تکنیک های سرمایه گذاری موثر

 در ۶۰ ثانیه می توانید به تکنیک های سرمایه گذاری مؤثری که کمک می کند تا سوددهی خارق العاده ای داشته باشد، دسترسی پیدا کنید.

فهرست []

  در ابتدا من نیمی از پس انداز خودم را در یک هفته از دست دادم؛ و حالا من به طور پیوسته سودی حدود ۲۰ درصد در ماه را به دست می آورم و آماده هستم تا هر آنچه را که می دانم با شما در میان بگذارم. من آدم خارق العاده و باهوشی نیستم. من فردی هستم که به آسانی توانسته ام در اوایل زندگی ام بامطالعه ی دقیق بهترین سرمایه گذاران جهان و چگونگی کار کردن آن ها، در انجام کاری موفق شوم. من این موضوع را که چگونه سرمایه گذاران در جهان قادر به پیروی از بازار سهام هستند را به مدت هفت سال مطالعه کردم. من چندین کتاب، مقالات و خبرنامه ها را خواندم و سال ها تجربه در بازار بورس دارم. من تمام آنچه را توسط نابغه های بازار بورس توصیه شده بود مانند وارن بافت و جوئل گرین بلات انجام دادم و می توانم با تمام قلبم به شما بگویم که آن ها استراتژی های مؤثری بودند و بهترین گزینه در اینجا این است که استراتژی های قوی سرمایه گذاری آن ها که سرمایه گذاری ارزشی نامیده می شوند و می توانند توسط هر فردی یاد گرفته شوند و استفاده شوند. سال های زیادی گذشت تا من جزئیات چنین استراتژی های هوشمندانه ای را متوجه شدم و ماه ها صرف استفاده از دانش، تکنیک و فلسفه های موجود در این استراتژی ها که همگی در یک پکیج کامل برای افراد قابل دسترسی است، شد. این پکیج پتانسیل آن را دارد که بازده شمارا به شدت افزایش دهد.

  چطور سرمایه گذاری ارزشی زندگی من را متحول کرد؟

  سرمایه گذاری ارزشی به معنای واقعی کلمه زندگی من را تغییر داده است. از زمان شروع وبلاگ من با نام Value spreadsheet نه تنها ۱۰ هزار بازدیدکننده به این وبلاگ جذب کرده ام، بلکه با ساخت وبینارها، مصاحبه ها، پادکست ها، مقالات و کتاب های الکترونیکی درزمینه ارزش سرمایه گذاری از ساخت وبلاگ لذت برده ام. هرروز، ده ها نفر از سرمایه گذاران از هر رتبه، به خبرنامه سرمایه گذاری من می پیوندند و از صفحات و سایر منابع من برای بهبود بازده استفاده می کنند. علاوه بر آموزش سرمایه گذاران دیگر، بازدهی خودم به دلیل تداوم فرایند یادگیری افزایش یافته است.

  مهم نیست که درآمد شما چه مقدار است، مهارت و میزان تجربه ی شما در بازار بورس چقدر است. همه ی افراد می توانند سرمایه گذاری موفقی داشته باشند. اما متأسفانه همواره فرصت های عالی همراه با ریسک های بزرگ است.

  دام های سرمایه گذاران انفرادی: جهان سرمایه گذاری مانند جنگلی است که به علت زیاد بودن درخت ها، سرمایه گذاران نمی توانستند چوب ها (فرصت ها) را ببینند. اما امروزه، این جهان تبدیل به یک شبکه از انرژی ها، با تغییرات سریع و هرج ومرج است. جهان سرمایه گذاری، تبدیل به یک اکوسیستم بی نظم که منجر به حواس پرتی می شود شده است. سرمایه گذاران در یک آبشار بی انتهای اخبار مالی و طرح های غنی سازی غرق می شوند. آن ها بعد از مدتی دیگر نمی دانند چه چیزی کارایی دارد و چه چیزی کارایی ندارد. این دلیلی است که آن ها تمرکز خود را از دست می دهند و به تدریج سرمایه خود را نیز از دست می دهند.

