ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
وبینار آموزش ترید از صفرِ صفر رایگان شد!
search

آموزش کامل خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی تبدیل!

صرافی تبدیل
ما در این ویدیو به شما روش استفاده و انجام معاملات ارزهای دیجیتال در صرافی تبدیل را به صورت کامل آموزش داده ایم.

ثبت نام در صرافی تبدیل

بدون نیاز به vpn و vps در صرافی تبدیل وارد شوید و خرید و فروش خود را انجام دهید.
برای ثبت نام و استفاده از کد تخفیف 10% کارمزد معاملاتی صرافی تبدیل، از لینک زیر وارد شوید.

همین الان در صرافی تبدیل ثبت نام کنیدثبت نام

ثبت‌نام در وبینار فارکس
3 سوال درباره ورود به بازار ارزهای دیجیتال این است که سوال اول این می باشد که چطوری ارز دیجیتال بخریم و سوال دوم این است که از بین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی کدام یک خوب هستند و سوال سوم چطوری پولمان را به حساب صرافی خارجیمان ببریم و اگر جواب این ویدئو را می دانید این ویدئو را نبین اما اگر جواب این ویدئو را نمی دانی با ما همراه باش.
اگر بتوانیم یک صرافی ارز دیجیتال خوب برای خودمان انتخاب کنیم، در واقع سوال اول و سوال سوم هم پاسخ خواهیم داد و این که چطوری ارز دیجیتال بخریم و چطوری پولمان را به حساب صرافی خارجیمان بزنیم. حالا اگر بخواهیم یک صرافی خوب ایرانی انتخاب کنیم چه پارامترهایی باید در نظر بگیریم؟.
پارامتر اول این است که صرافی شناخته شده باشد و آدرس اطلاعات تماس برای همه در دسترس باشد و یک پارامتر دیگر این است که تعداد بازارهای متنوعی داشته باشد و یعنی خب تعداد ارزهای دیجیتال زیادند و بتوانیم به راحتی ارزهای دیجیتال مختلفی در بازارهای متنوعی خرید و فروش کنیم و یک پارامتر مهم دیگه شبکه های انتقال ارز دیجیتال مختلفی داشته باشد و برای مثال اگر یک شبکه ERC20 یا Ethereum دارد برایش یک محدودیت به حساب می آید اما اگر یک صرافی که شبکه TRC20 یا Tron ترون هم داشته باشد که کارمزدش بسیار کمتر است برای مزیت به حساب می آید و یک پارامتر مهم دیگر این است که تعداد کاربران زیادی در آن جا وجود داشته باشد برای مثال زمانی که Order یا یک سفارش می گذاریم این که چندتا کاربر در آن صرافی وجود داشته باشند خیلی شاخص مهمی است که چه قدر طول می کشد خرید و فروش سفارش یا Order ما انجام شود و پارامتر مهم دیگری که وجود دارد این است که احزاز هویت و پشتیبانی خوبی داشته باشد و نباشه مثل صرافی هایی که بخواهیم احزاز هویت کنیم به یک ماه طول بکشد در واقع بتواند در کمترین زمان ممکن مانند یک یا دو روز این امر را انجام بدهد و ما این بررسی ها را راجع به صرافی های مختلف انجام دادیم و با چندتا از آن ها کار کردیم اما یک صرافی جذاب و جالبی که پیدا کردیم که در تمامی این پارامترها رتبه یک را دارد صرافی تبدیل است که در این پست به سراغ ساخت یک حساب کاربری در این وبسایت می رویم و به شما نشان می دهیم که چطور می توانیم خرید و فروش در این صرافی انجام بدهیم. در آخر هم بهتان نشان خواهیم داد که در کیف پول صرافی تبدیل چطور می توانیم دارایی خودمان را که مثلا تتر Tether هست چطور به بایننس یا کوینکس هر کیف پولی انتقال بدهیم.

