Lines_Background
مینی‌دوره رایگان درآمد روزانه ۱۰۰ دلار از فارکس
00روز
00ساعت
00دقیقه
00ثانیه
ثبت‌نام رایگان
لوگو خانه سرمایه
آموزش ترید از صفر صفر

کسب درآمد از برندهای معروف

چطور در اسنپ ثبت نام و کار کنیم؟ سیر تا پیاز کار در اسنپ
چگونه در اسنپ ثبت نام کنیم؟...

اسنپ را می توان به عنوان مبتکر و پیشگام در راه اندازی تاکسی اینترنتی در ایران معرفی کرد. این استارت آپ با ارائه امکانات متنوع به خوبی جای خود را در میان خانواده های ایرانی باز کرده است؛ اما کسب درآمد از اسنپ چگونه انجام می شود؟ آیا ثبت نام در اسنپ آسان است؟ قوانین کار برای اسنپ چیست؟ به چه مدارکی برای ثبت نام نیاز داریم و مراحل آن کدامند؟ در صورتی که متقاضی بهره مندی از خدمات و امکانات فوق العاده اسنپ هستید، مقاله پیش رو را از دست ندهید!

چرا کسب درآمد از اسنپ فرصتی استثنائی به شمار می آید؟

با شروع فعالیت اسنپ در سال ۱۳۹۳، حوزه حمل و نقل کشوری متحول شد. این برنامه کاربردی به پل ارتباطی میان مسافران و رانندگان تبدیل شده است. جالب است بدانید که این استارت آپ در نخستین سال های فعالیت خود با چنان رشدی مواجه شد که همه را حیرت زده کرد.

این سامانه شامل لاین های متعددی می شود که هریک از آن ها برای دستیابی به اهداف جداگانه طراحی شده اند. اسنپ اکو، اسنپ بایک، اسنپ باکس، اسنپ فود، اسنپ تریپ، اسنپ روم از جمله طرح های اجرایی این شرکت هستند؛ ایده های خلاقانه اسنپ در راستای کسب درآمد بیشتر و رفاه حال شهروندان هرگز تمامی ندارد!

این سامانه با ارائه طرح های متنوع سعی در جلب رضایت رانندگان و مسافران خود دارد. برخی از مزایای کار در اسنپ به شرح زیر است:

 • ارائه قیمت به صرفه برای رانندگان
 • در نظر گرفتن طرح های تشویقی بی شمار برای رانندگان نظیر بنزین سهمیه ای، طرح های رفاهی و درمانی
 • امکان کسب درآمد بالا
 • ارائه تخفیف های ویژه

فرقی ندارد که به صورت پاره وقت یا تمام وقت کار می کنید، اسنپ همواره راهکاری ایده آل برای کسب درآمد به شمار می آید. جالب است بدانید روزانه بیش از ۱۰ میلیون مسافر از طریق این ناوگان جابه جا می شوند؛ این موضوع به معنای پتانسیل درآمدزایی فوق العاده از طریق کار در اسنپ است.

ثبت نام در اسنپ به راحتی آب خوردن!

کسب

در صورتی که قصد ثبت نام در اسنپ به عنوان راننده کاربر و بهره مندی از مزایای بی حدو حصر آن را دارید، مقاله درستی را برای مطالعه انتخاب کرده اید. ما قصد داریم ثبت نام در سامانه این شرکت را به صورت گام به گام و با ذکر جزئیات برای شما توضیح دهیم.

ناوگان اسنپ به منظور سهولت هر چه بیشتر رانندگان دو شیوه را برای ثبت نام متقاضیان در نظر گرفته است:

 • ثبت نام به صورت حضوری
 • ثبت نام به صورت غیرحضوری

در ثبت نام به صورت حضوری، متقاضی باید به آدرس دفاتر اسنپ در شهر خود مراجعه کند. برای یافتن آدرس این مراکز تنها کافی است که روی لینک https://snapp.ir/drivers#car کلیک کنید.

در ثبت نام غیرحضوری نیز ابتدا اطلاعاتی از متقاضی به صورت مجازی دریافت می شود. در ادامه نیز توضیحات لازم به منظور ادامه همکاری به او انتقال داده می شود.

مدارک مورد نیاز برای کار در اسنپ

فرقی نمی کند که کدام شیوه را در انتخاب کرده اید، در هر دو روش برای ثبت نام به مدارک زیر نیاز پیدا خواهید کرد:

 • اصل گواهی نامه
 • اصل کارت یا برگه سبز خودرو
 • کارت بیمه
 • گواهی معاینه فنی

البته پیش از تهیه این مدارک نیاز به توضیحاتی نیز وجود دارد؛ از زمان صدور گواهی نامه فرد مورد نظر باید حداقل ۳ ماه گذشته باشد. از طرفی معاینه فنی تنها برای خودروهایی مورد نیاز است که ۴ سال از زمان تولید آن ها گذشته باشد.

مراحل ثبت نام غیر حضوری اسنپ

پیش از ثبت نام باید بدانید که شرکت اسنپ قوانین سرسختانه ای را برای انتخاب رانندگان خود در نظر گرفته است. اگرچه بخشی از ثبت نام در اسنپ به صورت غیرحضوری امکان پذیر خواهد بود، با این حال شما برای تکمیل و تایید اطلاعات باید به صورت حضوری در دفاتر اسنپ حضور پیدا کنید.

این قوانین با شیوع بیماری همه گیر کرونا با تغییر و تحولاتی همراه بوده است. به منظور ثبت نام غیر حضوری، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. روی آدرس https://snapp.ir/drivers کلیک کنید.
 2.  با ورود به صفحه رانندگان اسنپ با کادرهای زیر مواجه می شوید که اطلاعات اولیه را از شما دریافت می کنند. در این صفحه تنها با وارد کردن اطلاعاتی مانند شماره موبایل، نوع وسیله نقلیه و استان محل سکونت فرصت دارید ثبت نام اولیه در اسنپ را تکمیل کنید.

کسب

 1. در نهایت و پس از ورود مشخصات مورد نیاز کافی است که روی کادر ” ارسال اطلاعات” کلیک کنید.
 2. سپس کارشناسان شرکت اسنپ به منظور ارائه توضیحات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.

در ادامه کاربر راننده با مراجعه به دفاتر اسنپ باید نسبت به پر کردن قرارداد کاری شرکت اقدام کند. طی این قرارداد اطلاعاتی در رابطه با شخص کاربر و خودروی او مورد نیاز است.

مراحل ثبت نام غیرحضوری و کسب درآمد از اسنپ

مراحل ثبت نام غیرحضوری و کسب درآمد از اسنپ به شرح زیر است:

 1. برای طی این فرایند لازم است به آدرس اینترنتی ثبت نام دیجیتالی مراجعه کنید.
 2. در مرحله بعد تنها کافی است که شماره تلفن خود را به منظور ورود به سامانه در کادر تعیین شده وارد کنید و کادر ثبت رنگ “ورود” را بزنید.

کسب

 1. به محض ورود شماره تلفن، کد ۶ رقمی برای شما ارسال خواهد شد؛ کد مورد نظر را در کادر وارد کرده و در نهایت روی کادر سبز رنگ ” ورود” کلیک کنید.
 2. در این بخش شرایط و قوانین مربوط به شرکت اسنپ قرار گرفته است. پیشنهاد ما این است که پیش از قبول شرایط، فایل قوانین و مقررات را مورد مطالعه قرار دهید. در نهایت در صورتی که با قوانین این شرکت موافق بودید، روی کادر “شرایط را مطالعه کردم و قبول دارم” کلیک کنید.

کسب

 1. با پذیرش شرایط توسط کاربر راننده، صفحه ای پیش روی شما باز می شود؛ در این صفحه باید نوع وسیله نقلیه خود را انتخاب کنید. با کلیک روی کادر ” ثبت” وارد صفحه بعد خواهید شد.

کسب

 1. در صفحه مربوط به اطلاعات اصلی، کاربر باید نسبت به پر کردن کادرهای درج شده اقدام کند. با ورود این اطلاعات نوبت به کلیک روی کادر “ثبت اطلاعات” می رسد.

کسب

 1. در گام بعدی مدارک الزامی برای ثبت نام در شرکت اسنپ که پیش تر بدان پرداختیم باید در صفحه جدید و در کادر مربوط بارگذاری شوند.
 2. تایید هویت کاربر راننده، مرحله بعدی از ثبت نام برای کار در اسنپ است. بدین منظور نیاز به بارگذاری عکسی از خود دارید.
 3. کلیه اطلاعات شما باید توسط کارشناسان مورد تایید قرار بگیرد. با دریافت “تایید نهایی” فعالیت شما به عنوان راننده شرکت اسنپ امکان پذیر می شود.

بدین ترتیب بدون نیاز به مراجعه به دفاتر شرکت اسنپ، امکان کسب درامد از این شرکت بزرگ ایرانی فراهم می شود.

نکات کسب درآمد از اسنپ

به منظور همکاری ایده آل بین شما و شرکت اسنپ لازم است که با شرایط این شرکت به خوبی آشنا باشید. تعداد لاین های حمل و نقل این شرکت، کارشناسان را وادار به در نظر گرفتن قوانین به خصوصی کرده است. به همین سبب پیشنهاد می کنیم که پیش ثبت نام در این مجموعه، نکات طلایی زیر را از دست ندهید؛ به کمک این نکات پا در مسیری درست قرار خواهید داد.

حقوق راننده و شرکت اسنپ

با هر سفری که در اسنپ به عنوان راننده کاربر انتخاب می کنید،۲۰% از کل هزینه سفر به شرکت اسنپ تعلق می گیرد. بدین ترتیب این شرکت به عنوان پل ارتباطی میان مسافر و راننده در ازای به اشتراک گذاری خدمات نرم افزاری خود، این مبلغ را از هزینه کل هر سفر کسر می کند. البته عدم تعهد کاربر به قوانین تعیین شده بی شک جریمه و خسارت مالی به دنبال خواهد داشت.

رانندگان؛ اعتبار شرکت اسنپ

اسنپ رانندگان و شیوه رفتاری آن ها با مسافران را اعتبار خود می داند. به همین خاطر برای رانندگانی که موفق به جلب رضایت مسافران شده اند، طرح های تشویقی به خصوصی را در نظر گرفته است.

حفظ امنیت، آرامش و راحتی مسافر بر عهده راننده قرار دارد؛ در این راستا شرکت اسنپ از تمامی رانندگان خود انتظار دارد که این شرایط را تامین کنند و همچنین قوانینی را در این خصوص وضع کرده است. بنابراین، در صورت بروز هرگونه نارضایتی و شکایت از سوی مسافر، راننده موظف به پاسخگویی خواهد بود.

اعتبار قرارداد بین طرفین

قرارداد بین شرکت اسنپ و کاربر راننده به صورت یک ساله وضع می شود. با پایان یک سال در صورتی که هر یک از طرفین قرارداد مایل به ادامه همکاری با یکدیگر باشند، به صورت خودکار تمدید خواهد شد.

سلامت خودرو

همانطور که بیان شد، اسنپ به حفظ امنیت و آسایش مسافران خود اهمیت می دهد. به همین خاطر این شرکت قوانینی را به منظور تضمین سلامت خودروی راننده در نظر گرفته است. در همین راستا خودروهای تولیدی ماقبل ۹۳ توسط کارشناسان شرکت اسنپ بررسی فنی می شوند.

با تایید فنی خودروی مورد نظر از طرف کارشناس، امکان همکاری با راننده کاربر فراهم خواهد شد.

با توجه نکات مطرح شده بی شک همکاری مداوم و اثربخشی بین طرفین قرارداد برقرار می شود؛ همکاری که در راستای بهره مندی طرفین است.

آیا درآمد اسنپ بالا است؟

رانندگانی که فعالیت در اسنپ را به صورت شغل پاره وقت یا تمام وقت انتخاب می کنند، دلایل خاص خود را دارند. اسنپ به عنوان اولین تاکسی اینترنتی ایرانی همواره از رانندگان خود در شرایط دشوار حمایت کرده است.

این شرکت بنزین سهمیه ای و طرح های فوق العاده ای را برای رانندگان خود در نظر گرفته است؛ اما پیش از ثبت نام در اسنپ نکته زیر را به یاد داشته باشید:

“درآمد شما در اسنپ به فعالیت خودتان بستگی دارد! “

قریب به اتفاق مردم ایران با این شرکت مشهور آشنایی دارند و روزانه میلیون ها نفر از طریق این ناوگان جابه جا می شوند. بنابراین، این شما هستید که سهم خود از این بازار را تعیین می کنید.

اسنپ برای افرادی که به دنبال درآمدزایی از طریق خودروی خود هستند، گزینه ای ایده آل و در دسترس به نظر می رسد.

کسب درآمد از اسنپ؛ آغاز فصل جدید برای رانندگان

شرکت اسنپ بستری ایده آل برای رانندگان و مسافران فراهم کرده است؛ این شرکت معامله ای دو سر برد را برای خود و کاربر راننده در نظر دارد و با ارائه طرح های بی نظیر، همه را شگفت زده کرده است.

ما شیوه ثبت نام در اسنپ به صورت حضوری و غیرحضوری را به طور مفصل شرح دادیم. البته به قوانین و شرایط تعیین شده از طرف این شرکت نیز پرداختیم. حال نوبت شما است؛ قوانین و مقررات این شرکت تاکسی اینترنتی را به خوبی بخوانید؛ به سایت اسنپ مراجعه کنید و فصلی جدید در زمینه درآمدزایی خود رقم بزنید.

ادامه مطلب
چطور در تپسی
چطور در تپسی ثبت نام و...

چند سالی است که بازار تاکسی های اینترنتی در ایران به شدت داغ شده و نه تنها از طرف مسافران بلکه از طرف رانندگان نیز محبوبیت زیادی پیدا کرده است. ایده کار در تپسی یا استفاده از خدمات آن به واسطه شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس بال و پر گرفته است.

چرا باید در تپسی ثبت نام کنیم؟ آیا مراحل ثبت نام آن زمان بر است؟ تاکسی اینترنتی تپسی شعار “جابجایی هوشمندانه تر” را دارد. چنانچه قصد کسب درآمد بیشتر با خودروی خود را دارید، فرصت ثبت نام در تپسی را از دست ندهید!

