Lines_Background
وبینار آموزش ترید از صفرِ صفر رایگان شد!
00روز
00ساعت
00دقیقه
00ثانیه
ثبت‌نام رایگان
لوگو خانه سرمایهآموزش ترید از صفر صفر

بروکر ای مارکتس

Opening-a-demo-account-in-AMarkets
آموزش افتتاح حساب دمو در امارکتس...

در دنیای بازارهای مالی، آمارکتس AMarkets یکی از بروکرهای معتبری است که سابقه طولانی و درخشانی دارد. به همین دلیل، افتتاح حساب دمو در امارکتس (AMarkets) یکی از پرتکرارترین سوالاتی است که از سمت کاربران پرسیده می شود. حساب دمو که به آن حساب آزمایشی نیز گفته می شود، این امکان را به کاربران می دهد تا استراتژی معاملاتی خود را بدون نیاز به واریز پول واقعی، تمرین کرده و با امکانات بروکر آشنا شوند.

به این ترتیب، با استفاده از این ویژگی می توانید نقاط مثبت و منقی استراتژی خود را شناسایی کرده و در معاملات واقعی خود موفق تر عمل کنید. همین موضوع، ما را برآن داشت تا در این مقاله شما را به طور کامل با چگونگی افتتاح حساب آشنا کرده و تمامی مواردی که باید در این زمینه به آن ها آشنایی داشته باشید را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

بروکر آمارکتس چیست + تاریخچه AMarkets

آمارکتس یکی از قدیمی ترین و معتبرترین بروکرهای موجود در بازار فارکس است. این بروکر، در سال 2006 تأسیس شده و از آن زمان تاکنون، با دریافت تأییدیه های لازم به عنوان یک بروکر رگوله فعالیت می کند. شاید جالب باشد که بدانید، براساس رتبه بندی TU، آمارکتس در میان 335 بروکر فعال، در رتبه ششم قرار گرفته است.

همچنین این بروکر، با پشتیبانی از زبان فارسی، توانسته محبوبیت زیادی در میان معامله گران ایرانی نیز به دست بیاورد. به طوریکه در سال های اخیر، به یکی از انتخاب های اصلی کاربران ایرانی تبدیل شده است. علی رغم محدودیت های موجود، آمارکتس امکانی را فراهم کرده تا کاربران ایرانی بتوانند مراحل احراز هویت این بروکر را با موفقیت سپری کرده و از تمام امکانات آن بهره مند شوند.

بروکر آمارکتس چیست

آموزش افتتاح حساب دمو در امارکتس (AMarkets)

حساب دمو یا حساب آزمایشی آمارکتس، یکی از انواع حساب های پشتیبانی شده در این بروکر است. این نوع حساب، به کاربران مبتدی و تازه وارد کمک می کند تا در محیطی کاملاً واقعی و مشابه بازار اصلی، با نحوه معامله در بازار فارکس و کار با بروکر آمارکتس آشنا شوند. به این ترتیب، بدون ریسک از دست دادن دارایی، کاربر می تواند ابزارها و انواع روش های معاملاتی موجود در آمارکتس را تست کند.

علاوه بر کاربران مبتدی، کاربران حرفه ای و باتجربه نیز با هدف تست استراتژی معاملاتی، ربات ها و اکسپرت های مورد نظر خود، از حساب دموی آمارکتس استفاده می کنند. به این ترتیب، کاربران حرفه ای، با استفاده از این حساب، می توانند خطای معاملات را تا حد ممکن کاهش داده و از میزان سوددهی معاملات خود مطلع شوند.

امکانات حساب دمو در آمارکتس

اکنون که با مفهوم حساب دمو و موارد استفاده از آن آشنا شدیم، بهتر است قبل از آموزش افتتاح حساب دمو، امکانات این نوع حساب معاملاتی را بررسی کنیم.

 • آشنایی با پنل کاربری و محیط بازار: کاربران می توانند با استفاده از حساب دمو، با محیط بازار فارکس و پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 آشنا شوند.
 • تمرین استراتژی و انواع روش های معاملات: کاربر در حساب آزمایشی، می تواند نحوه معامله در بازار فارکس را تمرین کرده و استراتژی های مختلفی را تست کند.
 • امکان انجام معاملات تمرینی کاملاً مشابه با معاملات واقعی: تمام ابزارها و امکانات موجود در معاملات واقعی، در پنل حساب دمو نیز وجود دارد. در نتیجه، کاربر بدون ریسک معاملات واقعی، می تواند تجربه کسب کند.
 • تست ربات و اکسپرت در حساب دموی آمارکتس: علاوه بر تست استراتژی های معاملاتی، کاربران می توانند از طریق حساب آزمایشی آمارکتس، ربات و اکسپرت های مختلف را تست کرده و از میزان سوددهی آن ها مطمئن شوند.

امکانات حساب دمو

انواع حساب های دمو آمارکتس

در بروکر آمارکتس، چند نوع حساب معاملاتی در دسترس کاربران قرار دارد. این بروکر، با هدف گسترش خدمات خود، در هر یک از این حساب های معاملاتی، اجازه ایجاد حساب دمو را نیز به کاربر می دهد. این امر کمک می کند تا کاربران بتوانند با افتتاح حساب دمو در هر یک از انواع حساب های معاملاتی، تمرین کرده و تجربه کسب کنند.

 • انواع حساب دموی آمارکتس در متاتریدر 5 آمارکتس عبارت است از:
 1. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب ECN آمارکتس
 2. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب استاندارد آمارکتس
 3. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب فیکس اسپرد آمارکتس
 4. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب ECN آمارکتس بدون هجینگ
 5. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب استاندارد آمارکتس بدون هجینگ
 • انواع حساب دموی آمارکتس در متاتریدر 4 آمارکتس عبارت است از:
 1. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب ECN آمارکتس
 2. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب استاندارد آمارکتس
 3. حساب دموی آمارکتس مشابه با حساب فیکس اسپرد آمارکتس
نوع حساب دمو آمارکتس میزان اسپرد حساب میزان کمیسیون معاملات
حساب دمو استاندارد شناور از 1.3 پیپ صفر
حساب دمو فیکس ثابت از 3 پیپ صفر
حساب دمو ECN شناور از 0.0 پیپ 2.5 دلار یا 2.5 یورو به ازای هر لات

مراحل افتتاح حساب دمو در بروکر آمارکتس

اگر شما هم به دنبال تست انواع سفارش ها، آنالیز بازدهی، مدیریت حساب و تجربۀ تعامل با پلتفرم آمارکتس هستید، بهترین راه افتتاح حساب دمو این بروکر است. برای افتتاح حساب آمارکتس باید قبل از هر چیزی ابتدا در این بروکر ثبت نام و احراز هویت کرده باشید. پس از آن، از طریق لینک مستقیم https://www.amarkets.com/trading/open-demo-account/</a rel=”nofollow”>، وارد صفحه افتتاح حساب دمو در آمارکتس شده و مراحل زیر را طی کنید:

1. ثبت نام در حساب دموی آمارکتس

 • با کلیک بر روی لینک بالا به صفحه ای مشابه تصویر زیر هدایت می شوید.
 • درصورتی که این صفحه با زبان انگلیسی به شما نمایش داده شد، از طریق آیکون پرچم موجود در بالای سمت راست صفحه، ایران را انتخاب کنید.

مرحله اول ثبت نام

 • پس از آن، سایت آمارکتس به زبان فارسی برای شما نمایش داده خواهد شد.
 • در این مرحله، مانند تصویر زیر در باکس موجود در صفحه، نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید.

توجه داشته باشید که باید از حروف انگلیسی استفاده کنید و آدرس ایمیل و شماره موبایلی که وارد می کنید در دسترس باشد.

ورود اطلاعات ایمیل برای افتتاح حساب دمو در امارکتس

 • با انجام مراحل بالا، یک حساب دمو در آمارکتس ایجاد خواهد شد.

ایجاد حساب دمو

 • در این مرحله به صفحه ای مشابه تصویر بالا هدایت می شوید.
 • یک ویدئوی آموزشی ترید در این صفحه به شما نمایش داده می شود.
 • می توانید به دلخواه خود ویدئو را تماشا کرده و یا با گزینۀ «رد کردن آموزش» به صفحۀ بعدی بروید.
 • در غیر این صورت با انتخاب گزینۀ «شروع»، آموزش ترید را در آمارکتس مشاهده کنید.

2. مراحل ویدئوی آموزشی:

ویدئوی آموزشی

 

آموزش ویدیویی برای ثبت نام آسان تر

 

افتتاح حساب دمو در بروکر امارکتس

3. ورود به پلتفرم معاملاتی:

 • پس از تماشای ویدئوی آموزشی، به پلتفرم معاملاتی آمارکتس هدایت می شوید.
 • در این مرحله می توانید حساب دموی خود را تکمیل کرده و به تمرین معامله بپردازید.

تمرین معامله

 • در این صفحه، بروکر یک رمز عبور و نام کاربری برای شما تعریف می کند.
 • پس از آن، صفحه معاملات دمو به شما نمایش داده می شود.
 • در این مرحله، پول مجازی به حساب شما واریز شده است.
 • در این صفحه، می توانید به بخش تنظیمات رفته و براساس نیاز خود تنظیمات را تغییر دهید.

تغییر تنظیمات

ادامه مطلب
بروکر آمارکتس برای ایرانیان؛ نقد و بررسی
بروکر آمارکتس برای ایرانیان؛ نقد و...

آمارکتس یکی از مطرح ترین بروکرهای رگوله فعال در سطح جهان است. این بروکر از سال 2006 فعالیت خود را در بازار آغاز کرده و از آن زمان تاکنون بیش از 1 میلیون معامله گر فعال به صورت روزانه از خدمات آن استفاده می کنند. براساس 100 معیار ارزیابی مختلف، آمارکتس در میان 335 بروکر حاضر در رتبه بندی TU موفق به کسب رتبه ششم شده است.

این بروکر با ارائه پشتیبانی فارسی و خدمات به کاربران ایرانی در میان معامله گران داخلی به محبوبیت بالایی دست یافته است. معمولاً کاربران ایرانی این بروکر را با نام هایی چون آمارکتس، مارکتس و آمارکت می شناسند. این بروکر با در نظر گرفتن محدودیت های بین المللی برای احراز هویت کاربران ایرانی، هنگام ثبت نام، مدرکی برای تأیید محل سکونت کاربران ایرانی دریافت نمی کند.

درباره بروکر آمارکتس

آمارکتس یکی از بزرگ ترین بروکرهای فعال در سطح جهان است که با ایجاد بستری آنلاین، ارائه امکانات رقابتی و استفاده از آخرین تکنولوژی معاملاتی، موفق به جلب رضایت مشتریان بسیاری شده است. برای کاربران این بروکر این امکان فراهم شده تا در بازارهای مختلف از جمله بازارهای سهام، فارکس، انواع قراردادهای مختلف، طلا و نفت وارد معامله شوند.

آمارکتس با بیش از 14 سال سابقه، اعتبار بالایی در بازار کسب کرده و کارنامه درخشانی داشته است. خوشبختانه تاکنون هیچ گزارش رسمی و مستند مبنی بر تخلف این بروکر ارائه نشده است. همچنین آمارکتس علاوه بر دریافت تأییدیه رگولاتوری معتبر FSA، به عضویت کمیسیون بازار مالی درآمده است.

درباره بروکر آمارکتس

کلاهبرداری بروکر آمارکتس

بروکرهای فعال در بازار فارکس و سهام، به عنوان یک واسطه بستری را فراهم کرده و دسترسی معامله گران به خرید و فروش ارزهای خارجی را تسهیل کرده اند. این موضوع سبب شده است انتخاب بروکر معتبر و استاندارد به یکی از چالش های اصلی معامله گران تبدیل شود؛ چراکه حفظ امنیت سرمایه همواره از انجام معاملات سودده اولویت بالاتری دارد؛ از این رو هر معامله گری قبل از شروع معامله باید از امنیت و اعتبار بروکر مطمئن شود.

به تازگی برخی کاربران ایرانی آمارکتس با به اشتراک گذاری پست های ویدئویی و خبری در فضای مجازی مدعی کلاهبرداری این بروکر شده اند، اما با کمی بررسی مشخص شد این افراد به خوبی از قوانین آمارکتس مطلع نبوده و دچار سوءتفاهم شده اند؛ به همین دلیل قبل استفاده از خدمات پلتفرم های معاملاتی باید به خوبی صفحه مربوط به قوانین و مقررات پلتفرم مطالعه شود.

برای مثال در یکی از پست های مربوط به کلاهبرداری آمارکتس فردی ادعا می کند که سفارش خرید خود را با لوریج 3000 ثبت کرده، اما بروکر با کاهش لوریج معامله به 1:500 و افزایش اسپرد (و اسلیپیج) از وی کلاهبرداری کرده است.

نکته ای که این کاربر به آن توجه نکرده این است که بروکرهای معتبر در سطح جهان نیز در زمان انتشار اخبار، به مشتریان خود اجازه ترید با مبلغ کم و حجم بالا با استفاده از لوریج (اعتبار بروکر) نمی دهند. به این ترتیب کاهش لوریج پوزیشن معامله گر در زمان انتشار اخبار در تمامی بروکرهای فارکس موضوعی رایج و قانونی بوده و آمارکتس مرتکب تخلف و کلاهبرداری نشده است.

کلاهبرداری بروکر آمارکتس

اعتبار بروکر آمارکتس

این بروکر یکی از معتبرترین بروکرهای فعال در بازار بوده و تاکنون در لیست بروکرهای متخلف قرار نگرفته است. آمارکتس یک بروکر رگوله بوده و با ثبت رسمی IBC 201522567 موفق به دریافت تأییدیه سازمان رگولاتوری سنت وینست (FSA) شده است.

علاوه بر کسب تأییدیه های لازم، این بروکر با بیمه مالی Financial Commission تمام حساب های معاملاتی موجود در این بروکر را تا سقف 20 هزار یورو بیمه کرده است. به این ترتیب درصورت تأیید تخلف بروکر، این بیمه خسارت کاربران را پرداخت خواهد کرد.

پشتیبانی آمارکتس

ارائه پشتیبانی مناسب یکی دیگر از نکاتی است که باید هنگام انتخاب کارگزاری به آن توجه داشته باشید؛ چراکه ممکن است هنگام انجام معاملات، واریز و برداشت یا استفاده از امکانات بروکر با مشکلاتی روبه رو شده و نیاز به راهنمایی داشته باشید. در این مواقع ارائه پشتیبانی قوی و سریع می تواند میان بروکرها تمایز ایجاد کند.

بروکر آمارکتس با پشتیبانی از زبان فارسی در نسخه وب، کار را برای معامله گران ایرانی آسان کرده است. این موضوع سبب شده است کاربران بدون چالش بتوانند به راحتی به بخش های مختلف بروکر بروند و از امکانات موجود استفاده کنند. همچنین آمارکتس با ارائه سیستم پشتیبانی فارسی، این امکان را فراهم کرده است تا کاربران فارسی زبان بتوانند سؤالات خود را به زبان فارسی به تیم پشتیبانی ارسال کنند.

پشتیبانی آمارکتس

راه های پشتیبانی آنلاین بروکر آمارکتس

این بروکر راه های ارتباطی مختلفی را برای پشتیبانی از کاربران ایجاد کرده است. تنوع راه های پشتیبانی آنلاین به کاربران کمک می کند تا به راحتی به کارشناسان پشتیبان آمارکتس دسترسی پیدا کرده و به سرعت مشکل خود را رفع کنند.

پشتیبانی تلفنی بروکر آمارکتس

پشتیبانی تلفنی این بروکر یکی از روش های سنتی ارتباط گرفتن با کارشناسان پشتیبان است. همچنان برخی از کاربران این روش را به سایر روش های ارسال پیام ترجیح می دهند. این بروکر این امکان را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند 24 ساعته و در تمام روزهای هفته از طریق خط تلفن 009712789474 سؤالات و مشکلات خود را مطرح کنند.

پشتیبانی بروکر آمارکتس در تلگرام

این بروکر علاوه بر روش سنتی تماس تلفنی، در فضای مجازی و پیام رسان های مطرح از جمله تلگرام نیز فعالیت دارد. به این ترتیب افرادی که با ارسال پیام راحت تر هستند می توانند سؤالات و مشکلات خود را به صورت پیام متنی به حساب تلگرامی بروکر آمارکتس ارسال کنند تا کارشناسان پشتیبانی در اسرع وقت پاسخ گو باشند.

https://fxmaxi.com/telegram/

پشتیبانی بروکر آمارکتس در واتس اپ

این بروکر امکانی را فراهم کرده است تا علاوه بر پیام رسان تلگرام، کاربران بتوانند از طریق پیام رسان واتس اپ نیز با کارشناسان پشتیبان آمارکتس ارتباط بگیرند و سؤالات خود را مطرح کنند. شما می توانید از طریق لینک زیر وارد صفحه پشتیبانی آمارکتس در واتس اپ شوید و سؤال خود را با یک پیام متنی به پشتیبانی بروکر ارسال کنید.

https://wa.me/971582918510

مشکلات بروکر آمارکتس برای معامله گران

همان طور که اشاره شد تاکنون شکایت مستندی مبنی بر کلاهبرداری یا تخلف این بروکر ارائه نشده است. با توجه به سابقه طولانی آمارکتس این موضوع می تواند نشان دهنده اعتبار آمارکتس و تلاش آن برای جلب رضایت مشتریان باشد.

همچنین استقبال زیاد تریدرهای ایرانی از این بروکر سبب شده است آمارکتس توجه ویژه ای به کاربران ایرانی داشته باشد. به این ترتیب این امکان فراهم شده است تا کاربران بتوانند به راحتی با کارشناسان پشتیبان ارتباط بگیرند و به زبان فارسی مشکلات خود را مطرح کنند.

مشکلات بروکر آمارکتس برای معامله گران

آمارکتس بدون فیلتر؛ بروکری ساده و بی دردسر برای ایرانیان

سایت رسمی بروکر آمارکتس نیز مانند بسیاری دیگر از بروکرهای پربازدید در ایران، به دلایل مختلف داخلی و خارجی فیلتر شده است. از آنجا که سرعت پایین اینترنت و فیلتر شدن سایت های معاملاتی می تواند انجام معاملات را برای معامله گران دشوار کند، تریدرهای ایرانی مجبور به یافتن سایت های رسمی و بدون فیلتر و رسمی آمارکتس هستند. توجه داشته باشید استفاده از دامنه های بدون فیلتر آمارکتس تغییری در روند ثبت نام و معامله در این بروکر ایجاد نخواهند کرد.

نیاز نداشتن به ارسال مدرک برای تأیید آدرس

فرایند احراز هویت یکی از مراحل اصلی ثبت نام در پلتفرم های معاملاتی از جمله کارگزاری های فارکس است. این مراحل با هدف تأیید هویت مشتریان و مبارزه با پول شویی و تأمین مالی تروریسم انجام می شود، اما به دلیل تحریم های بین المللی و محدودیت هایی که برای کاربران ایرانی وجود دارد، تأیید هویت ایرانیان همواره چالش بوده است.

خوشبختانه کارگزاری آمارکتس با پشتیانی رسمی از کاربران ایرانی امکانی را فراهم کرده است تا مراحل احراز هویت ایرانیان بدون نیاز به ارسال مدرک برای تأیید آدرس انجام شود.

آیا امکان دارد آمارکتس ایران را تحریم کند؟

متأسفانه به دلیل مسائل بین المللی این احتمال وجود دارد که هر پلتفرم معاملاتی از جمله بروکر آمارکتس ارائه خدمات به کاربران ایرانی را متوقف کند، اما براساس تجربه چند سال اخیر حتی اگر بروکری قصد تحریم کاربران ایرانی را داشته باشد طی فرصتی چند روزه اجازه برداشت دارایی را به کاربران می دهد. به این ترتیب درباره بلوکه شدن دارایی ایرانیان در این بروکر جای نگرانی وجود ندارد.

آیا امکان دارد آمارکتس ایران را تحریم کند؟

سرورهای جدید بروکر آمارکتس

به دلیل بروز اختلال در وضعیت اینترنت بین الملل و فیلترینگ بسیاری از سایت ها، سرورهای جدید این بروکر با هدف بهبود تجربه کاربری مشتریان ایرانی راه اندازی شده اند. راه اندازی سرورهای VPS بروکر آمارکتس این امکان را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند بدون نیاز به فیلترشکن وارد سایت رسمی آمارکتس شده و از امکانات موجود در آن بهره مند شوند. در جدول زیر آدرس جدیدترین سرورهای آمارکتس برای متاتریدر 4 و 5 را مشاهده می کنید:

سرورهای متاتریدر 4 سرورهای متاتریدر 5
185.10.72.4:444 185.10.72.4:446
82.99.238.85:444 157.175.74.224:443
—– 82.99.238.85:446

 

نظرات درباره بروکر آمارکتس

با نگاهی به نظرات کاربران این بروکر متوجه می شویم این بروکر نه تنها در میان کاربران ایرانی بلکه در میان کاربران سراسر جهان در جایگاه مناسبی قرار دارد. این بروکر با ارائه خدمات متنوع، امنیت و اعتبار بالا در حال رقابت با بزرگ ترین بروکرهای بازار از جمله بروکر آلپاری است.

