آمارکتس (AMarkets) یکی از بروکرهایی است که می‌تواند به کاربران ایرانی خدمات ارائه دهد. از آنجایی که تعداد بروکرهایی که مجازند با کاربران ایرانی کار کنند زیاد نیست، این مزیت آمارکتس باعث شده تا برای کاربران ایرانی بروکر مهمی باشد.

فهرست []

  اما وقتی که نام بروکر آمارکتس را به فارسی یا انگلیسی در گوگل سرچ می‌کنید، ممکن است با چند سایت روبه‌رو شوید و نفهمید که کدام سایت اصلی است. نگران نباشید این قضیه، یعنی تعدد سایت‌هایی با عنوان بروکر آمارکتس، مسئله‌ی عجیبی نیست و می‌تواند چندین دلیل داشته باشد. قبل از هر چیزی، باید توجه داشته باشید که ممکن است تعدادی از اولین یافته‌های گوگل درواقع سایت بروکر آمارکتس نباشد و صرفاً درگاهی برای انتقال به سایت اصلی باشد.

  اول اینکه بروکرها به‌صورت کلی و بروکر آمارکتس به‌صورت خاص ممکن است شعب متفاوتی داشته باشند و یا با درگاه‌های متفاوتی به کاربران خدمت‌رسانی کنند. به عبارت دیگر، به دلیل تفاوت در سطح خدمت‌رسانی، اختلاف درجۀ اعتباری و وضعیت تحریم ممکن است باعث شود تا بروکرها از درگاه‌های متعدد استفاده کنند. برای رفع ابهام در این زمینه با پ‍شتیبانی بروکر آمارکتس مکاتبه کردیم تا مطمئن شویم کاربران ایرانی باید از کدام درگاه وارد شوند.

  از آنجایی که بروکر ای مارکتس (AMarkets) در سطح جهانی فعالیت می‌کنند و مشتریانی از سراسر نقاط دنیا دارد، لذا ممکن است به‌خاطر تفاوت در رگولاتوری و الزامات قانونی، تفاوت در حوزه‌های قضائی یا نیازهای خاص هر دسته از مشتریان سایت‌های مختلفی داشته باشد. برخی از سایت‌های فرعی ممکن است برای آموزش مشتریان به زبان‌های گوناگون طراحی شده باشند.

  از طرف دیگر هم ممکن است ابزارهای بازاریابی ایجاب کند یک بروکر از چندین سایت متفاوت استفاده کند. همان‌طور که می‌دانید، بروکرها به روش‌های گوناگون به افراد و سایت‌ها بابت معرفی مشتری مبلغ یا درصدی به‌عنوان پ‍اداش پرداخت می‌کنند و این مسئله در مواردی می‌تواند دلیل تعدد سایت‌ها را توضیح دهد. برخی از نهادها و سایت‌ها هم وجود دارند که به‌عنوان شخص ثالث به‌نوعی وظایف بروکر را با برون‌سپاری به‌عهده می‌گیرند و مستقیم توسط اعضای داخلی بروکر اداره نمی‌شوند. این سایت‌ها بنا به دلایل مختلفی ازجمله تحلیل، ارائۀ مقایسه و بررسی عملکرد بروکرها ایجاد می‌شوند.

  دیگر آنکه ممکن است به‌خاطر فیلترینگ سایت اصلی، مدیران بروکر بخواهند دسترسی کاربران ایرانی را با ایجاد وبسایت‌های متنوع آسان‌تر کنند و به همین دلیل شاید هرازگاهی کلماتی به پس و پیش آدرس سایت بروکر اضافه کنند و این شائبه را برایتان ایجاد کند که چندین آدرس برای سایت بروکر آمارکتس وجود دارد.

  ممکن است دلیل دیگری هم در کار باشد: ارزشمندیِ برند بروکر آمارکتس نیز انگیزه‌ای است تا عده‌ای سودجو بیایند و با سوءاستفاده از عنوان آن جعل یا کلاهبرداری کنند. به همین دلیل ممکن است در فضای مجازی و به قصد کلاهبرداری یا هر دلیل دیگری نسخه‌های جعلی از وبسایت بروکر آمارکتس بسازند. در آخر باید تذکر دهیم که هرگز نباید بدون اطلاع قبلی و تحقیق، یک آدرس اینترنتی را به‌عنوان آدرس اصلی سایت بروکر آمارکتس تصور کنید.
  ورود به سایت بروکر آمارکتس

  چرا سایت های مختلفی برای بروکر آمارکتس وجود دارد؟

  سایت اصلی بروکر آمارکتس آدرس روبه‌رو است: amarkets.com این آدرس وبسایت اصلی بروکر است. اما وقتی بروکر آمارکتس را به زبان فارسی سرچ می‌کنید، لینک متفاوتی در ابتدای یافته‌ها می‌آید که در واقع همان سایت اصلی با زبان فارسی است: amarkets.trading