کار در تپسی

ما به شما آموزش می دهیم که چگونه و در کوتاه ترین زمان ممکن در سامانه اینترنتی تپسی ثبت نام کنید! بدین ترتیب از مزایای حیرت انگیز کار در این برنامه تاکسی اینترنتی بهره مند خواهید شد!

کار در تپسی؛ چرا و به چه علت؟

اگرچه استفاده از تاکسی های اینترنتی در بدو ورود به بازار ایران با مخالفت هایی مواجه شد، با این وجود فرهنگ استفاده از آن به تدریج در میان مردم جا افتاد. در حال حاضر چه در شهرهای بزرگ و چه در شهرهای کوچک، شاهد گسترش استفاده از این ایده خارق العاده هستیم.

اگر همچنان در رابطه با ثبت نام در تپسی تردید دارید، مزایای منحصربه فردی که این استارت آپ در اختیار کاربران قرار می دهد را از دست ندهید!

امکان کسب درآمد با طرح های فوق العاده

از افرادی که این حرفه را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کرده اند گرفته تا افرادی که قصد کسب درآمد به صورت پاره وقت را دارند، تپسی راه فعالیت برای همه افراد را باز گذاشته است. خبر خوش اینجا است که تپسی با ارائه قیمت های به صرفه نه تنها مسافران بلکه رانندگان را نیز راضی و خشنود می کند.

البته طرح های تشویقی بی نظیری که این استارت آپ در اختیار شما قرار می دهد نیز از دیگر دلایلی است که ثابت می کند نباید فرصت کار در تپسی را از دست دهید!

تنها به جایی نروید!

فرقی نمی کند که بخواهید به خانه بروید یا سرکار؛ در هر مسیری مسافری را به عنوان همراه خود داشته باشید و از این طریق درآمد کسب کنید! تپسی این امکان را برای رانندگان فراهم کرده است که با تعیین مقصد مورد نظر، مسافر همراهی پیدا کنند.

دسترسی به اعتبار در هر لحظه

تپسی در راستای حمایت از رانندگان خود دو شیوه پرداخت نقدی و اعتباری را در نظر گرفته است، اما صبر کنید؛ خبر خوش این است که حتی در صورت پرداخت اعتباری نیز دستمزد شما در لحظه در حساب بانکی تان قرار خواهد گرفت!

البته خدمات بی نظیر استارت آپ تپسی به همین جا ختم نمی شود؛ این استارت آپ برای رانندگان حرفه ای خود نیز طرح های باورنکردنی را در نظر گرفته است. از طرفی این امکان را دارید که از طریق برنامه تپسی لاین حتی دو مسافر را نیز جابجا کنید و درآمد خود را ارتقا ببخشید!

ثبت نام برای کار در تپ سی در کوتاه ترین زمان

کار در تپسی

حال که با خدمات منحصربه فرد این استارت آپ آشنا شدیم، این سوال ایجاد می شود که چگونه برای کار در تپسی ثبت نام کنیم؟ آیا ثبت نام در تپسی پیچیده است؟

ثبت نام در تپسی به صورت حضوری و غیرحضوری صورت می گیرد. با این حال افراد بسیاری ثبت نام به صورت غیرحضوری را ترجیح می دهند. به همین خاطر ما نیز قصد داریم ساده ترین شیوه ثبت نام در تپسی را به صورت گام به گام به شما آموزش دهیم.

ثبت نام و کار در تپسی به ساده ترین شکل ممکن!

به منظور ثبت نام در تپسی تنها کافی است که مراحل زیر را یک به یک پشت سر بگذارید و شما نیز به خانواده بزرگ تپسی بپیوندید.

 1. در گام نخست باید روی آدرس اینترنتی https://join.tapsi.ir/login کلیک کنید.
 2. با ورود به وب سایت تپسی با کادری مواجه می شوید که از شما شماره موبایل می خواهد. با وارد کردن شماره تلفن همراه، کارت دریافت کد در قسمت انتهایی صفحه به رنگ آبی در خواهد آمد. در ادامه باید روی این کد کلیک کنید.
 3. در گام سوم ثبت نام برای کار در تپسی لازم است که کد ۵ رقمی که به شماره موبایل شما ارسال شده است را در کادر بالایی صفحه وارد کنید. با وارد کردن کد، کادر پایین صفحه به رنگ آبی درمی آید که باید روی آن کلیک کنید.

اگر شماره موبایل خود را اشتباه وارد کرده اید، نگران نباشید. در همین صفحه با کلیک روی “شماره را اشتباه وارد کرده اید؟” امکان تصحیح شماره موبایل خود را خواهید داشت.

 1. در مرحله بعد فرایند اصلی ثبت نام در سامانه تپسی آغاز می شود. تنها کافی است که اطلاعات درخواستی مربوط به هر ۴ گام را به صورت کامل وارد کنید. اما برای ثبت نام به چه مدارکی نیاز خواهید داشت؟
 • گواهینامه رانندگی؛
 • کارت خودرو؛
 • کارت بیمه خودرو.

به منظور پشت سر گذاشتن این چهار گام، تنها کافی است که روی کادر آبی “شروع ثبت نام” کلیک کنید. با کلیک روی کاد، صفحه ای به صورت زیر برای شما باز می شود. در این صفحه باید اطلاعات اولیه خود را به صورت دقیق در کادر مربوطه وارد کنید.

 1. در مرحله بعدی باید روی کادر “تایید و ادامه” کلیک کنید و بدین ترتیب صفحه جدیدی برای شما باز می شود. اکنون نوبت به بارگذاری مدارک شما می رسد. این مدارک شامل موارد زیر است:
 • تصویر پروفایل؛
 • تصویر گواهی نامه؛
 • عکس کارت خودرو؛
 • عکس بیمه نامه.

هنگامی که بارگذاری تمام مدارک ذکر شده به پایان رسید، باید روی کادر “تایید و ادامه” کلیک کنید.

 1. در گام نهایی نیز صفحه ای شامل قوانین شرکت تپسی برای شما باز می شود. البته توصیه می کنیم که تمامی این قوانین را به دقت مورد مطالعه قرار دهید. در ادامه و در صورتی که با قوانین موافق بودید، آنها را تایید کنید.

با پایان یافتن ثبت نام غیرحضوری برای کار در تپسی لازم است که پروسه لازم به منظور احراز هویت و تایید مدارک شما طی شود. در صورتی که مدارک شما مورد تایید این سامانه و کارشناسان مربوطه قرار گرفت، شما به عنوان راننده تپسی امکان فعالیت و کسب درآمد را خواهید داشت.

ثبت نام در تپسی پیش از دانستن این نکات ممنوع!

اگرچه با ثبت نام در تپسی راهکاری ایده آل برای کسب درآمد در اختیارتان قرار می گیرد، شما نیز مسئولیت هایی را عهده دار می شوید! با دانستن نکاتی که در ادامه مطرح خواهد شد، آگاهانه تر پا در مسیر همکاری با تپسی بگذارید.

تمدید قرارداد

قراردادی که بین راننده تپسی و این شرکت بسته می شود، یک ساله بوده و پس از گذشت این مدت زمان اعتبار خود را از دست می دهد. بنابراین در صورتی که طرفین قرارداد، موافق به ادامه همکاری باشند، قرارداد بین آنها پس از گذشت یک سال باید مجددا تمدید شود.