تنها موضوعی که ممکن است برای برخی کاربران ایجاد نارضایتی کند، ارائه نکردن حساب سنت است. از دلایل اصلی رضایت کاربران ایرانی از بروکر آمارکتس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • واریز و برداشت ریالی
 • بونوس معاملاتی
 • وب سایت و پشتیبانی فارسی
 • احراز هویت برای ایرانیان

معایب بروکر آمارکتس

با وجود تمام مزایا و ویژگی های مثبت، این بروکر نیز مانند تمام پلتفرم های معاملاتی دیگر، بی عیب و نقص است و نمی تواند رضایت تمام کاربران را کسب کند. برخی از مواردی که احتمال نارضایتی کاربران آمارکتس را افزایش می دهند عبارت اند از:

 • محدودیت های منطقه ای: این بروکر در تمام کشورهای جهان در دسترس نیست.
 • محدودیت های سرمایه گذاری: در بروکر آمارکتس در مواقعی محدودیت هایی مانند محدودیت های مربوط به حداقل و حداکثر سرمایه گذاری، حداقل سایز معاملات و… اعمال می شود.
 • هزینه و کارمزد: در بروکر آمارکتس در ازای برخی خدمات هزینه ای دریافت می شود. می توان به کارمزد معاملات، سپرده و برداشت، هزینه های نگهداری حساب و سایر هزینه های مربوط به خدمات مالی اشاره کرد.
ادامه مطلب
نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس
نحوه واریز و برداشت در بروکر...

بروکر آمارکتس یکی از بهترین بروکرهای بین المللی است که ایرانیان نیز می توانند از خدمات آن استفاده کنند. این بروکر در سال 2007 تأسیس شد و در تمام این مدت تاکنون با استقبال از تکنولوژی های جدید و در نظر گرفتن نیاز کاربران خود، توانسته است رضایت مشتریانش را جلب کند.

یکی از نقاط قوت این بروکر بخش واریز و برداشت آن است. درحقیقت کاربران می توانند واریز و برداشت در بروکر آمارکتس را از راه های مختلف انجام دهند که در این مقاله مشهورترین روش ها را شرح خواهیم داد.

آموزش واریز در ای مارکتس

حداقل واریزی آمارکتس

اگر حساب معاملاتی شما از نوع استاندارد یا فیکس باشد حداقل مقدار واریزی برای شروع فعالیت باید 100 دلار باشد، اما اگر حساب شما از نوع ECN باشد، واریز اولیه برای شروع فعالیت شما باید 200 دلار باشد. کاربران صرافی محدودیتی در میزان واریزهای بعدی نخواهند داشت.

واریز ریالی به آمارکتس

یکی از مزایای بروکر آمارکتس که کار با آن را برای ایرانیان بسیار ساده کرده امکان واریز ریالی است. برای این کار تریدرها باید روی آیکون علامت سؤال در پایین و سمت راست تصویر کلیک کنند تا بتوانند با بخش پشتیبانی در ارتباط باشند و درخواست واریز ریالی را به آن ها اطلاع دهند.

نکته ای که درباره واریز ریالی در این بروکر وجود دارد این است که این واریز به صورت داخلی و درون سایت بروکر انجام نمی شود و درواقع کاربران باید این کار را با واسطه گری یک صرافی طرف قرارداد انجام دهند. در بخش بعد مراحل واریز ریالی در بروکر آمارکتس را بیان خواهیم کرد.

واریز ریالی به آمارکتس

در واریز و برداشت در بروکر آمارکتس، زمانی که قصد واریز ریالی در این بروکر را داشته باشید، با توجه به میزان واریز شرایط خاصی برای کاربر در نظر گرفته می شود. اگر مبلغ واریزی زیر 100 میلیون تومان باشد (این مبلغ در زمان نگارش این مقاله معتبر است، برای اطمینان در زمان واریز، مبلغ را از تیم پشتیبانی سؤال کنید) شما باید مراحلی را که در ادامه خواهیم آورد برای واریز ریالی انجام دهید:

 • شما می توانید لینک ثبت نام در یکی از صرافی های طرف قرارداد بروکر آمارکتس را از تیم پشتیبانی بگیرید و اقدام به ثبت نام در آن صرافی کنید. روش دوم این است که با دادن اطلاعات کارت بانکی خود به تیم پشتیبانی، از آن ها بخواهید مراحل ثبت نام شما را در صرافی مورد نظر انجام دهند.
 • پس از ثبت نام در صرافی طرف قرارداد (به هر روشی) حالا امکان خرید ریالی (در صرافی) برای شما فراهم خواهد بود. کاری که در این مرحله و پس از خرید با کمک کارت بانکی باید انجام دهید این است که تصویر رسید واریز خود را برای تیم پشتیبانی بروکر آمارکتس ارسال کنید.
 • در مرحله بعد و پس از ارسال رسید واریز، یک کد 12 رقمی و همچنین نحوه شارژ حساب در بروکر را از تیم پشتیبانی دریافت خواهید کرد.
 • در مرحله آخر کاربر باید طبق راهنمای پشتیبانی کد 12 رقمی را در پنل کاربری خود ثبت کند. با انجام این کارها، حساب معاملاتی تریدر در لحظه شارژ خواهد شد و تریدر می تواند معاملات خود را انجام دهد.

تمام مراحلی که در بالا شرح دادیم 10 تا 15 دقیقه زمان شما را خواهند گرفت و پس از آن شما می توانید آزادانه در بازار فعالیت کنید، اما چنانچه مبلغ واریزی شما بالاتر از 100 میلیون تومان باشد باید فرایند واریز از طریق حواله انجام شود که توضیحات لازم باز هم از طریق پشتیبانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

واریز تتر به آمارکتس

برای شروع فعالیت در بروکر آمارکتس به سرمایه اولیه نیاز دارید. برای شارژ حساب معاملاتی خود باید مبلغی را به کابین خود در بروکر واریز کنید. در ادامه نحوه واریز سرمایه در بروکر Amarkets را شرح خواهیم داد. فراموش نکنید واریز و برداشت در این بروکر به کمک ارزهای دیجیتال همچون تتر یکی از ساده ترین و سریع ترین روش هاست.

ابتدا وارد کابین خود در بروکر شوید و از ستون سمت راست تصویر روی تب «واریز و برداشت» کلیک کرده و سپس از زیرمنویی که برای شما باز می شود، گزینه «واریز جدید» را انتخاب کنید. همچنین می توانید با کلیک روی گزینه «واریز وجه» در سمت چپ تصویر نیز به بخش واریز منتقل شوید.

واریز تتر به آمارکتس

در این مرحله ابتدا باید کیف پولی را که می خواهید تترها به آن انتقال داده شوند انتخاب کنید. در کادر بعد باید دارایی و روش پرداخت را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید گزینه موردنظر خود را (با کمک گرفتن از نوار جست وجو) بیابید. همان طور که در تصویر هم می بینید، امکان واریز تتر (USDT) براساس شبکه های انتقال و درگاه های پرداخت متفاوت برای تریدرها وجود که هرکدام کارمزد متفاوتی دارند. گزینه موردنظر خود را از این بخش انتخاب کنید.

پس از پر کردن دو کادر اول که به ترتیب مربوط به کیف پول و تتر براساس شبکه مورد نظر است، باید در کادر سوم تعیین کنید می خواهید چند واحد تتر را به حساب خود در بروکر واریز کنید. رقم مورد نظر خود را واریز کرده و سپس روی گزینه «واریز وجه» کلیک کنید.

واریز تتر به آمارکتس

در این مرحله شما باید تأیید کنید که قصد واریز چه مقدار تتر را به حساب خود دارید. اگر رقم آورده شده در این صفحه با درخواست شما مطابقت دارد، روی گزینه «تأیید» کلیک کنید. توجه داشته باشید آدرس و بارکدی که در مرحله بعد برای واریز در اختیار شما قرار می گیرند، تنها تا سه ساعت بعد معتبر هستند و اگر طی سه ساعت واریز را انجام ندهید، باز هم باید فرایندی را که توضیح دادیم طی کنید تا آدرس کیف پول جدیدی برای دریافت تترها در حساب خود دریافت کنید.

واریز تتر به آمارکتس

در اینجا هم آدرس به صورت کاراکتر و هم بارکد در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید به راحتی از هرکدام استفاده کنید. کاری که پس از کپی کردن آدرس باید انجام دهید این است که وارد کیف پول خود شوید، ارز دیجیتال تتر را بر مبنای شبکه انتقالی که در اینجا انتخاب کرده بودید پیدا کنید و فرایند ارسال دارایی (معمولاً با گزینه Send) از کیف پول را انجام دهید.

خوشبختانه به دلیل امکان فارسی کردن پلتفرم بروکر، واریز و برداشت در بروکر آمارکتس به سادگی انجام می شود. البته پشتیبانی قوی نیز در این میان بی تأثیر نیست.

واریز تتر به آمارکتس

آموزش برداشت در ای مارکتس

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس به روش های مختلفی انجام می شود که ما در این بخش برداشت به کمک تاپ چنج را بررسی خواهیم کرد. پس از انجام معاملات در بازارهای مالی حتماً به برداشت دارایی هم فکر خواهید کرد. یکی از روش های ساده برای برداشت دارایی از بروکر Amarkets کمک گرفتن از صرافی تاپ چنج است که در این بخش از فرایند انجام کار آن را شرح خواهیم داد.

ابتدا وارد کابین شخصی خود در بروکر شوید و سپس از ستون سمت راست تصویر روی تب «واریز و برداشت» کلیک کنید و از منوی ظاهرشده گزینه «برداشت جدید» را انتخاب کنید.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس به کمک صرافی تاپ چنج در میان ایرانیان بسیار رایج است. پس از رفتن به بخش برداشت در بروکر و در این مرحله باید کیف پولی که قصد برداشت از آن را دارید از کادر اول انتخاب کنید، اما از آنجا که قصد برداشت به کمک صرافی تاپ چنج را دارید، در کادر دوم باید Top Changr (TCPay) را انتخاب کنید و در کادر سوم نیز تعیین کنید که قصد برداشت چه مقدار دلار را دارید.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج

در این مرحله تنها کافی است برای تأیید برداشت روی گزینه Next یا «بعدی» کلیک کنید تا به مرحله بعد در برداشت از بروکر آمارکتس به کمک تاپ چنج منتقل شوید. در مرحله بعد که مرحله پایانی است ادامه فرایند برداشت را شرح خواهیم داد.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج

در این کادر باید آدرس کیف پول تاپ چنج خود را که می خواهید سرمایه شما به آن منتقل شود وارد کنید و درنهایت روی گزینه «Next» کلیک کنید. با انجام آنچه گفته شد برداشت دلاری از حساب شما در بروکر آمارکتس به صرافی تاپ چنج انجام خواهد شد.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج

برداشت ریالی از آمارکتس

برای برداشت ریالی در بروکر آمارکتس پس از ورود به کابین شخصی خود، از ستون سمت راست تصویر ابتدا باید روی تب «واریز و برداشت» کلیک کنید و از زیرمنویی که نمایان می شود «برداشت جدید» را انتخاب کنید. حالا در صفحه ای که برای شما باز می شود، در کادر اول کیف پولی را که قرار است سرمایه از آن برداشت شود و در کادر دوم نیز گزینه ACARD را انتخاب کنید؛ زیرا قصد دارید برداشت ریالی داشته باشید. کادر سوم نیز مانند دیگر روش های برداشت مربوط به مبلغ برداشت است که باید آن را براساس دلار وارد کرده و در انتها روی گزینه «برداشت» کلیک کنید.

