معرفی کیف پول کوین بیس coinbase

اگر مدتی است که در صنعت ارزهای رمزنگاری شده بوده اید، ممکن است هر چند وقت یک بار نام Coinbase را شنیده باشید شود. این موضوع بدون دلیل موجه امکان پذیر نیست. این صرافی یکی از برترین سیستم عامل های تبادل ارزهای رمزنگاری شده در خارج از کشور است! در این مقاله، ما در مورد برخی از ویژگی های کیف پول کوین بیس بحث خواهیم کرد.

فهرست []

  ممکن است بپرسید کیف پول کوین بیس چیست؟ خوب، دقیقاً همانطور که به نظر می رسد – کیف پول دیجیتالی (داغ) که کاربران می توانند ارزهای رمزنگاری شده خود را در آن ها ذخیره کنند. ویژگی اصلی این کیف پول ها ایمنی است – اگرچه می توانید سکه های خود را در صرافی نگه دارید، اما معمولاً توصیه نمی شود، زیرا خطر بسیار بیشتری در این حالت وجود دارد.

  بیایید به بررسی کیف پول کوین بیس بپردازیم.

  کیف پول کوین بیس به عنوان یکی از ایمن ترین کیف پول های ارز دیجیتال برای ذخیره ارزهای رمزنگاری شده شما شناخته شده است. استفاده از آن آسان است، کاملاً مناسب طراحی شده و با چندین ویژگی امنیتی به عنوان مثال 2-FA از سکه های شما محافظت می کند. همانگونه که گفته شد، کوین بیس در واقع بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده مختلف را در خود جای نمی دهد.

  مزایا

  • استفاده آسان
  • ثبت نام و نگهداری سکه های رمزنگاری در آن رایگان است
  • هزینه های مناسب
  • از اکثر ارزهای رمزپایه اصلی پشتیبانی می کند
  • امنیت بسیار خوب یک

  معایب

  • از تعداد کمی از ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند
  • کیف پول “میزبان” به این مفهوم که اتصال ثابت به اینترنت برقرار است

   

  بررسی کیف پول کوین بیس: جوانب مثبت

  ما ابتدا با صحبت در مورد جنبه ها و ویژگی های مفید کیف پول کوین بیس شروع خواهیم کرد.

  چیزی که باید از شروع کار به آن توجه داشته باشید این است که، بله – اگر کوین بیس را جستجو کنید، به طور پیش فرض، در صفحه تبادل رمزنگاری قرار خواهید گرفت. در اکثر قریب به اتفاق موارد، مردم این نام تجاری را با صرافی به همین اسم مرتبط می کنند – بسیاری از کاربران حتی نمی دانند کیف پولی با این نام وجود دارد!

  با این حال، ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم – این موضوع درست نیست! همانطور که در یک دقیقه مشاهده خواهید کرد، کیف پول کوین بیس مزایای مختلفی دارد – بیایید از بالا شروع کنیم و در مورد معروف ترین آن ویژگیها صحبت کنیم.

  یکی از امن ترین کیف پول های رمزنگاری شده

  این موضوع عجیبی نیست که اصطلاحا صنعت “رمز ارز” هنوز هم اغلب با برخی از مفاهیم منفی همراه است. بسیاری از آنها ناشی از این واقعیت است که این یک صنعت بسیار بی ثبات است – یک روز شما ممکن است ثروتمند شوید و روز دیگر حساب – شما کاملا از همه دارایی های خود پاک می شود.

  در حالی که ما در مورد عدم اطمینان از خود بازار صحبت می کنیم، در واقع روش دیگری وجود دارد که این سناریو می تواند خود را نشان دهد – هکرها.

  از آنجا که مبحث رمزنگاری ها کاملاً پیچیده است، بسیاری از افرادی که وارد آن می شوند مطمئن نیستند که چگونه از بیت کوین یا اتریوم (یا هر رمزنگاری دیگر) در برابر کلاهبرداری ها و هک ها محافظت کنند.

  این موضوع در واقع “نقطه اوج” این بررسی کیف پول کوین بیس است – با کیف پول مورد نظر، امنیت به مانند یک بازی است.

  هر کسی که سوال می کند کیف پول کوین بیس امن است یا نه؟ می تواند مطمئن باشد که این کیف اغلب به عنوان یکی از ایمن ترین کیف پول های گرم در صنعت فعلی شناخته می شود. کوین بیس از اقدامات امنیتی مختلفی استفاده می کند – احراز هویت دو عاملی، چند امضایی، درخواست تأیید و غیره.

