در دنیای بازارهای مالی، آمارکتس AMarkets یکی از بروکرهای معتبری است که سابقه طولانی و درخشانی دارد. به همین دلیل، افتتاح حساب دمو در امارکتس (AMarkets) یکی از پرتکرارترین سوالاتی است که از سمت کاربران پرسیده می شود. حساب دمو که به آن حساب آزمایشی نیز گفته می شود، این امکان را به کاربران می دهد تا استراتژی معاملاتی خود را بدون نیاز به واریز پول واقعی، تمرین کرده و با امکانات بروکر آشنا شوند.

فهرست []

  به این ترتیب، با استفاده از این ویژگی می توانید نقاط مثبت و منقی استراتژی خود را شناسایی کرده و در معاملات واقعی خود موفق تر عمل کنید. همین موضوع، ما را برآن داشت تا در این مقاله شما را به طور کامل با چگونگی افتتاح حساب آشنا کرده و تمامی مواردی که باید در این زمینه به آن ها آشنایی داشته باشید را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

  بروکر آمارکتس چیست + تاریخچه AMarkets

  آمارکتس یکی از قدیمی ترین و معتبرترین بروکرهای موجود در بازار فارکس است. این بروکر، در سال 2006 تأسیس شده و از آن زمان تاکنون، با دریافت تأییدیه های لازم به عنوان یک بروکر رگوله فعالیت می کند. شاید جالب باشد که بدانید، براساس رتبه بندی TU، آمارکتس در میان 335 بروکر فعال، در رتبه ششم قرار گرفته است.

  همچنین این بروکر، با پشتیبانی از زبان فارسی، توانسته محبوبیت زیادی در میان معامله گران ایرانی نیز به دست بیاورد. به طوریکه در سال های اخیر، به یکی از انتخاب های اصلی کاربران ایرانی تبدیل شده است. علی رغم محدودیت های موجود، آمارکتس امکانی را فراهم کرده تا کاربران ایرانی بتوانند مراحل احراز هویت این بروکر را با موفقیت سپری کرده و از تمام امکانات آن بهره مند شوند.

  آموزش افتتاح حساب دمو در امارکتس (AMarkets)

  حساب دمو یا حساب آزمایشی آمارکتس، یکی از انواع حساب های پشتیبانی شده در این بروکر است. این نوع حساب، به کاربران مبتدی و تازه وارد کمک می کند تا در محیطی کاملاً واقعی و مشابه بازار اصلی، با نحوه معامله در بازار فارکس و کار با بروکر آمارکتس آشنا شوند. به این ترتیب، بدون ریسک از دست دادن دارایی، کاربر می تواند ابزارها و انواع روش های معاملاتی موجود در آمارکتس را تست کند.

  علاوه بر کاربران مبتدی، کاربران حرفه ای و باتجربه نیز با هدف تست استراتژی معاملاتی، ربات ها و اکسپرت های مورد نظر خود، از حساب دموی آمارکتس استفاده می کنند. به این ترتیب، کاربران حرفه ای، با استفاده از این حساب، می توانند خطای معاملات را تا حد ممکن کاهش داده و از میزان سوددهی معاملات خود مطلع شوند.

  امکانات حساب دمو در آمارکتس

  اکنون که با مفهوم حساب دمو و موارد استفاده از آن آشنا شدیم، بهتر است قبل از آموزش افتتاح حساب دمو، امکانات این نوع حساب معاملاتی را بررسی کنیم.

  • آشنایی با پنل کاربری و محیط بازار: کاربران می توانند با استفاده از حساب دمو، با محیط بازار فارکس و پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 آشنا شوند.
  • تمرین استراتژی و انواع روش های معاملات: کاربر در حساب آزمایشی، می تواند نحوه معامله در بازار فارکس را تمرین کرده و استراتژی های مختلفی را تست کند.
  • امکان انجام معاملات تمرینی کاملاً مشابه با معاملات واقعی: تمام ابزارها و امکانات موجود در معاملات واقعی، در پنل حساب دمو نیز وجود دارد. در نتیجه، کاربر بدون ریسک معاملات واقعی، می تواند تجربه کسب کند.
  • تست ربات و اکسپرت در حساب دموی آمارکتس: علاوه بر تست استراتژی های معاملاتی، کاربران می توانند از طریق حساب آزمایشی آمارکتس، ربات و اکسپرت های مختلف را تست کرده و از میزان سوددهی آن ها مطمئن شوند.