برداشت ریالی از آمارکتس

پس از وارد کردن مبلغ برداشت و انتخاب روش ACARD، میزان کمیسیون برداشت برای شما به نمایش درمی آید که برای تکمیل برداشت باید روی گزینه «بعدی» کلیک کنید. حالا تنها کاری که باقی می ماند این است که شماره کارت، شماره شبا و نام و نام خانوادگی خود را در فرمی که برای شما نمایش داده می شود وارد کرده و روی گزینه بعدی کلیک کنید.

با انجام آنچه گفته شد، برداشت به صورت ریالی انجام می شود و مبلغ مورد نظر به شماره کارتی که وارد کرده بودید انتقال داده خواهد شد. واریز و برداشت در بروکر آمارکتس به کمک ریال و بانک های داخلی یکی از روش هایی است که در کنار تاپ چنج و تتر، طرفداران بسیاری دارد.

برداشت تتر از آمارکتس

در ادامه بررسی روش های واریز و برداشت در بروکر آمارکتس، به برداشت تتر می رسیم. در این روش برداشت نیز مانند روش هایی که پیش از این شرح دادیم، ابتدا باید از ستون سمت راست تصویر به بخش «واریز و برداشت» بروید و روی گزینه «برداشت جدید» کلیک کنید.

حالا در بخش برداشت در سمت چپ صفحه باید کیف پولی را که قرار است مبلغی از آن برداشت شود از کادر اول انتخاب کنید و ارز دیجیتال تتر (USDT) را بر مبنای یک شبکه انتقال نیز در کادر دوم قرار دهید. در کادر آخر نیز باید مبلغ برداشت را وارد کرده و درنهایت روی گزینه «برداشت» در پایین صفحه کلیک کنید.

برداشت تتر از آمارکتس

در مراحل بعد نیز باید آدرس کیف پولی را که قرار است تترها به آن انتقال داده شوند وارد کنید تا درخواست برداشت پس از بررسی و تأیید توسط تیم پشتیبانی انجام شود. بهتر است پیش از آغاز عملیات برداشت در بروکر، به کیف پول مراجعه کرده و آدرس کیف پول برای دریافت ارز دیجیتال تتر را بر مبنای شبکه انتقالی مورد نظر استخراج و سپس به سایت بروکر مراجعه کرده و فرایند برداشت تتر را تکمیل کنید.

توجه داشته باشید شبکه انتقال در بروکر و کیف پول باید یکسان انتخاب شوند؛ در غیر این صورت احتمالاً دارایی شما از بین خواهد رفت یا در بهترین حالت برداشت انجام نمی شود.

برداشت تتر از آمارکتس

شارژ حساب Amarkets

به طورکلی برای انجام شارژ حساب یا واریز باید از ستون سمت راست تصویر روی تب «واریز و برداشت» کلیک کرده و سپس گزینه «واریز» را انتخاب کنید. البته علاوه بر روش هایی که پیش از این درباره چگونگی شارژ حساب معاملاتی در بروکر Amarkets به روش های مختلف شرح دادیم، در اینجا قصد داریم راهنمای دیگری در این باره ارائه دهیم.

شما می توانید به این لینک مراجعه کرده و تمام روش های واریز سرمایه به حساب بروکر را مشاهده کنید. درصورت نیاز به راهنمایی در این باره می توانید روی لینک «نحوه واریز» در مقابل روش مورد نظر کلیک کنید یا اطلاعاتی مانند زمان احتمالی انجام واریز و هزینه آن را بررسی کنید و سپس فرایند واریز را طبق آنچه توضیح داده شد دنبال کنید.

گفتنی است واریز ریالی درون بروکر انجام نمی شود، بلکه کاربران باید واریز را به کمک یکی از صرافی های طرف قرارداد آمارکتس انجام دهند و سپس رسید خرید را برای تیم پشتیبانی ارسال کنند.

نباید فراموش کنید که اگر بخواهید هرکدام از روش های واریز، به جز واریز به کمک ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید، باید پیش از انجام واریز روی لینک «روش پرداخت تأیید نشده است» کلیک کنید و روش مورد نظر خود را با ارسال تصاویری از مدارک بانکی یا حساب خود در پلتفرم های مالی مورد نظر تأیید کنید.

با کلیک روی لینک «راهنمای تأیید سیستم پرداخت/ کارت اعتباری» می توانید توضیحاتی برای تأیید روش های پرداخت مختلف را بررسی کنید و طبق آن عملیات را انجام دهید.

 

سخن پایانی

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس یکی از اصلی ترین فعالیت های مالی است که هر تریدر و فعال بازار باید با آن آشنا باشد. شناختن روش های مختلف برای انجام این کار به شما کمک می کند با توجه به شرایط خود، بهترین روش را انتخاب کنید. بروکر آمارکتس با توجه به خدمات مختلفی که ارائه می دهد و البته با توجه به اعتبار و سابقه ای که دارد، می تواند گزینه مناسبی برای فعالیت ایرانیان در بازار فارکس، ارزهای دیجیتال و… باشد.

ما سعی کردیم در این مقاله روش های کاربری واریز و برداشت در بروکر آمارکتس برای ایرانیان را بیان کنیم. با مطالعه این مقاله و به کار گرفتن دستورالعمل ها می توانید اولین قدم برای شروع فعالیت در بازار (البته پس از ثبت نام) را بردارید.

پرسش های متداول

بله، تریدرهایی که بخواهند تتر به حساب خود در بروکر Amarkets واریز کنند می توانند به راحتی و در بخش واریز یا برداشت، تتر را روی شبکه انتقال مورد نظر خود بیابند و فرایند واریز و یا برداشت را طبق آنچه در متن مقاله آورده ایم، طی کنند.

به طورکلی می توان گفت واریز تتر، ریال و استفاده از صرافی تاپ چنج رایج ترین روش های واریز و برداشت در بروکر آمارکتس است. استفاده از روش تاپ چنج در میان افرادی که از این صرافی استفاده می کنند بسیار رایج است، اما کاربران بسیاری علاوه بر فارکس، در بازار رمز ارزها نیز فعال هستند که چنین افرادی برای واریز و برداشت به دفعات از تتر نیز استفاده می کنند.

اگر حساب استاندارد و فیکس داشته باشید در واریز اولیه به حساب خود باید حداقل 100 دلار را در نظر بگیرید و اما اگر حساب ECN بسازید، حداقل واریز اولیه به مبلغ 200 دلار افزایش پیدا می کند.

بله، یکی از روش های واریز و برداشت در بروکر آمارکتس، واریز ریالی است. در این روش کاربران باید با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنند و راهنمایی شوند. فرایند این کار را در طول مقاله شرح دادیم.

ادامه مطلب
انواع حساب آمارکتس | راهنمای انتخاب حساب بروکر AMarkets
انواع حساب آمارکتس | راهنمای انتخاب...

بروکر آمارکتس یکی از کارگزاری های معتبر و باسابقه در حوزۀ بازار معاملاتی فارکس، سهام و شاخص ها در سراسر جهان است. این بروکر در سال 2007 افتتاح شده و با دریافت تأییدیه از سازمان های نظارتی معتبر به یک بروکر رگوله تبدیل شده است. آمارکتس با ارائۀ سبد معاملاتی متنوع و امنیت و سرعت بالای معاملات، محبوبیت بالایی در میان معامله گران به دست آورده است. از طرفی، آمارکتس با هدف جذب معامله گران فارسی زبان، از زبان فارسی و معامله گران ایرانی نیز پشتیبانی می کند.

بروکر آمارکتس نیز مانند سایر کارگزاری های معتبر بازار فارکس از حساب های معاملاتی متنوعی پشتیبانی می کند. هر یک از این حساب ها با ارائۀ خدمات متفاوت برای سطوح مختلف کاربران از مبتدی تا حرفه ای طراحی شده اند. در ادامه، به بررسی انواع حساب آمارکتس می پردازیم.

انواع حساب های بروکر آمارکتس

پشتیبانی از حساب های معاملاتی متنوع از نقاط قوت بروکر آمارکتس است. کاربران آمارکتس می توانند از طریق پلتفرم های متاتریدر 4 و متاتریدر 5 به حساب معاملاتی آمارکتس دسترسی پیدا کنند. همچنین این امکان فراهم شده است تا کاربران بتوانند از نسخۀ تحت وب این بروکر نیز به معاملات بازار و حساب کاربری خود دسترسی داشته باشند.

از آنجایی که معامله گران از سراسر جهان در این بازار فعالیت می کنند، قیمت ها در مدت زمان کوتاه یا حتی در مواقعی به صورت لحظه ای در حال تغییر هستند. این موضوع سبب شده است تا سرعت انجام معاملات برای معامله گران اهمیت ویژه ای پیدا کند. در انواع حساب های معاملاتی پشتیبانی شده در بروکر آمارکتس، معاملات با سرعت بسیار بالایی ثبت و نهایی می شوند. به این ترتیب، کاربران انواع حساب های آمارکتس نگرانی ای از این بابت نخواهند داشت.

انواع حساب های بروکر آمارکتس

معرفی انواع حساب آمارکتس

این امکان برای کاربران بروکر آمارکتس فراهم شده است تا براساس نیاز از امکانات و ویژگی های ارائه شده در انواع حساب های آمارکتس استفاده کنند. هر یک از این حساب های معاملاتی، ویژگی ها و امکانات متفاوتی دارند که در ادامه به طور کامل بررسی خواهیم کرد.

حساب استاندارد بروکر آمارکتس

یکی از انواع حساب های معاملاتی موجود در بروکر آمارکتس، حساب استاندارد است. این حساب در میان کاربران طرفداران بسیاری داشته و بیش ترین تعداد کاربران را به خود اختصاص داده است. از آنجایی که حساب استاندارد اصلی ترین حساب ارائه شده در آمارکتس است، کاربران مبتدی می توانند با سرمایۀ اولیۀ اندک افتتاح حساب کرده و از خدمات موجود استفاده کنند.

ویژگی های حساب استاندارد بروکر آمارکتس

 • افتتاح حساب با 100 دلار (یا یورو)
 • تغییر نکردن اسپرد در ساعات مختلف
 • دریافت کش بک
 • میزان مناسب اسپرد؛
 • اسپرد شناور از 1.3 پیپ
 • عدم دریافت کارمزد
 • حداکثر لوریج 3000
 • تنوع بالای ارزهای پشتیبانی شده
 • پشتیبانی از متاتریدر 4 و 5
 • رقم اعشار جفت ارزها، 5 رقم
 • استاپ اوت 20درصد
 • پشتیبانی از 7 فلز گران بها، 16 شاخص، 11 نماد کالا، 2 نماد اوراق قرضه، 44 نماد فارکس، 433 نماد سهام و 20 نماد ETF
 • پشتیبانی از دو شیوۀ معاملاتی اجرای سریع و اجرای بازار
 • ارائۀ حساب اسلامی

حساب استاندارد بروکر آمارکتس

حساب ECN در بروکر آمارکتس

یکی دیگر از انواع حساب های معاملاتی موجود در بروکر آمارکتس حساب ECN است. این حساب به طور مستقیم به بازار معاملاتی متصل بوده و مناسب معامله گران حرفه ای بازار است. با وجود اینکه اتصال مستقیم به بازار می تواند ریسک معاملات را بالا ببرد، اما با این حال کم ترین میزان اسپرد را نیز ارائه می دهد.