  در سال های اخیر راز برترین سرمایه گذاران دنیا مطالعه شده است و نحوه ی سرمایه گذاری آن ها در بازارهای پرسود و کم سود با استفاده از فرمول هایی تحلیل شده است. برای شناسایی سهم برنده فقط نیازمند به این هستیم که مفاهیم مطرح شده را پله پله طی کنیم. این مفاهیم عبارت اند از:

  شروع پرواز با سرمایه گذاری: اهمیت یادگیری اصول اولیه اغلب دست کم گرفته می شود. اما یک خانه بدون پی ریزی قوی چه شکلی خواهدشد؟ بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل پیش داوری ها و ایده های اشتباه سرمایه خود را از دست می دهند. این ماژول شما را در اولین پرواز مطمئن می سازد.

  • چرا باید سرمایه گذاری کنید.
  • راه درست برای بررسی سهام چیست.
  • چرا شما بهترین فردی هستید که پولتان را سرمایه گذاری می کنید.
  • راه های جلوگیری از اشتباهات معمول سرمایه گذاران
  • پله های تعریف اهداف سرمایه گذاری شخصی خود.

  ارزش واقعی یک شرکت: دانستن نحوه ی تعیین کردن ارزش واقعی یک شرکت نکته ی کلیدی است. زیرا زمانی که شما می دانید یک شرکت چه ارزشی دارد می توانید نقاط ضعف را نادیده بگیرید و سود بیشتری را با ریسک کمتر به دست آورید. بهره ی بیشتر ازآنچه شما پرداخت کرده اید تمام هدف سرمایه گذاری ارزشی است.

  • تشخیص دادن سه نوع ارزش
  • محاسبه ارزش هرگونه کسب وکار
  • روانشناسی سرمایه گذاری و نتایج آن
  • چرا سهم اشتباه قیمت گذاری می شود و از آن چه بهره ای می توان برد.

  حقایق مربوط به ریسک و بهره: یکی از تصورات غلط و نادرست و پابرجا در بازار بورس این است که اگر می خواهید سود و بهره ی بالاتری داشته باشید باید ریسک بیشتری را تحمل کنید. سرمایه گذاری ارزشی درواقع یک استراتژی با ریسک کمتر و بهره ی بیشتر است و در این ماژول سوم همه ی موارد مربوطه توضیح داده خواهدشد.

  • چرا سرمایه گذاری یک قمار نیست.
  • تکنیک تغییر احتمالات ناممکن به نفع خودتان.
  • دفع خطرهای موجود در اطراف
  • راه ها و مزیت هایی برای کمتر کردن ریسک و افزایش بهره(بازدهی)
  • روش های غیرمتعارف برای محدود کردن ضعف شما

  نمودارهای بحران مالی (Crucial Financial Figures): این امکان وجود ندارد که به دفترچه ی همسایه ی خود نگاه کنید. اما شرکت ها باید همه ی پولی را که در حساب های خود کسب و خرج می کنند، افشا کنند. این عبارات به شما این امکان را می دهد تا سرکی در مرکز مالی هر شرکتی بکشید.

  • صورت حساب مالی (Financial Statement) توصیف شده به روش هیجان انگیز
  • تفاوت های جزئی بین درآمد و نقدینگی
  • ۶ تست قدرتمند مالی برای شناسایی برنده ها
  • راه هایی برای شناسایی و جلوگیری از ورشکستگی
  • یک لغت نامه که مفاهیم مهم را در برمی گیرد.

  تعیین کردن بازدهی های بیشتر (Outperformers): زمانی که هزاران سهم در دسترس وجود دارند، بنابراین دانستن اینکه چگونه سهم های بی ارزش را فیلتر کنیم، یک مهارت مهم برای هر سرمایه گذاری است. قدم بعدی، استفاده از تحلیل بنیادی و سپس زمان خریدوفروش سهم است. آخرین ماژول تمامی این موضوعات را در برمگیرد.

  • ترفندهایی برای استفاده بیشتر از ایده های سرمایه گذاری
  • ابزارهای مفید وب سایت ها برای یافتن سهام