ثبت نام در صرافی تبدیل

خب وارد صفحه اصی صرافی تبدیل می شویم و بر روی گزینه ثبت نام کلیک می کنیم و در صفحه جدید شماره همراهی که قصد دارید با آن ثبت نام کنید را وارد نمایید. در قسمت بعدی از ما می خواهد که رمزی برای حساب کاربریمان در نظر بگیریم که ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ و اعداد می باشد. در مرحله بعدی از ما می خواهد که آدرس ایمیلمان را وارد کنیم و بعد از وارد کردن ایمیل از ما می خواهد که کد فعال سازی ایمیلیمان را وارد کنیم و کدی که به ایمیلتان ارسال شده است وارد می کنیم و تایید ایمیل را انجام می دهیم.
مرحله بعدی که بسیار مهم است مرحله احزاز هویت می باشد که باید این قسمت را کامل کنید و سپس تایید را می زنید و در مرحله بعدی از شما شماره شبا و شماره کارتتان را می خواهد و زمانی که پر کردید باید بر روی گزینه مرحله بعد کلیک نمایید.
زمانی که وارد مرحله بعدی می شوید وارد فرآیند احزاز هویت می شویم که در صرافی تبدیل بر خلاف بسیاری از صرافی های دیگه می گوید که شما می توانید یک تاریخی را تعیین کنید و سه بازه زمانی را انتخاب کنید و در این بازه ها از طرف صرافی با شماره ثابت شما تماس گرفته می شود و از شما سوال هایی خواهند پرسید برای مثال کد ملی شما چیست؟ یا نام پدر و تاریخ تولد شما چه می باشد؟ تا مطمئن شوند که شما صاحب آن حساب هستید.
زمانی که وارد قسمت تایید عکس شوید، شما می توانید خیلی راحت تصویر کارت ملی را به همراه تصویر خودتان و یک متنی را که تعهد نامه شما است برای صرافی تبدیل ارسال نمایید و زمانی که تایید عکس انجام شود 24 الی 48 ساعت طول می کشد که حساب کاربری شما تایید شود و برای این که ما بتوانیم الباقی مباحث مهم صرافی تبدیل را برای شما بگوییم، ما به یک حساب کاربری می رویم که از قبل تاییدیه آن را دریافت کرده بودیم.
مرحله اول این است که ما باید تومان خود را در این صرافی واریز کنیم و بر روی واریز کلیک می کنیم و مبلغ مورد نظرتان را در قسمت مبلغ واریز به تومان وارد نمایید و سپس شماره کارتی را که از قبل برای حساب کاربریتان تعریف کرده بودید برای واریز انتخاب نمایید و سپس بر روی دکمه زرد رنگ واریز کلیک کنید. سپس مثل همه فروشگاه های دیگر وارد صفحه پرداخت درگاه بانکی می شوید که اطلاعات حسابتان را وارد کرده و سپس مبلغ را وارد کنید و سپس مبلغی که تعیین کرده بودید را واریز نمایید.
مجددا به صفحه کاربری می آیید و می توانید ببینید موجودی کیف پول شما تغییر کرده است و مبلغی که در نظر گرفته بودید به حساب شما واریز گردیده، اگر به قسمت خرید و فروش بروید، می توانید مشاهده کنید که دو دسته بندی برای خرید و فروش وجود دارد که یک دسته بندی تتر Tether و یک دسته بندی تومان وجود دارد.
ما بر روی دسته بندی تومان کلیک می کنیم که می توانید در 5 بازار بیت کوین Bitcoin، تتر Tether، اتریوم Ethereum، ترون Tron و پکس گلد Pax Gold از تومان به این موارد ذکر شده انتقال بدهید. اگر می خواهید یک انتقالی از صرافی ایرانیتان به صرافی خارجی بایننس یا کوینکس انجام بدهید پیشنهاد ما به شما این است که در صرافی ایرانی تتر خرید کنید و سپس تتر را انتقال بدهید.
بر روی گزینه تتر Tether کلیک کنید و وارد بازار تتر شوید و می توانید چندین قسمت مختلف را ببینید که به شما قیمت و نمودار و سیگنال های شمعی را نشان خواهد داد، سپس پایین ترین پیشنهاد فروش را خریداری کنید و قیمت واحد را پر کنید و مقدار مورد نظرتان را وارد نمایید و به ازای آن می توانید تتر خریداری کنید.
یک نکته مهم راجع به تبدیل این است که صرافی تبدیل بیش از 40 مارکت دارد و یعنی با جفت ارزهای مختلف می توانید خرید 40 پروژه را انجام بدهید که در نوع خودش بی نظیر است و نکته دیگری که وجود دارد شبکه TRC20 یا ترون Tron که یکی از بهترین شبکه هایی است که برای انتقال به حساب بایننس Binance و کوینکس Coinex بسیار مهم می باشند، پرکاربرد به حساب می آید.
در مرحله بعد می خواهیم تتری را که خرید کرده ایم قصد داریم به حساب کوینکس انتقال بدهیم و شما اگر در صرافی بایننس یا هر صرافی دیگه ای کار می کنیم، همین مراحلی که طی می کنیم داراییتان را در هر صرافی که می خواهید به راحتی می توانید انتقال بدهید.
خب وقتی وارد قسمت کیف پول می شویم فرض کردیم که 2 میلیون تومان تتر خرید کردیم و بر روی گزینه رمز ارز تتر که واریز وجود دارد کلیک می کنیم سپس مقدار مورد نظرتان را وارد کنید شبکه مورد نظرتان را که TRC20 است انتخاب کنید و آدرس کیف پول را باید وارد کنید که ما برای مثال به صرافی کوینکس می آییم از قسمت Assets گزینه Deposite را انتخاب می کنیم و به صفحه Deposite وارد می شویم و Coin Type را بر روی USDT می گذاریم و شبکه ترون Tron را انتخاب می کنیم و آدرس را به زیر گزینه Deposite To برای شما نمایش خواهد داد که آدرس را کپی کرده سپس به صرافی تبدیل می روید و در قسمت آدرس کیف پول Paste یا پیاده سازی کنید و در آخر بر روی گزینه تایید کلیک کنید دارایی موجودتان از صرافی تبدیل به صرافی مورد نظرتان انتقال خواهد یافت.
به این مقاله امتیاز دهید
(۱۹۳ رای) ۴.۴
۱۲۳۴۵