  انواع حساب های دمو آمارکتس

  در بروکر آمارکتس، چند نوع حساب معاملاتی در دسترس کاربران قرار دارد. این بروکر، با هدف گسترش خدمات خود، در هر یک از این حساب های معاملاتی، اجازه ایجاد حساب دمو را نیز به کاربر می دهد. این امر کمک می کند تا کاربران بتوانند با افتتاح حساب دمو در هر یک از انواع حساب های معاملاتی، تمرین کرده و تجربه کسب کنند.

  • انواع حساب دموی آمارکتس در متاتریدر 5 آمارکتس عبارت است از:
  1. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب ECN آمارکتس
  2. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب استاندارد آمارکتس
  3. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب فیکس اسپرد آمارکتس
  4. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب ECN آمارکتس بدون هجینگ
  5. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب استاندارد آمارکتس بدون هجینگ
  • انواع حساب دموی آمارکتس در متاتریدر 4 آمارکتس عبارت است از:
  1. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب ECN آمارکتس
  2. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب استاندارد آمارکتس
  3. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب فیکس اسپرد آمارکتس
  نوع حساب دمو آمارکتسمیزان اسپرد حسابمیزان کمیسیون معاملات
  حساب دمو استانداردشناور از 1.3 پیپصفر
  حساب دمو فیکسثابت از 3 پیپصفر
  حساب دمو ECNشناور از 0.0 پیپ2.5 دلار یا 2.5 یورو به ازای هر لات

  مراحل افتتاح حساب دمو در بروکر آمارکتس

  اگر شما هم به دنبال تست انواع سفارش ها، آنالیز بازدهی، مدیریت حساب و تجربۀ تعامل با پلتفرم آمارکتس هستید، بهترین راه افتتاح حساب دمو این بروکر است. برای افتتاح حساب آمارکتس باید قبل از هر چیزی ابتدا در این بروکر ثبت نام و احراز هویت کرده باشید. پس از آن، از طریق لینک مستقیم https://www.amarkets.com/trading/open-demo-account/</a rel=”nofollow”>، وارد صفحه افتتاح حساب دمو در آمارکتس شده و مراحل زیر را طی کنید:

  1. ثبت نام در حساب دموی آمارکتس

  • با کلیک بر روی لینک بالا به صفحه ای مشابه تصویر زیر هدایت می شوید.
  • درصورتی که این صفحه با زبان انگلیسی به شما نمایش داده شد، از طریق آیکون پرچم موجود در بالای سمت راست صفحه، ایران را انتخاب کنید.

  • پس از آن، سایت آمارکتس به زبان فارسی برای شما نمایش داده خواهد شد.
  • در این مرحله، مانند تصویر زیر در باکس موجود در صفحه، نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید.

  توجه داشته باشید که باید از حروف انگلیسی استفاده کنید و آدرس ایمیل و شماره موبایلی که وارد می کنید در دسترس باشد.

  • با انجام مراحل بالا، یک حساب دمو در آمارکتس ایجاد خواهد شد.

  • در این مرحله به صفحه ای مشابه تصویر بالا هدایت می شوید.
  • یک ویدئوی آموزشی ترید در این صفحه به شما نمایش داده می شود.
  • می توانید به دلخواه خود ویدئو را تماشا کرده و یا با گزینۀ «رد کردن آموزش» به صفحۀ بعدی بروید.
  • در غیر این صورت با انتخاب گزینۀ «شروع»، آموزش ترید را در آمارکتس مشاهده کنید.

  2. مراحل ویدئوی آموزشی:

   

   

  3. ورود به پلتفرم معاملاتی:

  • پس از تماشای ویدئوی آموزشی، به پلتفرم معاملاتی آمارکتس هدایت می شوید.
  • در این مرحله می توانید حساب دموی خود را تکمیل کرده و به تمرین معامله بپردازید.

  • در این صفحه، بروکر یک رمز عبور و نام کاربری برای شما تعریف می کند.
  • پس از آن، صفحه معاملات دمو به شما نمایش داده می شود.
  • در این مرحله، پول مجازی به حساب شما واریز شده است.
  • در این صفحه، می توانید به بخش تنظیمات رفته و براساس نیاز خود تنظیمات را تغییر دهید.