آموزش بخش Investment در صرافی Hotbit

بخش investment در صرافی هات بیت

توجه

صرافی هات بیت اعلام کرد که دارایی‌هایش به دلیل تحقیقات در حال انجام از این شرکت مسدود شده و تمام فعالیت‌های این صرافی تا زمان آزادسازی دارایی‌هایش به حالت تعلیق درآورد. زمان دقیق از سرگیری فعالیت‌های این صرافی در حال حاضر مشخص نیست.

معرفی کوتاه صرافی Hotbit

صرافی Hotbit یکی از صرافی‌های پیشرو در زمینه معامله ارزهای دیجیتال بوده که در سال 2018 تأسیس شده است. این صرافی در لیست 100 صرافی برتر دیجیتالی قرار دارد و پشتیبان بیش از 150 جفت ارز مختلف است. صرافی Hotbit علاوه بر انجام خرید و فروش معمول گزینه‌های متفاوتی مانند Investment را نیز در اختیار کاربران قرار داده است.

این صرافی در 10 اکتبر 2019، گزینه سرمایه‌گذاری مدت‌دار را راه‌اندازی کرده و ارزهایی مانند BTC، ATOM، PCX و ETH را به‌عنوان اولین دسته از توکن‌های قابل سرمایه‌گذاری در این بخش معرفی کرد. در ادامه به آموزش و معرفی این بخش در صرافی Hotbit می‌پردازیم:

بخش INVESTMENT در صرافی Hotbit چیست؟

در صرافی Hotbit منظور از INVESTMENT همان استیکینگ ارزهای دیجیتال به‌منظور کسب سود است. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال نیز مانند سایر بازارهای سرمایه ریسک نوسان قیمت و افت بازار را به همراه دارد. در بازار ارزهای دیجیتال نگهداری طولانی‌مدت (هولد) ارز ریسک از دست ‌دادن سرمایه و کاهش ارزش آن را بالا می‌برد.

اما اگر دارایی رمزنگاری‌شده خود را در بخش INVESTMENT صرافی Hotbit استیک کنید، از قراردادهای سرمایه‌گذاری صرافی استفاده کرده و تا زمان معین سود مشخصی را دریافت خواهید کرد. با استفاده از گزینه سرمایه‌گذاری صرافی Hotbit، علاوه بر اینکه با رشد قیمت ارز سود کسب می‌کنید، مقدار توکن‌های شما براساس نرخ سود متغیر تعیین‌شده از سوی استخر صرافی نیز افزایش پیدا می‌کنند.

آموزش بخش Investment در صرافی Hotbit

اگر مایل هستید در بخش Investment صرافی Hotbit سرمایه‌ گذاری کنید، ابتدا لازم است در این صرافی ثبت‌نام کرده و حساب کاربری جدیدی ایجاد کنید. ثبت‌نام در این صرافی نیز مانند سایر پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال رایگان بوده و با طی‌کردن چند قدم ساده انجام می‌شود.

1- ثبت‌نام/ ورود به حساب کاربری

2- ورود به صفحه Investment صرافی Hotbit

3- خرید یا واریز ارز در بخش Investment

اگر مایل به سرمایه‌گذاری ارز در این بخش هستید، باید حساب بخش Investment خود را شارژ کنید. گر از قبل ارز مدنظر را در اختیار دارید، از گزینه «Deposit» استفاده کرده و ارز را از کیف پول اصلی صرافی به بخش Investment انتقال (Transfer) دهید. ر غیر این صورت برای خرید ارز دیجیتال، بر روی گزینه «Trade» کلیک کنید. برای این کار ابتدا ارز مدنظر را از لیست پیدا کرده و سپس روی گزینه «Trade» یا «Deposit» موجود در باکس ارز کلیک کنید.

صرافی Hotbit

4- بررسی گزینه‌های سرمایه‌ گذاری

5- بررسی جزئیات بیشتر

آموزش انتقال دارایی به اکانت Investment صرافی Hotbit

برای شروع سرمایه‌ گذاری در این بخش، لازم است دارایی دیجیتالی مدنظر خود را از اکانت معمولی/ Normal Account به اکانت سرمایه‌گذاری/ Investment Account انتقال دهید.

صرافی Hotbit

 

صرافی Hotbit

نکات مهم درباره بخش Invetsment صرافی Hotbit

1- سرمایه‌ گذاری در رمز ارزهای DeFi

2- سرمایه‌ گذاری در رمز ارزهای POS

3- سود سرمایه‌ گذاری Flexible

نتیجه‌گیری

اکانت Investment صرافی Hotbit این امکان را به کاربران می‌دهد تا در کنار ترید و انجام معاملات معمول با استیک‌کردن ارز محبوب خود، سود کسب کنند. در این بخش حداقل میزان توکن مورد نیاز، مدت‌زمان سرمایه‌گذاری و سود سالانه قابل‌مشاهده بوده و گزینه‌های بسیار متنوعی برای انتخاب وجود دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
(۱۶۰ رای) ۴.۴
۱۲۳۴۵