ویژگی های حساب ECN بروکر آمارکتس

 • افتتاح حساب با واریز 200 دلار (یورو)
 • 5 دلار کارمزد به ازای هر لات
 • اسپرد شناور از 0 پیپ
 • ارائۀ حساب اسلامی
 • حداکثر لوریج 3000
 • استاپ اوت 40درصد
 • رقم اعشار جفت ارزها، 5 رقم
 • پشتیبانی از شیوۀ معاملاتی اجرای بازار
 • کندل های رقابتی و دقیق
 • پرداخت 5 دلار در ازای باز و بسته کردن پوزیشن برای هر لات
 • پشتیبانی از متاتریدر 4 و 5
 • پشتیبانی از ارزهای دیجیتال
 • پشتیبانی از نمادهای معاملاتی متنوع
 • پشتیبانی از 44 نماد فارکس، 7 نماد فلز، 16 شاخص معاملاتی، 11 نماد کالا، 2 نماد اوراق قرضه، 19 نوع ارز دیجیتال، 433 نماد سهام و 20 نماد ETF

حساب ECN در بروکر آمارکتس

حساب فیکس در بروکر آمارکتس

حساب فیکس یا حساب اسپرد ثابت، یکی دیگر از انواع حساب های کارگزاری آمارکتس است. در یک تعریف ساده، به حسابی که اسپرد ثابتی داشته باشد، حساب فیکس گفته می شود. از آنجایی که در اکثر نمادهای ارائه شده در بازار فارکس میزان اسپرد شناور است، از حساب فیکس تنها برای معاملۀ جفت ارزهای فارکس و نماد فلزات استفاده می شود.

ویژگی های حساب فیکس بروکر آمارکتس

 • افتتاح حساب با واریز 100 دلار (یا یورو)
 • میزان اسپرد ثابت از 3 پیپ
 • بدون دریافت کارمزد
 • ارائۀ حساب اسلامی
 • حداکثر لوریج 3000
 • استاپ اوت 20درصد
 • رقم اعشار جفت ارزها، 5 رقم
 • پشتیبانی از دو شیوۀ معاملاتی اجرای سریع و اجرای بازار
 • پشتیبانی از متاتریدر 4 و 5
 • پشتیبانی از نمادهای معاملاتی متنوع
 • پشتیبانی از 44 نماد فارکس، 7 نماد فلز گران بها، 16 شاخص معاملاتی، 11 نماد کالا، 2 نماد اوراق قرضه، 433 نماد سهام، 20 نماد ETF

حساب فیکس در بروکر آمارکتس

حساب اسلامی بروکر آمارکتس

حساب بدون سواپ که در میان کاربران بروکرهای فارکس به حساب اسلامی معروف شده است، در یکی از سه نوع حساب اصلی بروکر آمارکتس در دسترس قرار گرفته است. درواقع، این نوع حساب با تبعیت از قوانین شرع با هدف رضایت مشتریان مسلمان طراحی شده است. همچنین، در ازای باز ماندن معاملات حساب اسلامی آمارکتس در شب، کارمزدی از کاربر دریافت نخواهد شد.

نحوه ایجاد حساب اسلامی در آمارکتس

برای دسترسی به حساب اسلامی ابتدا باید یکی از حساب های اصلی آمارکتس یعنی حساب استاندارد، ECN یا فیکس را افتتاح کنید. سپس در مرحلۀ بعدی، به منظور فعال سازی حساب اسلامی از طریق کابین حساب خود یک درخواست به بروکر ارسال کنید.

حساب اسلامی بروکر آمارکتس

مقایسه انواع حساب بروکر آمارکتس

همانطورکه در قسمت قبل مشاهده کردید، در بروکر آمارکتس از سه نوع حساب معاملاتی مختلف پشتیبانی می شود. هر یک از این حساب ها امکانات و ویژگی های مختلفی دارد که برای استفادۀ کاربران مبتدی تا حرفه ای کاربردی هستند. در جدول زیر، اصلی ترین ویژگی های ارائه شده در انواع حساب بروکر آمارکتس با یکدیگر مقایسه شده است.

انواع حساب آمارکتس حساب استاندارد حساب ECN حساب فیکس
حداقل واریز افتتاح حساب 100 200 100
میزان اسپرد شناور از 1.3 پیپ شناور از صفر پیپ ثابت از 3 پیپ
میزان کارمزد ندارد دارد ندارد
پلتفرم متاتریدر 4 و 5 دارد دارد دارد
ارائه حساب اسلامی دارد دارد دارد
حداکثر لوریج 1:3000 1:3000 1:3000
استاپ اوت 20درصد 40درصد 20درصد
رقم اعشار جفت ارز 5 رقم 5 رقم 5 رقم
اجرای دستور سریع و بازار بازار سریع و بازار
لینک افتتاح حساب https://fa.amarketsworld.com/open-an-account-standard-fa/?g=RCFOREX

 

https://amarkets.trading/%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA/open-an-account-ecn/?g=RCFOREX https://go.rcforex.com/open-fixed-amarkets-account

 

مشخصات کلی انواع حساب آمارکتس

اکنون که با انواع حساب آمارکتس آشنا شدیم، بد نیست برخی مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد را بیش تر مورد بررسی قرار دهیم.

 • نوع پلتفرم های معاملاتی ارائه شده
 • ارز پایه حساب
 • نوع اجرای دستورهای معاملاتی

پلتفرم معاملاتی آمارکتس

کاربران بروکر آمارکتس این امکان را دارند تا از طریق پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5 به انواع حساب های ارائه شده در آمارکتس دسترسی داشته باشند. به این ترتیب، کاربران می توانند از اپلیکیشن اختصاصی یا حتی نسخۀ تحت وب استفاده کرده و به انجام معاملات خود بپردازند.

مشخصات کلی انواع حساب آمارکتس

ارز پایه حساب آمارکتس

به طور کلی منظور از ارز پایه، ارزی است که حساب شما براساس آن شکل گرفته است. به این ترتیب، خرید و فروش و سود و زیان معامله براساس این ارز محاسبه شده و نمایش داده می شود. در انواع حساب های معاملاتی آمارکتس این امکان فراهم شده تا حساب خود را براساس یکی از ارزهای زیر راه اندازی کنید:

 • دلار آمریکا / USD
 • یورو / EUR
 • بیت کوین / BTC

نحوه اجرای معاملات در آمارکتس

در بروکر آمارکتس براساس نوع حساب معاملاتی، کاربر می تواند از میان یکی از انواع روش های اجرای معامله استفاده کند. به طور کلی، در آمارکتس از دو روش اجرای سفارش پشتیبانی شده است:

 • اجرای بازار یا Market Execution
 • اجرای سریع یا Instant Execution

تفاوت Market Exectuion و Instant Execution چیست؟

در بازار معاملاتی فارکس از دو روش سفارش گذاری پشتیبانی می شود: روش اجرای سریع و روش اجرای بازار. همانطورکه از نامش پیداست، در روش اجرای باز یا همان Market Exectuion، سفارش کاربر براساس قیمت بازار نهایی می شود. اما در روش اجرای سریع، سفارش کاربر براساس قیمت مشخص شده از جانب وی نهایی می شود.

مشخصات کلی انواع حساب آمارکتس

آموزش تغییر حساب معاملاتی آمارکتس

در بروکر آمارکتس این امکان فراهم شده تا کاربران بتوانند حساب معاملاتی خود را به یک حساب معاملاتی دیگر تغییر دهند. توجه داشته باشید که برای آنکه بتوانید با موفقیت حساب معاملاتی خود را تغییر دهید، نباید هیچ گونه معاملۀ بازی در حساب خود داشته باشید. جهت تغییر حساب معاملاتی آمارکتس مانند مراحل زیر عمل کنید:

 • ابتدا وارد حساب معاملاتی خود شوید؛
 • پس از آن به کابین شخصی خود بروید؛
 • از طریق منوی موجود در سمت راست صفحه، گزینۀ «معامله کردن» را انتخاب کنید؛
 • با انتخاب آن، گزینه های جدیدی برای شما نمایش داده می شود؛
 • در آخر بر روی گزینۀ «تغییر نوع حساب» کلیک کنید؛
 • با انتخاب این گزینه به صفحۀ جدیدی هدایت می شوید؛
 • در این صفحه دو تب به شما نمایش داده می شود؛
 • در تب «شماره حساب»، حساب مورد نظر خود را انتخاب کنید؛
 • سپس در تب «نوع حساب»، نوع حساب مورد نظر را تعیین کنید؛
 • در آخر با کلیک بر روی گزینۀ «درخواست»، درخواست تغییر نوع حساب را ثبت کنید.

بهترین حساب آمارکتس برای مبتدیان

سؤالی که معمولاً برای بسیاری از افراد مطرح می شود، این است که بهترین حساب آمارکتس برای مبتدیان کدام یک انواع حساب ها است. به طور کلی، در تمام بروکرهای فارکس ازجمله بروکر آمارکتس، حسابی که واریز اولیۀ اندک و اسپرد ثابتی داشته باشد، مناسب کاربران تازه وارد است. به این ترتیب، با در نظر گرفتن ویژگی های سه نوع حساب معاملاتی ارائه شده در کارگزاری آمارکتس، می توان حساب استاندارد را مناسب ترین حساب برای کاربران مبتدی دانست.

بهترین حساب آمارکتس برای مبتدیان

بهترین حساب آمارکتس برای اسکالپ

اسکالپ نوعی استراتژی معاملاتی روزانه در بازار فارکس است که براساس آن جفت ارزهای بازار با حاشیۀ سود بسیار کم معامله می شوند. به دلیل تعداد زیاد معاملات و حاشیۀ سود اندک در این روش معاملاتی، پرداخت کارمزد و اسپرد کم، اهمیت بیش تری پیدا می کند. به این ترتیب، حسابی که اسپرد صفر داشته باشد بهترین حساب برای اسکالپ است. از آنجایی که حساب ECN آمارکتس اسپرد صفر دارد، برای انجام معاملات اسکالپ مناسب ترین گزینه است.

ماشین حساب آمارکتس

یکی از ابزارها و امکانات بسیار کاربردی ارائه شده در انواع حساب های این کارگزاری، ماشین حساب آمارکتس است. با استفاده از ماشین حساب آمارکتس این امکان فراهم شده تا کاربر بتواند براساس نوع حساب معاملاتی خود، هزینۀ معاملات را محاسبه کند.

برای استفاده از ماشین حساب آمارکتس، ابتدا وارد آن شده و نماد ارز موردنظر، میزان معامله ای که قصد انجام آن را دارید، لوریج و ارز پایۀ حساب خود را در این ماشین حساب وارد کنید. با وارد کردن اطلاعات مذکور، ماشین حساب آمارکتس تمام اطلاعات مورد نیاز همچون میزان اسپرد، جفت ارزها و نمادهای مربوطه، ارز پیپ و… را برای انجام معامله به شما نمایش می دهد.

ماشین حساب آمارکتس

اسپرد انواع حساب آمارکتس

قبل از بررسی اسپرد در انواع حساب آمارکتس، بهتر است با مفهوم آن آشنا شویم. در یک تعریف ساده، به اختلاف میان قیمت پیشنهاد فروش و قیمت درخواست خرید در هر جفت ارز معاملاتی، اسپرد می گویند. میزان اسپرد در حساب های معاملاتی مختلف متفاوت بوده و در زمان های مختلف بازار نیز دچار تغییر می شود.

اسپرد حساب استاندارد آمارکتس

اسپرد حساب استاندارد آمارکتس به صورت شناور بوده و از 1.3 پیپ محاسبه می شود. با وجود اینکه میزان اسپرد در زمان های مختلف بازار در حال تغییر است، اما می توانید با مشاهدۀ اسپرد کنونی حساب استاندارد یک دید کلی از میزان اسپرد این حساب به دست آورید.

اسپرد حساب ECN آمارکتس

بررسی اسپرد هر یک از انواع حساب های ارائه شده در یک بروکر، یکی از راه های تشخیص بهترین حساب معاملاتی در بروکر است. اسپرد حساب ECN در بروکر آمارکتس صفر است.

اسپرد حساب فیکس آمارکتس

همانطورکه از نام این نوع حساب آمارکتس پیداست، اسپرد حساب فیکس آمارکتس ثابت و برابر 3 پیپ است. حساب فیک با اسپرد ثابت مناسب معامله گرانی است که ترجیح می دهند در ازای هر معامله، اسپرد ثابتی را پرداخت کنند.

 

ادامه مطلب
بروکر آمارکتس (Amarkets) [آموزش ثبت نام، پشتیبانی فارسی و مزایا و معایب]
بروکر آمارکتس (Amarkets) [آموزش ثبت نام،...

فعالیت در بازارهای مالی به خصوص از زمان افزایش روزافزون قیمت دلار در کشور، با استقبال بیش تری از سوی هم وطنان ما مواجه شده است. تحریم های اعمال شده بر ایران، فعالیت های مالی مردم را نیز با مشکل مواجه کرده و امکان استفادۀ برخی از پلتفرم های جهانی را برای ما ایرانیان محدود کرده است. با وجود تمام معضلاتی که در مسیر فعالیت در بازار فارکس وجود دارد، کاربران برای کسب سود مناسب این مسیر را طی می کنند. یکی از این مشکلات، محدودبودن بروکرهایی است که خدمات خود را به ایرانیان نیز ارائه می دهند. بروکر آمارتکس (Amarkets) یکی از بروکرهای معتبر در سطح جهان است که کاربران ایرانی نیز می توانند در آن به راحتی فعالیت کنند؛ زیرا این بروکر خدمات خوبی را برای کاربران در نظر گرفته است و از طرف دیگر، پشتیبانی از زبان فارسی هم برای محیط بروکر و هم ارتباط با تیم پشتیبانی، باعث شده است تا تریدرها حتی در صورت بروز مشکل بتوانند آن را به راحتی برطرف کنند. ما قصد داریم در این مقاله بروکر آمارکتس را بررسی کرده و آموزش دهیم تا در صورت تمایل، شما هم از خدمات این بروکر فارکس بهره مند شوید.

سایت خانه سرمایه بروکر ای مارکتس (Amarkets) را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به آموزش نحوه استفاده از آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این بروکر کاملا برعهده کاربر است.

چطور با تخفیف کارمزد در آمارکتس ثبت نام کنیم؟

بدون نیاز به vpn و vps در بروکر آمارکتس وارد شوید و خرید و فروش خود را انجام دهید.
برای ثبت نام و استفاده از بروکر آمارکتس، کد تخفیف کارمزد معاملاتی را با وارد کردن کد 7T52E در قسمت ریفرال (referral)، هدیه بگیرید.
برای شروع از لینک زیر وارد شوید:

همین الان در بروکر آمارکتس ثبت نام کنیدثبت نام

 

معرفی بروکر آمارکتس Amarkets

بروکر آمارکتس در اوایل اکتبر سال 2007 تأسیس شد و تا به امروز 15 سال می شود که تریدرها از سراسر جهان از این بروکر و خدمات آن استفاده می کنند. در حال حاضر، حدوداً یک میلیارد حساب کاربری در این بروکر فعال هستند. البته، این اعتبار به دلیل امنیت سرمایۀ تریدرها و خدمات گوناگونی است که بروکر Amarkets برای تریدرها فراهم کرده است. همان طورکه تا به حال شاهد آن بودیم، تیم بروکر توانسته است وعدۀ خود در ارائۀ خدمات به روز و ترکیبی از نوآوری تا اجرا را ارائه دهد. دریافت جوایز مختلف از مؤسسات مختلف از سراسر جهان بر اعتبار این بروکر می افزاید.

یک سال پس از افتتاح بروکر آمارکتس، تعداد کاربران آن به 1000 نفر رسید و به این ترتیب گردش مالی در این بروکر دوبرابر شد و در حقیقت این موضوع باعث شد که تیم بروکر انگیزه لازم برای گسترش خدمات را به دست آورند. نتایج عالی برخی از کاربران این بروکر در کنار خدمات رو به پیشرفت آن باعث شد که سال 2011 این بروکر شکوفاتر از هروقت دیگر در تاریخ خود شود. در این سال بخش آموزشی بروکر پربارتر شد و پلتفرم های معاملاتی قابل استفاده توسط کاربران نیز ارتقا یافتند. کمیسیون های مالی بین المللی نیز در همین سال (سال 2011) بروکر Amarkets را به عنوان عضو خود پذیرفتند. تمام مواردی که به آن اشاره کردیم در کنار شرکت در طرح های خیریه بزرگ جهانی باعث شد که ای مارکتس در رتبه 11 بهترین بروکرهای جهان قرار گیرد.

یکی از پیشرفت های بروکر امکان ثبت سفارش و انجام معامله بدون میز معامله (NDD) بود، در همین سال (سال 2011) این بروکر سرویس دهی به کاربران آسیایی را نیز آغاز کرد و این روند صعودی ارتقا کیفیت تا سال 2015 طی شد، در این سال تعداد کاربران بروکر به 100 هزار نفر رسید. البته فعال بودن در بازار فارکس تنها سرویس بروکر آمارکتس نیست بلکه این بروکر در سال 2017 امکان معامله رمزارزها را نیز به لیست خدمات خود اضافه کرد. امکان استفاده از پلتفرم متاتریدر 5 در کنار ارتقا سطح لوریج به سطح 1:1000 در سال 2018 رخ داد تا این بروکر ثابت کند که پیشرفت رکن اساسی آن است.

پیشرفت در زمینه های مختلف تا سال های بعد نیز ادامه داشت طوری که امکان فعال کردن حساب اسلامی و حذف برخی از محدودیت ها در حساب معاملاتی تریدر در کنار دیگر خدمات بروکر به چشم می خورد. تیم بروکر Amarkets تصمیم گرفت که در سال 2021 بر روی پیشرفت بخش معاملاتی رمزارزها تمرکز کند، در این سال کاربران توانستند که به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته ارزهای دیجیتال را در Amarkets معامله کنند. سال 2021 کاربران بروکر می توانستند 12 ارز دیجیتال را معامله کنند اما تمرکز بر بازار رمزارزها باعث شد که این بروکر در سال 2022 به عنوان بهترین بروکر ارزهای دیجیتال توسط Fxdaily info معرفی شود.

نحوه ثبت نام در بروکر آمارکتس

برای ثبت نام در بروکر Amarkets، باید ابتدا وارد وب سایت اصلی این بروکر به آدرس اینترنتی www.amarkets.com شوید. پس از ورود به سایت، در صفحۀ اول با تصویری همچون آنچه در پایین آورده ایم مواجه خواهید شد. درصورتی که بخواهید در ابتدای فعالیت خود زبان سایت را به فارسی تغییر دهید، می توانید این کار را از طریق گزینۀ Language که به صورت یک آیکن پرچم انگلیسی در بالا و سمت راست تصویر قرار گرفته است، انجام دهید. زبان سایت به صورت پیش فرض روی زبان انگلیسی تنظیم شده است که با کلیک روی همین گزینه می توانید زبان سایت را به فارسی یا دیگر زبان های موجود تغییر دهید.

درصورتی که قصد ساخت یک حساب کاربری در بروکر Amarkets را داشته باشید، می توانید روی گزینۀ سبزرنگ Open Account، در بالا و سمت راست تصویر، کلیک کنید. در ادامه، نحوۀ ایجاد حساب در این بروکر را شرح خواهیم داد اما در پایان این بخش، لازم به ذکر است که برای ساخت حساب دمو، باید روی گزینۀ Demo در کنار گزینۀ Open Account کلیک کنید و مراحل ساخت حساب آزمایشی یا دمو را پیش بگیرید.

نحوه ثبت نام در بروکر آمارکتس

در این مرحله، باید اطلاعات کاربری خود همچون نام، نام خانوادگی، ایمیل و شمارۀ موبایل خود را به ترتیب در کادرهای موجود قرار دهید. همچنین، می توانید از کادر «پلتفرم» یکی از دو مورد MetaTrader 4 و یا MetaTrader 5 را انتخاب کنید. پلتفرم متاتریدر 4 معمولاً طرفداران بیش تری در سطح جهان دارد؛ با این حال، درصورتی که شما نیاز به کدنویسی و استفادۀ تخصصی تر از متاتریدر داشته باشید، احتمالاً متاتریدر 5 بتواند نیازهای بیش تری را پاسخ دهد.

در بخش بعد، در صورت تمایل می توانید در صورت داشتن کد معرف، آن را در کادر مربوطه وارد کنید (برای آنکه بتوانید کادر مربوط به کد معرف را مشاهده کنید، باید روی لینک «من کد معرف دارم» کلیک کنید) و سپس با فعال کردن گزینۀ پذیرش شرایط و قوانین بروکر، روی گزینۀ سبزرنگ «افتتاح حساب» در پایین صفحه کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر آمارکتس

حساب شما به همین سادگی ساخته شد. حالا باید به ایمیل خود رفته و پیامی که از سوی بروکر برای شما ارسال شده است را باز کنید. در این ایمیل، لینک تأیید قرار گرفته است که با کلیک روی آن، ایمیل شما تأیید شده و می توانید باقی مراحل را در تأیید اطلاعات خود دنبال کنید. پس از کلیک روی لینک فعال سازی در ایمیل ارسال شده از سوی بروکر، چنین صفحه ای برای شما باز خواهد شد که با کلیک روی گزینۀ «ادامه دادن»، اطلاعاتی را در رابطه با بروکر به شما نشان خواهد داد. نکته ای که وجود دارد، این است که لینک فعال سازی ای که به ایمیل شما ارسال شده است، تنها 18 ساعت پس از ارسال معتبر است و درصورتی که در این زمان روی آن کلیک نکنید، باید باز هم مراحل را از اول انجام دهید.

