ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
وبینار آموزش ترید از صفرِ صفر رایگان شد!
search

صرافی بای بیت برای ایرانیان

صرافی بای بیت برای ایرانیان

صرافی بای بیت قوانین جدیدی را در حوزۀ احراز هویت مشتریان از اردیبهشت سال جاری به حالت اجرا درآورده است. این موضوع سبب شده تا استفاده از صرافی بای بیت برای ایرانیان محدودیت هایی به همراه داشته باشد. از آنجایی که صرافی های ایرانی امکانات و بازار محدودتری دارند، معامله گرانی که می خواهند از مزایای معاملات پیشرفته و اهرم دار بهره مند شوند، باید از صرافی های خارجی استفاده کنند.

ثبت‌نام در وبینار فارکس

تا قبل از اجباری کردن مراحل احراز هویت، صرافی بای بیت نیز از انتخاب های اصلی کاربران ایرانی بود؛ زیرا بالا بودن رتبه صرافی بای بیت و ارائۀ امکانات متنوع این صرافی را به یکی از معتبرترین و صرافی هایی دیجیتالی تبدیل کرده است. اکنون این سؤال مطرح می شود که آیا کاربران ایرانی نمی توانند از صرافی بای بیت استفاده کنند؟ در ادامۀ این مطلب، با بررسی صرافی Bybit به پاسخ این پرسش می پردازیم.

معرفی صرافی Bybit

بای بیت یکی از برترین صرافی های دیجیتالی در سطح جهان است. این صرافی با ارائۀ رابطۀ کاربری مناسب و امکانات پیشرفته به سرعت به یکی از اصلی ترین صرافی های خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

این صرافی از امکانات بسیار متنوع همچون معاملات فیوچرز و اهرم دار پشتیبانی کرده و خدمات خود را در دسترس بیش از 1.6 میلیون کاربر قرار داده است. پردازش تراکنش های بای بیت با سرعت بالایی انجام شده و به  100.000 معامله در ثانیه می رسد.

معرفی صرافی Bybit

صرافی بای بیت برای کدام کشور است؟؛ تاریخچه مختصر از صرافی بای بیت

قبل از هر چیزی بهتر است یک نگاه کلی به پیشینۀ این صرافی انداخته و درباره صرافی Bybit و نحوۀ تأسیس آن اطلاعات بیش تری به دست آوریم. صرافی بای بیت در سال 2018 فعالیت خود را آغاز کرده و به طور قانونی در جزایر ویرجین بریتانیا به ثبت رسیده است.

صرافی بای بیت رتبۀ بیستم را در سایت معتبر coinmarketcap دارد. تیم توسعه دهندگان صرافی بای بیت شامل کارشناسان فارکس، خریداران اولیۀ بیت کوین و همچنین کارشناسانی از شرکت های مشهوری مانند مورگان استنلی، تنسنت، بانک پینگان، نوویا فورچون و… می شود.

آیا صرافی بای بیت ایران را تحریم کرده؟

تا قبل از یک ماه گذشته، کاربران صرافی بای بیت این امکان را داشتند تا بدون نیاز به احراز هویت از امکانات صرافی استفاده کنند؛ اما پس از اعمال قوانین جدید، موضع گیری صرافی بای بیت برای ایرانیان تغییر کرد.

ثبت‌نام در وبینار فارکس

بای بیت از اردیبهشت 1402 به صراحت اعلام کرد که از این تاریخ به بعد، فعالیت کاربران چین، ایران، استان کبک کانادا، ایران و… در این صرافی غیرقانونی خواهد بود. در نتیجه، می توان گفت بله، صرافی بای بیت  ایران را تحریم کرده است؛ بنابراین، کاربران ساکن ایران برای استفاده از خدمات این صرافی باید ip خود را از طریق vpn یا vps تغییر دهند.

آیا صرافی بای بیت ایران را تحریم کرده؟

مزایا و معایب صرافی بای بیت برای ایرانیان

اکنون که با صرافی بای بیت و خلاصه ای از تاریخچۀ آن آشنا شدیم، بهتر است به بررسی مزایا و معایب صرافی بای بیت برای ایرانیان نیز بپردازیم.

مزایای صرافی بای بیت

 • امکان استفاده از خدمات صرافی بدون نیاز به احراز هویت؛
 • امکان برداشت حداکثر تا 2 بیت کوین در روز بدون احراز هویت؛
 • پشتیبانی از معاملات اهرم دار؛
 • دریافت کارمزد مناسب؛
 • پشتیبانی از کاربران موبایل با ارائۀ اپلیکیشن موبایلی iOS و اندروید؛
 • پشتیانی از حساب آزمایشی؛
 • امنیت بالای صرافی؛
 • ارائۀ لوریج تا 100 برابر ؛
 • رابط کاربری قابل درک.

معایب صرافی بای بیت

 • نیاز به تغییر ip ایران با vpn یا vps؛
 • پشتیبانی از کوین های محدود؛
 • پشتیبانی از جفت ارزهای محدود در معاملات مارجین و فیوچرز؛
 • محدودیت برداشت روزانه برای کاربران تأییدنشده.

 

به این مقاله امتیاز دهید
(۲۱۵ رای) ۴.۴
۱۲۳۴۵
ترتیبی که برای خواندن مقالات صرافی بای بیت به شما پیشنهاد میکنیم: