بروکر لایت فارکس در سال 2005 تاسیس شده است و دفتر مرکزی آن در جزایر مارشال قرار دارد. این بروکر دارای بیش از نیم میلیون مشتری در سراسر جهان است. بروکر LiteForex یک کارگزار آنلاین فارکس قابل اعتماد است و شهرت بی‌نظیری دارد. این بروکر همواره جدیدترین فناوری ها را پیاده سازی می کند و شرایط معاملاتی عالی را با سرعت بالا و اسپرد پایین ارائه می‌دهد. شرایط مختلف واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس همواره جذاب بوده و طیف وسیعی از روش‌ها را به معامله گران ارائه می‌کند. این بروکر در ایران تحت نام لایت فایننس فعالیت دارد.
همین الان در بروکر لایت فایننس ثبت نام کنید

فهرست []

  انواع حساب در بروکر لایت فارکس

  برخلاف سایر بروکرها که به دلیل نظارت دقیق نظارتی به اسناد KYC گسترده نیاز دارند، فرآیند افتتاح حساب در لایت فارکس فقط به ثبت آدرس ایمیل و رمز عبور اکتفا دارد. با این حال، معامله‌گران ملزم به ارائه فرم شناسایی الکترونیکی برای برداشت در راستای قوانین مبارزه با پول‌شویی هستند.

  حساب ECN در بروکر لایت فایننس

  یک حساب کاربری ECN دارای ویژگی‌های زیر است:

  • حداقل واریز 50 دلاری
  • اجرای سفارشات سریع در بازار
  • اهرم تا 1:500
  • امکان کپی ترید و اسکالپ
  • محافظت از بالانس منفی

  حساب Classic در بروکر لایت فایننس

  یک حساب کلاسیک دارای ویژگی‌های زیر است:

  • حداقل واریز 50 دلاری
  • اجرای سفارشات سریع در بازار
  • اهرم تا 1:1000
  • امکان کپی ترید و اسکالپ
  • محافظت از بالانس منفی

  نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس

  بروکر لایت فارکس تعداد مختلفی روش‌های پرداختی را ارائه می‌دهد. در حالی که این بروکر هیچ کمیسیونی برای سپرده‌ها دریافت نمی‌کند، اما برای اکثر روش‌های برداشت هزینه عملیاتی از مشتری به دست می‌آورد. در راستای دستورالعمل مبارزه با پول‌شویی، لایت فایننس یک سیاست «بازگشت به منبع» را اعمال می‌کند به این معنی که برداشت‌ها باید از طریق همان روش و به همان حساب سپرده اصلی انجام شود. در بررسی واریز و برداشت در بروکر لایت فایننس، این کارگزار هیچ هزینه‌ای بابت واریز به حساب دریافت نمی‌کند و این یک بونوس برای معامله گرانی است که قصد انجام معامله با این بروکر را دارند.

  بروکر لایت فارکس یک ویژگی برداشت خودکار ارائه می‌دهد که تریدرها را قادر می‌سازد تا وجوه خود را تا سقف 100 دلار در روز ظرف 24 ساعت برداشت کنند. این پرداخت‌ها از طریق پرفکت مانی، اسکریل و نتلر در دسترس است. توجه داشته باشید که درخواست‌های انصراف به صورت دستی توسط اداره مالی در ساعات کاری آن رسیدگی می‌شود و ظرف یک روز کاری از تاریخ ارسال به آنها رسیدگی می‌شود. پردازش حواله‌های بانکی بسته به‌سرعت عملیات بانک‌های فرستنده و معامله‌گر می‌تواند تا پنج‌روز کاری طول بکشد.

  روش‌های پرداختارز پایههزینه واریزهزینه برداشتزمان پردازش
  advcashUSDرایگانرایگانواریزها فوری و برداشت ظرف 24 ساعت پردازش می شود
  حواله بانکیEUR-USD-MBTرایگان9.50ZAR
  بیت‌کوینBTCرایگان0.5%واریزها فوری و برداشت ظرف 24 ساعت پردازش می شود
  اتریومETHرایگان0.5%واریزها فوری و برداشت ظرف 24 ساعت پردازش می شود
  مسترکارتUSD-EUR-JPYرایگانرایگانواریزها فوری و برداشت ظرف 24 ساعت پردازش می شود
  نتلرEUR-USDرایگانحداقل 2% حداکثر 30 دلارواریزها فوری و برداشت ظرف 24 ساعت پردازش می شود
  پرفکت مانیUSDرایگان0.5%واریزها فوری و برداشت ظرف 24 ساعت پردازش می شود
  اسکریلEUR-USDرایگانحداقل 1% حداکثر 0.57 دلارواریزها فوری و برداشت ظرف 24 ساعت پردازش می شود
  ویزاUSDرایگان3.5%واریزها فوری و برداشت ظرف 24 ساعت پردازش می شود