نحوه ثبت نام در بروکر آمارکتس

در این مرحله، پیغامی مبنی بر تأییدشدن ایمیل خود در صفحه به نمایش در خواهد آمد. پس از تأیید ایمیل، حالا نوبت به تأیید شمارۀ موبایل شما، که در زمان ثبت نام وارد کرده بودید، می رسد. برای تأیید شمارۀ موبایل در اولین قدم باید روی گزینۀ Confirm در همین صفحه کلیک کنید تا به مرحل تأیید شمارۀ موبایل انتقال یابید.

در این صفحه، شمارۀ موبایل شما در کادر «شمارۀ موبایل» دیده می شود؛ درصورتی که شمارۀ شما به درستی ثبت شده است، باید روی گزینۀ ارسال کد کلیک کنید و سپس کدی که به موبایل شما ارسال شده است را در کادر مربوطه تایپ کنید. همچنین، درصورتی که قصد تغییر شمارۀ موبایل خود را داشته باشید، می توانید به راحتی و با کلیک روی گزینۀ «شماره تلفن را تغییر دهید»، این کار را انجام دهید.

نحوه ثبت نام در بروکر آمارکتس

با واردکردن کد تأییدی که به موبایل شما ارسال شده بود، به مرحلۀ بعد یعنی تأیید هویت منتقل خواهید شد. در این مرحله باید از بخش جلویی مدرک شناسایی (مثل کارت ملی) عکس بگیرید و آن را آپلود کنید. ویژگی هایی که عکس منتخب شما باید داشته باشد، به این ترتیب است که وضوح تصویر به اندازۀ کافی بالا باشد، وضعیت تابش نور بر کارت شناسایی باید طوری باشد که اطلاعات به درستی خوانده شوند، چهار گوشۀ تصویر مدرک شناسایی باید به طور کامل در تصویر افتاده باشند و درنهایت روی اطلاعات مهم نباید پوشیده شده باشد. با مطالعۀ این ویژگی ها حالا وقت آن است که روی گزینۀ «تایید، انجام شد» کلیک کنید تا به مرحلۀ آپلود تصویر کارت شناسایی منتقل شوید.

نحوه ثبت نام در بروکر آمارکتس

در این مرحله، زمان آن رسیده است که تصویر مدرک شناسایی را در بروکر آپلود کنید. برای انجام این کار، می توانید از دو روش بارگذاری تصویری که از پیش در دستگاه خود داشته اید و یا گرفتن یک عکس در همان لحظه استفاده کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر آمارکتس

درصورتی که اطلاعات تصویر خوانا باشند و مدرک شناسایی تأیید شوند، پنجره ای برای شما باز خواهد شد که اطلاعات شما (اطلاعات استخراج شده از کارت شناسایی) در آن دیده خواهد شد. با انتخاب جنسیت در این مرحله و سپس کلیک روی گزینۀ «بعدی» به مرحلۀ آخر هدایت خواهید شد.

نحوه ثبت نام در بروکر آمارکتس

در اینجا به اطلاع شما می رسد که مدارکتان موردتأیید بوده است و حالا می توانید در بروکر آزادانه فعالیت کنید. درصورتی که بخواهید مبلغی را در ابتدای کار واریز کنید، پس از کلیک روی گزینۀ «متشکرم»، به بخش واریز منتقل خواهید شد که در صورت تمایل می توانید از همین بخش استفاده کنید.

نکته ای که در انتها باید به آن اشاره کنیم، این است که برخلاف بسیاری از بروکرها، تأیید هویت در آمارکتس تنها با بارگذاری مدرک شناسایی انجام می شود و در این بروکر مرحلۀ تأیید آدرس (بارگذاری قبض) موردنیاز نیست.

نحوه ثبت نام در بروکر آمارکتس

انواع حساب در بروکر Amarkets

کاربران بروکر آمارکتس می توانند با توجه به استراتژی و سرمایۀ خود، بهترین نوع حساب را برای فعالیت خود انتخاب کنند. انتخاب درست بروکر و در قدم بعدی نوع حساب معاملاتی، به تریدر کمک می کند تا در شرایط بهتر، میزان سود بیش تری را کسب کند. در ادامه، انواع حساب های معاملاتی ‎ای که کاربران بروکر می توانند افتتاح کنند را بررسی خواهیم کرد.

حساب FIXED

 • حداقل مبلغ واریز برای حساب FIXED معادل 100 دلار و یا 100 یورو است.
 • تریدرهایی که حساب Fixed افتتاح می کنند، می توانند میزان لوریج خود را تا 1:3000 تنظیم کنند.
 • حداقل حجم سفارش برای تریدرها باید 0.01 باشد.
 • میزان اسپرد معاملات در این نوع حساب همان طورکه از نام آن پیدا است، ثابت و به میزان 3 پیپ است.
 • کاربران حساب های Fixed هیچ کمیسیونی پرداخت نخواهند کرد.
 • ارز قابل شارژ در این حساب می تواند دلار و یا یورو باشد.
 • میزان Stop Out حساب های Fixed 20درصد است.

حساب STANDARD

 • حداقل مبلغ واریز برای حساب Standard معادل 100 دلار و یا 100 یورو است.
 • تریدرهایی که حساب Standard افتتاح می کنند، می توانند میزان لوریج خود را تا 1:3000 تنظیم کنند.
 • حداقل حجم سفارش برای تریدرها باید 0.01 باشد.
 • میزان اسپرد معاملات در این نوع حساب شناور است و مقدار آن از 1.3 پیت شروع می شود.
 • کاربران حساب های استاندارد، هیچ کمیسیونی پرداخت نخواهند کرد.
 • ارز قابل شارژ در این حساب می تواند دلار و یا یورو باشد.
 • میزان Stop Out حساب های استاندارد 20درصد است.

حساب ECN

 • حداقل مبلغ واریز برای حساب ECN معادل 200 دلار و یا 200 یورو است.
 • تریدرهایی که حساب ECN افتتاح می کنند، می توانند میزان لوریج خود را تا 1:3000 تنظیم کنند.
 • حداقل حجم سفارش برای تریدرها باید 0.01 باشد.
 • میزان اسپرد معاملات در این نوع حساب شناور است و میزان آن از صفر آغاز می شود.
 • کاربران حساب های ECN به ازای هر لات از معاملات باید مبلغ 2.5 دلار و یا 2.5 یورو را به عنوان کمیسیون پرداخت کنند.
 • ارز قابل شارژ در این حساب می تواند دلار و یا یورو باشد.
 • میزان Stop Out حساب های ECN 40درصد است.
 • با واریز حداقل 500 دلار در حساب ECN، شما می توانید از تخفیف 20درصدی در معاملات خود بهره مند شوید.

دارایی های قابل معامله در بروکر Amarkets

در کنار تمام امتیازات بروکر آمارکتس نباید امکان معامله دارایی های متنوع در این بروکر را فراموش کرد. خوشبختانه کاربران این بروکر می توانند جفت ارزها، فلزات، سهام شرکت های مختلف، شاخص ها، کالاها و اوراق قرضه را معامله کنند. تعداد سهام شرکت های قابل معامله در این بروکر بیش از دیگر دارایی ها است البته این تعداد در برابر سهام قابل معامله در بروکرهای دیگر نیز بیشتر است و به همین دلیل افرادی که قصد معامله سهام شرکت ها را داشته باشند می توانند با خیالی آسوده بروکر Amarkets را انتخاب کنند. برای آنکه دارایی های قابل معامله در بروکر آمارکتس را بشناسید و از سواپ و اسپرد و اطلاعات قیمت نیز باخبر باشید، می توانید از لینک زیر کمک بگیرید. در این صفحه و از طریق لینکی که خواهیم آورد،  می توانید تمام دارایی های قابل معامله در بروکر را بررسی کنید.

https://acc0719.amarkets.pro/trading-instruments/#group=equities_cfd

در این صفحه می توانید ابتدا بر روی گزینه ی موردنظر خود (دارایی موردنظر) کلیک کنید و در صورت لزوم فیلتری را برای لیست شدن دارایی های موردنظر خود اعمال کنید. همان طور که مشاهده می کنید در این لیست اطلاعاتی از جمله سواپ و اسپرد برای هر دارایی آورده شده است.

دارایی های قابل معامله در بروکر Amarkets

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

مثل هر بازار مالی دیگری، اولین چیزی که پس از ثبت نام و احراز هویت برای فعالیت در بازار فارکس نیاز دارید، سرمایۀ اولیه برای شروع فعالیت و ترید است. برای آنکه سرمایۀ اولیه خود را داشته باشید، باید با توجه به روش های موجود اقدام به واریز دارایی به حساب کاربری خود در بروکر Amarkets کنید. ازآنجایی که زبان وب سایت را فارسی انتخاب کرده بودیم، انجام این مراحل بسیار ساده است. با این حال در ادامه، مراحل واریز و برداشت در این بروکر را شرح خواهیم داد.

واریز در بروکر آمارکتس

برای واریز دارایی به بروکر Amarkets، پس از ورود به حساب کاربری خود و کلیک روی تب واریز و برداشت، باید گزینۀ «واریز جدید» را از زیرمنویی که برای شما باز می شود انتخاب کنید. البته، شما می توانید با کلیک روی گزینۀ نارنجی رنگ «واریز وجه»، در پایین و سمت چپ تصویر نمایش خود، اقدام به واریز سرمایه در بروکر کنید.

واریز در بروکر آمارکتس

در این مرحله، باید حسابی که قصد واریز پول به آن را دارید، در کادر اول انتخاب کنید. در کادر دوم باید روش واریزی که می تواند بیت کوین، تتر، پرفکت مانی، ACARD و Top Change باشد را انتخاب کنید و در کادر آخر نیز مبلغ واریزی را تایپ کنید. درنهایت و پس از واردکردن داده ها در همۀ کادرها، باید روی گزینۀ «واریز وجه» کلیک کنید.

اما یکی از امتیازات این بروکر، امکان واریز با استفاده از ریال است که برای بسیاری از کاربران خوشایند است. درصورتی که شما هم قصد واریز مبلغ موردنیاز خود بر حسب ریال را دارید، باید روی آیکن پیام در پایین و سمت راست تصویر کلیک کنید تا بتوانید با پشتیبانی در ارتباط باشید. برای ارتباط با پشتیبانی نیازی به تسلط به زبان انگلیسی ندارید؛ زیرا این بروکر هم برای محیط کاربری خود و هم برای پشتیبانی، زبان فارسی را قرار داده است.