  از پشتیبانی بروکر آمارکتس پرسیدیم که سایت اصلی بروکر آمارکتس کدام است و در جواب پ‍رسید که کاربر کدام کشور هستید و وقتی در جواب گفتیم که کاربر ایرانی هستیم، همین لینک بالا را معرفی کرد. از پ‍شتیبانی علت تعدد سایت‌ها را پرسیدیم و پاسخ داد که سایت‌ها متفاوت نیستند و این دامین‌های سایت اصلی هستند که باهم فرق دارند. پشتیبانی بروکر در آخر خاطرنشان کرد که تنها از آدرس‌های معتبر استفاده کنید:

  مزایای بروکر آمارکتس

  بروکر آمارکتس (AMarkets) به‌عنوان واسطه‌ای در بازار فارکس خدمات ارائه می‌دهد و علاوه بر ارائۀ خدمات معاملاتی و ابزارهای مالی آنلاین از امکانات ویژه‌ای هم برای تشویق کاربران خود برخوردار است. این کارگزاری به‌عنوان یک کارگزاری و تسویۀ بین‌المللی در مجمع‌الجزایر قمر ثبت شده و مجوز دریافت کرده است. این بروکر از مزایایی گوناگونی در حیطۀ خدمات بهره‌مند است و می‌توانید با استفاده از سایت بروکر آمارکتس از این خدمات بهره‌مند شوید:

  • برخورداری از حساب ECN با کمترین اسپرد، اجرای بازارمحور سفارشات، امکان استفاده از اهرم تا سقف 1:3000 و امکان افتتاح حساب با حداقل 200 دلار و ارائۀ حساب ویژه برای مشتریان مسلمان.
  • بهره‌مندی از محبوب‌ترین پلتفرم معاملاتی جهان (متاتریدر 4 و 5).
  • ارائۀ سیگنال‌های معاملاتی اتوچارتیست
  • دارای سرور مجازی خصوصی با فعالیت 24ساعته
  • برخورداری از اندیکاتورهای احساسات بازار رایگان و بات‌های معاملاتی
  • سپرده‌گذاری بدون کارمزد، برداشت خودکار وجوه

  آمارکتس چیست؟

  آمارکتس (AMarkets) یک بروکر جهانی بازار فارکس است که از سال 2007 خدمات معتبری ارائه می‌دهد. این شرکت تمرکز خود را صرف توسعه‌ی خدمات و ابزار جدید کرده و سعی دارد تکنولوژی‌های نوآورانه‌ای عرضه کند. بروکر آمارکتس علاوه‌بر تجمیع راهکارهای معاملاتی جدید در قبال تمام مشتریان خود نیز رویکردی شخصی اتخاذ کرده است. این بروکر توانسته شرایط کاملاً مساعدی را برای ترید و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی ایجاد کند و تعداد زیادی از مشتریان و س‍‍‍‍‍پرده‌گذارانِ وفادار به این بروکر درستی این ادعا را تأیید می‌کنند.

  طبق سایت بروکر آمارکتس، این کارگزاری طیف گسترده‌ای از ابزارهای مالی در معاملات آنلاین ارائه می‌دهد. ازجملۀ این ابزار می‌توان به ابزار فارکس، قرارداد مابه‌التفاوت (CFDs)، فلزات، اوراق قرضه، کالاهای اساسی (Commodity) و ارزهای دیجیتال اشاره کرد. عواملی همچون رویکرد جدید به ترید، انتخاب مؤثر ابزارهای معاملاتی و همچنین کیفیت بالای خدمات این بروکر باعث شده تا نسبت به سایر بروکرهای فارکس مزیت نسبی پیدا کند.

  گروه شریک در آمارکتس چیست؟

  گروه شریک یا برنامۀ همکاری در آمارکتس برنامه‌ای است که طبق آن در صورت معرفی مشتریان جدید به بروکر به نهاد یا واسطۀ معرفی‌کننده پاداش‌هایی در قالب‌های مختلف تعلق می‌گیرد. دو الگو برای گروه شریک در امارکتس وجود دارد:

  1. نماینده (IB): در الگوی اول، بروکر آمارکتس به نمایندگان خود که به آنها IB گفته می‌شود به چند روش پاداش می‌دهد؛ مثلاً درصدی از گردش مالی مالی مشتریان یا درصدی از بازدهی خود بروکر یا ارائۀ منابع برای حفظ و جذب مشتریان.
  2. وب‌مستر (CPA): در این الگو به‌ازای هر ثبت‌نام موفق 20 دلار و در ازای هر سرمایه‌گذاری با توجه به مبلغ و تا سقف 500 دلار به واسطه یا معرفی‌کننده پاداش پرداخت می‌شود.

  سخن پایانی

  بروکر آمارکتس یکی از بروکرهایی است که می‌تواند با ایرانیان کار کند و مورد استقبال کاربران ایرانی قرار دارد. اما ممکن است وقتی این کارگزاری را در گوگل سرچ کنید با چند وبسایت مختلف روبه‌رو شوید و ندانید که کدام سایت اصلی است. دلایل مختلفی برای تعدد این آدرس‌ها وجود دارد. دلایلی مثل دورزدن فیلترینگ از سوی صاحبان وبسایت بروکر آمارکتس، استفاده از دامین‌های مختلف، برنامه‌های همکاری و ترفندهای بازاریابی برای انتقال با واسطه به سایت اصلی و همچنین وجود امکانات سطح‌بندی‌شده برای کاربران حوزه‌های قضائی گوناگون.