ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
وبینار آموزش ترید از صفرِ صفر رایگان شد!
search

۱۰ توصیه مهم بیل گیتس در مورد ثروت و موفقیت

10 توصیه مهم بیل گیتس در مورد ثروت و موفقیت

هر چند که بیل گیتس نیازی به معرفی ندارد. در حال حاضر او سومین فرد ثروتمند جهان است. این نابغه ی افسانه ای دنیای تکنولوژی، کوهی از موفقیت را در کارنامه ی خود به ثبت رسانده است. همه ما بیل گیتس را تنها با عنوان موسس مایکروسافت و مرد شماره یک ثروت جهان می شناسیم. اما حقایق بسیاری در زندگی این شخص وجود دارد که می تواند الگوی بسیاری از کارآفرینان باشد. نبوغ وی در برنامه نویسی در روزهای نوجوانی کشف شد. زمانی که اولین برنامه ی کامپیوتری را نوشت و مورد استقبال مسئولین مدرسه قرار گرفت. همانند بسیاری از کارآفرینان موفق جهان، بیل گیتس نیز تحصیل در دانشگاه هاروارد را به منظور تمرکز بر روی پروژه ی شخصی خود، مایکروسافت، رها کرد. مطالعه در زمینه ی هوش مصنوعی از علایق اصلی اوست. تا حدی که در جایی اشاره می کند؛ اگر مایکروسافت جواب نمی داد، پژوهشگری در زمینه ی هوش مصنوعی می شدم.

ثبت‌نام در وبینار فارکس

علیرغم ثروت نامحدود بیل گیتس، فرزندانش تنها مبلغ ۱۰ میلیون دلار به ارث خواهند برد؛ درحالی که ارزش خالص سرمایه ی او بیش از ۹۰ میلیارد دلار است. به عقیده ی او، ثروت بیش از حد مانع پیشرفت فرزندانش در زندگی خواهد شد. با وجود موفقیت های بی شمار بیل گیتس، او به هیچ زبان خارجی دیگری مسلط نیست و آن را بزرگ ترین پشیمانی در زندگی خود برشمرده است. این شخصیت برجسته و موفق هنوز هم مطالعه را بهترین راه یادگیری می داند. تا جایی که هر سال ۵۰ کتاب جدید را مطالعه می کند. حالا ۱۰ توصیه مهم بیل گیتس را به شما خواهیم گفت:

۱- ما همیشه تغییراتی را که در دو سال آینده رخ می دهد، زیاد بررسی می کنیم و تغییری را که در ده سال آینده رخ می دهد، نادیده می گیریم. منفعل نباشید!

10 توصیه مهم بیل گیتس در مورد ثروت و موفقیت۲- زندگی عادلانه نیست – به آن عادت کنید!

10 توصیه مهم بیل گیتس در مورد ثروت و موفقیت۳- “من نمی دانم” باید تبدیل شود به “من هنوز نمی دانم”.

10 توصیه مهم بیل گیتس در مورد ثروت و موفقیت۴- اکنون زمان فوق العاده ای برای ورود به دنیای تجارت است ، زیرا تجارت در ۱۰ سال آینده بیش از ۵۰ سال گذشته تغییر خواهد کرد.

10 توصیه مهم بیل گیتس در مورد ثروت و موفقیت۵ -اگر شما فقیر متولد شوید، این اشتباه شما نیست، اما اگر فقیر مردید، این اشتباه شماست.

10 توصیه مهم بیل گیتس در مورد ثروت و موفقیت۶- موفقیت معلمی کثیف است. او می تواند افراد هوشمند را قانع کنند شکست ناپذیر هستند.

10 توصیه مهم بیل گیتس در مورد ثروت و موفقیت۷- برای به دست آوردن موفقیت های بزرگ، گاهی باید ریسک های بزرگی را پشت سر بگذارید!

۸- مردم همیشه از تغییر می ترسند. مردم هنگام ابداع برق هم از برق می ترسیدند، مگر نه؟

10 توصیه مهم بیل گیتس در مورد ثروت و موفقیت۹- خوب است که موفقیت را جشن بگیریم ، اما توجه به درس های شکست مهم تر است.

10 توصیه مهم بیل گیتس در مورد ثروت و موفقیت۱۰- اگر همیشه به من بگویند که “رضایت بخش” هستم ، هیچ تلاشی نخواهم کرد. دیگر چگونه می توانم بفهمم کاری که انجام می دهم متفاوت است؟

10 توصیه مهم بیل گیتس در مورد ثروت و موفقیت

به این مقاله امتیاز دهید
(۱۴۶ رای) ۴.۵
۱۲۳۴۵
ترتیبی که برای خواندن مقالات جملات و داستان های انگیزشی به شما پیشنهاد میکنیم: