می‌گویم. البته وزنیاک خود را به عنوان سرمایه‌گذار معرفی نکرده و صرفا خواسته تجربیاتی در این زمینه کسب کند.
15/03/2022 آنتونی اسکاراموچی (AnthonyScaramucci) بنیان‌گذار شرکت sky bridge capital قیمت هر واحد بیت کوین در یک الی یک سال‌و‌نیم آینده، ۶ رقمی خواهد شد. آنتونی اسکاراموچی دلیل پیش‌بینی خود را سازگاری بیت کوین با عوامل اقتصادی کلان در آینده‌ی نزدیک عنوان کرد.
06/03/2022 نایجل گرین مدیر اجرایی گروه مشاوره مالی deVere با توجه به شرایط کنونی بیت کوین و با وجود جنگ میان اوکراین و روسیه و نبود پول که منجر به روی آوردن گروهی به ارزهای دیجیتال شده است، پیش بینی می‌شود که قیمت بیت کوین تا انتهای ماه مارس به ۵۰ هزار دلار برسد.
23/02/2022 نادیا ایوانووا مدیرعامل شرکت LAtelier بنا بر گفته‌ی نادیا ایوانووا بازار ارزهای دیجیتال هنوز وارد زمستان خود نشده است وی زمان حاضر را به عنوان بهترین زمان برای تفکر عمیق‌تر به بازار ارزهای دیجیتال دانست.
21/02/2022 دو جون (Du Jun) هم‌بنیانگذار صرافی هوبی به گفته‌ی دو جون، تا انتهای سال ۲۰۲۴ و اوایل سال ۲۰۲۵ بیت کوین صعود قابل توجهی را تجربه نخواهد کرد.
20/02/2022 پیتر برنت (Peter Brandt) کارشناس بازارهای مالی این کارشناس کهنه‌کار معتقد است که بیت کوین تغییرجهت آنی به خود نخواهد دید و مدتی در همین وضعیت خود که چندان هم کوتاه نخواهد بود باقی خواهد ماند. بد نیست بدانید پیتر برنت سقوط ۲۰۱۸ که برای بازار ارزهای دیجیتال پیش آمده بود را پیش‌بینی کرده بود.
13/02/2022 جی‌ پی مورگان بانک سرمایه گذاری به اعتقاد جی‌پی مورگان ارزش بیت‌کوین بیشتر شده است طوری که قیمت پیش‌بینی شده توسط این بانک سرمایه گذاری برای بیت کوین، البته برای دوره‌ی بلندمدت ۱۵۰ هزار دلار است این در حالی است که سال گذشته جی پی مورگان قیمت ۱۴۶ هزار دلار را برای پادشاه رمزارزها پیش‌بینی کرده بود.
07/02/2022 جاستین بنت تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال همچنین در صورتی که بیت کوین از محدوده‌ی مقاومتی ۴۰ تا ۴۲ هزار واحد عبور کند نیز می‌توان انتظار یک روند صعودی را برای این رمزارز داشت. جاستین بنت معتقد است که بیت کوین مقاوت ۴۰ هزار دلار را شکسته و به قیمت ۵۰ هزار دلار خواهد رسید.
31/01/2022 پیتر برانت تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال پیتر برانت معتقد است که در حال حاضر ترس به صورت‌ کاملا محسوسی بر بازار ارزهای دیجیتال سایه افکنده است با این حال بیت کوین در کف قیمت است و احتمالا خریداران برای خرید در این قیمت اقدام خواهند کرد.
12/01/2022 جفری گوندلاخ مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دوبلین لاین جفری گوندلاخ که در سال ۲۰۱۳ به عنوان "مدیر مالی برتر" انتخاب شده بود گفته است که خرید بیت کوین در این روزها خیلی منطقی به نظر نمی‌رسد و احتمالا بهترین قیمت برای خرید بیت کوین ۲۵ هزار دلار باشد.
12/01/2022 جوی کروگ مدیر ارشد شرکت سرمایه گذاری پانترا به گفته‌ی کروگ اتریوم در ۱۰ سال آینده نقش کلیدی در امور مالی در سطح دنیا خواهد داشت. البته مشکلاتی از جمله کارمزد بالای تراکنش‌ها و مدت زمان بالای تراکنش‌ها یک مشکل برای اتریوم به حساب می‌آید.
02/01/2022 الکس کروگر کارشناس بازار سرمایه به باور الکس کروگر و بسیاری از دیگر تحلیلگران با توجه به روند ۴ ساله‌ گذشته بازار و شکل‌گیری الگویی به نام "اثر هفته اول" که بیت کوین ۷ الی ۳۶ درصد رشد را تجربه کرده بود، انتظار می‌رود که بازار ارزهای دیجیتال و به خصوص بیت کوین، هفته اول سال ۲۰۲۲ نیز از این الگو پیروی کند.
22/08/2021 ون‌ دو پوپ تحلیلگر ارشد ارزهای دیجیتال "کاردانو یک سطح مقاومت در محدوده 2.5 دلار دارد که اگر این سطح شکسته شود اهداف بعدی این ارز 3.45 دلار و 5 دلار است." همچنین با ادامه پیدا کردن روند رشد بیت کوین، دارندگان کاردانو سود بسیار زیادی شناسایی می کنند.