  همینطور این کیف پول هرگز هک نشده یا به هیچ وجه شکسته نشده است. به طور طبیعی، این موضوع باید به قابلیت اطمینان این کیف بیفزاید!

  اگرچه بگذارید دقیق باشیم – مسلماً برخی از کاربران، کیف پول کوین بیس را به صورت آنلاین بررسی می کنند که در مورد “هک شدن” حساب هایشان صحبت می کنند. اگر فقط به این بررسی ها نگاه کنید بدون اینکه زیاد به آنها فکر کنید، ممکن است کل مطلب را فراموش کنید. می بینید که بیشتر “هک” هایی که اتفاق می افتد به دلیل ضعف رمز عبور یا مشکل مشابه است.

  به عبارت دیگر، این تقصیر سیستم عامل نیست – بلکه کاربر است.

  تا آنجا که این سوال وجود دارد که “آیا استفاده از کیف پول Coinbase امن است؟” شما می توانید مطمئن باشید که این شرکت تلاش زیادی برای ایجاد برخی از فن آوری های امنیتی رمزنگاری بسیار قوی و ایمن کرده است.

  آسان برای استفاده، طراحی رابط کاربری تمیز

  همانطور که قبلاً در بررسی کیف پول کوین بیس بیان کردیم، بسیاری از افرادی که وارد بازار ارزهای رمزپایه می شوند واقعاً در این زمینه متخصص نیستند حتی بسیار دور از این بازار هستند. بیشتر کاربران به زودی در می یابند که گم شدن در تمام اصطلاحات و واژگان فنی بسیار ساده است.

  ممکن است این سوال را بپرسید که این موضوع چه ربطی به بررسی کیف پول کوین بیس دارد؟ خوب، افراد زیادی اشاره کرده اند که کیف پول خاص مورد بحث در واقع یکی از ابزارهای آسانتر برای استفاده در این زمینه است.

  روند ثبت نام سریع و ساده – و همچنین عمومی است. مانند هر کیف پول رمزنگاری دیگری که در بازار وجود دارد، روند کاملاً مشابه است – تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه را در دستگاه Android یا iOS بارگیری کنید (بله، کیف پول مبتنی بر تلفن همراه است) و اطلاعات خود را وقتی خواسته شد وارد کنید.

  در پایان همه چیز، شما اطلاعات شروع و یک کلید را دریافت خواهید کرد. آنچه که برخی از بررسی های کیف پول کوین بیس مشتری در اینجا به آن اشاره کرده اند، این است که کوین بیس به شما امکان می دهد یک لایه امنیتی اضافی – احراز هویت دو عاملی (2-FA) اضافه کنید. در صورت وجود این قابلیت، این کیف قطعاً ایمن بوده و سالم بودن سکه های رمزنگاری شما را تضمین می کند!

  نکته دیگری که در این قسمت از بررسی کیف پول کوین بیس قابل ذکر است این است که طراحی رابط کاربری بسیار زیبا و تمیز است. این به جنبه سادگی کیف پول می افزاید – شما نباید خود را در مورد مکان های مختلف، نحوه دسترسی به وجوه خود یا موارد دیگر گیج کنید.

  کیف پول رمزنگاری شده + صرافی با بالاترین امتیاز

  ما قبلاً در قسمت مقدماتی این بررسی کیف پول کوین بیس در رابطه با این موضوع نکته ای را گفتیم. ولی اهمیت این موضوع بیشتر از آن است. پس بگذارید بیشتر توضیح دهیم.

  از آنجا که قبلاً می دانید کیف پول کوین بیس را نباید با پلت فرم مبادله ارز رمزنگاری شده با همین نام اشتباه بگیرید. با این حال، باید بدانید که این دو ابزار تعامل خوبی با یکدیگر دارند.

  منظور از این چیست؟ خوب، بررسی های متعدد کیف پول کوین بیس به شما اطلاع می دهد که، اگر کیف پول کوین بیس خود را ایجاد کنید، استفاده از خدمات صرافی فوق الذکر بسیار آسان و روان می شود.

  شما به یک خزانه رمزنگاری دسترسی پیدا خواهید کرد، و روند مبادلات شما باید کاملاً یکپارچه باشد. البته، تعداد معدودی از کاربران وجود دارند که ذکر می کنند کوین بیس به طور فعال سعی می کند شما را به سیستم مبادلاتی صرافی بکشاند و شما را جذب آن کند. در حالی که اگر از قبل از صرافی دیگری استفاده می کنید ممکن است این موضوع آزار دهنده باشد ولی با توجه به شهرت این مارک خاص، قطعا خیلی هم چیز بدی نیست.

  بررسی کیف پول کوین بیس: جوانب منفی

  اکنون، با تمام جنبه های اصلی و مثبت این بررسی کیف پول کوین بیس آشنا شدیم. همچنین باید برخی از جنبه های منفی این کیف را نیز بررسی کنیم.

  به راستی باید گفت، از آنجا که ما در مورد کیف پول کوین بیس امن بحث کرده ایم و به این نتیجه رسیده ایم که این کیف در واقع بسیار بی خطر است، موارد منفی قابل توجهی برای بحث وجود ندارد! هنوز هم، در برخی از بررسی های کیف پول کاربر کوین بیس، برخی از کاستی های کیف پول مورد نظر ذکر شده است – پس بیایید نگاهی دقیق تر بیندازیم.

  از تعداد کمی ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می کند

  یکی از جنبه های منفی کیف پول کوین بیس که معمولاً به آن اشاره می شود، پشتیبانی از تعداد اندکی سکه رمزنگاری است.

  ممکن است بپرسید “کم” به چه معناست؟ خوب، از زمان نوشتن این مقاله، این عدد 8 خواهد بود – به علاوه تمام توکن های ERC-20.

  هر زمان که تازه در دنیای رمزنگاری کار خود را شروع می کنید، ممکن است این مسئله مسئله مهمی نباشد. این به این دلیل ساده است که اکثر معامله گران و سرمایه گذاران مبتدی تمایل دارند به سکه های معروف تری مانند Bitcoin یا Ether پایبند باشند – این امر از خواندن بررسی کیف پول کاربران کوین بیس نیز مشخص است.

  گفته می شود، با گذشت زمان، ممکن است بخواهید نمونه کارهای خود را گسترش دهید و سکه های کوچکتر و کمتر شناخته شده را نیز اضافه کنید. مگر اینکه چیزی تغییر کند، ممکن است انجام آن با کیف پول کوین بیس غیرممکن باشد – شما باید به دنبال کیف پول دیگری باشید و به جای آن دو مورد را جایگزین کنید.

  شدت این “مسئله” به اهداف شخصی شما در رابطه با ارزهای رمزپایه بستگی دارد. اگر بیشتر معامله گر سنتی هستید، مطمئناً – محبوب ترین ارزهای رمزنگاری ممکن است به خوبی برای شما مناسب باشد. با این حال، اگر دوست دارید ارزهای دیگر را نیز آزمایش کنید، این موضوع ممکن است یک مسئله مهم باشد.

  کیف پول “داغ” – مطمئن ترین گزینه نیست

  ما اکنون چندین بار این ایده را ارائه داده ایم که کیف پول کوین بیس یکی از ایمن ترین کیف پول های صنعت است – این کاملا درست است. یعنی اگر به دنبال ذخیره سازی دیجیتال رمزنگاری هستید این کیف گزینه خوبی است.

  اگر حقیقت بیان شود، کیف پول های دیجیتال اگرچه تا حدودی ایمن هستند، اما ایمن ترین راه برای ذخیره بیت کوین یا اتر نیستند. این موضوع به این دلیل ساده است که ارزهای رمزنگاری شما هنوز در اینترنت قرار دارند – این بدان معنی است که حداقل در تئوری ممکن است در هر زمان مشخص هک و دزدیده شوند.

  ممکن است بپرسید چگونه شخص از چنین چیزی جلوگیری می کند؟ ساده – با استفاده از ذخیره سرد.

  کیف پول های سخت افزاری ارزهای رمزنگاری شده امن ترین گزینه است. به این دلیل که سکه های شما آفلاین هستند و هیچ کس نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد در حالی که ارتباطی با وب ندارند.

  مسئله اصلی حتی اینجا نیست. می بینید، هنگام پرسیدن “کیف پول کوین بیس چیست؟”، ممکن است با اصطلاح “میزبان” مواجه شوید. این جایی است که مسئله اصلی ابزار مورد نظر نهفته است.

  می بینید که کوین بیس یک کیف پول میزبان است به این معنی است که همه ارزهای رمزنگاری شما همراه با برخی دیگر از سکه ها و اطلاعات کاربر در یک سرور راه دور که به طور مداوم به اینترنت متصل است ذخیره می شوند. این ایده آل نیست.

  اگر مسئله امنیتی وجود داشت و سرورهای کوین بیس نقض می شدند، این امر به طور بالقوه منجر به یک هک در مقیاس بزرگ می شود. از طرف دیگر، همانطور که قبلاً در این بررسی کیف پول کوین بیس اشاره کردم، شرکت پشت کیف پول، امنیت را بسیار جدی می گیرد و اقدامات مهمی را برای جلوگیری از وقوع آن اعمال کرده است.

  قیمت گذاری و هزینه ها

  در پایان، برای پایان دادن به این بررسی کیف پول کوین بیس، بیایید در مورد برخی از هزینه های کیف پول کوین بیس و مدل قیمت گذاری آن صحبت کنیم.

  البته منظور ما این است که اگر همچین هزنه ای وجود داشته باشد. استفاده از کیف پول مورد نظر کاملاً رایگان است!

  البته به خاطر داشته باشید که “استفاده” در اینجا به این معنی است که شما می توانید سکه های رمزنگاری شده خود را به صورت رایگان در کیف پول منتقل کرده و نگه دارید. کل مراحل ثبت نام نیز کاملاً رایگان است – نیازی به نگرانی در مورد پرداخت پول برای بارگیری برنامه یا ایجاد حساب کاربری نیست.

  اگرچه هزینه های مبادلات و انتقال بیشتر اعمال می شود. این موضوع در هر کیف پول رمزنگاری موجود کاملاً طبیعی است – کوین بیس نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگرچه از نوشتن این بررسی کیف پول کوین بیس، این هزینه ها ممکن است از  ۱.49٪ تا ۳.99٪ متفاوت باشد، که به عوامل مختلفی بستگی دارد.

  از نظر هزینه، کوین بیس کاملا مناسب است. اگرچه به اصطلاح “ارزان ترین” نیست، اما گرانترین گزینه نیز نیست. باز هم، “اهمیت” واقعی این هزینه های کیف پول کوین بیس به آنچه در نظر دارید با کیف پول مورد نظر انجام دهید بستگی دارد.

  نتیجه گیری

  همانطور که احتمالاً متوجه شده اید، موضوع ارزهای رمزپایه مطمئناً یک موضوع پررونق است – در چند سال گذشته این موضوع به همین ترتیب بوده است.

  با این حال، تا به امروز، مردم هنوز در مورد هر چیزی که مربوط به رمزنگاری است – که شامل سکه ها می شود، تردید دارند.

  با این وجود، با ظهور بیشتر و و قابل اعتمادتر سرویس های مرتبط با رمزنگاری، این در واقع می تواند یک مزیت بزرگ نیز باشد. چنین خدماتی به نشان دادن بقیه دنیا کمک می کند که دنیای رمزنگاری در واقع مکان شگفت انگیز فرصت ها و نوآوری های فناوری است و فقط با کلاهبردارانی که از هر جهت به دنبال سرقت سکه های شما هستند پر نمی شود.

  حتی اگر این ها باشد، اگر این مرور کیف پول کوین بیس را خوانده باشید و تصمیم گرفته اید از کیف پول مورد نظر استفاده کنید، تنها چیزی که می توانیم بگوییم این است – هکرها موفق باشید، از آنجا که کار بسیار سختی در پیش خواهند داشت.

  در واقع ، با استفاده از کیف پول کوین بیس، می توانید اطمینان داشته باشید که وجوه شما سالم و ایمن حفظ می شوند. استفاده از این برنامه نیز بسیار آسان است و برای کار با آن نیازی به “دانش فنی پیشرفته” ندارید.

  در حالی که کوین بیس از زمان نوشتن این بررسی فقط تعداد کمی سکه را پشتیبانی می کند ، ارزهایی که پشتیبانی می شوند شامل بیت کوین، لایت کوین و اتریوم هستند – اگر در جستجوی برخی از سکه های جدید نیستید ، این مسئله مهم نیست ، به هر حال هزینه کیف پول کوین بیس نیز مناسب است!

  اگر فکر می کنید که کوین بیس ذخیره گاه سکه های رمزنگاری شماست ، حتماً کیف پول را بررسی کنید! ولی اگر بیشتر اهل سخت افزار هستید ، ممکن است به بهترین کیف پول های سرد بازار نیز علاقه مند باشید.