search

Series: کیف پول ارز دیجیتال

آموزش بازیابی کیف پول متامسک

آموزش بازیابی کیف پول متامسک

کیف پول متامسک یکی از بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال است که از طیف وسیعی از رمزارزها پشتیبانی می‌کند. به‌طورکلی اگر شما کیف پول سخت‌افزاری که MetaMask را روی آن نصب کرده بودید، گم کنید، یا رمز عبور خود را برای دسترسی به کیف پول MetaMask فراموش کرده‌اید، همچنین می‌خواهید کیف پول MetaMask خود را روی یک دستگاه سخت‌افزاری دیگری راه‌اندازی کنید، نیازمند بازیابی کیف پول متامسک خواهید بود. اگر شما هم در یکی از سه دسته گفته‌شده قرار می‌گیرید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

ادامه مطلب »
کیف پول ارز دیجیتال موبایل

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال برای موبایل

امروزه در بازار ارز دیجیتال، فراهم‌کردن امنیت برای سرمایه خود جزئی از نکات ضروری است. برای ایجاد فضای امن، شما به‌صورت کلی موظف هستید از کیف پول‌های دیجیتالی معتبر استفاده کنید. امروزه در بازار ارز دیجیتال بیت کوین محبوبیت ویژه‌ای در میان معامله‌گران دارد و افراد زیادی تاکنون در سرتاسر جهان سرمایه خود را برای سرمایه‌گذاری روی این ارز اختصاص داده‌اند.خوشبختانه کیف پول‌های دیجیتالی معتبری موجود هستند که به‌صورت کامل از این ارز پشتیبانی می‌کنند. کیف پول‌ها انواع مختلفی دارند که در این مقاله به شناخت آن‌ها می‌پردازیم.

ادامه مطلب »
کیف پول ارز دیجیتال

آموزش انتقال رمز ارز بین کیف پول های ارز دیجیتال

در بازار ارزها، کیف پول‌های دیجیتال در اصل ابزاری برای ارتباط شما با بلاک چین ارزهای دیجیتال هستند. درحقیقت شما به لطف وجود کیف پول‌های ارز دیجیتال، امکان نگهداری، انتقال و بررسی موجودی حساب دارایی‌ها خود را دارید.
از این‌رو در این مطلب قصد داریم به آموزش این بپردازیم که چگونه می‌توان ارزهای ذخیره‌شده در یک کیف پول ارز دیجیتال را به ولت دیگری انتقال داد.

ادامه مطلب »
کیف پول ترون لینک

کیف پول ترون لینک (TronLink) چیست؟

ترون لینک یا TronLink یک کیف پول ایمن و حرفه‌ای و جامع ترون (TRX wallet) است که به‌طور رسمی توسط Tron توصیه می‌شود. در این محتوا قصد داریم پس از معرفی ترون لینک، مزایا و معایب کیف پول ترون لینک و همچنین نحوه کار با آن را بررسی کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
کیف پول ترون لینک

آموزش بازیابی کیف پول ترون لینک

در یک سال اخیر، شاهد افزایش تغییرات نوآورانه‌ای در حوزه بلاک ‌چین و ارزهای دیجیتال بوده‌ایم. تمایل افراد برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال بیش از پیش افزایش یافته است و درنتیجه نگرانی آن‌ها درباره امنیت کیف پول‌ها هم افزایش یافته است. بیت کوین، محبوب‌ترین ارز دیجیتال، با Bitcasino.io برای ایجاد کیف پول مرورگر ترون لینک، همکاری کرده است. در ادامه اطلاعت مفیدی در خصوص نحوه بازیابی کیف پول ترون لینک و بک آپ گرفتن از آن در اختیار شما قرار می‌دهیم. همراه ما باشید.

ادامه مطلب »