14 نظر ثبت شده
M
M
544 روز قبل
سلام ببخشید من تازه کار هستم یعنی زمانی که بازار نزولی است ما ارز رو در صرافی میخریم و زمانی که رشد میکند ان را به صرافی میفروشیم
خانه سرمایه
خانه سرمایه
537 روز قبل
باسلام دوست عزیز صرافی واسطه انجام سفارش شما می باشد
امیر
امیر
614 روز قبل
سلام من میتونم ارزی که به تومان خریداری کردم،سپس به دلار تبدیل کنم؟
خانه سرمایه
خانه سرمایه
595 روز قبل
باسلام دوست عزیز این مورد از امکاناتی است که باید صرافی در اختیار شما قرار دهد
رها
رها
819 روز قبل
سلام من خارج از ایران هستم. آیا میتوانم خرید فروش ارز دیجیتال را شروع کنم؟ یا حتما باید در ایران باشم؟
خانه سرمایه
خانه سرمایه
818 روز قبل
باسلام دوست عزیز بله می توانید اقدام کنید
سماء
سماء
859 روز قبل
با سلام من به تازگی عضو شدم و بابت عملکرد خوبتون سپاسگزارم. من بر فرض خرید انجام بدم ولی هیچ آگاهی از صعود وریزش ارزها ندارم,چطور میتونم فروش انجام بدم؟ و اینکه فروشی که انجام شد چطور سود میکنم و میتونم به طور فیزیکی اون پول را برداشت کنم؟؟؟؟
خانه سرمایه
خانه سرمایه
858 روز قبل
باسلام دوست عزيز با توجه به مبلغي كه خريد انجام شده است و قيمت زمان فروش مشخص مي شود كه در سود يا ضرر هستيد. بعد از فروش با تقاضاي برداشت مي توانيد مبلغ را به حساب خود انتقال دهيد
حسین زاده
حسین زاده
891 روز قبل
با سلام.برای خرید ارز دیجیتال در صرافی تبدیل بایستی حتما تومان به تتر تبدیل و بعد خرید انجام شود یا لازم نیست و با ریال هم می شود.ممنون
خانه سرمایه
خانه سرمایه
885 روز قبل
باسلام دوست عزيز اگر به قسمت خرید و فروش بروید، می‌توانید مشاهده کنید که دو دسته بندی برای خرید و فروش وجود دارد که یک دسته بندی تتر Tether و یک دسته بندی تومان وجود دارد. ما بر روی دسته بندی تومان کلیک می‌کنیم که می‌توانید در ۵ بازار بیت کوین Bitcoin، تتر Tether، اتریوم Ethereum، ترون Tron و پکس گلد Pax Gold از تومان به این موارد ذکر شده انتقال بدهید. اگر می‌خواهید یک انتقالی از صرافی ایرانیتان به صرافی خارجی بایننس یا کوینکس انجام بدهید پیشنهاد ما به شما این است که در صرافی ایرانی تتر خرید کنید و سپس تتر را انتقال بدهید.
مصطفی
مصطفی
923 روز قبل
سلام ،ببخشید من تازه عضو تبدیل شدم. اول اینکه از سرعت عمل وکارایی خوبتون تشکر میکنم. ودوم اینکه من اول تومان رو واریز کردم وسپس تومان رو تبدیل کردم به تتر و سپس از گزینه تتر رفتم وتتر رو تبدیل کردم به شیبا..... حالا دوستام میگن من اشتباه کردم ونمیشه شیبا بخرم ( یعنی مراحلی که من رفتم اشتباه بوده؟؟ واون شیبای که من خریدم جریانش چیه؟؟؟ ممنونم وسپاسگذار
خانه سرمایه
خانه سرمایه
922 روز قبل
باسلام دوست عزيز مراحل كار درست انجام شده است.اگر تتر به صرافي كه تتر/شيبا را پشتيباني مي كند انتقال داده شده باشد امكان خريد داريد
احمدی
احمدی
944 روز قبل
مگر خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران ممنوع نیست؟
پشتیبان
پشتیبان
943 روز قبل
سلام خیر مشکلی نداره و از طریق صرافی های ایرانی و مورد تایید مثل همین تبدیل میتونید خرید و فروش کنید