حقوق طرفین

با پیوستن به ناوگان تپسی برای هر سفری که در طول شبانه روز قبول می کنید، باید حق استفاده از امکانات و خدمات شرکت تپسی را بپردازید. سهم این شرکت از هزینه سفر شما ۱۵% بوده و مابقی مبلغ به شما تعلق خواهد گرفت.

البته شرکت تپسی نیز برای افرادی که از پرداخت سهم این شرکت امتناع می کنند، قوانینی را در نظر گرفته است. بدین صورت رانندگانی که در پرداخت سهم تاخیر داشته باشند یا از پرداخت آن امتناع ورزند، موظف به پرداخت ۱۰ میلیون تومان جریمه تاخیر خواهند بود.

اهمیت به مسافر

تامین امنیت و آرامش مسافران در حین سفر از جمله وظایفی است که بر عهده رانندگان علاقه مند به کار در تپسی قرار می گیرد. بدین منظور راننده مورد نظر باید به خوبی با قوانین راهنمایی و رانندگی آشنا باشد و به آن ها عمل کند.

به یاد داشته باشید که جلب رضایت مسافران به معنای کسب اعتبار برای شرکت است. به همین خاطر تپسی طرح های تشویقی را در این راستا برنامه ریزی کرده است.

کار در تپسی فرصتی استثنائی

با گسترش روز افزون استفاده از فضای مجازی و اینترنت حوزه حمل و نقل نیز از تغییرات در امان نمانده است. با ورود تاکسی اینترنتی به کشور، فضای حمل و نقل دیگر شباهتی به گذشته ندارد و کلیه رانندگان ناگریز به وفق دادن خود با شرایط جدید هستند.

ثبت نام در تپسی و کار در این شرکت، مزایای بی شماری چه از نظر رفاهی و چه از نظر طرح های تشویقی در اختیار شما قرار می دهد. البته تپسی نیز مانند هر استارت آپ دیگری قوانین و مقرراتی برای همکاری بهتر و ایده آل تدارک دیده است. با رعایت این قوانین، به کسب درآمد از وسیله نقلیه خود بپردازید.

منتظر چه چیزی هستید؟ همین حالا به وب سایت تپسی مراجعه کنید و از مزایا و خدمات بی شماری که در اختیار شما قرار می گیرد، بهره مند شوید.

ادامه مطلب
post-blog-alt
چطور در آپارات ثبت نام و...

به دنبال کسب درآمد از پتانسیل بالای فضای مجازی هستید؟ آپارات سرویس اشتراک گذاری ویدیو است که امکانات حیرت انگیزی را در اختیار کاربران قرار می دهد. امکان کسب درآمد از آپارات تحولی شگرف در دنیای تولید محتوای ویدیویی به وجود آورده است.

چه راه هایی برای درآمدزایی از آپارات وجود دارد؟ نحوه ثبت نام در آپارات به چه صورت است یا چرا باید در این سرویس اشتراک گذاری ویدیو ثبت نام کنیم؟ در صورتی که به ساخت ویدیو یا حتی تماشای آنها علاقه مند هستید، آپارات فرصت درآمدزایی مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد.

ما به شما به صورت گام به گام آموزش می دهیم که چگونه در کوتاه ترین زمان در آپارات ثبت نام کنید. بنابراین اگر به دنبال روش های کسب درآمد از سرویس آپارات هستید، ادامه مطلب را از دست ندهید!

چرا کسب درآمد از آپارات گزینه ای ایده آل به نظر می رسد؟

آپارات به عنوان یکی از قوی ترین سرویس های اشتراک گذاری ویدیو، روزانه میزبان ۴ میلیون کاربر است. این سرویس طی سال های اخیر پیشرفت های چشمگیری را تجربه کرده است؛ به نحوی که بعد از گوگل پربازدیدترین سایت کاربران ایرانی به شمار می آید.

جالب است بدانید که حجم بازدید از این پلتفرم به میلیون ها ساعت می رسد و حتی میلیون ها ساعت ویدیو روی پهنای باند آن بارگذاری شده است. همه این عوامل آپارات را به بستری ایده آل برای کسب درآمد تبدیل می کند؛ بستری با پتانسیل بی حد و مرز!

کارشناسان آپارات نیز به این موضوع واقف هستند و در راستای حمایت از کاربران طرح های منحصربه فردی را در نظر گرفته اند. بنابراین اگر به دنبال راه های درآمدزایی از طریق این بستر هستید، با ما همراه باشید.

شیوه های کسب درآمد از آپارات

کارشناسان آپارات با آگاهی از پتانسیل بی نظیر این بستر نه تنها شرایط درآمدزایی ایده آلی برای خود در نظر گرفته اند، بلکه راهکارهای متعددی هم پیش روی کاربران قرار داده اند. اگرچه در گذشته کسب درآمد بر اساس میزان بازدید از دیدیو صورت می گرفت، آپارات این تصمیم را تغییر داد. در حال حاضر آپارات، طراحی خود را با هدف حمایت از کاربران در نظر گرفته است؛ ما در ادامه به بررسی جزئی این طرح خواهیم پرداخت.

1- طرح حمایت از تولیدکننده

تولید محتوای ویدیویی کار ساده ای نیست؛ آپارات نیز با آگاهی از سختی های این مسیر برای حمایت از تولیدکنندگان محتوای ویدیویی طرحی را در نظر گرفته است. البته کسب درآمد از آپارات نیاز به در نظر گرفتن شرایط زیر دارد:

 • برخورداری از حداقل ۲۰۰ دنبال کننده؛
 • برخورداری از حداقل ۳۰۰۰ بازدید طی ۳ ماه گذشته.

البته سرویس آپارات استثنائاتی نیز در این باره قائل شده است؛ به عنوان مثال فعالیت گیمرها در بستر آپارات، زمانی تولید محتوا به حساب می آید که از وب کم استفاده کنند. از طرفی موضوعاتی که در ادامه بیان خواهیم کرد نیز در حوزه تولید محتوا قرار نمی گیرند:

 • میکس یا ادغام چند ویدیو؛
 • افزودن زیرنویس به فیلم ها.

با این حال دوبله فیلم یا هر ویدیو دیگری به عنوان فعالیت در حوزه تولید محتوا مورد قبول نیست. آپارات قوانین سرسختانه ای برای تولیدکنندگان محتوا در نظر دارد. به عنوان مثال تولید محتوای نامرتبط یا به اشتراک گذاری ویدیوهایی که قبلاً روی این پلتفرم قرار گرفته اند، جریمه های سنگینی برای فعالان این حوزه به دنبال خواهد داشت.

جالب است بدانید آپارات ۵۰ تا ۷۰ درصد از درآمد حاصل از تبلیغات خود را متعلق به صاحبان محتوای تولیدی می داند؛ البته این درصد با توجه به کیفیت محتوای ویدیویی تعیین می شود. با این وجود طرح مربوطه آنچنان ایده آل به نظر می رسد که قابلیت رقابت با درآمدزایی از طریق یوتیوب دارد.

2- طرح حمایت از باز نشر کننده

آیا می دانستید امکان درآمدزایی از طریق بازنشر ویدیو وجود دارد؟ بله درست شنیده اید! آپارات طرح باورنکردنی برای افرادی که امکان تولید محتوای ویدیویی را ندارند نیز برنامه ریزی کرده است.