15/08/2021 جک دورسی مدیرعامل توئیتر با ابراز نگرانی خود در رابطه با مالیات بر ارزهای دیجیتال اعلام کرد که این قانون می‌تواند زمینه تحولاتی خارج از ایالات متحده نیز بشود.
15/08/2021 پائولو آردوینو مدیرعامل صرافی بیت فاینکس در رابطه با مالیات بر ارزهای دیجیتال می‌گوید: " این قانون پتانسیل نابود کردن معاملات رمزارزها را دارد".
15/08/2021 مارک کوبان سرمایه‌گذار میلیاردر، منتقد سابق و حامی فعلی رمزارزها قوانین مالیاتی شامل قانون زیرساخت یکهزار میلیارد دلاری به رشد بازار رمزارزها ضربه می‌زند. این قوانین می‌تواند موتور رشد بیت‌کوین و بازار رمزارزها را متوقف کند و اتفاقی همانند چیزی که برای تجارت الکترونیک در سال ۱۹۹۵ افتاد را رقم بزند
08/08/2021 میترا تاتاری کارشناس بازار رمزارزها در گفتگو با تجارت‌نیوز در رابطه با روند بازار کریپتوکارنسی گفت: با قرار گرفتن بیت کوین در بالاترین قیمت معاملاتی خود، هدف بعدی این ارز 47 هزار دلار است و پیش بینی می شود که با این شرایط در حال حاضر بازار تارگت 47 هزار دلار فعال شده است؛ اما در خصوص اینکه آیا تا پایان سال شاهد رسیدن آن به اهداف بالاتر مانند 100 هزار دلار خواهیم بود یا خیر، نمی توانیم نظر قطعی بدهیم.

یکی از جذاب‌ترین و در عین حال پرریسک‌ترین بازارهای مالی، بازار ارزهای دیجیتال است. معمولا وجوه مشترکی در میان همه‌ی بازارهای مالی وجود دارد با این حال هر کدام از بازارها با یک سری ویژگی‌ شناخته می‌شوند. نوسانات شدید یکی از آن ویژگی‌هایی است که گاهی در این بازار به چشم می‌خورد چیزی که شاید در دیگر بازارهای مالی دیده نشود، البته ناگفته نماند که همین ویژگی بسیاری از افراد را به سمت خود جذب کرده است اما نباید از این نکته غافل ماند که همان‌طور که افراد زیادی به دلیل وجود نوسانات در این بازار توانستند سودهای خوبی کسب کنند، افرادی هم بودند که متضرر شدند و یا حتی کل سرمایه‌ی خود را از دست دادند.
بازار کریپتوکارنسی یک بازار مالی بین‌المللی است در نتیجه می‌توان از نظرات کارشناسان و تحلیلگران این حوزه از سراسر جهان بهره برد. شناختن کامل یک پروژه و اهداف تیم پروژه برای پیش بینی آینده‌ی آن رمزارز از اهمیت بالایی برخوردار است که شاید هر سرمایه‌گذار یا معامله‌گری توانایی آن را نداشته باشد. بنابراین مطالعه‌ی نظرات صاحب‌نظران این عرصه می‌تواند کمک بزرگی در تصمیم‌گیری برای سرمایه گذاری به فعالین بازار بکند. تحلیلگران تکنیکال نیز با بررسی نمودار قیمتی یک رمزارز می‌توانند آینده‌ی آن را پیش‌بینی کنند، مهارت در این نوع تحلیل، ورود در مناسب‌ترین زمان به معاملات را ممکن می‌کند.
همچنین به دلیل آنکه رمزارزها بر بستر بلاک چین پیاده‌سازی شده‌اند، بررسی اطلاعات منتقل شده از طریق بلاک چین می‌تواند ‌پیش‌ بینی بازار ارزهای دیجیتال را تا اندازه‌ آسان‌ کند. تحلیل آنچین (On-chain) با جمع‌آوری و بررسی اطلاعاتی که از طریق بلاک چین منتقل می‌شوند اطلاعات جالبی را به سرمایه گذاران می‌دهد.
همان‌طور که متوجه شدید برای پیش بینی آینده‌ی یک ارز دیجیتال باید آن رمزارز و پروژه‌ی مربوطه را از جوانب مختلف بررسی کرد که این کار برای تمام فعالین بازار ارزهای دیجیتال چندان ساده نیست در نتیجه در چنین شرایطی مطالعه‌ی نظرات کارشناسان خبره که جوانب مختلف موثر بر بازار را در کوتاه‌مدت و بلندمدت بررسی می‌کنند، می‌تواند کمک بزرگی برای فعالین بازار باشد.
با همه‌ی اینها فراموش نکنید که حتی بهترین پیش‌بینی‌ها هم ممکن است تحقق نیابند چراکه یک اتفاق ناگهانی می‌تواند تمام شرایط پیشین را تغییر دهد، علاوه بر این همان‌طور که پیش از این نیز گفته شد، میزان ریسک موجود در این بازار بیشتر از دیگر بازارهای مالی است و همین موضوع اهمیت مدیریت سرمایه در بازار ارزهای دیجیتال را دوچندان کرده است.