  واریز پول به بروکر لایت فارکس

  شما می‌توانید از میان طیف گسترده‌ای از کارت‌های اعتباری، سیستم‌های انتقال الکترونیکی، حواله‌های بانکی و ارزهای دیجیتال شده برای واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس استفاده کنید. بروکر لایت فارکس هر زمان که مشتریان واریز انجام می‌دهند، کارمزدهای سیستم پرداخت را شخصا پرداخت می‌کند. به لطف کارمزد صفر به طور خودکار هزینه‌های واریز را به حساب تریدرها واریز می‌کند.

  • کارت‌های بانکی: لایت فارکس واریزهایی را که از طریق مسترکارت و ویزا انجام می‌شود، می‌پذیرد. شما می‌توانید حداقل 10 دلار واریز کنید.
  • حواله‌های بانکی: شما می‌توانید از روش‌هایی مانند Bank Wire (حداقل سپرده 100 دلاری)، Alfa-Bank (حداقل سپرده 10 دلاری)، SberBank Online (حداقل سپرده 10 دلاری) و سپرده محلی (حداقل سپرده 1 دلاری) استفاده کنید.
  • نقل‌وانتقالات الکترونیکی: با استفاده از خدماتی مانند پرفکت مانی و وب مانی حداقل واریز 10 دلاری در حساب خود داشته باشید.
  • ارزهای دیجیتال: می‌توانید حداقل 10 دلار در حساب خود با استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، لایت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، مونرو و بیت کوین گلد واریز کنید.

  بونوس بروکر لایت فارکس

  لایت فایننس، یکی از بروکرهای مشهور در دنیای فارکس است که فعالیت خود را از حدود 17 سال پیش آغاز کرده است. این بروکر برای جذب بیشتر مخاطبان، تلاش کرده است تا بونوس‌ها، جوایز و مسابقات جذابی را ارائه دهد. در ادامه به بررسی بونوس‌های فعال آن می‌پردازیم.

  بونوس حفاظت از حساب

  حساب امن در بروکر لایت فایننس به شما اجازه می‌دهد که با افتتاح این حساب، سالیانه 20٪ سود از سرمایه آزاد خود کسب کنید. این بونوس تا اولین برداشت از حساب اعتبار دارد.

  مسابقه معاملات هوشمند

  با شرکت در این مسابقه می‌توانید 50٪ از سرمایه خود را به عنوان جایزه دریافت کنید! حداقل واریزی برای شرکت در این مسابقه 100 دلار است و این مسابقه فقط برای حساب‌های ECN فعال است. مدت زمان استفاده از این بونوس تنها 30 روز است.

  کد بونوس لایت فارکس

  بروکر لایت فارکس به عنوان یک بروکر محبوب برای ایرانیان از طرح‌های تشویقی متعددی مانند بونوس 50 درصدی و بونوس امن برای جذب معامله‌گران استفاده می‌کند. شرایط دریافت بونوس لایت فارکس در طرح‌های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال، می‌توانید از کد بونوس 50 درصدی لایت فارکس ‘BLOG’ با تنها واریز 50 دلار استفاده کنید. برای دریافت بونوس حساب امن، باید حداقل 300 دلار واریز کنید و در زمان افتتاح حساب از کد تبلیغاتی “VNM100C” استفاده نمایید.

  خلاصه بررسی واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس

  به طور کلی، لایت فایننس یک بروکر قابل اعتماد با دو حساب Classic و ECN است که بیشتر برای معامله‌گران مبتدی و تازه کار مناسب است. روش‌های واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس متنوع است و نکته قابل توجه عدم دریافت هزینه‌ای برای تمامی واریزها به حساب معاملاتی است. معامله گران تنها باید هزینه برداشت‌های خود از حساب را پرداخت نمایند. بونوس های ارائه شده بهترین راه برای ارائه خدمات به مشتریان لایت فارکس است. معامله‌گران علاوه بر وبینارهای مکرر و مطالب آموزشی و تحلیل بازار به‌روزرسانی شده به طور منظم از سیستم معاملات نسخه‌ اختصاصی لایت فارکس و حساب آزمایشی نامحدود بهره‌مند خواهند شد.