البته کسب درآمد از طریق این طرح نیز نیاز به در نظر گرفتن شرایطی دارد؛ تنها با رعایت این شرایط است که امکان کسب درآمد از آپارات فراهم می شود؛ این شرایط به شرح زیر است:

 • برخورداری از حداقل دو هزار دنبال کننده؛
 • برخورداری از حداقل ۵۰۰ هزار ساعت ویدیو نمایشی؛
 • عدم کپی ویدیو از سایر کانال ها؛
 • توجه به حق نشر ویدیوها و فیلم های تهیه شده.

در صورتی که کاربر به قوانین ذکر شده پایبند نباشد، حذف کانال او در دستورکار کارشناسان تولید محتوا قرار می گیرد. به عنوان مثال، در صورتی که فیلم های سینمایی درحال اکران ایرانی یا سایر محتواهای تولیدی سرویس آپارات در کانال کاربران قرار گیرد، این افراد برخلاف قوانین عمل کرده اند.

با این حال همانطور که انتظار می رود، امکان کسب درآمد از طریق بازنشر ویدیوها در مقایسه با تولید محتوا کمتر است. آپارات تنها ۱۰ درصد از درآمد حاصل از پخش تبلیغات را در اختیار بازنشر کننده قرار می دهد.

البته درآمدزایی از طریق آپارات تنها از طریق تعداد دنبال کننده یا مدت زمان ویدیوهای بازدیدشده تعیین نمی شود. تعداد لایک ها، نظرات، تعداد ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده نیز نقش مهمی در میزان درآمد شما خواهند داشت. با این حال عمق تاثیرگذاری این فاکتورها هنوز به طور دقیق مشخص نیست!

هر آنچه برای ثبت نام در آپارات باید بدانید!

یک، دو، سه، چهار؛ تنها ۴ ثانیه کافی است که تبلیغی در خلال ویدیو شما قرار گیرد و ۵۰% درصد از درآمد آن به حساب تان واریز شود. فاصله شما با کسب درآمد از آپارات تنها یک گام است؛ ثبت نام در این سرویس و اشتراک گذاری ویدیو!

نگران نباشید؛ ما آموزش ثبت نام در این سرویس را به ذکر جزئیات و به صورت گام به گام برای شما توضیح خواهیم داد. پس اگر به دنبال ثبت نام در کوتاه ترین زمان ممکن هستید، دستورالعمل های مطرح شده در ادامه را دنبال کنید.

ثبت نام به صورت گام به گام

 1. پیش از هر گونه اقدامی ابتدا لازم است که حساب کاربری خود را در وب سایت آپارات بسازید. با ورود به صفحه سایت با کادر زیر مواجه خواهید شد. در صورتی که حساب کاربری در این سرویس ندارید، روی کادر ” ایجاد حساب کاربری” کلیک کنید.
 2. با ورود ایمیل یا شماره موبایل کد ۶ رقمی برای شما ارسال می شود که با وارد کردن آن به عضویت سرویس در می آیید.
 3. حال به منظور کسب درآمد باید به آدرس آپارات اینکام مراجعه کنید. با کلیک روی ” درخواست عضویت” صفحه ای به شکل زیر برای شما باز می شود.
 4. در مرحله بعدی لازم است که ۴ گام اساسی را طی کنید و از این طریق اطلاعات شما تکمیل شود. ابتدا لازم است که نوع فعالیت خود را تعیین کنید؛ مشخص کنید که آیا قصد دارید به عنوان تولیدکننده یا بازنشر کننده محتوا در این سرویس فعالیت کنید.
 5. با کلیک روی هر یک از نشان های کادر مورد نظر، صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد؛ این صفحات در ادامه نمایش داده شده اند. به یاد داشته باشید که برای فعالیت به عنوان تولید کننده محتوا باید حداقل ۲۰۰ نفر دنبال کننده داشته باشید.

از طرفی حداقل ۳ هزار ساعت بازدید از کانال شما برای دریافت تایید و رفتن به مرحله بعد الزامی است. همچنین اگر قصد فعالیت به عنوان بازنشر دهنده ویدیو را دارید، برای اخذ تاییدیه باید حداقل ۲۰۰۰ دنبال کننده داشته و حداقل ۵۰۰ هزار ساعت بازدید از کانال شما صورت گرفته باشد.

 1. در صورتی که از شرایط فوق برخوردار باشید، صفحه ای تحت عنوان تعرفه ها برای شما باز خواهد شد.
 2. در نهایت نیز تنها کافی است که اطلاعات خود را تکمیل کنید و منتظر کسب درآمدهای بالا از طریق این سرویس باشید.

با پشت سر گذاشتن مراحل فوق دیگر فاصله ای بین شما و کسب درآمد از آپارات وجود ندارد؛ اما نحوه پرداخت به چه شکل است؟

چگونگی پرداخت اعتبار آپارات

اگرچه شیوه کسب درآمد از طریق آپارات با تغییر و تحولاتی همراه بوده است، نحوه پرداخت این سرویس همچنان مانند قبل است. آپارات اعتبار کاربران خود را به صورت ماهانه تسویه می کند.

البته این احتمال وجود دارد که همزمان با اجرایی شدن طرح های جدید این سرویس، امکان تسویه ۱۵ روزه نیز فراهم شود. بدین ترتیب با تولید محتوای ویدیویی یا بازنشر آن منتظر درآمدهای چشمگیر باشید!

آپارات؛ فرصت بی نظیر دیده شدن

سرویس اشتراک گذاری ویدیو، آپارات از جمله پیشگامان فعالیت در حوزه تولید محتوای ویدیویی در بستر اینترنت به شمار می آید. با گذشت زمان آوازه این پلتفرم به گوش همه ایرانیان رسیده و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

از ویدیوهای آموزشی و فیلم های کوتاه و بلند گرفته تا ویدیوهای خنده دار و امکان تماشای زنده ویدیوها امکانات بی شماری است که از طریق این بستر در اختیار کاربران قرار می گیرد. این سرویس راهکارهای درآمدزایی متنوعی را عرضه می کند. با انتخاب یکی از این طرح ها و رعایت شرایط حاکم بر آن ها، کسب درآمدهای بالا دیگر یک رویا نخواهد بود!

“با آپارات ویدیو بسازید و کسب درآمد کنید.”

ادامه مطلب
چطور در دیجی کالا ثبت نام و کار کنیم؟
چطور در دیجی کالا ثبت نام...

امروزه با وجود تحولاتی که در زمینه بازاریابی و سیستم کسب وکار ایجاد شده است؛ روش های کسب درآمد نیز تغییر کرده اند. کسب درآمد به کمک فروشگاه های اینترنتی بزرگ و با سابقه درخشان از روش های جدید و جالبی است که نوعی تجارت پرسود و بی خطر محسوب می شود. در این بین کسب درآمد از دیجی کالا به عنوان قدیمی ترین و بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی در ایران، روشی است که بین صاحبان کسب و کار محبوبیت بیشتری دارد.

کسب درآمد از این فروشگاه بزرگ به دو روش قابل انجام است. در روش اول شما به عنوان همکار فروش وارد عمل می شوید که افیلیت مارکتینگ نام دارد و در صورت فروش محصولات مشخصی، درصدی به عنوان کمیسیون به شما تعلق می گیرد. در روش دیگر کسب درآمد از این وب سایت، به صورت شخص حقیقی یا حقوقی در دیجی کالا فروشنده می شوید و محصولات تولیدی یا انبار خود را به فروش می رسانید.

ثبت نام در هر یک از این روش ها شرایط و قوانین مخصوص به خود را دارد که در این مقاله می خواهیم که گام به گام هر دو روش را به تفصیل توضیح دهیم. اگر به فکر کسب درآمد از دیجی کالا هستید؛ با ما همراه باشید و مسیر خود را با اطمینان بیشتری آغاز کنید.

راهنمای گام به گام کسب درآمد از دیجی کالا از طریق همکاری در فروش

افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing)، همکاری در فروش یا بازاریابی وابسته نام هایی است که برای این روش در نظر گرفته اند. درواقع این راهکار بازاریابی برای اولین بار حدود ۲۰ سال پیش توسط فروشگاه اینترنتی آمازون معرفی شد و سایر وب سایت ها نیز از مزایای این روش بهره مند شدند. افیلیت مارکتینگ ساده ترین روش کسب درآمد از دیجی کالا است. زیرا در این روش شما تنها به یک لینک جهت همکاری در فروش نیاز دارید.

وب سایت، صفحه ای در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام یا کانال های تلگرامی بازاریابی محصولات دیجی کالا را بر عهده می گیرند. درواقع شما از یک لینک در وب سایت خود استفاده می کنید که کاربر را به صفحه خرید محصولی مشخص در دیجی کالا هدایت می کند و به ازای هر خرید کاربر از دیجی کالا، پورسانت دریافت خواهید کرد.

جالب است بدانید که جهت عضویت در این روش کسب درآمد به سرمایه و حتی شبکه های اجتماعی پرمخاطب نیاز ندارید. تنها کافی است که یک وب سایت یا شبکه اجتماعی داشته باشید و افراد را به خرید از دیجی کالا ترغیب کنید. در ادامه قدم به قدم یاد می گیریم که به عنوان همکار فروش در دیجی کالا ثبت نام کنیم.

مرحله اول – ثبت نام در سیستم افیلیت مارکتینگ دیجی کالا

قدم اول – ورود به سیستم

جهت ثبت نام در سیستم کسب درآمد دیجی کالا به لینک https://affiliate.digikala.com وارد شوید یا در گوگل عبارت «کسب درآمد از دیجی کالا» را جستجو کنید و به اولین نتیجه گوگل وارد شوید.

کسب درآمد از دیجی کالا

در این صفحه ابتدا اطلاعاتی کلی در رابطه با شیوه همکاری در فروش ارائه می شود. در بخش بالایی دکمه عضویت قرار دارد که جهت شروع باید روی آن کلیک کنید. دکمه «همین حالا عضو شوید» نیز در بین توضیحات صفحه به چشم می خورد که با کلیک روی آن به صفحه ثبت نام هدایت خواهید شد.

کسب درآمد از دیجی کالا

قدم دوم – تکمیل اطلاعات حساب کاربری و ثبت نام

همانطور که می دانید؛ جهت شروع کسب درآمد از دیجی کالا باید نسبت به ثبت نام اقدام کنید که این فروشگاه ایمیل احراز هویت را به شما ارسال کند. به جهت شروع ابتدا یک نام کاربری انگلیسی برای خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که بعد از ثبت نام امکان تغییر نام کاربری وجود ندارد. علاوه بر این، نمی توانید از علامت ها در نام کاربری خود استفاده کنید. البته استفاده از نقطه یا خط زیر (Underline) مشکلی ندارد.

کسب درآمد از دیجی کالا

پس از تعیین نام کاربری، نوع همکاری و وضعیت حقوقی خود را مشخص کنید. در کادر تعیین نوع همکاری دو گزینه وجود دارد:

 • همکار در فروش – کسب درآمد از شبکه اجتماعی: اگر می خواهید که برای محصولات دیجی کالا در وب سایت یا شبکه های اجتماعی بازاریابی انجام دهید؛ این گزینه را انتخاب کنید.
 • شبکه تبلیغاتی: اگر صاحب شبکه تبلیغاتی هستید؛ باید این گزینه انتخاب شود.

با انتخاب وضعیت حقوقی باید نام شرکت، شناسه ملی و کد ملی نماینده شرکت را داشته باشید. همچنین به یک آدرس ایمیل معتبر و یک شماره تماس موبایل نیاز دارید که بدون ورود کد ایران و به صورت ۰۹۱۲۵۶۷**** باید وارد شود.

کسب درآمد از دیجی کالا

پس از تکمیل کادرهای بالا باید رمز عبور خود را وارد کرده و آن را در فیلد روبه روی آن نیز عینا تکرار کنید. توجه داشته باشید که رمز عبور باید حداقل ۶ کاراکتر داشته و حداقل از یک حرف بزرگ، یک حرف کوچک، یک عدد و یک کاراکتر مثل #$%^&@ تشکیل شده باشد. در صورتی که وضعیت حقیقی را انتخاب کردید؛ به یک آدرس پست الکترونیک معتبر و شماره تماس نیاز دارید که با حالت حقوقی مشترک است. در نهایت باید نام و نام خانوادگی و کد ملی را وارد کنید. در ورود کد ملی توجه کنید. زیرا امکان تغییر آن وجود نخواهد داشت و با هر کد ملی تنها یک بار قادر به ثبت نام هستید.

کسب درآمد از دیجی کالا

در نهایت بر کادر من ربات نیستم کلیک و با تیک زدن گزینه «با تمام قوانین موافقم و آن ها را مطالعه نموده ام» ثبت نام خود را تکمیل کنید.

کسب درآمد از دیجی کالا

قدم سوم – تایید ایمیل فعال سازی و ورود به حساب کاربری

با کلیک بر «تکمیل ثبت نام» وارد صفحه ورود به حساب کاربری می شوید و پیغام «ثبت نام موفقیت آمیز بود. ایمیل فعال سازی برای شما ارسال شد.» در صفحه به چشم می خورد. در این مرحله باید به ایمیل خود وارد شوید و بر لینک تاییدیه دیجی کالا کلیک کنید که صفحه کاربری شما فعال شود. در غیر این صورت با ورود نام کاربری و رمز عبور امکان ورود به پروفایل خود را ندارید. پس از تایید ایمیل کافی است که نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید که وارد پروفایل مخصوص به خود شوید.

کسب درآمد از دیجی کالا

مرحله دوم – ویرایش اطلاعات پروفایل

قدم اول – تکمیل اطلاعات ثبت نامی

اولین قدم از روند کسب درآمد از دیجی کالا را پشت سر گذاشتید. در این مرحله صفحه پروفایل شما نمایش داده می شود که باید اطلاعاتی از قبیل شماره شبا، کارت بانکی، آدرس پستی، نام پدر و شماره شناسنامه خود را وارد کنید. بارگذاری تصویر کارت ملی و شناسنامه نیز از مواردی است که از کاربران درخواست می شود. علاوه بر این، در این صفحه امکان تغییر وضعیت حقیقی و حقوقی خود را دارید. کافی است که اطلاعات مربوط به هر وضعیت را به درستی وارد کنید. تا زمانی که اطلاعات خواسته شده را وارد نکنید؛ قدم بعدی امکان پذیر نیست. در ضمن اعتبار این اطلاعات توسط کارشناسان دیجی کالا بررسی می شود و اگر با واقعیت مغایر باشد؛ حساب کاربری شما معلق خواهد شد.