واریز در بروکر آمارکتس

برداشت در بروکر آمارکتس

یکی دیگر از فعالیت های مالی تریدرها در بروکر، برداشت دارایی از حساب کاربری است. درصورتی که شما هم قصد برداشت سرمایه از حساب خود را داشته باشید، باید پس از ورود به حساب معاملاتی خود در بروکر، روی تب «واریز و برداشت» کلیک کرده و سپس گزینۀ «برداشت جدید» را انتخاب کنید. با این کار بخش برداشت را در صفحه خواهید دید. کیف پولی که قصد دارید سرمایه ای از آن برداشت کنید را در کادر اول انتخاب کنید و در کادر دوم یکی از روش های مختلفی که می توان در برداشت دارایی از آن استفاده کرد را انتخاب کنید. روش های مختلفی ازجمله برداشت با کمک چند ارز دیجیتال، تاپ چنج، پرفکت مانی و… در این بخش تعبیه شده اند. در کادر آخر نیز باید مبلغی که قصد برداشت آن را دارید وارد کنید. توجه داشته باشید که حداقل میزان برداشت 20 دلار و حداکثر آن 20 هزار دلار است. پس از واردکردن اطلاعات باید روی گزینۀ «برداشت» کلیک کنید تا با توجه به روش برداشت انتخابی، بتوانید اطلاعات حساب خود را در پلتفرم انتخابی (کیف پول ارز دیجیتال، حساب کاربری در تاپ چنج و…) وارد کرده و به این ترتیب مبلغ از حساب شما در بروکر به حسابتان در کیف پول و یا هر پلتفرم دیگری که انتخاب کرده بودید منتقل شود.

برداشت در بروکر آمارکتس

 

انتقال سود از حساب دمو به حساب حقیقی

در صورتی که شما 5 روز متوالی بتوانید معاملات سودسازی را در حساب دمو خود داشته باشید، می توانید سود حاصل از معاملات خود را به حساب حقیقی انتقال دهید و از آن استفاده کنید. برای این کار باید مراحل زیر را طی کنید:

 • اقدام به افتتاح حساب دمو کنید و 5 روز متوالی معاملات سودسازی داشته باشید.
 • در روز آخر یعنی روز پنجم سود خود را بسته (در صورت داشتن معاملات باز همه را ببندید) و یک حساب حقیقی از نوع فیکس یا استاندارد (متاتریدر 4) در بروکر Amarkets بسازید.
 • به اندازه ی سود خود در حساب دمو و یا بیشتر از آن حساب حقیقی خود را شارژ کنید.
 • با پشتیبانی تماس گرفته و درخواست بدهید که سود شما از حساب دمو به حساب حقیقی منتقل شود.

نکات

 • این بونوس برای افرادی مفید است که قصد معامله نمادهای فارکس را داشته باشند.
 • همچنین پس از بستن سود در حساب دمو حداکثر 5 روز فرصت دارید که حساب حقیقی خود را به میزان سود خود در حساب دمو و یا بیشتر از آن شارژ کنید.
 • کاربران این بروکر که احراز هویت شده باشند می توانند از این بونوس استفاده کنند.
 • امکان برداشت سود پس از انتقال به حساب حقیقی برای کاربران وجود ندارد و در حقیقت این مبلغ می تواند در معاملات آنها مورد استفاده قرار گیرد.
 • حداکثر میزان بونوس برای هر کاربر مبلغ 10 هزار دلار است.

 

 

کش بک در بروکر Amarkets

کش بک یک قابلیت و طرحی تشویقی برای کاربران در بروکر آمارکتس (و برخی از دیگر بروکرها) است که بر اساس آن بروکر با توجه به فعالیت معاملاتی شما، بخشی از اسپرد معاملاتی که انجام داده اید را به حساب شما بر می گرداند. در ادامه می توانید نرخ کش بک به ازای هر لات معامله را در این بروکر مشاهده کنید.

سطح حجم معاملاتی موردنیاز ماهانه نرخ کش بک به ازای هر لات
1 2 3$ / 3€
2 5 11$/ 11€
3 5 13$ / 13€
4 5 15$ / 15€
5 5 17$ / 17€

 

نکات

 • استفاده از قابیلت کش بک تنها در حساب های فیکس و استاندارد در متاتریدر 4 و 5 امکان پذیر است.
 • محاسبه لات در معاملات برای درنظر گرفتن کش بک بر اساس معاملات کاربر بر روی جفت ارزها و فلزات صورت می گیرد.
 • کاربر برای رسیدن به سطح یک باید با مدیر خود تماس بگیرد و برای ماندن در این سطح باید در 30 روز به اندازه 2 لات معامله را انجام دهد.
 • مدت زمان باز نگه داشتن موقعیت ها باید حداقل 3 دقیقه باشد در غیر این صورت لات این معاملات در محاسبه لات برای کش بک لحاظ نخواهد شد.
 • قیمت دارایی در زمان باز و بسته شدن معامله باید حداقل 10 پیپ تغییر کرده باشد.
 • برای آنکه کاربر به سطح 2 برسد باید در مدت 30 روز حجم معاملات خود را به 5 لات برساند.
 • مبلغ کش بک به صورت روزانه به حساب کاربران واریز خواهد شد.

مزایای بروکر ای مارکتس

بروکرهای موجود در سطح جهان امکان انجام معاملات را برای تریدرها فراهم می کنند؛ با این حال، از زمان اینترنتی شدن فعالیت در بازار فارکس، بروکرها سعی داشتند با ارائه دادن خدمات بیش تر و فراهم کردن شرایط بهتر در زمان فعالیت در بازار، کاربران بیش تری را به سمت خود جذب کنند. در ادامه، مزایای بروکر Amarkets را مشاهده خواهید کرد:

 • پشتیبانی از زبان فارسی برای محیط اصلی وب سایت و همچنین ارتباط با تیم پشتیبانی؛
 • امکان واریز ریالی؛
 • فراهم بودن نسخه های موبایلی برای گوشی هایی با سیستم عامل اندروید و IOS؛
 • داشتن رگولاتوری معتبر FSA
 • داشتن رگولاتوری معتبر؛
 • محیط کاربرپسند بروکر و رابط کاربری ساده؛
 • پشتیبانی از متاتریدر 4 و 5؛
 • استفاده از لوریج تا سطح 3000؛
 • بونوس و طرح های تشویقی متعدد؛
 • امکان واریز و برداشت فوری و بدون کمیسیون؛
 • اجرای معاملات ثبت شده در 0.03 ثانیه؛
 • یکی از مزایای بروکر Amarkets تنوع دارایی های قابل معامله در این بروکر است. تریدرها تقریبا با هر سلیقه و استراتژی معاملاتی می توانند دارایی مناسب برای فعالیت خود پیدا کنند.
 • تعداد سهام شرکت ها در بروکر Amarkets بیش از دیگر بروکرها است.
 • در صورتی که به مدت 5 روز در حساب دمو سود کنید، می توانید سود خود را به حساب حقیقی انتقال دهید و از آن پول استفاده کنید.
 • امکان استفاده از قابلیت کش بک در بروکر Amarkets یکی دیگر از امتیازات آن به حساب می آید.
 • امکان اسلامی کردن حساب معاملاتی برای تریدرها در بروکر Amarkets وجود دارد.
 • امکان فعالیت در حساب کاربری با استفاده از دلار و یورو.

اپلیکیشن بروکر Amarkets

شما می توانید بروکر آمارکتس را در گوگل پلی (برای گوشی های اندروید) و اپ استور (برای گوشی های IOS) دانلود کرده و فعالیت خود را از طریق گوشی موبایل خود پیش بگیرید. در ادامه، لینک دانلود اپلیکیشن این صرافی را برای هر دو سیستم عامل اندروید و IOS آورده ایم که می توانید از آن استفاده کنید اما در صورت تمایل نیز می توانید به وب سایت اصلی بروکر مراجعه کرده و بارکد موجود برای دانلود نسخۀ موبایلی این بروکر را اسکن کنید. تنها نکته ای که وجود دارد، این است که باید مطمئن شوید اپلیکیشن را از منبع معتبر دانلود کرده اید.

نسخه اندروید اپلیکیشن بروکر آمارتکس

نسخه iOS اپلیکیشن بروکر آمارتکس

امنیت بروکر آمارکتس

یکی از بهترین روش ها برای آنکه امنیت و اصالت یک بروکر را متوجه شوید، این است که پلتفرم اصلی آن را بررسی کنید. با ورود به وب سایت بروکر آمارکتس و اسکرول به پایین صفحه، می توانید عضویت این بروکر را در سازمان های مختلف و رگولاتوری آن بررسی کنید. ما در این بخش امنیت بروکر آمارکتس را بررسی کرده ایم.

 • شرکت Verify My Trade (VMT) کیفیت اجرایی عملیات را در بروکر آمارکتس تأیید کرده است و بیان کرده است که این بروکر بهترین استاندارهای اجرایی را در عملیات خود لحاظ می کند. این شرکت تاریخچۀ معاملات کاربران را به صورت ماهیانه تحلیل می کند و تریدرها برای آگاهی از این اطلاعات می توانند به وب سایت این شرکت مراجعه کنند.
 • همچنین، بروکر آمارکتس از سال 2013 عضو سازمان The Financial Commission بوده است و این موضوع، این اطمینان را به کاربران می دهد که این سازمان تا مبلغ 20 هزار یورو را برای هر حساب معاملاتی بیمه می کند. این سازمان مؤظف است اختلافات مالی میان تریدرها و بروکر را حل کند.
 • بروکر Amarkets توسط سازمان خدمات مالی FSA با شمارۀ 22567 BC 2015 ثبت شده است.

توجه

بروکرهای محبوب و معتبر دیگری مانند بروکر آلپاری، بروکر لایت فارکس، بروکر هات فارکس و … هستند که روش ثبت نام تا ترید در آن ها در «آموزش فارکس» خانه سرمایه آموزش داده می شود.

کلام آخر

انتخاب یک بروکر از اولین قدم های شروع فعالیت در بازار فارکس است که بسیار اهمیت دارد و بر میزان سود نهایی شما نیز مؤثر است. رگولاتوری، میزان اسپرد، انواع حساب های معاملاتی ارائه شده توسط بروکر، پشتیبانی از دارایی های قابل معامله در بروکر و… همه از عواملی هستند که در زمان انتخاب یک بروکر باید موردتوجه قرار گیرند. ما در این مقاله سعی کردیم تا بروکر آمارکتس را به طور کامل بررسی کنیم تا شما بتوانید با مطالعۀ آن و در صورت تمایل، با آگاهی کامل شروع به فعالیت در این بروکر کنید.

سؤالات متداول

تریدرها می توانند یکی از سه نوع حساب Fixed، Standard و یا ECN را در زمان افتتاح حساب انتخاب کنند که هرکدام از این حساب ها ویژگی های خاص خود را دارند.

بروکر Amarkets توسط سازمان خدمات مالی FSA با شمارۀ 22567 BC 2015 ثبت شده است. همچنین، این بروکر عضو سازمان The Financial Commission است که تا مبلغ 20 هزار یورو را برای هر حساب معاملاتی بیمه می کند. به علاوه، شرکت Verify My Trade (VMT) کیفیت اجرایی عملیات را در بروکر آمارکتس تأیید کرده است.

بله، این بروکر از زبان فارسی پشتیبانی می کند؛ به این ترتیب که محیط اصلی وب سایت و همچنین ارتباط با تیم پشتیبانی قابل تنظیم به زبان فارسی هستند.

بله، تریدرها می توانند برای واریز از روش ریالی استفاده کنند و مبلغ را از حساب بانکی خود به حساب معاملاتی خود در بروکر انتقال دهند.

ادامه مطلب