شرکت Capital Group یک شرکت خدمات مالی آمریکایی و یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین سازمان های مدیریت سرمایه گذاری در جهان شناخته می شود. براساس آمار، این شرکت در حال حاضر بیش از 2.6 تریلیون دلار از دارایی مشتریان را تحت مدیریت خود دارد.

فهرست []

  این شرکت با تمرکز بر مدیریت فعال و پویا، طیف وسیعی از خدمات خود را به مشتریان نهادی و سرمایه گذاران حقیقی در سطح جهان ارائه می دهد. ارائه بیش از 40 صندوق سرمایه گذاری مشترک از طریق شرکت تابع Capital Group، ارائه خدمت مربوط به حساب های مدیریت شده جداگانه، ارائه سهام خصوصی، American Funds Distributors، ارائه خدمات سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران بسیار ثروتمند در آمریکا تنها بخشی از سرویس های پیشنهادی این شرکت هستند.

  Jonathan Bell Lovelace در سال 1931 شرکت Capital Group را در شهر لس آنجلس آمریکا تأسیس کرد که به صورت خصوصی اداره می شود. اکنون که 92 سال از زمان راه اندازی این شرکت می گذرد، در سراسر جهان از جمله آمریکا، اروپا، آسیا و استرالیا فعالیت دارد.

  تاریخچه شرکت Capital Group

  در سال 1931 فردی به نام Jonathan Bell Lovelace یک شرکت سرمایه گذاری Lovelace, Dennis & Renfrew را راه اندازی کرد که درنهایت به شرکت سرمایه گذاری Capital Group تبدیل شد. Lovelave پیش از تأسیس این شرکت در شرکت کارگزاری سهام E.E. MacCrone شراکت داشت و در آنجا توانست مفهوم توسعه صندوق های سرمایه گذاری مشترک با سرمایه متغیر یا سرمایه باز را بررسی کند. سرانجام قبل از سقوط وال استریت در سال 1929 سهام خود را در این شرکت واگذار کرد.

  طی این سال ها این شرکت مالی از دانش غنی در حوزه سرمایه گذاری و مدیریت ثروت، قابلیت برنامه ریزی جامع و قوی ترین شبکه خدمات مالی برخوردار بوده و فعالانه تجارت مالی بین المللی خود را در سطح جهان گسترش و توسعه داده است.

  ویژگی های شرکت Capital Group

  1. بیش از 7500 نفر در دفاتر این شرکت در سراسر جهان فعالیت می کنند.
  2. این شرکت خدمات خود را حوزه های مختلف مالی به مشتریان حقیقی و حقوقی ارائه می دهد.
  3. از سال 1992، این شرکت سرمایه گذاری های سهام خصوصی را در 25 کشور انجام داده است.
  4. این شرکت یکی از بزرگ ترین شرکت های سرمایه گذاری در جهان است.
  5. در حال حاضر این شرکت بیش از 2.6 تریلیون دلار دارایی را تحت مدیریت خود دارد.

  معرفی خدمات مختلف شرکت Capital Group

  این شرکت در تمام بخش های مهم مالی خدمات کاملی را به مشتریان خود ارائه می دهد، این خدمات عبارت اند از:

  1. خدمات عرضه سهام در بازار بورس داخل و خارج از آمریکا
  2. مدیریت مالی شرکت ها
  3. انجام سرمایه گذاری های خارجی
  4. ادغام و تملیک
  5. درآمد ثابت
  6. کارگزاری سهام
  7. انجام معاملات اختصاصی
  8. ارائه مشتقات مالی
  9. مدیریت ثروت
  10. کارگزاری فیوچرز
  11. مدیریت سرمایه های خطرپذیر
  12. Margin financing
  13. ارائه طرح های بیمه ای
  14. ارائه مشاوره های تخصصی

  علاوه بر موارد مذکور، این شرکت خدمات مشاوره ای خود را برای مشتریان بخش «مدیریت سرمایه گذاری» شرکت ارائه داده و با انتشار گزارش های تحقیقاتی برتر در این زمینه، اطلاعات مرتبط با نحوه سرمایه گذاری حرفه ای و خدمات وابسته به مدیریت ثروت را به مشاغل، مؤسسات و به طورکلی سرمایه گذاران ارائه می دهد.

  براساس اعلام رسمی این شرکت، هریک از خدمات ارائه شده در این شرکت برای مشتریان به صورت اختصاصی طرح ریزی شده و متناسب با نیازهای شخص اختصاصی می شوند تا بهترین نتیجه ممکن برای وی حاصل شود.

  نظر شرکت Capital Group درباره بازار ارزهای دیجیتال

  براساس نظر یکی از تحلیلگران سرمایه گذاری سهام در گروه Capita Group، خرید و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال در درازمدت با ضرر و زیان همراه است. از نظر وی خرید و سرمایه گذاری در مقدار کمی از دارایی های دیجیتالی شاید به عنوان یک تجربه یادگیری ایده بدی نباشد، اما به هر حال با وجود نوسانات بازار سرمایه گذاری مطمئنی نخواهد بود. براساس سیاست های این شرکت، مشاوران سرمایه گذاری در این شرکت در پاسخ به درخواست مشتریان مبنی بر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال به چند مورد زیر اشاره کرده اند:

  1. محدوده ای را برای سرمایه گذاری به مشتری پیشنهاد داده و از مشتری می خواهند این سرمایه گذاری را یک تجربه یادگیری بدانند.
  2. ریسک های موجود در این بازار را به مشتریان توضیح می دهند.
  3. از مشتری می خواهند تا درباره پتانسیل های موجود در فناوری زیرساخت ارزهای دیجیتال مطالعه و جست وجو کند.

  از مشتری می خواهند تا از بیت کوین تنها برای درک بهتر روان شناسی سرمایه گذاران بازار استفاده کند.