کسب درآمد از دیجی کالا

قدم دوم – ثبت رسانه

مهم ترین مرحله در کسب درآمد از دیجی کالا، ثبت رسانه است. در این مرحله باید رسانه خود را به ثبت برسانید که کارشناسان دیجی کالا آن را بررسی کنند و در صورت تایید، فعالیت خود را به صورت افیلیت مارکتینگ آغاز کنید. جهت ثبت رسانه خود بر قسمت مدیریت رسانه ها در ستون سمت چپ کلیک کنید.

کسب درآمد از دیجی کالا

در این صفحه لازم است که نام رسانه، آدرس رسانه، موضوع و نوع را مشخص کنید. جهت ورود آدرس رسانه اگر صفحه ای در اینستاگرام دارید؛ آن را به صورت https://www.instagram.com/username وارد کنید و اگر کانال تلگرامی دارید؛ باید لینک کانال را از بخش اطلاعات کانال و به صورت https://t.me/testaffiliatedigikala وارد کنید.

در کادر موضوع رسانه، ۲ انتخاب خبری و فروشگاه وجود دارد. اگر در رسانه خود به بررسی محصولات دیجی کالا می پردازید؛ خبری را انتخاب و اگر رسانه شما به صورت فروشگاهی است؛ فروشگاه را انتخاب کنید.

در فیلد نوع نیز دو گزینه وجود دارد. اگر صفحه اینستاگرامی یا کانالی در شبکه های اجتماعی دارید؛ گزینه شبکه اجتماعی و در صورتی که وب سایت دارید؛ گزینه سایت را انتخاب کنید.

در نهایت بر ثبت رسانه کلیک کنید که رسانه شما ثبت شود. یکی از ویژگی های جالب کسب درآمد از دیجی کالا امکان ثبت چندین رسانه در بخش مدیریت رسانه ها است که باید هر یک را طبق روش گفته شده یک به یک ثبت کنید.

نکات مهم در زمان ثبت رسانه

 • رسانه ای که وارد می کنید؛ باید متعلق به شخص شما باشد.
 • اگر رسانه ای که وارد کرده اید؛ وب سایت است؛ در بخش ایمیل، آدرس پستی سازمانی و رسمی مربوط به وب سایت خود را وارد کنید.
 • در رسانه شما نباید نام، لوگو یا قالبی مشابه با دیجی کالا استفاده شده باشد. در این صورت تایید نخواهد شد.
 • رسانه ای که وارد می کنید؛ باید هم راستا با قوانین موجود در کشور فعالیت کند و ناقض قانون نباشد.
 • رسانه در زمان بررسی توسط کارشناسان دیجی کالا باید در دسترس باشد.
 • بررسی رسانه های وارد شده در روزهای کاری از شنبه تا چهارشنبه انجام می شود و به طور معمول ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان جهت تایید هر یک از رسانه ها زمان نیاز است.
 • اگر رسانه شما تایید نشود؛ ایمیل عدم تایید آن برای شما ارسال خواهد شد که مشکلات موجود را رفع کنید.

مرحله سوم – ایجاد لینک

پس از ثبت نام در سیستم کسب درآمد از دیجی کالا و ثبت رسانه های خود نوبت به ایجاد لینک می رسد. در این مرحله یاد می گیرید که چگونه لینکی بسازید که کاربران با کلیک بر آن به دیجی کالا منتقل شوند. به طوری که در صورت خرید کمیسیون شما واریز خواهد شد. جهت ایجاد لینک وارد صفحه اصلی دیجی کالا شوید و دسته بندی کالایی که می خواهید که در فروش آن مشارکت داشته باشید را انتخاب کنید.

در این رابطه دو راه پیش روی شما است. اینکه یک دسته بندی کلی را در نظر بگیرید یا به صفحه مربوط به کالایی به خصوص وارد شوید. پس از بازکردن صفحه مورد نظر لینک URL را از بخش بالای مرورگر خود کپی کنید و در صفحه کسب درآمد به بخش مدیریت لینک ها بروید.

کسب درآمد از دیجی کالا

در این صفحه باید نام رسانه خود را بنویسید. (به عنوان مثال اینستاگرام یا تلگرام وغیره) سپس نامی برای لینک خود در بخش عنوان می نویسید. این نام به شما کمک می کند که جستجوی لینک های ثبتی را ساده تر انجام دهید. در نهایت لینک URL کپی شده را در بخش آدرس وارد کرده و بر گزینه ثبت کلیک می کنید. با این کار یک لینک کوتاه شده در اختیار شما قرار می گیرد که از آن در تمامی مجاری تبلیغاتی از جمله شبکه های اجتماعی و وب سایت ها استفاده می کنید. از طریق این روش هر تعداد لینک که بخواهید؛ ایجاد خواهید کرد.

کسب درآمد از دیجی کالا

جهت جستجوی لینکی خاص از بیم جدول لینک ها ابتدا باید رسانه را انتخاب کنید. سپس با کپی لینک اصلی صفحه از دیجی کالا، لینک مورد نظر نشان داده می شود. علاوه بر این، در جدول لینک ها ستونی به نام آدرس کوتاه شده وجود دارد که جهت استفاده در شبکه های اجتماعی کاربرد دارد. همچنین از طریق تعداد کل کلیک ها به آمار همکاری خود در فروش نگاهی می اندازید.

کسب درآمد از دیجی کالا

مرحله چهارم – قابلیت پروموشن

این مرحله از کسب درآمد از دیجی کالا بخشی جدا از لینک های ایجاد شده است. بخش پروموشن در کنار سایر آیتم های موجود در وب سایت یا شبکه های اجتماعی استفاده می شود. پروموشن یا تبلیغ در واقع بنری است که با تخفیفات دوره ای دیجی کالا ارتباط دارد و به مدت محدودی برقرار خواهد بود. جهت استفاده از این قابلیت، پروموشن را در لیست سمت چپ پیشخوان انتخاب کنید. با ورود به این صفحه لیستی از پروموشن های حال حاضر دیجی کالا نمایش داده می شود که تاریخ شروع و پایان آن نیز مشخص است.

کسب درآمد از دیجی کالا

جهت دریافت کد بنر تبلیغاتی و تنظیمات مربوط به آن در ستون آخر جدول علامت (;) قرار دارد. بر این علامت در ردیف مربوط به کالای مورد نظر خود برای پروموشن کلیک کنید. با این کار صفحه ای باز می شود که در آن باید ابعاد بنر و نوع سایت خود را انتخاب کرده و سپس بر ایجاد کد کلیک کنید. با این کار کد پیش نمایش HTML بنر تبلیغاتی ایجاد می شود که باید آن را در قسمت مورد نظر سایت یا شبکه اجتماعی خود قرار دهید.

کسب درآمد از دیجی کالا

فراموش نکنید که مدت زمان پروموشن ها محدود است و باید آن ها را به طور منظم دنبال کنید که از تبلیغات جدید باخبر شوید. در غیر این صورت، کلیک کاربران بر پروموشن منقضی درآمدی در پی نخواهد داشت.

کسب درآمد از دیجی کالا

راهنمای گام به گام کسب درآمد از دیجی کالا به عنوان فروشنده

ثبت نام به صورت فروشنده حقیقی یا حقوقی روش دیگر کسب درآمد از دیجی کالا محسوب می شود. در این روش شما به عنوان صاحب کسب و کاری کوچک یا بزرگ از ویترین دیجی کالا به عنوان نمایش محصولات خود استفاده می کنید. در این روش فروشنده حقیقی فردی است که جواز کسب یا گواهی فعالیت صنعتی دارد. به طوری که با داشتن کارت ملی امکان فعالیت در بخش فروشندگان را خواهد داشت.

فروشنده حقوقی نیز شرکت ها و موسساتی هستند که کد اقتصادی و گواهی ارزش افزوده معتبر دارند. ثبت نام در بخش فروشندگان دیجی کالا شرایطی دارد که باید از آن ها مطلع باشید. با این حال مزایای چشم گیر این روش بسیاری از صاحبان کسب و کار را جذب کرده است. در ادامه نحوه کسب درآمد از طریق این روش را قدم به قدم می آموزیم.

مرحله اول – ثبت نام

شروع کسب درآمد از دیجی کالا با ثبت نام در بخش فروشندگان این وب سایت آغاز می شود. جهت ثبت نام لازم است که به لینک https://seller.digikala.com/registration/business-details مراجعه کنید. با ورود به این صفحه باید یک ایمیل معتبر، یک رمز عبور و شماره تماس خود را وارد کرده و بر ثبت نام کلیک کنید. با این کار کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

کسب درآمد از دیجی کالا

در صفحه بعدی باید در مدت زمان مشخصی کد فعال سازی چهار رقمی را وارد کرده و بر ثبت کد تایید کلیک کنید که به صفحه بعد وارد شوید.

کسب درآمد از دیجی کالا

در صفحه ثبت نام پیش از هر چیز باید مشخص کنید که چه نوع فروشنده ای هستید. پس از انتخاب شخص حقیقی یا حقوقی اطلاعاتی از شما درخواست می شود. شخص حقیقی نیاز است که اطلاعات هویتی خود از جمله نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه وغیره را وارد کند. شخص حقوقی نیز اطلاعات مربوط به شرکت از قبیل نوع شرکت، شماره اقتصادی، شناسه، شماره ثبت وغیره را باید وارد کند.

کسب درآمد از دیجی کالا

بخش بعدی اطلاعات مربوط به تماس است و پس از آن باید اطلاعات تجاری مربوط به فروشگاه مجازی خود در دیجی کالا را وارد کنید. ابتدا باید برای این فروشگاه نامی انتخاب کرده و شماره شبا کارت بانکی خود را وارد کنید. سپس از بین دسته بندی های کالایی دیجی کالا آن را که به محصولات شما نزدیک تر است؛ برگزینید. در نهایت محدوده تنوع کالاهای خود را تعیین کرده و بر ادامه کلیک کنید.

کسب درآمد از دیجی کالا

با ورود اطلاعات معتبر صفحه ای جدید باز می شود که در آن کلیه شرایط همکاری به عنوان فروشنده در دیجی کالا توضیح داده شده است. با مطالعه این مطلب و فعال سازی تیک گزینه پایین که موافقت شما را اعلام می دارد؛ بر گزینه تایید کلیک کنید.

کسب درآمد از دیجی کالا

در مرحله بعدی کدی به شماره تماس شما ارسال می شود که باید آن را وارد کنید.

کسب درآمد از دیجی کالا

مرحله دوم – بارگذاری مدارک

با ورود کد تاییدی که به شماره شما ارسال می شود؛ مرحله بعدی کسب درآمد از دیجی کالا وارد می شوید. در این مرحله باید ابتدا تعیین کنید که شامل مالیات بر ارزش افزوده می شوید یا خیر. سپس تصاویر درخواستی را بارگذاری کرده و در نهایت بر ثبت نهایی کلیک کنید.

کسب درآمد از دیجی کالا

مرحله سوم – اتمام ثبت نام

اگر می خواهید که جهت کسب درآمد از دیجی کالا فروشنده باشید؛ باید در یک دوره آموزشی رایگان و اجباری ثبت نام کنید. این دوره توسط کارشناسان دیجی کالا و به دو صورت حضوری (سمینار) و غیرحضوری (وبینار) برگزار می شود. در این جلسه تمام نکات مهم کار با پنل فروشندگان آموزش داده می شود که جهت کسب درآمد آماده شوید.

کسب درآمد از دیجی کالا

درنهایت باید روز و ساعت انتخابی دوره آموزشی را تعیین کرده و بر گزینه ثبت نام کلیک کنید که روند ثبت نام به پایان رسد. تبریک می گوییم! شما به جمع فروشندگان دیجی کالا اضافه شدید. حال کافی است که به پنل فروشندگان وارد شوید و محصولات مورد نظر خود را اضافه کنید.

کسب درآمد از دیجی کالا

فروشندگان موفق در دیجی کالا!

کسب درآمد از دیجی کالا به روش فروشندگی زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که از شرایط و قوانین این وب سایت اطلاع داشته باشید. شرکت در دوره آموزشی مربوط به فروشندگی تمام آن چیزی است که برای این کار نیاز دارید. شاید در اولین ورود به پنل فروشندگان خود کمی گیج شوید؛ اما کارشناسان دیجی کالا هر آنچه برای کار با پنل نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار می دهند.

علاوه بر این، از تمام شرایط محاسبه حق کیمیسون و درآمد خالص خود مطلع می شوید. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این وب سایت فروشگاهی کارخانه تولید محتوا است. در واقع با پرداخت هزینه ای تمام مراحل درج محصول، عکاسی حرفه ای و تولید محتوا برای محصولات خود را به دیجی کالا واگذار کنید. این کار کسب وکار شما را با شروعی طوفانی همراه می کند.! جهت اطلاع از شرایط و خدمات کارخانه محتواسازی دیجی کالا وارد لینک شوید و خدمات آن را بررسی کنید.

کسب درآمد از دیجی کالا

کلام آخر

کسب کارها در عصر دیجیتال دستخوش تغییرات کوچک و بزرگی شده اند. امروزه کسب درآمد از وب سایت ها و داشتن فروشگاه های مجازی ساده ترین روش هایی است که افراد از آن درآمد کسب می کنند. در این بین دیجی کالا که به عنوان اولین و بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی ایران شناخته می شود؛ از افراد فعال در زمینه بازاریابی و فروش دعوت کرده است که فروش خود را به کمک این وب سایت انجام دهند. کسب درآمد از دیجی کالا با خدمات گسترده ای که این تیم در اختیار افراد قرار می دهد؛ به سادگی آب خوردن است. تنها باید مراحل ثبت نام را که قدم به قدم در این بخش آموختیم؛ طی کنید و تصمیم بگیرید که می خواهید به صورت فروشنده در دیجی کالا فعالیت داشته باشید یا همکاری در فروش گزینه ایده آل شما است.

ادامه مطلب